PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : müzik sisteminden anlıyanlardan yardım!!!

ahk
12-10-2009, 18:16
evo x mr'da rockford fosgate sistem var dvd oynatıcı araç hareket ettiği an çalışmıyor bunun çözümü için bi aparat görmüştüm ama tekrar bulamıyorum. nerden nasıl temin edebilirim.
hareket halinde dvd izleyebilmek ayrıca imkan varsa tv tuner'da taktırmak istiyorum.

mgnPower
12-10-2009, 19:51
surucu emniyeti icin oldugunu ve kesici tarzi bi aparatla sorunun cozuldugunu okumustum bi ara....

kv661
12-10-2009, 19:58
evo x mr'da rockford fosgate sistem var dvd oynatıcı araç hareket ettiği an çalışmıyor bunun çözümü için bi aparat görmüştüm ama tekrar bulamıyorum. nerden nasıl temin edebilirim.
hareket halinde dvd izleyebilmek ayrıca imkan varsa tv tuner'da taktırmak istiyorum.

İzmir bildiğim bir müzik sistemici yok ama Okçu tarzı bir yere sorarsan yardımcı olurlar. İşte teknoliji ilerledikçe böyle sıkıntılar oluyor.

Ama bilmiyorlar ki Bir Türk hem araba kullanır, aynı anda yemek yer üstüne cep telefonu ile konuşur vs vs. . . .

:D:D:D:D:D

BU®AK
12-10-2009, 20:42

Aslında çok basit bir şase işlemi ile olay çözülüyor emniyet için el frenine bir kablo vardı onu direk bağlayınca yada ona şaseye temas etdirince kesiliyordu İzmirde yardımcı olabilecek birilerini bulunca size öm atarım birazdan araştırıcam.

onursumer
12-10-2009, 21:01
free tv modulu gibi birşey satılıyordu şimdi baktım bende bulamadım büyük ihtimalle navigasyon vs montajı yapan yerlerden temin edilebilir ;)

ahk
13-10-2009, 07:39
surucu emniyeti icin oldugunu ve kesici tarzi bi aparatla sorunun cozuldugunu okumustum bi ara....

evet ama bulamıyorum zaten bulduğumda da japoncaydı :D

İzmir bildiğim bir müzik sistemici yok ama Okçu tarzı bir yere sorarsan yardımcı olurlar. İşte teknoliji ilerledikçe böyle sıkıntılar oluyor.

Ama bilmiyorlar ki Bir Türk hem araba kullanır, aynı anda yemek yer üstüne cep telefonu ile konuşur vs vs. . . .

:D:D:D:D:D

ben kullanırken göstergelere (boost vs.) bile bakmam.

Aslında çok basit bir şase işlemi ile olay çözülüyor emniyet için el frenine bir kablo vardı onu direk bağlayınca yada ona şaseye temas etdirince kesiliyordu İzmirde yardımcı olabilecek birilerini bulunca size öm atarım birazdan araştırıcam.

şaseye bağlı değil veya el frenine bağlı değil 10km/h'e kadar izliyebiliyorsun.
okçu rockford yapıyor ve çözerler sanırım ama ben izmirdeyim kötü taraf o.

free tv modulu gibi birşey satılıyordu şimdi baktım bende bulamadım büyük ihtimalle navigasyon vs montajı yapan yerlerden temin edilebilir ;)

evet küçük kare şeklinde bişey zaten ama bi daha bulamıyorum :(

ddonmez
16-10-2009, 11:19
team aksoya bi göstermenizi öneririm işinin ehli çok sağlam bi firmadır,mustafa abi yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

FaBeRgE
16-10-2009, 13:39
el freni müşürünü şaseye bağlıyorsunuz o kadar. Yalnız kendi müşürünü değil ana ünitenin arkasındaki müşürü :)

STeaM
16-10-2009, 13:48
serviste onun kodu var onu girince bloke oluyor.
bizim grubun araçlarında yapılabiliyor.

NOSman
16-10-2009, 13:57
TV FREE diye bir aparat var onu alıyorsunuz onla aktif hale geliyor. EVO X için ama malesfe stoklarda yok.audi grubu bmw e90 e46 x serisi olsun land rover olsun bunların aparatları var

El freni kablosunu şaşeye baglama olayı universal sonradan satılan cıhazlar ıcın orıjınal olan oem cihazlar ıcın değil.

ahk
17-10-2009, 10:09
El freni müşürü fabrika çıkışı sistemlerde yok çünkü ekranı sadece müzik sistemi değil beyinde kullanıyor.
Bu iş sadece bi upgrade ile çözülebilecek ama okçu'yu aradım evo için program yok şu an için dediler nette araştırdım bişiler buldum ama olmadı.
Tv free diye bişiler var sanırım ama stock'larda olmayan yer neresi yani siz satıyosanız beklerim stocklara gelene kadar.

cabriolet
17-10-2009, 10:11
serviste onun kodu var onu girince bloke oluyor.
bizim grubun araçlarında yapılabiliyor.

senin gözünün yağını yirim sezai benim bmw ile rrs ye bi el at boşa duruyo arabanın içinde ekranlar :D

Swift
17-10-2009, 10:12
kia sorentoda (tvli olanda) tek diş el freni çekik izleniyodu :D