PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karting turnuvası yapalım mı?

PROMINENT
13-10-2009, 16:11
Arkadaşlar uzun zamandır /benim bildiğim/ karting turnuvası organizasyonu yapmıyoruz..kartalda (tünelli inişli çıkışlı olması sebebi ile) yada arzu ettiğiniz başka yerde turnuva yapalım diyorum havalar dahada bozmadan..
olurmu katılım?

Boost Up
13-10-2009, 16:20
Çok güzel olabilir aslında:rolleyes:

@Lp2
13-10-2009, 16:20
hadı bgun yapalım o zaman

PROMINENT
13-10-2009, 16:22
hadi alptuğ çıkalım :D

SerdaR A.
13-10-2009, 16:23
Arkadaşlar uzun zamandır /benim bildiğim/ karting turnuvası organizasyonu yapmıyoruz..kartalda (tünelli inişli çıkışlı olması sebebi ile) yada arzu ettiğiniz başka yerde turnuva yapalım diyorum havalar dahada bozmadan..
olurmu katılım?

kartaldaki yeri hiç sevmedim ya hafif bi kazada hemen dışarı alıyorlar çok bencilce ama koşuyolu olursa seve seve =)

@Lp2
13-10-2009, 16:26
apacılerden ben,göki,yavuz,çetin,onur beraberız ztn toplanalım bugun yapalım sogutmayalım arayı :D

PROMINENT
13-10-2009, 16:27
yok yahu almazlar bizi olurmu öyle şey :) bende tepe in çık olduğu için seviyorum maksat eğlenmek ortak bir karar alırgideriz sonrasına bakarız milletin durumuna göre

PROMINENT
13-10-2009, 16:27
apacılerden ben,göki,yavuz,çetin,onur beraberız ztn toplanalım bugun yapalım sogutmayalım arayı :D

Arayın ozaman :) org yapalım yavuz ordaysa iyi işte toplanalım

PROMINENT
13-10-2009, 16:33
ee yalan olucak sanırım :)

onursumer
13-10-2009, 16:49
pistler gece açıkmı :D

PROMINENT
13-10-2009, 16:51
evet açık...

Eriador
13-10-2009, 16:52
bizim celaliye deki karting pist i yaşıyormy hala bilmiyorum yaşıyorsa geceleri açık orası açmazsa bendn selam söyleyin eczacılardan diyin her türlü açar :D

onursumer
13-10-2009, 16:56
bu gece zor ama

başka bi gece organize olalım erken saatlerde git gel sorun olur :D

Sierra Rs
13-10-2009, 17:05
gelişme var mı :D

PROMINENT
13-10-2009, 17:08
millet yalan gelişme falan yok
silinebilir konu

serhat_R
13-10-2009, 20:36
bizim celaliye deki karting pist i yaşıyormy hala bilmiyorum yaşıyorsa geceleri açık orası açmazsa bendn selam söyleyin eczacılardan diyin her türlü açar :D

celaliyedeki yer açık hala.. araçları güzel we öle çarpışmada kıllık falanda yaratmıyorlar.. geceleride açık.. gidilirse gelebilirm

VTec_king
13-10-2009, 22:11
orçun(prominent) benide çağırın nerde yaparsanız carting e hiç bi zaman hayır demem :)

Bulut Y.
13-10-2009, 22:12
hafif arkadasların katılımı daha cok olucaktır ***** 100 kilo adam binince makina yürümüyor :D

metin
13-10-2009, 22:20
kartaldakıne 1 kere gıttım mesela 1. vırajda adam spın attı veya kaza oldu butun araçları bır anda kesıyorlar elektronık olarak sen alakasız bı yerdesın senıde kesıyor cok sacma salak bır sıstem tamam guvenlık amaçlı ama alakasız yerde kesıyor kalıyosun vırjda tam yanlıycaksın araba pırr :)
kartaldakı o şekıldeydı bılgınız olsun ama pisti güzel

SerdaR A.
13-10-2009, 23:37
kartaldakıne 1 kere gıttım mesela 1. vırajda adam spın attı veya kaza oldu butun araçları bır anda kesıyorlar elektronık olarak sen alakasız bı yerdesın senıde kesıyor cok sacma salak bır sıstem tamam guvenlık amaçlı ama alakasız yerde kesıyor kalıyosun vırjda tam yanlıycaksın araba pırr :)
kartaldakı o şekıldeydı bılgınız olsun ama pisti güzel

aynen ya piste arbalar bişey demiyorumda elinde kumanda hız kesiyo son turda fln saçma yani

levent
13-10-2009, 23:38
kartaldaki o köprülü pistten bahsediyosanız ciddi güzel ama bazı araçlar ciddi kötü yürüyo..

elpadre
14-10-2009, 05:16

yazlık evımın tam karsı orası :)

Eriador
14-10-2009, 06:16
yazlık evımın tam karsı orası :)

çok yakınmışız ozamn ...

ben eczacılar sitesinde oturuyordum zaten ordaysanız bilirsiniz ...

hatta sarı bi sürat teknesi vardır son 4-5 senedir ondna başka wake board ve tek kayak yapan yoktu aha o biziz işte :D

astra cısınız efsanevi NE 500 ve NVL 80 de bizim sitedeydi :)

bahadırtelli
14-10-2009, 07:43
birtanedesamandırada var yeri uzak ama pistte güzel süre falan olaylarıda gayet başarılı artı üstü kapalı yağmur çamur kar sorun olmaz

KA®ANLIK
14-10-2009, 08:32
valla kartal dakine o kadar laf ediyorsunuz ama, bence ÇOK MANTIKLI önlemler...
ben ara sıra gidiyorum, gerek pist gerek arabaları harika... adamlarda herşey mevcut. hatta yağmurlu havada giderseniz arabalara yağmur lastiği takıyorlar.

Son turda arabaların gazını kesiyorlar dediğiniz, sizin sürenize ek olan bir sonraki turda herkes yavaş yavaş pite girsin diye kesiyorlar benzinleri, aksi takdirde pite çok süratli girip kaza yapan o kadar çok insan var ki.

Bizzat orda kazaya karışmış biri olarak söylüyorum, virajın ortasında veya tam köprü üstünde kaza yaptığınızı varsayın, aşağıdan gelen virajı tam gaz dönen kişi o kazayı görmüyor ve tam gaz karşısındaki elemana çarpabiliyor... Adam orda kaç numaralı adam kaza yaptı diye bakıp diğerlerinin gazını kesene kadar hepsini birden kesiyor... Tamamen sizin güvenliğiniz için zaten. eğer ki orda o hızla bir kaza olursa inanın tahmin edemeyeceğiniz yaralanmalar oluyor...
Kaburgası kırılanı, ayağı kırılanı, morluklar ağrılar cabası...

Bence Kartal'daki pist son derece güvenli ve son derece GÜZEL bir pist...
Zaten araçların hepsinin gazını kesmesi kimseye dezavantaj sağlamıyor, sonuçları attığınız her turu SANİYE SANİYE çıktı olarak aldığınızda, en hızlı turu atan da belli oluyor ortalama yaptığı derece de belli oluyor :)

Kartal da olursa 1-2 gün önceden ilan olması takdirinde beni de listeye yazabilirsiniz :)

Sierra Rs
14-10-2009, 08:36
ben kartaldakine gitmedimde gecitten gecerken uzun boylular kafasını eğerek geciyor diyorlar doğru mu :)

KA®ANLIK
14-10-2009, 08:47
ben kartaldakine gitmedimde gecitten gecerken uzun boylular kafasını eğerek geciyor diyorlar doğru mu :)

külliyen yalan :D