PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Bilgisi Yardım ( STi )

cahit
21-10-2009, 12:12
Merhaba arkadaşlar linkteki aracı almayı düşünüyorum tanıyan bilen varmı
yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

http://www.sahibinden.com/stock_impreza_sti-09WQQaXQQ16764576WQQpXQQdisplayitem

plaka :34 GPV 69

Ferhat_V
21-10-2009, 20:12
34 EZE ise plakası bizim burdan bu araç orta yaşlarda bi abi düzgünce kullanıyor. ama geçmişini bilemem..

Boost Up
21-10-2009, 20:13
Geçen biz 2. köprü yolunda 160 ile giderken orta şeritten önümüze atlayıp uzayan araç:) Fena gidiyordu valla:D

cahit
21-10-2009, 21:16
teşekkürlerler arkadaşlar yarın sabah plaka ve şasi numarasını alıcam bakıcaz tramerden trafikten servisten hiç kazasının olmadığı ve motora dokunulmadığı söyleniyor hayırlısı artık inşallah burdan geçmişini bilen birisi cıkar neymiş ne değilmiş öğreniriz

trgy
21-10-2009, 21:48
teşekkürlerler arkadaşlar yarın sabah plaka ve şasi numarasını alıcam bakıcaz tramerden trafikten servisten hiç kazasının olmadığı ve motora dokunulmadığı söyleniyor hayırlısı artık inşallah burdan geçmişini bilen birisi cıkar neymiş ne değilmiş öğreniriz

sitede deniz abi var oda arabasını satıyor bide ona bak istersen.

yucel60
21-10-2009, 22:26
bu araç eze değil

burak_01
22-10-2009, 07:59
üzerindeki kanat orj deil bence kaza durumunu ii araştır

sulhi
22-10-2009, 08:44
üzerindeki kanat orj deil bence kaza durumunu ii araştır

2002 sti lerde yuksek kanat yoktu zaten soradan yuksek kanata gectıler bursada bi tane gri sti satılıodu ve arabanın hiç iç acıcı olduğu söylenmıodu..plakasına baktır ordan gelme bi arac olmasın..

cahit
22-10-2009, 09:01
Plakayı aldım arkadaşlar:34 gpv 69 sigortalardan kaza durumunu bakıcaz tanıyan cıkar burdanda inşallah

cahit
22-10-2009, 09:24
araba bursadan gelmiş bursalı tanıdık arkadaşlar yardım ederse sevinirim sulhi bey siz neler duymuştunuz araç hakkında

Boost Up
22-10-2009, 09:31
Sol ön çamurluk boyalı:) Sağda boyalı gibime geldi ama:soru:

deathofacar
22-10-2009, 09:34
ön çamurluklarda sadece boya varsa önemsiz birşeydir. alüminyum olduğundan ezildiğinde değiştirmek gerekiyor çünkü.

Tunacan
22-10-2009, 09:35
ilanda bel altı boyalıdır yazıyor zaten :)

cahit
22-10-2009, 09:48
boyasına bakmıyorum ben çizilince bütün arabalarımı boyattım açıkçası tek derdim büyük kazasının olup olmadığı ve motorla vites kutusu büyük kazası yoksa gerisi önemli değil açıkçası bursalı arkadaşlardan tanıyan yokmu?

ecthelion
22-10-2009, 09:50
aracın eski plakasını öğren, öyle tramerden bak

cahit
22-10-2009, 10:00
Tramerde3 dosyası gözüküyor 1 i teyp çalınması diğer ikisi hasar dosyası ama ne kadarlık olduğu yazmıyor malesef arac istanbuldan satın alınmış ilk plakası 34 ZZ 9463 sonra bursaya gitmiş ordaki plakası ise 16 DK 959 daha sonra 17/09/09 da istanbula gelmiş ve galeride yatmış artık bugun alıp maslakta servise göstercez hayırlısı tanıyan arkadaşlarda yardımcı olursa sevinirim bir problem cıkmazsa serviste pazartesi arabayı alıcam ilgilenen arkadaşlarada teşekkür ederim

bahadırtelli
22-10-2009, 10:01
http://www.sahibinden.com/2002_model_subaru_impreza_wrx_sti_2_0_turbo-24WQQaXQQ17930875WQQpXQQdisplayitem

bu araca da bir bak istersen fiyatı biraz daha aşağı cekebilirsen ve gercekten 33000 deyse daha mantıklı gibi aracımı satabilsem direk alamyı düşüneceğim bir araç.
yalnı tampon falan wrx tamponu arkasındada sti yazmıyor wrx olma ihtimalide var.

kaputun içinede baktım anlasılan wrx miş bu araç

cahit
22-10-2009, 10:06
sitede deniz abi var oda arabasını satıyor bide ona bak istersen.

galeriden takas yapıyorum dostum o yüzden ilgilendim bu araçla teşekkür ederim tavsiyen için

http://www.sahibinden.com/2002_model_subaru_impreza_wrx_sti_2_0_turbo-24WQQaXQQ17930875WQQpXQQdisplayitem

bu araca da bir bak istersen fiyatı biraz daha aşağı cekebilirsen ve gercekten 33000 deyse daha mantıklı gibi aracımı satabilsem direk alamyı düşüneceğim bir araç.
yalnı tampon falan wrx tamponu arkasındada sti yazmıyor wrx olma ihtimalide var.

kaputun içinede baktım anlasılan wrx miş bu araç

bende baktım dün gördüğüm en temiz pert araç alınır doğrusu ama dediğiniz gibi wrx sti olsa hiç durmazdım açıkcası

DogukanB
22-10-2009, 10:55
http://www.sahibinden.com/2002_impreza_wrx_sti-60WQQaXQQ16920624WQQpXQQdisplayitem

Bütçen varsa bu araça bak bence.

Km' si tamamen orjinal. Bakımları tork garajda düzenli olarak yapılıyor. Sahibi kıbrısta okuduğu için garajda duruyor araba. Sahibide siteye üye.(alp1903) Kendide alırken piyasadaki bütün bugeye lere bakıp içinden en düzgününü almıştı. Daha detaylı bilgiyi kendinden alabilirsin.

cahit
22-10-2009, 10:58
http://www.sahibinden.com/2002_impreza_wrx_sti-60WQQaXQQ16920624WQQpXQQdisplayitem

Km' si tamamen orjinal. Bakımları tork garajda düzenli olarak yapılıyor. Sahibi kıbrısta okuduğu için garajda duruyor araba. Sahibide siteye üye.(alp1903) Kendide alırken piyasadaki bütün bugeye lere bakıp içinden en düzgününü almıştı. Daha detaylı bilgiyi kendinden alabilirsin.

malesef bütce buna izin vermiyo ama araç çok güzel hayırlısı artık araç olmazsa bir kac ay daha sabredip böyle temiz bir araba bakıcam

alp1903
22-10-2009, 19:37

Teşekkürler Dogukan, araçımın bütün detayları ilanda yazmaktadır.;) Fiyat konusundada az biraz bi esneklik yapabilirim.

cahit
23-10-2009, 10:47
Teşekkürler Dogukan, araçımın bütün detayları ilanda yazmaktadır.;) Fiyat konusundada az biraz bi esneklik yapabilirim.

slm alp maşallah çok güzel aracın var ama malesef takaslı aldığım için gri olan aracı alıyorum bu arada birkac servisten titizlik derecesini aşarak aracı kontrol ettirdim şaseye motora gelen bir kaza yok (hiç bir kazası yok dediler)orjinal vidalarına anahtar bile vurulmamış dediler kilometre biraz yüksek ama hayırlısı artık pazartesi alıyorum aracı sanada hayırlı satışlar umarım gönlüne göre satarsı ama bence fiyatında pazarlık yapma maşallahı var aracının

FaBeRgE
23-10-2009, 13:39
ya arkadaşlar fotolardan bir aracın boyalı olduğunu nerden anlıyorsunuz Allah aşkına ?

Belki foto çekilirken ışık yansıması oldu veya polish yapılırken o bölge tam yapılmadı. Lütfen yorum yaparken dikkatli olalım sonra bu araç kazalı darbeli olarak hafızalarda yer ediniyor ;)

not: ne aracı bilirim ne de sahibini :)

bu arada plaka yanlış hyundai accent 1,3xl sedana kayıtlı :icon_tup:

cahit
24-10-2009, 17:50
ya arkadaşlar fotolardan bir aracın boyalı olduğunu nerden anlıyorsunuz Allah aşkına ?

Belki foto çekilirken ışık yansıması oldu veya polish yapılırken o bölge tam yapılmadı. Lütfen yorum yaparken dikkatli olalım sonra bu araç kazalı darbeli olarak hafızalarda yer ediniyor ;)

not: ne aracı bilirim ne de sahibini :)

bu arada plaka yanlış hyundai accent 1,3xl sedana kayıtlı :icon_tup:

dostum cok haklısın soyledıklerınde bakarak yorum yapmak yanlıs fakat ılanda yazıyor bel altı boyalı dıye :)ama kazası cıkmadı cok sukur fıyatına gore ıyıbır arac buldum ve aldım salı gunu devir işlemlerini hallediyorum

plaka konusuda kaskoda oyle cıkıyor galıba eskı dosya trafıkte normal bır problemı gozukmuyor

Frid
24-10-2009, 18:35
hayırlısı olsun siz begendiyseniz gerisi devede kulak kalır ;)

FaBeRgE
24-10-2009, 19:10
dostum cok haklısın soyledıklerınde bakarak yorum yapmak yanlıs fakat ılanda yazıyor bel altı boyalı dıye :)ama kazası cıkmadı cok sukur fıyatına gore ıyıbır arac buldum ve aldım salı gunu devir işlemlerini hallediyorum

plaka konusuda kaskoda oyle cıkıyor galıba eskı dosya trafıkte normal bır problemı gozukmuyor

Evet hocam ilanı bende okudum ama bu ilk deilki, bir ilan sorgusu yapılıyor millet başlıyor yoruma çamurlukta boya var kapıda boya var vs. Benim diyen adam araba karşısında bile olsa anlayamaz boyalı olduğunu bizimkiler fotodan anlıyor tebrikler :)

Neyse hayırlı olsun diyelim o zaman yalnız ben baktığımda 1 adet çarpma-devrilme gözüküyor geçen seneye ait :mad:

sinan-s
24-10-2009, 19:24
Maşallah güzel arac..

cahit
24-10-2009, 22:08
Evet hocam ilanı bende okudum ama bu ilk deilki, bir ilan sorgusu yapılıyor millet başlıyor yoruma çamurlukta boya var kapıda boya var vs. Benim diyen adam araba karşısında bile olsa anlayamaz boyalı olduğunu bizimkiler fotodan anlıyor tebrikler :)

Neyse hayırlı olsun diyelim o zaman yalnız ben baktığımda 1 adet çarpma-devrilme gözüküyor geçen seneye ait :mad:

walla o kadar baktım dosyalarına ben bulamadım nerden gordun bı soylersen sevınırım arabanın dıreklerınde tavanında boya yok bu arada olctuk cıhazla bırde 2007den sonra hıc bır vukuata karısmamıs gozukuyo ergo ısvıcreymıs sıgortası ordan tanıdık bulup baktırdım hasar dosyalarına bırsey yok dedıler:soru:

alp1903
25-10-2009, 02:10
slm alp maşallah çok güzel aracın var ama malesef takaslı aldığım için gri olan aracı alıyorum bu arada birkac servisten titizlik derecesini aşarak aracı kontrol ettirdim şaseye motora gelen bir kaza yok (hiç bir kazası yok dediler)orjinal vidalarına anahtar bile vurulmamış dediler kilometre biraz yüksek ama hayırlısı artık pazartesi alıyorum aracı sanada hayırlı satışlar umarım gönlüne göre satarsı ama bence fiyatında pazarlık yapma maşallahı var aracının

Güzel görüşlerin için teşekkür ederim, aslında satarken mutsuzum mecburiyetten satıyorum araç uzun uzun yatıyo yoksa evde kullanan yok garajda boş boş duruyo en kıbrıstayken :o İnşallah kıymetini bilene satılır, şimdiden hayırlı olsun o zaman BUG EYE mafyasına hoş geldin diyebiliriz.:icon_tup::D

RUN
25-10-2009, 02:20
Arkadaşkar tramerden bakarsanız kayıt altına alınan en ufak kaza bile orda çarpma-devrilme diye geçer, ordaki o lafa takılmayın esas onun yanında bir hasar tutarı belirtilir onu dikkate alabilirsiniz. Ör. 10.10.2010 Çarpma - Devrilme 350TL gibi.. Hayırlı olsun bu arada.

cahit
25-10-2009, 08:57
Güzel görüşlerin için teşekkür ederim, aslında satarken mutsuzum mecburiyetten satıyorum araç uzun uzun yatıyo yoksa evde kullanan yok garajda boş boş duruyo en kıbrıstayken :o İnşallah kıymetini bilene satılır, şimdiden hayırlı olsun o zaman BUG EYE mafyasına hoş geldin diyebiliriz.:icon_tup::D

teşekkür ederim dostum inşallah salı akşamı imzalarımız aynı olucak:icon_tup:

FaBeRgE
25-10-2009, 11:57
walla o kadar baktım dosyalarına ben bulamadım nerden gordun bı soylersen sevınırım arabanın dıreklerınde tavanında boya yok bu arada olctuk cıhazla bırde 2007den sonra hıc bır vukuata karısmamıs gozukuyo ergo ısvıcreymıs sıgortası ordan tanıdık bulup baktırdım hasar dosyalarına bırsey yok dedıler:soru:

542603 0 - Geçerli 01-Çarpma-Çarpışma-Devrilme 13/06/2008 16/06/2008 0.0

şöle bir ibare var 2008de olmuş, günahını almadan araştırmak gerek. Çünkü benim sağ etekte 6cmlik bir ezik vardı o da aynı şekilde gözüküyor, Yani hasarı ayırmıyorlar çizikte olsa pertte olsa aynı şekilde yazıyor :icon_tup:

cahit
25-10-2009, 12:20
542603 0 - Geçerli 01-Çarpma-Çarpışma-Devrilme 13/06/2008 16/06/2008 0.0

şöle bir ibare var 2008de olmuş, günahını almadan araştırmak gerek. Çünkü benim sağ etekte 6cmlik bir ezik vardı o da aynı şekilde gözüküyor, Yani hasarı ayırmıyorlar çizikte olsa pertte olsa aynı şekilde yazıyor :icon_tup:

evet dostum oda galıba sol tekerın ustunu surtmusler cok arastırdım bende hayırlısı bırsey yok arabada servıslerde ok verdı yerkada ekspertızı yapıldı onlarda problem yok alın dedıler kaportayı bırde kendı ustama gosterdım oda sorun yok dedı artık alıyorum ınsallah hayırlısı sağol yardımların için