PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Toptancı,Üretici vb. . .

SerdaR A.
20-10-2009, 10:34
arkdaşlar aranızda veya tanıdığınız farketmez büyük bi yerle çalışmaya başlıcaz ama ürün gamını genişletmek istiyoruz yani daha fazla şeyler sunmak istiyorum.bu yüzden araştırma yapıyorum ama birde burası geldi aklıma varsa böle uğraşlarınız verdiğim maile ürün kataloğu,ürün görseli ve fiyat listesi,iletişim bilgilerini mail atarsa değerlendiricem.büyük alışveriş merkezleridir çalışıcağım yerler.ürünler züccaciye,hediyelik eşya vb aklınıza ne gelirse ama elimde bişeylerin olamsı gerekir.
serdarakkaya@su-baby.net
şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

SPORTING
20-10-2009, 10:48
mrb hocam, bende bebek şekeri nikah şekeri ithalatcısıyım hediyelik eşyada diyebiliriz.
özelden yazıyorum site ismini git bak işine yarayan birşey varsa elimden gelene yaparım.

sportinger
20-10-2009, 12:34
mücevher sektöründe toptancılıkla ugraşıyorum; celik, altın, gümüş, degerli, yarı degerli taşları istenilen madene göre işlete bilirim. ilgilenirsen özelden ulaş...

tunceR
20-10-2009, 14:46
mücevher sektöründe toptancılıkla ugraşıyorum; celik, altın, gümüş, degerli, yarı degerli taşları istenilen madene göre işlete bilirim. ilgilenirsen özelden ulaş...

bende bunları tartmaya yarayan hassas terazi işi ile uğraşıyorum :)

sportinger
20-10-2009, 15:09
bende bunları tartmaya yarayan hassas terazi işi ile uğraşıyorum :)

yeri degil ama bişey sormak isterim homolasyonu bitmiş 2 3 tane terazim var, yani sanayi bakanlıgı mühürlerini geciktirmişim ve nerdeyse terazi kadar cezası var. ben yenilerini aldım elimdekileri nasıl degerlendire bilirim. geriye dönüşünün olmadıgını biliyorum en azından cezayı ödemeden kulanılmıyor.

tunceR
20-10-2009, 15:13
eğer tekrardan kullanmak istersen cezallarını ödemen lazım sonra hepsini yeni mühür yaptırman lazım. ama yok kullanmıcam dersen 2. el olarak satabılırız. marka ve modellerını yaz yardımcı olurum. :)

sportinger
20-10-2009, 15:22
presica 610 c 2 adet, bitane de metler var onun numarasını bilmiyorum kloluktu sanırım...

tunceR
20-10-2009, 15:29
tamam istersen satarım ikisinide veya satın alırım özelden msn yolaldım ordan devam ederiz..

Ersin ÖREN
24-10-2009, 03:42
arkdaşlar aranızda veya tanıdığınız farketmez büyük bi yerle çalışmaya başlıcaz ama ürün gamını genişletmek istiyoruz yani daha fazla şeyler sunmak istiyorum.bu yüzden araştırma yapıyorum ama birde burası geldi aklıma varsa böle uğraşlarınız verdiğim maile ürün kataloğu,ürün görseli ve fiyat listesi,iletişim bilgilerini mail atarsa değerlendiricem.büyük alışveriş merkezleridir çalışıcağım yerler.ürünler züccaciye,hediyelik eşya vb aklınıza ne gelirse ama elimde bişeylerin olamsı gerekir.
serdarakkaya@su-baby.net
şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Kendi bünyasinde Parfüm üreten bi arkadaşım var imalatını ve pazarlamasını kendi yapıyor ilgilenirsen iletişim bilgilerini vereyim.