PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "modifiye mahluk" ?

STP
12-10-2009, 22:47
yaw bendemı bı cınslık var ben bu reklama ayar oluyorum. modifıye mahluk deyınce tepem atıyo nedense. sızde ne var ne yok? reklamdakı arabada ızmırdekı typerlı mertın eskı arabası

MeRtCaN
12-10-2009, 22:47
aynen bende o lafa uyuz oldum.

baretta
12-10-2009, 22:48
Nefret ediyorum o adamdan da , reklamdan da...

Yine modifiyecileri kötülüyorlar , Cadde Hikayeleri denen saçma şeyde geliyor yakında cila olur üstüne...

Ahmetfikri
12-10-2009, 22:48
şu full modifiyeli nx denmi bahsediyordun

edit: o arabamış aylarca 3sanayide perişan halde yattı reklamlarda görünce şok oldum

Eray Yümsel
12-10-2009, 22:49
ekolayzır kazım mımı diyon la yolların hakimi :D

STP
şu full modifiyeli nx denmi bahsediyordun

evet araba mertın eskı arabası ızmırden. sıtemızede uye kendısı

M_PROJECT
o neki ? .

BU®AK
otoban mantarı da ayrı bir kelime...

STP
12-10-2009, 22:50
o neki ? .

opetın yenı reklamı, youtubeda bulamadım koyucaktım

dragstar
12-10-2009, 22:51
ya reklam olarak dalga geçilmesi kötü tabi

annem bana mesela otoban mantarı veya modifiye mahluk diyor artık:D

Eray Yümsel
12-10-2009, 22:51
nağmı değer ekolayzır kazım :D

MDSctjrXw-o

ST
12-10-2009, 23:10
cadde hikayeleri denen iğrenç dizinin fragmanını izledim facebook'tan hem güldüm hem çok kızdım.
bu kadar aptalca,beyinsizce,özenti olan birşey görmedim..
uyumasınlar artık uyan ey millet,nereye gidiyoruz ?

_Burak_
12-10-2009, 23:19
http://www.sahibinden.com/opetin_yeni_reklam_yildizi-61WQQaXQQ9515846WQQpXQQdisplayitem

araba bu değil mi :D :D

MeRtCaN
12-10-2009, 23:23
http://www.sahibinden.com/opetin_yeni_reklam_yildizi-61WQQaXQQ9515846WQQpXQQdisplayitem

araba bu değil mi :D :D

şaka gıbı:heyoo:

Silverbullet
12-10-2009, 23:28
:D:D oyuncagıda cıkar yakında tüm opetlerde.

onursumer
12-10-2009, 23:30
woww yakında bu model prim yapar patlar piyasada :D

KorkuluRuya
12-10-2009, 23:32
otaban mantarııı tek komiki..reklamı cem yılmaza yaptırcak parayı bulamadıgından..dogal..

VeNoM_35
12-10-2009, 23:33
araba da kaç yıllık ha, filmin ilk çıktığı zaman yapılmıştı herhalde:)

Maxiboost
12-10-2009, 23:38
Madem oyle bizde sacma bir spam mail baslatalim oyunu kuralina gore oynayalim misal benzinlerinde metal yiyen bakteriler tesbit edilsin :D ciddiyim ha bindikleri dali kesiolar haberleri yok..

Göki,ZD
12-10-2009, 23:39
opetin parası cem yılmaza yetmedi herhalde gitt yalan oldu kesin :)

cem
12-10-2009, 23:43
valla reklamların cogu tırt , kaale almaya da degmez , bu aralar en begendigim şu reklam ;

ofQeqSYaKIk

elpadre
12-10-2009, 23:47
fıber harıkası dıye gordugum arac bu demek :)

Schumi
12-10-2009, 23:57
valla reklamların cogu tırt , kaale almaya da degmez , bu aralar en begendigim şu reklam ;

Aynen bende çok beğeniyorum bu reklamı. Zaten reklam sahibini yok sayarak objektif düşünecek herkezin bu reklamı beğeniceğine inanıyorum.

Vtec-SEDAN
13-10-2009, 00:13
dün akşam üstü 5gibi bakırköy towncenter incirliye giden istikamette polis çevirdi.. bir adet focus vardı onuda bağlamış duruyordu. tampon vs bişiler yapmış biraz aşırıya kaçmış ve çirkin duruyordu. polisle bayağı bir münakaşa geçti aramızda zaten bu opetin falan reklamlarına uyuz oluyorum modifiye mahlukları diyerek saçma sapan örnekler verdi..

benim plaka olmadığı için durdurdu takmadan göndermem etmem dedi. japon yapıştırıcı buldum ama yapışmadı plaka daha sonra yanıma bindi ve gene tartıştık ettik karakola götürdü. o anda uur plakalı siyah bir s2k da karakola çekmişler (porsche çektik bak diyo bana).. kartaltepe karakolunun orda sonaxtan gidip civata alarak tornavida ile plakamı taktım ve adam beni bıraktı..

en son ruhsatı aldım ve ayrılırken konusu açılmışken belirteyim kontrolleri sıkılaştıracaklarmış ve açık açık üstüne basarak bakırköyde modifiyeli araba istemiyoruz dedi ve bende burda bu karakolun buna gücünün yetmeyeceğini, bu aracın üstündeki herşeyin kdvsi ödenerek yasal yollardan temin edildiğini belirttim ama bana güldüler..

konuyu dağıttı ama içimi dökmüş olayim :)

STP
13-10-2009, 00:15
demek selmanıda bagladılar :D

Dragger
13-10-2009, 00:22
Reklam gercekten cok aptalca, yani opetten zerre haz etmiyorum üstüne cila oldu.

Oynattıkları arabadan belli modifiye anlayısları...

dün akşam üstü 5gibi bakırköy towncenter incirliye giden istikamette polis çevirdi.. bir adet focus vardı onuda bağlamış duruyordu. tampon vs bişiler yapmış biraz aşırıya kaçmış ve çirkin duruyordu. polisle bayağı bir münakaşa geçti aramızda zaten bu opetin falan reklamlarına uyuz oluyorum modifiye mahlukları diyerek saçma sapan örnekler verdi..

benim plaka olmadığı için durdurdu takmadan göndermem etmem dedi. japon yapıştırıcı buldum ama yapışmadı plaka daha sonra yanıma bindi ve gene tartıştık ettik karakola götürdü. o anda uur plakalı siyah bir s2k da karakola çekmişler (porsche çektik bak diyo bana).. kartaltepe karakolunun orda sonaxtan gidip civata alarak tornavida ile plakamı taktım ve adam beni bıraktı..

en son ruhsatı aldım ve ayrılırken konusu açılmışken belirteyim kontrolleri sıkılaştıracaklarmış ve açık açık üstüne basarak bakırköyde modifiyeli araba istemiyoruz dedi ve bende burda bu karakolun buna gücünün yetmeyeceğini, bu aracın üstündeki herşeyin kdvsi ödenerek yasal yollardan temin edildiğini belirttim ama bana güldüler..

Kanka gecmis olsun, benim bogazda baglanma mevzumda da aynı konusmalar gecti.

Eskiden cam filmi var diye cekiyorlardı cevirmede, simdi direk modifiye aracsa baglanacak diye cekiyorlar.

Bu yeni emniyet müdürü cok can yakacak gibi...

arnawood omer
13-10-2009, 00:22
Çok seviyorum ben o reklamı:D bide başta anlatıyorduya sağa ve sola ikitane binlik hoparlör diye kopuyordum öyle diyince:D

yearone
13-10-2009, 00:23
İşin makarası yav:D Herşeyi ciddiye alırsak ohoo :)

Frid
13-10-2009, 00:26
yani pek iç açıcı bir reklam degil :D

Type-R
13-10-2009, 00:27
boş beleş reklamlar'a anlam veremiyorum..:)

Berk007
13-10-2009, 00:30
Bu yeni emniyet müdürü cok can yakacak gibi...hiç sevmez oynanmış araçları ;)
(egzozlu,tamponlu vs. modifiyeli tabir edilen araçları)
istanbulda başınız çok ağrıyacak bu yüzden :heyoo:

.::EmrE::.
13-10-2009, 01:00
hiç sevmez oynanmış araçları ;)
(egzozlu,tamponlu vs. modifiyeli tabir edilen araçları)
istanbulda başınız çok ağrıyacak bu yüzden :heyoo:

Allah bin belasını versin,Şahanın dediği gibi ne diyeyim..:ofk:

Berk007
13-10-2009, 01:10
yahu niye Allah belasını versin :)
kanun adama uygula diyor adam da uyguluyor :)

Low-Rider
13-10-2009, 01:12
Peder beymi geldi istanbula berk:D

Berk007
13-10-2009, 01:16
yok yaw :D keşke gelse :D

_Burak_
13-10-2009, 01:21

valla seni bu nedenden almışsa son derece haklı
o plaka olmayan araçları bende anlayamıyorum

focus musty35
13-10-2009, 01:33
sıtede gayet fazla üye var hepberaber opetin sikayet sitesıne mail atalım bındınız dalı kesmeyın bızım yuksek hacımlı araclarımzı sayesınde daha fazla benzın satısı saglıyorsunuz akıllı olun uleynnnn tarzında :D en azıdan bırdahakı reklamda faydası kesınlıkle olur sonucta buyuk bı fırma o kdr meılden sonra dıkkate alınır

SekoLive
13-10-2009, 08:16
Reklam gercekten cok aptalca, yani opetten zerre haz etmiyorum üstüne cila oldu.

Oynattıkları arabadan belli modifiye anlayısları...

Kanka gecmis olsun, benim bogazda baglanma mevzumda da aynı konusmalar gecti.

Eskiden cam filmi var diye cekiyorlardı cevirmede, simdi direk modifiye aracsa baglanacak diye cekiyorlar.

Bu yeni emniyet müdürü cok can yakacak gibi...

Huzur Stok'da Kampanyası başlatıcakmış müdürümüz :)

ACTPK
13-10-2009, 08:37

Kdv'sinin ödenmesi bişeyi değiştirmez TR'ye o parçalar pistte kullanılacak amacıyla (en azından öyle gösterilerek) sokuluyor. Yani o parçaları pistte kullan kimse bişey diyemez. Ama pist dışında sökmek zorundasın. Üzerindeki farklı ebatta lastiği bile söktürme hakları var polislerin malesef. Onların insafına yollarda gezebiliyoruz kısaca.

Orhan
13-10-2009, 08:49
valla ben imzama da koydum komik sadece ordaki tipleme için söylenmiş bi söz bence takılmaya gerek yok espirili ama bayağı bi reklam işte

STeaM
13-10-2009, 09:48
yavuzun o tiplemesi çok komik, daha önceden radyo programında daha uzun olan bi skeci vardı. :)

gül geç yaa :D

SONE-R
13-10-2009, 09:58
valla ben imzama da koydum komik sadece ordaki tipleme için söylenmiş bi söz bence takılmaya gerek yok espirili ama bayağı bi reklam işte

+1.. Kel yavuzu severim... :)

ulasstoprak
13-10-2009, 10:04
Reklam amacına ulaşmış...

M.A.D
13-10-2009, 10:30

:) katılıyorum "Reklam amacına ulaşmış.."

Maxiboost
13-10-2009, 10:35

bence ulaşmamış :) herkes opetten soğuyor reklamın amacı tanıtıp talebi arttırmak değil midir?

Tunacan
13-10-2009, 10:42
Reklamdan önce opet reklama yatırım yapan bir firma olarak görürdüm.
Şimdi ise sırf reklam yapmak için yapıyorlar gibime geliyor.
Opeti severim fakat bu reklamda biraz marka değerini düşürdüler.
Fakat opetten (aygaz) alışverişe devam...

8.000rpm
13-10-2009, 10:48

ben de gördüm seni , geçmiş olsun...elinde plaka ile adama laf anlatmaya çalışıyordun..
biz yolun karşı tarafındaydık , uur-s2000 da yanımızdaydı , dedim hanım "bak dedim bu s2000i de çevirecekler" , demek haklı çıkmışım... onun da önde plakası yoktu...
body-kit'li focus da kenarda duruyordu...
biz aşağıdan döndük geldik polis alenen ön plakayı inceledi , iyi ki app değil , benim cam filmlerine bakmadı bile , plakaları didikliyordu gayet net...
cidden ne zaman hangi kurala göre çevirme yapacakları hiç belli olmuyor...

MeJo
13-10-2009, 11:11
çekemiyorlar yapılı arabalarımızı polisler.. kesin kendi cocuklarında yoktur o yüzden..
ama bazıları da var ki ; bu kaç model kaç hp nası gidiyo memnun musun vs.. onlara can feda :)

Vtec-SEDAN
13-10-2009, 11:16
ben de gördüm seni , geçmiş olsun...elinde plaka ile adama laf anlatmaya çalışıyordun..
biz yolun karşı tarafındaydık , uur-s2000 da yanımızdaydı , dedim hanım "bak dedim bu s2000i de çevirecekler" , demek haklı çıkmışım... onun da önde plakası yoktu...
body-kit'li focus da kenarda duruyordu...
biz aşağıdan döndük geldik polis alenen ön plakayı inceledi , iyi ki app değil , benim cam filmlerine bakmadı bile , plakaları didikliyordu gayet net...
cidden ne zaman hangi kurala göre çevirme yapacakları hiç belli olmuyor...

maalesef dediğin gibi :) beni çevirdikten sonra yapıştırıcı almaya giderken s2k gördüm ve oraya girme diyecektim ama önü açıldı gaza bastı yakalayamadım, artık onunda şansına :)

Berk007
13-10-2009, 11:26
çekemiyorlar yapılı arabalarımızı polisler.. kesin kendi cocuklarında yoktur o yüzden..
ama bazıları da var ki ; bu kaç model kaç hp nası gidiyo memnun musun vs.. onlara can feda :)çok dert ediyorlar neden bizim çocuğumuzda yok diye puhahaahaah

Vtec-SEDAN
13-10-2009, 11:27
istedikleri kadar kıçlarını yırtsınlar... en fazla yapacakları bağlamaktır.. 2-3 saat vakitten çalarlar, ölüm kalım değil ;)

ulasstoprak
13-10-2009, 11:30
bence ulaşmamış :) herkes opetten soğuyor reklamın amacı tanıtıp talebi arttırmak değil midir?

Reklamın iisi kötüsü olmaz burda o reklam için opete gitmemezlik yapılmaz bence insanlar alışkanlık dahilinde istemdende olsa gende ordan benzinini deiştirmemek için almaya devam edicektir reklamın burda konu olması bile onu başarılı kılar bence .. :)

bende o surf (Çukulata )raklamı ve reklamdaki rüştüden nefret edidoum ama ne zman salakça bi replik duysam aklıma o gelio '' Gol yemem surf tabiki yerim '' bu nedir yaa ...

VTEC®
13-10-2009, 11:34
opetin parası cem yılmaza yetmedi herhalde gitt yalan oldu kesin :)

GITT acıbademde dolaşıyor plakasıda GIT olarak Sattılar herhalde onuda birine.

Mr.K
13-10-2009, 11:41
Reklamın iisi kötüsü olmaz burda o reklam için opete gitmemezlik yapılmaz bence insanlar alışkanlık dahilinde istemdende olsa gende ordan benzinini deiştirmemek için almaya devam edicektir reklamın burda konu olması bile onu başarılı kılar bence .. :)

bende o surf (Çukulata )raklamı ve reklamdaki rüştüden nefret edidoum ama ne zman salakça bi replik duysam aklıma o gelio '' Gol yemem surf tabiki yerim '' bu nedir yaa ...

aeuhaehuaeuh haakkaten ha:D

SekoLive
13-10-2009, 11:45

bari dediği lafda durabilseydi herşey reklamda kalmasaydı :D :hehe:

Cem.B
13-10-2009, 11:56
valla ben gülüyorum eleman çok güzel apaçi olmuş herkes kendini bilir takılmayın öle şeylere

cenk
13-10-2009, 12:00
bencede çokta takılcak bi reklam değil

crazydog
13-10-2009, 12:10

ben o karakolun dibinde oturuyorum onlara da tek lafım kiss my ass derim sadece ahhaha

buraek4
13-10-2009, 12:34
ama bazıları da var ki ; bu kaç model kaç hp nası gidiyo memnun musun vs.. onlara can feda :)

bu ne saçma düşüncedir yaw...polis çekemicek sizi :D:D bende polis çocuğuyum bende yavaş yavaş yapıyorum bişiler noluyo şimdi babam sizi çekemiyormu oluyo :D:D puhahah hiç gülceğim yoktu yaw..bunu 10 yaşındaki çocuk yazmaz walla

Eyüp
13-10-2009, 13:03
modifiye mahluk kelimesi zaten cok anlamsız :)

Vtec-SEDAN
13-10-2009, 13:27
bu ne saçma düşüncedir yaw...polis çekemicek sizi :D:D bende polis çocuğuyum bende yavaş yavaş yapıyorum bişiler noluyo şimdi babam sizi çekemiyormu oluyo :D:D puhahah hiç gülceğim yoktu yaw..bunu 10 yaşındaki çocuk yazmaz walla

bence hepsi için geçerli olmasada geniş bir kesimde spor otomobilleri ve gençlerin kullanmasını çekememezlik olduğu kesinlikle doğru bir durum :)

crazydog
13-10-2009, 13:29

bak senın baban o gözle bakmıyabilir tahminimce yaş olarak ta zaten büyüktür ama yeni nesil gelenler yani yaş olarak ufak olanlar hep o zihniyette oluyo mesela bi gün beni bagladılar otoparka gıdıoruz konusuyoruz bı yandan da ne ıs yapıosun baban ne ıs yapıyo fln dedım turızmcıyız aılecek adamn lafı bana senın babanın kesin kırmızı bmw si vardır:D dedim ne alaka ya kırmızı bmw olsa cıkar onla dolasırım dedım bnde sustu ondan sonra bu mantalitede olanlar da war arada yada durdurup arkadaslarında dedıgı gıbı aracın güzelmiş nerde ne yaptırdın diye soran da var kalkıp sana hayvan gibi davranmaya çalışanda var illaki arada çürük yumurtalar çıkar her zaman onu anlatmak istemiştir arkadaş ;)

VeNoM_35
13-10-2009, 13:46
bu ezikliğin yaşı yok genci de var yaşlısı da, ayrıca genelleme de yapamayız tüm polisler böyle diye.

reklam ise adı üstünde reklam ilgi çekmek için yapılır, çok takılmamak lazım.

HaKo
13-10-2009, 13:53
altı üstü bi reklam işte, komik olsun diye yapılmış ama bencede başarılı değil.

buraek4
13-10-2009, 14:36
bak senın baban o gözle bakmıyabilir tahminimce yaş olarak ta zaten büyüktür ama yeni nesil gelenler yani yaş olarak ufak olanlar hep o zihniyette oluyo mesela bi gün beni bagladılar otoparka gıdıoruz konusuyoruz bı yandan da ne ıs yapıosun baban ne ıs yapıyo fln dedım turızmcıyız aılecek adamn lafı bana senın babanın kesin kırmızı bmw si vardır:D dedim ne alaka ya kırmızı bmw olsa cıkar onla dolasırım dedım bnde sustu ondan sonra bu mantalitede olanlar da war arada yada durdurup arkadaslarında dedıgı gıbı aracın güzelmiş nerde ne yaptırdın diye soran da var kalkıp sana hayvan gibi davranmaya çalışanda var illaki arada çürük yumurtalar çıkar her zaman onu anlatmak istemiştir arkadaş ;)

yanlız arkadaşlar bu polislikle bağlı bir durum değil karakter ile bağlı bir durum..babam polis olmasına karşın alayından haz etmem..kişiliksiz şahsiyetsiz herifleri kısa bir süre eğitip beline silah verip eline yetki veriyolar aynısı askeriye içinde geçerli..ee noluyo ömrü boyunca ezilmiş ezik karakterli şerefsiz seni ezmeye kalkıyo..geçen aracımız arıza yaptı trafikte çok sıkışık hemen yanımıza bölge trafik otoparkı gittim polistem yardım istediğim şe... bir böbürlenmeler bir havalanmalar artis artis konuşmalar..ulen i.. oğlu benim vergimle ordasın ben olmasam bir hiçsin kime havan..alayı karaktersiz soysuz ama herpsini katamayız..ayrıca bu çevirmelerde araç bağlamalarda rüşvet alanların dışındakiler emir komutayı yerine getiriyor ben hiç bişekilde art niyet olduğunu sanmıyorum

capri
13-10-2009, 19:17
yaa reklam dandik ama herife de modifiye mahluk denmicek gibi de deil ki. o nebiçim çöp bi arabadır ööle fiber yumağı....

tool
13-10-2009, 19:48

ofQeqSYaKIk

hizmet ftw!

ef186
13-10-2009, 19:49
hizmet ftw!

hahhahahahah :D

M_PROJECT
13-10-2009, 19:49
hizmet ftw!

hoca efendi rulaz :D you rock hoca hizmet rule :D

merttepe
13-10-2009, 19:52
aramızda o karakter tipinde ve kılığında biri yoktur heralde, boşverin o tipte birileri varsa modifiye mahluk tanımını hak ediyor bence :D

dragonflydesing
15-10-2009, 18:29
hizmet ftw!

çarpılcaz spec,vesselam :D