PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arka cam'ım parçalandı??? ( civic sport )

MeJo
16-10-2009, 16:31
arkadaslar çok şaşırdım bugun orj. kanadı takmak için karlıkçı halil de arka type-r kanatı sökerken ustalar ne yaptıysa valla göremedim çaaaaat diye bir sesle arka camın sağ , yukarı ve sol köşe kısımlarından kırıldı orta kısmı cam filmi oldugu için patlamadı tuzla buz oldu hastayım ayakta zor duruyodum mal oldum kaldım abi naptın sen ya dedim adam korku ile bana ; kasko var mıydı abi dedi bnde var canın saolsun napalım dedim..
kanatı sökerken silikon cam da da oldugu için mi patladı arkadaslar sizce??
silikonları da maket bıçağı ile kesiyolardı.
sonuç olarak camı komple bant ile sardırdım 2 gün sonra yeni cam'ım gelecek hayret ya aksilik ya bizi bulur

gökan
16-10-2009, 16:40
geçmiş olsun ınce bı misinayla arasından ayırsaydı :)küt dıye kaldırmıs

Chatin
16-10-2009, 16:45
sen camını carglass a yaptır. profesyonel olarak cam nasıl takılır gör :) o camı metal bir iple ayırmaları lazım bu metal ipi kullanan kişi koruma takar. karşıdan ipi çeken kişi koruma takar. arabanın bagajına olurda ayakkabılarla girebilirler aman işin başında dur. yanında gazete götür ki adam bagajın içine ayakkabı ile basmasın.

işlem 40 dakika ile 1 saat arasında biter sana 2 saat derlerse mühim değil beklerim de ve işin başında dur.

camını orjinal cam ile değişirsen poliçe yenilemede 1 hakkın var. yan sanayi cam için 2 hakkın var.

geçmiş olsun.

kayaakin
16-10-2009, 17:07
allah bilir nası çektiyse geçiştirme iş yapıyolar..
işinin başında durucaksın abicim hop noluyo diceksin..
geçmiş olsun..

MeJo
16-10-2009, 17:11
bana dediler misine ile çıkart diye ama hasta oldugum için ugrasmadım ben yapsam misine ile belki çözerdim işi sorunsuz. sanayi de AS oto cam a verdim poliçe yi kasko dan yapılacak 2 güne gelirmiş cam

chaylak
16-10-2009, 17:24
gecmis olsun mejo..
karlikci halilde adamlari sallama iş yapiyorlar gitmeyin şu adama ya

Evrenoz
16-10-2009, 17:36
Geçmiş olsun. Benim bildiğim sigortadan hasarsızlığı bozmadan cam değiştirme hakkı ön cam için geçerli. Arka camda rezistans olduğundan fiyatı daha fazla. Hasarsızlığı bozmadan kapsam içine girmeyebilir. İşleme başlamadan önce acentayla görüşmekde fayda var.

Ertan-R
16-10-2009, 17:37
çok geçmiş olsun.nasıl ustaymış onlar.tornavidaylamı kastırdılar yoksa.

Type-R
16-10-2009, 17:51
geçmiş olsun.. karlıkçı halili çok duyuyoruz ama işinde pek sağlam bişe yapmıyor sanırım.:)

MeJo
16-10-2009, 17:51
gecmis olsun mejo..
karlikci halilde adamlari sallama iş yapiyorlar gitmeyin şu adama ya

cenk'im saol ya bidaha hayatta gitmem

Geçmiş olsun. Benim bildiğim sigortadan hasarsızlığı bozmadan cam değiştirme hakkı ön cam için geçerli. Arka camda rezistans olduğundan fiyatı daha fazla. Hasarsızlığı bozmadan kapsam içine girmeyebilir. İşleme başlamadan önce acentayla görüşmekde fayda var.

görüştüm arka cam önden daha pahalı kardeş oda sorunsuz kasko hallediyor

çok geçmiş olsun.nasıl ustaymış onlar.tornavidaylamı kastırdılar yoksa.

valla tornavida ve maket bıçağı ile kastırıyolardı acayip vurdumvurmaz calısıyolar
kırılırsa bi tafarımda olmaz der gibi..

MeJo
16-10-2009, 17:52
geçmiş olsun.. karlıkçı halili çok duyuyoruz ama işinde pek sağlam bişe yapmıyor sanırım.:)

Aynen Allah a emanet calısıyolar.
yeni kasa mugen kanatıda cıkartırken ölümüne asılarak cıkartmışlardı Allah tan bişey olmadı ona

FaBeRgE
16-10-2009, 17:58
öncelikle geçmiş olsun,

anladığım kadarı ile arka cam, peki kasko ile nasıl halletmeyi düşünüyorsun? Benim bildiğim kaskonun hasarsızlığı sadece ön cam için geçerli. Aman dikkat kaskonun hasarsızlığı bozulmasın ;)

MeJo
16-10-2009, 18:00
öncelikle geçmiş olsun,

anladığım kadarı ile arka cam, peki kasko ile nasıl halletmeyi düşünüyorsun? Benim bildiğim kaskonun hasarsızlığı sadece ön cam için geçerli. Aman dikkat kaskonun hasarsızlığı bozulmasın ;)

kardeş bugun konustum da valla hastayım tam hatırlamıorum ama çözülüyo sanırım 2 gün içinde ögrenirim zaten satıyorum acayip sogudum arabadan anlatamam

gökan
16-10-2009, 18:04
kıran adamdan al parasını

Chatin
16-10-2009, 18:25
arka cam dan dolayı hasarsızlık kaybolmuyor. yani benim kaskom güneş sigorta idi ve orjinal GM cam ile değiştim.

fakat şunu belirtmekte fayda var. kesinlikle orjinal camından istet. cunku hak falan muhim degilde camı 2 defa değiştiremeyebilirsin. kaskoyla ilgili değil. yeterince sağlam olmayabilir bu değişimden sonra bir değişim daha olursa. taktırdığın yere bunu sor zaten kendileri bilgi verir.

bora1311
16-10-2009, 18:25
cok gecmis olsun...

valla ben olsam kıran kişiden talep ederdim parasını, kaskoda yok derdim....

FaBeRgE
16-10-2009, 18:26
arka cam dan dolayı hasarsızlık kaybolmuyor. yani benim kaskom güneş sigorta idi ve orjinal GM cam ile değiştim.

fakat şunu belirtmekte fayda var. kesinlikle orjinal camından istet. cunku hak falan muhim degilde camı 2 defa değiştiremeyebilirsin. kaskoyla ilgili değil. yeterince sağlam olmayabilir bu değişimden sonra bir değişim daha olursa. taktırdığın yere bunu sor zaten kendileri bilgi verir.

yahu nasıl yaptın onu :)

ön camda bile orj. takılmaz orj. cam taktıracaksan aradaki farkı verirsin. Benim çalıştığım 3 firmada böle idi :beuj:

Melih-Ö
16-10-2009, 18:29
büyük geçmiş olsun...

Chatin
16-10-2009, 18:31
yahu nasıl yaptın onu :)

ön camda bile orj. takılmaz orj. cam taktıracaksan aradaki farkı verirsin. Benim çalıştığım 3 firmada böle idi :beuj:

valla gayette taktılar :) hemde orjinal GM .. pinklington mudur nedir boyle çakma bir marka daha var sanırım ama ı ıh. hemde sorun filmi sökerken zarar gören resistanstı :)

yakında ön camımı da değişeceğim mesela.. Yine orjinal GM taktıracağım. hem yaptıkları işten memnunum hemde cidden orjinal GM getiriyorlar. hemde poliçeyede gerek yok direk ruhsatı verip halletmiştim.

Silverbullet
16-10-2009, 18:35
cok gecmıs olsun kardesim benim,sucum olmadan baskalarının hataları yuzunden arabama bisi oldumu cok uyuz oluyorum arabadan hic soguma diyicem ama bılırım o duyguyu yapılınca sogmanda gecer,kaskon oduyo olsada bırak parasını talep et onlardan bence bi canları yansın belki ayı gibi harketler yapmazlar calısırken daha dikkatli olurlar:mad:sende hastaymısın sana da gemis olsun arabanada.

MeJo
16-10-2009, 18:38
beyler valla adamlara dedim siz yapın diye resmen bi taraflarına takmadılar.
zamanında ön camım da değişti ama o orj. takılmıştı.
bidaha da oraya gitmem zaten her yerdede kötülicem onları kimse gitmesin iş yapmasın..
''Silverbullet'' saol kardeşim valla ayak üstü uyuya kalmısım :)

MeJo
21-10-2009, 01:00
arka camım sipariş üzerine gelmiş adam aradı beni
ama diyor ki ; kardeş bi cam geldi ama gel bi bak bu senin arabanın camı mı deilse değiştircez diyor :D
bu nası bi işçilik kafalarına göre cam mı getiriyolar yarın gidip bakıcam yanlışsa cam cıngar cıkartcam kaç gündür Allah a emanet geziyorum zaten

by_BuRoCk
21-10-2009, 07:28
kanka geçmiş olsun yaa
çok üzüldüm nan valla

likedead
21-10-2009, 07:36
ben anadolu sigortayla çalışıyorum kasko işlerinde...yılda bir kez hangi cam olursa olsun değiştirebiliyorlar hasarsızlık bozulmadan ...fakat o yıl içinde 2 . kez cam isteğinde bulunursan hasarsızlık bozuluyor...bence sen adamların başına ekşi biraz hiç değilse camın yarı parasını al çünkü bu sene içinde bi kere daha camın kırılırsa parası senin cebinden çıkıcak..geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin..

cenk
21-10-2009, 07:42
geçmiş olsun mertcan. bu arada sen niye kaskonu bozuyosun onu anlamadım ben karlıkçı halil dediğin adam kimse git ondan al paranı

TURBO CİVİC
21-10-2009, 07:48
gecmis olsun kanka dikkat et bi yerlerni fln kesme.

makif84
21-10-2009, 07:55
bencede onların açtığı bi hasarı sen ndn ödüyosun?

SekoLive
21-10-2009, 08:07
Geçmiş olsun

mgnPower
21-10-2009, 08:27
gecmis olsun. bi kac gundur benim sitedede takiliyorlar istersen bu olayi birde benim sitemde ac mutlak suretle gorur ve bi cozumde bulunurlar. bulunmazlarsada banlariz :D

MeJo
21-10-2009, 09:30
Abi ne diyim Allah bin belalarını versin herkese kötülüyorum zaten şerefsizler yemin ediyorum ADAM değiller satıyorum arabayı da zaten artk yeni arabamında camı kırılırsa napalım kısmet

TolgaEsentepe
21-10-2009, 09:38
geçmiş olsun.. o kadar güzel fiberciler varken neden halile gittin anlamadım :(

ferhat-a
21-10-2009, 09:40
geçmiş olsun kardeş.

CeM öZeR
21-10-2009, 09:40
Neden kaskondan yaptıracaksın ki eğer suçlularsa o parayı kuruşuna kadar ödemek zorundalar.Diyelim bi kez daha camın kırıldı sene içersinde kaskon delik değilse sırf onların dikkatsizliği yüzüne +1 olduğu için kaskon delinecek.Çok büyük haksızlık çok....

MeJo
21-10-2009, 10:08
şerefsiz onlar adam değil ya benm 2 aracımında resmi vardır kesin onların albümünde
giden herkese kötülüyorum bi sürü arkadasımı götürdm halil le bi sürü iş yaptım 2 bucuk senedir insanda biraz saygı olur ama yok adam değil çünkü

mgnPower
21-10-2009, 10:12
ac konuyu paylas kotuyu sende cok gecmis olsun. benimde durumum pek farkli degil. yuz kisi gondermisimdir en az bi yuz kerede kendim is yaptirmisimdir hep ayni dandiklik hep ayni kelek.

R-13239
21-10-2009, 10:15
ac konuyu paylas kotuyu sende cok gecmis olsun. benimde durumum pek farkli degil. yuz kisi gondermisimdir en az bi yuz kerede kendim is yaptirmisimdir hep ayni dandiklik hep ayni kelek.

Abi şöyle 4.-5.'den sonra neden vazgeçmedin sende :)

MeJo
21-10-2009, 10:16

abi ne yapacaksın.
elemanlar benimle dalga geçiyor camın kırıldı git yaptır diyor. abi ben mi yaptırcam diyorum. niye ben yaptırim diyor. he ben kırdım ya abi pardon dedm yukarı çık dediler.
yukarda mehmet ve halil abi var. mehmet abiye laf ettirmem ama halil denen dandik adama gelince. ben sana demiştim diyor. bana sadece kanat kırılabilir dedi. git yaptır arabanı biz karşılamayız dedi. döndüm arkamı söve söve indim. bidaha da gelirsem sizle iş yapanın ben vs.. ne diyim abi adam yüzsüz. işçilerin çalışmasını görsen benimle dalga geçiyolar nası ayar oldum anlatamam

R-13239
21-10-2009, 10:18
abi ne yapacaksın.
elemanlar benimle dalga geçiyor camın kırıldı git yaptır diyor. abi ben mi yaptırcam diyorum. niye ben yaptırim diyor. he ben kırdım ya abi pardon dedm yukarı çık dediler.
yukarda mehmet ve halil abi var. mehmet abiye laf ettirmem ama halil denen dandik adama gelince. ben sana demiştim diyor. bana sadece kanat kırılabilir dedi. git yaptır arabanı biz karşılamayız dedi. döndüm arkamı söve söve indim. bidaha da gelirsem sizle iş yapanın ben vs.. ne diyim abi adam yüzsüz. işçilerin çalışmasını görsen benimle dalga geçiyolar nası ayar oldum anlatamam

Tek çare kalmış :

http://www.armoryblog.com/wp-content/uploads/2009/09/katana.jpg

MeJo
21-10-2009, 10:24
Tek çare kalmış :

http://www.armoryblog.com/wp-content/uploads/2009/09/katana.jpg

hahaah :D
kardeş vallaa eşkıya değiliz babam bi olay çıkarttıgımı bilirse beni çok pis eder politik yönden kendileri ağırdır biraz :D

mgnPower
21-10-2009, 10:33
Abi şöyle 4.-5.'den sonra neden vazgeçmedin sende :)

ha bu sefer ha bu sefer diye diye birde bildigimiz ettigimiz baska alternatifde olmayinca belli periyodlarda domaldik kendilerine. ama cok sukur artik fiber icin bursaya gidiyorum :D ayrica zaten bu dedigim olaylar oncelerde olanlar

MeJo
21-10-2009, 10:39
abi sen devretmişsin bana :D
bende genç nesile devredicem 3-4 sene sonra onlarda halil den vazgeçicek bu böle gidecek biz halil i tanımış olcaz ama ona para kazandırarak ;)

mgnPower
21-10-2009, 11:01
helal olsun adama ama hukumet gibi kadin derler ya adamda oyle iste... yapiyor ediyor batiriyor ama hala cok kazaniyor :D

by_BuRoCk
21-10-2009, 11:11
sevilirsen s...lirsin s..kersen sevilirsin demişler :D

MeJo
21-10-2009, 11:19
abi haklısın vallaa adam kazanıyor..
burak ne demişler tam duyamadım :D
birazdan camı deiştirmeye gitcem resimleri çekerim ne hale geldiğini göstereyim
burak o deilde benm araba niye satılmıyo kardeş snn sitede bi cocuk sök stock bakıcam diyordu?

mgnPower
21-10-2009, 11:42
ogleden sonra bende sasmaza gelicem herhalde sef kadir abimizle bi isimiz vardi izin alabilirsem is yerinden.

MeJo
21-10-2009, 11:50
:)
bnde camcının yerini unuttum onu arayacam sokak sokak AS cam mıydı ne :D

mgnPower
21-10-2009, 11:56
1cad uzerinde solda sokak basinda gibi hatirliyorum ben orayi ama...

svtec
21-10-2009, 12:02
otomotiv sektörü böyle her konuda parça olsun malzeme işçilik olsun bazen garip durumlar yapıyorlar senin istediğin şeyi sanki onlar yarattı gibi davranıyorlar valla geçen başıma geldi hemde olmadık yerde SVS ye gittim bostancıya içeri girdim ufak tefek bişiler bakcam sadece baktım 15 dak. içerde dışarda gezdim tam işaret etcem seslencem sanki biz oraya bişi almaya gelmemişiz gibi en sonunda sorumu sordum hee cocuklar bi baksın oldu cocuklar da biz bilmeyiz bekle değince çıkıp gittim :) sonra şunu öğrendim otomotiv sektöründe herhangi bir yerde güzel bir karşılama beklemicen tanıdığın varsa gidicen alıcan yada yaptırcan çünkü bu işleri onlardan başka kimse yapamıyor muhtacız ;)

MeJo
21-10-2009, 12:42
aynen öyle kardeş tanıdıgın olacak bırakcan aracını arkanı dönüp en temizi öyle oluyor malesef kimseye güvenilmiyor kimse işini severek yapmıyor vs vs.. bari adam yerine koyun müşteriyiz kardeşim???

Onuralp
21-10-2009, 16:40
Geçmiş olsun...

MeJo
21-10-2009, 17:20
bugün gittim cam cı ya. adamlar camı getirdi oopps bi baktık cam yanlış!!!
adam daha arabamın modelini bilmiyor acayip sinirlendim telefonda bi CRV nn cam yanlış diyor. bu adam patron olacak bide. bastım fırçayı siz nası iş yapıyorsunuz vs.. adam benle böle konusamazsın dedi. konusurum abi dedm adam gibi iş yapacaksınız 1 hafta daha sizin yüzünüzden cam bekleyecem dedm. adam belgelerimi verdi resmen kovdu beni.
böle bi terbiyesizlik görmedim.
adam bana benm adamım senin camını terminalde 2 saat bekledi beklemek zorunda değildi dedi. abi o zaman yapmayın bu işi bana deseydin kardeş biz bulamayız boşuna ugrasmasaydınz dedm. bütün elemanlarının içinde rezil oldu.
yine kaldık servise servisde yarın değişecek kasko halledicek off acayip sıkıldım resmen sogudum araçtan bıktım yahu

svtec
21-10-2009, 17:34
adam daha arabamın modelini bilmiyor acayip sinirlendim telefonda bi CRV nn cam yanlış diyor. bu adam patron olacak bide. bastım fırçayı siz nası iş yapıyorsunuz vs.. adam benle böle konusamazsın dedi. konusurum abi dedm adam gibi iş yapacaksınız 1 hafta daha sizin yüzünüzden cam bekleyecem dedm. adam belgelerimi verdi resmen kovdu beni.
adam bana benm adamım senin camını terminalde 2 saat bekledi beklemek zorunda değildi dedi. abi o zaman yapmayın bu işi bana deseydin kardeş biz bulamayız boşuna ugrasmasaydınz dedm. bütün elemanlarının içinde rezil oldu.
yine kaldık servise servisde yarın değişecek kasko halledicek off acayip sıkıldım resmen sogudum araçtan bıktım yahu

aa olurmu sen haksızsın :) adamlar nediyorsa o :D onlardan daha mı iyi bilcen crv diyorsa senin bildigin araban crv dir :) zaten adamları uğraştırıyon onlar senin camı getirip bulmak zorundamı aaa kriz mriz hak getire bizim otomotiv sektörüne müşteri veli nimet kaltı artık yokm öle yanlış manlış adam getirdi camı :D işte bide fırçamı atcan yada yanlış yaptığını yüzünemi sölicen töbe haşa adamı yaka paça dışarı atarlar bneler... servis en iyisi geçiriyor meçiriyor ama en azından işi bileni yapıyor :) geçm
iş olsun hallolur inş. en kısa zamanda

MeJo
21-10-2009, 17:57
valla foto çekip ilan koycam 1 haftadır koyamadım yahu..
adam bide azarlıyor beni çıldırıyorum ama iyi rezil ettim elemanlarının yanında cvp veremedi.. benm sport u CRV yaptılar ya beyinsizler

gökan
21-10-2009, 17:59
kım kırdıysa gıt parasını al

svtec
21-10-2009, 18:01
:) gecen sene mah. şarhoş bir sürücü yolu kapamış olay yapmış polis geldi adam arabadan inmiyor araba beyaz seat leon adam dedi inerim ama polsiler açılsın sonra geri geri kaçmaya başladı yol düzlük olunca bastı kactı adam polis elinde telsiz bağrıyor kaçtı şerefsiz beyaz polo beyaz polo diye araca koştular :D abartısız gülme krizlerine girdik odiil adam kaçtığı sokaktan geri çıktı aynı yere :)

MeJo
21-10-2009, 18:06
kım kırdıysa gıt parasını al

dalga geçiyolar vermiyolar kafam atarsa bnde onların dükkanın ön camlarını kıracam

maxpower
21-10-2009, 18:11

geçmiş olsun. keşke baştan yetkili servise bıraksaydın

MeJo
21-10-2009, 18:13
geçmiş olsun. keşke baştan yetkili servise bıraksaydın

kardeş ne bilim o gün hastaydım valla hiç aklıma gelmedi

alp1903
21-10-2009, 18:17
Geçmiş olsun Mertcanım, çok sinir bi olay :(

MeJo
21-10-2009, 18:18
Geçmiş olsun Mertcanım, çok sinir bi olay :(

sorma Alp'im anlıyorum seni :)

MeRtCaN
21-10-2009, 18:20
adaş kaskon varsa kesşe bora ya gelseydın ben hallederdim :D

MeJo
21-10-2009, 18:21
adaş aklıma geldin arayacaktım da orda çalışan ark vardı onu aradım benm sigorta şirketimle anlaşmaları varmış orası bana olumlu dönünce seni aramadım kanka

Eren G.
21-10-2009, 18:23
dalga geçiyolar vermiyolar kafam atarsa bnde onların dükkanın ön camlarını kıracam

Sen gel adamın arabasının camını kır yaşadığın sinir harbide cabası sonra gel birde dalga geç nasıl dükkanmış orası öyle terbiyesizliğe bak ya..

MeJo
21-10-2009, 18:31
kardeş sorma ya anlatsam inanmazsın gerçi bi sayfa önce resmen yazdım da bide duysan bana hitaplarını

mgnPower
21-10-2009, 21:38
karlikci halil farki iste olsun o kadar... bizim bindigimiz arabalarin parasini o verdi ya kirarda dalgada gecer...

se®k@n
21-10-2009, 21:54
Valla ben oldum olası sevemedim onu.. Adam ben paramı alırım,gerisine karısmam havasında..

Gecmis olsun bu arada..

MeJo
21-10-2009, 21:56
oda insan işte.. sağolasın serkan

chaylak
21-10-2009, 23:01
bende bagajdaki oem spoyleri söktürdüm..

maket bicagi ile kazimislar biliyorsun mertcan..

bagaj kapagımda 15cm çapında iki tane yer var tam köşeler.. maket bicaklarinin yaptigi derin çizikler..

öyle adam bunlar

izo
21-10-2009, 23:09
gecmis olsun..

aqustic
21-10-2009, 23:34
Ugraşırsan paranı alırsın da biraz olay çıkar.
Boşver bence hiç ugraşma bu tip insanlarla.Bizi de bilgilendirdigin iyi olmuş.

Hamster
21-10-2009, 23:45
Çok geçmiş olsun....

MeJo
22-10-2009, 02:06
Çok geçmiş olsun....

saol kardeş

Ugraşırsan paranı alırsın da biraz olay çıkar.
Boşver bence hiç ugraşma bu tip insanlarla.Bizi de bilgilendirdigin iyi olmuş.

evet kardeş ama ugrasmak istemedim yoksa babam hallederdi de.
herkes bilgilensin KARLIKÇI Halil i ank da herkes tanır herkese kötülüyorum gitmesinler diye

bende bagajdaki oem spoyleri söktürdüm..

maket bicagi ile kazimislar biliyorsun mertcan..

bagaj kapagımda 15cm çapında iki tane yer var tam köşeler.. maket bicaklarinin yaptigi derin çizikler..

öyle adam bunlar

biliyorum cenk gördüm senn çizikleri hayvan gibi çalışıyorlar

gecmis olsun..

saolasın izo kardeş

XSi
22-10-2009, 10:49
valla gayette taktılar :) hemde orjinal GM .. pinklington mudur nedir boyle çakma bir marka daha var sanırım ama ı ıh. hemde sorun filmi sökerken zarar gören resistanstı :)

yakında ön camımı da değişeceğim mesela.. Yine orjinal GM taktıracağım. hem yaptıkları işten memnunum hemde cidden orjinal GM getiriyorlar. hemde poliçeyede gerek yok direk ruhsatı verip halletmiştim.

pilkington ingilteredeki cam fabrikası GM nin :) çakma fln deil yaw, bendeki astranın orjinal camlarıda pilkington

SPORTING
22-10-2009, 11:23
geçmiş olsun aynı olay benim başımada gelmişti :)

MeJo
22-10-2009, 12:18
geçmiş olsun aynı olay benim başımada gelmişti :)

onlar için çok normal vallaa

dragstar
22-10-2009, 18:30
geçmiş olsun

elpadre
22-10-2009, 19:03
gecmıs olsun

MeJo
22-10-2009, 19:54
gecmıs olsun

geçmiş olsun

saolun beyler 1 hafta cam bekledm sonuçlanmadı yarın servise gidip tekrar işlemlere başlicam ugraş dur