PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dacia sandero stepway sizce nasıl ?

dbarx2
19-10-2009, 13:36
eşime dacia sandero stepway almayı düşünüyorum. 1,5 dci 70 hp. nedir ne değildir ? tavsiye eder misiniz ? alternatiflere açığım arkadaşlar. şimdiden herkese teşekkürler. resim yükleyemediğim için link verdim.

http://www.yenisanderostepway.com/

ef186
19-10-2009, 13:40
güzel ....
Fiyatta güzel ...
Alınır ...

Spawn
19-10-2009, 13:42
top gear o kadar ezdi ki sandero yu , ister istemez bir soğukluk geldi bana ..

sanderoyu bilmiyorum fakat logan dan malzeme kalitesinin inanılmaz düşük olduğunu biliyorum .. fakat garip bi şekilde arka koltukları inanılmaz rahat :)

motor eda da sıkıntı olacağını sanmıyorum renault un en çok satan dizel motoru

onursumer
19-10-2009, 13:48
motor konusunda sıkıntı olmayacağı kesin

aracı inceleme fırsatım olmadı ama sitesindeki liste fiyatı bence biraz yüksek

dizeli için 26bin tl diyor bu fiyatlara hyundai i20 tavsiye ederim ;)

veya daha uyguna şuan 22-23bintl ye aksesuarlı bi getz alınabilir ;)

M.A.D
19-10-2009, 13:49
loganlar gibi 100,000 den sonra uğultu yapacağı kanaatindeyim :rolleyes:

CallMeInsane
19-10-2009, 14:23
nedense şu daciaya bi türlü ısınamadım renaultun2. kalitesiymiş gibi geliyor bana

Ryhn
19-10-2009, 14:24
Bir sür derim önce sonra yorumlarını gel sen yaz siteye alınır mı alınmaz mı. Ben sanderoyu test ettim sonra gidip fiesta aldım. Sanderodan sonra otomobil diğebildiğim en ucuzu fiesta oldugu için aldım başka birşeyden dolayı değil.

MeJo
19-10-2009, 14:25
dayımda dacia solenzo var acayip kolpa bi araba zorla sürdüğüm zaman aracı verecek baska adam arıyorum kanser ediyor :D
ama bu kasasını bilmem eşşeğe altın semerde vursan hesaabı olmasın

MeJo
19-10-2009, 14:27
bu paraya polo dizel bile alırsın ayrıyetten 04-05

Erk@n
19-10-2009, 15:16
açıkcası loganın genişliği ve yol tutuşu gayet güzel bu sıralar symbol yerine loganlar tercih edilmeye başlandı.Sandero da aynı şekilde yol tutuşu ve iç genişliği tatmin edici bir tek sorun stepway da aynı yol tutuşu sağlayabiliyor mu?Renault servisindeki arkadaşım bir bayan olarak çok memnun sandero ile ilgili yazdıklarımda onun ve servistekilerin yorumu.Zati motor ile ilgili sorunun olmasın renault un birebir eşdeğeri(herkes biliyor zaten) içide o fiyat için bence gayet uygun.Yalnız birşeyi belirtmek istiyorum bakım fiyatları için bir araştır diyorum çünkü renault un bakım bedelleri bayağı yüksek bana göre.

8.000rpm
19-10-2009, 15:31
top gear o kadar ezdi ki sandero yu , ister istemez bir soğukluk geldi bana ..

sanderoyu bilmiyorum fakat logan dan malzeme kalitesinin inanılmaz düşük olduğunu biliyorum .. fakat garip bi şekilde arka koltukları inanılmaz rahat :)

motor eda da sıkıntı olacağını sanmıyorum renault un en çok satan dizel motoru

top gear bazen aşırı milliyetçilik yapıp hasta ediyor beni...
ama ep3 civic typeR sevmeleri bütün bu durumları unutturuveriyor bana
:D
dacia , ülkemiz ekonomik şartlarında ve kendi sınıfında bence alınabilir bir araç...

Selman
19-10-2009, 15:52
Stepwayi yok satıyoruz. Açıkçası banada beklediğimden daha güzel geldi. Dizeli 27bin tl civarında şu anda. Elbette bu paralara birçok alternatif var ama güzel bi araba:)

Spawn
19-10-2009, 16:02
kia nın yeni modeli var Ceed diye.. kia da çalışan arkadaşım la konuştum geçen valideye almak için gerçekten çok kaliteli olduğunu söyledi isterseniz bir onu da araştırın. dizeli inanılmaz az yakıyor , ve ben incelediğimde de çok hoşuma gitmişti. görünüş olarak da bence çok başarılı.. eğer isterseniz görüşebilrim arkadaşımla..

'Ceed

http://drive-line.com/wp-content/uploads/2007/09/kia_ceed_3door.jpg

http://www.kia.com.tr/ceed/

VTEC®
19-10-2009, 17:07
loganlar gibi 100,000 den sonra uğultu yapacağı kanaatindeyim :rolleyes:

Öyle birşey sözkonusu değil kulaktan dolma tecrübe edilmemiş şeyleri yazmayalım

Low-Rider
19-10-2009, 18:42
Babamda Dacia Sandero var benzinli , valla bu paralara alınacak en iyi araç bence.

Bu fiyatta öyle ahım şahım donanım malzeme kalitesi beklemek olmaz zaten , fiyatının karşılığı neyse onu veriyor.

Biz memnunuz sıkıntı sorun yok çok şükür.

Çok uyuz olduğum bir şekilde megane'da arkada hoparlör ve bagaj içi bakaliti yokken sanderoda her ikiside var:D

Serkan.S
19-10-2009, 19:22
Bende düşünüyorum 1 haftadır.21 e normal dizeli satılıyor ve süper bi fiyat bence.Şehir içinde kullanılıcak süper kullanışlı bir araç.

kayaakin
19-10-2009, 20:02
motordan yana sıkıntı olmayacagı kesin,
2.el piyasasını araştırmanız lazım, eli ayagıda düzgün arabanın : ) ,arka tampondaki diffüzöre bayılmıstım ilk gördügümde, içinde kullanılan malzeme tabiki renaultun en düşük kalitesi. karar sizin : ) nekadarmıs sıfırı?

Erk@n
20-10-2009, 06:36
içinde kullanılan malzeme tabiki renaultun en düşük kalitesi. karar sizin : ) nekadarmıs sıfırı?

Bence orada bir yanlışın var içinde kullanılan malzeme en az renault ta kullanılan kadar kaliteli ve bazıları birebir aynısı.Sandero 3. dünya ülkelerinde Renault markası ile çıkıyor.Çoğu malzemelerine bakarsanız zaten tanıdık gelir Renault lardan.

Sıfır fiyatı benzinli 23.800 TL dizeli de 26.300 TL den başlıyor ilana göre.

Orhan
20-10-2009, 07:34
nedense şu daciaya bi türlü ısınamadım renaultun2. kalitesiymiş gibi geliyor bana

öyle zaten :D

fiyat fena değil ama beklentileri biraz aşağı çekmek lazım bu fiyatlara ikinci ellerde güzel seçenekler var

dbarx2
20-10-2009, 10:58
arkadaşlar tüm yorumlar için teşekkürler. haftasonu hatunla birlikte dacia sandero stepway'a incelemeye karar verdik. yerden yüksek olması dizel olması motorun renault kalitesinde olması çekici geliyor. extra olarak eşim ikinci el araç istemediğinden banada mantıklı geldi. 96 model fard ka'dan sonra sanırım bu araç ona daha çekici geldi. hayırlısı artık.

Spawn
20-10-2009, 17:43
Ceed i de incelemenizi tavsiye ediyorum ben

Low-Rider
20-10-2009, 18:08
ceed çok güzelde arada 12-13bin tl fark var.

kayaakin
20-10-2009, 18:17
Bence orada bir yanlışın var içinde kullanılan malzeme en az renault ta kullanılan kadar kaliteli ve bazıları birebir aynısı.Sandero 3. dünya ülkelerinde Renault markası ile çıkıyor.Çoğu malzemelerine bakarsanız zaten tanıdık gelir Renault lardan.

Sıfır fiyatı benzinli 23.800 TL dizeli de 26.300 TL den başlıyor ilana göre.

tabi beklentinin ne oldugu önemli ,
ben gecen hafta sonu showroomda inceledim bizzat
göğüs tahta plastik : ) kötümü gözkyor hayır, ama dediğim gibi beklenti önemli.