PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.4 sohc vtec & krc63 i es

bladerk
25-10-2009, 19:23
keyifli bi deneme oldu araçlarda 2 kişi vardı ilk denemede krc vites kaçırdı ikincide devam ettiler videoda görüldüğü gibi 1.4ü hasan değil hakan kullandı ve mümkünse bi daha da kullanmasın :hahaha: ufak tefek eksikleriyle girse de tatmin edici bi sonuç çıkarttı şeref ustaya teşekkürler arabası gerçekten güzel yürüyo 1.4is le çok iyi yürüdü kazasız belasız

şeref usta ve kazım ustaya tebrikler

setuplar benim bildiğim
1400cc
intake headers exhaust sohc vtec head high cr piston p28 ecu 3 4 crx

1600cc
inteke headers exhaust nonvtec head high cr piston safc 3 4 var mı bilmiyorum

http://videos.streetfire.net/video/14-sohc-vtec-krc63-i-es_715192.htm
http://videos.streetfire.net/video/14-sohc-vtec-krc63-i-es_715192.htm

MeRtCaN
25-10-2009, 19:26
sanırım seref abı gecmeye baslayınca kameranın pili bitmiş ?

maşallah araçlara....

tarantino
25-10-2009, 19:37
yaaa erkut bu krc türkiyenin en hızlı ies i değilmiydi yoksa ben karıştırıyormuyum?

ARDA_E
25-10-2009, 19:43
İki aracada maşallah ,zevkli deneme olmuş.

MyDream
25-10-2009, 19:45
Valla teşekkürler Erkut abi video için çok güzel bir geceydi gelen herkesede teşekkürler o gece kardeşimin showuydu arac için 1 hafta uğraştı o haketti direksiyonu o geçti baskıyı gerektiğinden fazla ısıttı vites kaçırdı ama saolsun Şeref usta anlayışla karşıladı durumları arabası gereçekten çok güzel yürüyor.

Bu konuya gelince aracın içinde çekimi yapan kişi yarenden Mustafa abi oda gelince kendi açıklayacaktır daha iyice bitiş noktasını çokça geçtiler bu yüzden mustafa abi gazdan çektiriyor ve o ara kamerayı kapatıyor hepsi bu geçmek geçilmekte çok problem değil Şeref ustada o gece denemese denemem diyebilirdiki aracımız 1.4 aynı sınıfın aracıda değil ama o görmek içi sonucu bizde arkasına ne kadar yürüycez görmek için rica ettik kabul etti denedik ayrıca teşekkürler tekrar. Neyse Gürol abi Kazım abi Erkut abi Hakan Gökhan abi BMS ailesi herkese teşekkürler işte emeklerinizin karşılığı.

tarantino
25-10-2009, 19:50
hasan hafta sonuna kadar arabanı kapalı bi oto parkta sakla başına bişey gelmesin kısmet olursa hafta sonu ankaradayım

Brs_eg
25-10-2009, 19:53
hasan hafta sonuna kadar arabanı kapalı bi oto parkta sakla başına bişey gelmesin kısmet olursa hafta sonu ankaradayım

ankaraya gitmeden işlerm biterse goruselm kanka

MyDream
25-10-2009, 19:54
Öyle olacak zaten abi kapalıda duruyo araba kullanmıyorum Gökhan abi gelip rodaj yazılımından beni kurtarıp yeniden ayar yapana kadarda daha fazla çıkmam piyasaya o gece bir denemelik çıktık öyle benim gönlümde sende abi bi gelde :) Erkut abininde vereceği bir parça var bekliyom ondan sonra setuplarımız eşit oluyo tatlı birşeyler çıkacak inş. ortaya :)

tarantino
25-10-2009, 20:06
Öyle olacak zaten abi kapalıda duruyo araba kullanmıyorum Gökhan abi gelip rodaj yazılımından beni kurtarıp yeniden ayar yapana kadarda daha fazla çıkmam piyasaya o gece bir denemelik çıktık öyle benim gönlümde sende abi bi gelde :) Erkut abininde vereceği bir parça var bekliyom ondan sonra setuplarımız eşit oluyo tatlı birşeyler çıkacak inş. ortaya :)
ne parçası len o
egzantirigmi

tarantino
25-10-2009, 20:08
ankaraya gitmeden işlerm biterse goruselm kanka
görüşelim kankam ne zaman istersen dicem ben müsait olmuyom

MeRtCaN
25-10-2009, 20:10
yaaa erkut bu krc türkiyenin en hızlı ies i değilmiydi yoksa ben karıştırıyormuyum?

evet öyle diyorlardı
sende Turkiyenın en hızlı 1.4 is iydin dimi?

MyDream
25-10-2009, 20:12
ne parçası len o
egzantirigmi

Yeap :)

.................

MeRtCaN
25-10-2009, 20:13
Valla teşekkürler Erkut abi video için çok güzel bir geceydi gelen herkesede teşekkürler o gece kardeşimin showuydu arac için 1 hafta uğraştı o haketti direksiyonu o geçti baskıyı gerektiğinden fazla ısıttı vites kaçırdı ama saolsun Şeref usta anlayışla karşıladı durumları arabası gereçekten çok güzel yürüyor.

Bu konuya gelince aracın içinde çekimi yapan kişi yarenden Mustafa abi oda gelince kendi açıklayacaktır daha iyice bitiş noktasını çokça geçtiler bu yüzden mustafa abi gazdan çektiriyor ve o ara kamerayı kapatıyor hepsi bu geçmek geçilmekte çok problem değil Şeref ustada o gece denemese denemem diyebilirdiki aracımız 1.4 aynı sınıfın aracıda değil ama o görmek içi sonucu bizde arkasına ne kadar yürüycez görmek için rica ettik kabul etti denedik ayrıca teşekkürler tekrar. Neyse Gürol abi Kazım abi Erkut abi Hakan Gökhan abi BMS ailesi herkese teşekkürler işte emeklerinizin karşılığı.

yanlış anlama kardesım
yanı soncuta resmiii bi yarış yapılmıyor bitiş noktası diye bir sey yoktur rollingde
neden bu gecme gecilme olaylarını cok takıyorsunuzki anlamıyorum:soru:
onemli olan yarışmak zevk almak
yoksa kim kimi geçmiş önemi yok
önemli olan araçlarının guclerini anlıyabilmek
maşallah 1.4 e cok guzl yuruyor.tebrik ederim:icon_tup:

mmustu
25-10-2009, 20:17
burada zaten biz geçtik yada şöyle yürüyoruz falan gibi bir kelime edilmemişki mertcanım

adam yazarken zaten arkasından ne kadar yürüyebilecez görelim diye rica ettik demiş

hani bi takıntı kompleks falan yokki :)

he laf hasana değilde tarantino mehmete ise oda bunlar çok takan bi adam değildir ama neyse abi teneke için kırıcı olmaya üzmeye üzülmeye değmez davşanlarım :hehe:

MeRtCaN
25-10-2009, 20:19
yok ben kimseye kotu bir sey demedimki
ama simdi videoda bi gariplik yokmu?
benmi oyle goruyorum?
beyaz araba gelmeye başaladıgında pat kapanmış veya kesilmiş
neyse
uzatmayalım konuyu..maşallah araçlara..kazasız belasız surusler dilerim.

mmustu
25-10-2009, 20:20
yok ben kimseye kotu bir sey demedimki
ama simdi videoda bi gariplik yokmu?
benmi oyle goruyorum?
beyaz araba gelmeye başaladıgında pat kapanmış veya kesilmiş
neyse
uzatmayalım konuyu..maşallah araçlara..kazasız belasız surusler dilerim.

yav dadlım sana kötü bişi dedin demedim :D

yaw bu aralar fazlasıyla yanlış anlaşılıyorum zaten :D

tamam video orada kesilmiş neden bilinmez ama adamlarda zaten geçtik dememiş :D

MyDream
25-10-2009, 20:21
yanlış anlama kardesım
yanı soncuta resmiii bi yarış yapılmıyor bitiş noktası diye bir sey yoktur rollingde
neden bu gecme gecilme olaylarını cok takıyorsunuzki anlamıyorum:soru:
onemli olan yarışmak zevk almak
yoksa kim kimi geçmiş önemi yok
önemli olan araçlarının guclerini anlıyabilmek
maşallah 1.4 e cok guzl yuruyor.tebrik ederim:icon_tup:

Eyw abi hakkını verdiğinde şüpem yok arabamın lafım yok ki bizde zaten keyfinden koyduk yani bişey ıspatlamak çabasında değiliz ordaki durumla ilgili Mustafa abi durumu açıklayacak merak etme abi video biraz daha devam etse 5 e atıyo arkasından zaten ki Şeref ustayada varmı bir sorun akılda takılan bişey diye soruldu çünkü bizim için tekrar kalktı o bidaha dese bizde birda seve seve deneyecez o bizi kırmadı çünkü yalan söyleyecek halimiz yok. kardeşim ilk kalkışta 3. vitese sokamadı arabayı durmak yerine devam etti aynı farkla Şeref usta geçti bizi hatta orda bir dünya gülüştük biz bu konu yüzünden kardeşim gidip Şeref ustayla konuşamadı geldi bize söyledi bizde ustadan rica ettik oda tamam dedi 2 2 deneyelim dendi çıktılar denediler keyifli bir geceydi ben tekrar teşekkür ediyorum gelen herkese Şeref ustaya bize aracımızı görme fırsatı verdi orda yarışmaktan daha büyük haz duyduğumuz şey bizim bir arada edilen muhabbet sohbetti.Zaten hemen sonrasındada dükkana döndük.

KMR2-GT
25-10-2009, 21:45
elınze saglık mıllet.1.4un baskı balatasımı bıtıo. ıkısıde güzel gıtmıs masallah

capcapca
25-10-2009, 21:54

maşallah araçlara....

ilk bastık seref abı ıkıye atamadı durduk yenıden bastık köprüye iyice yaklaştık bastıkdan sonrada durma mesafemız kalmadıgı için bende videoyu kapattım
bunda yanlış anlasılacak bısey oldugunu zannetmıyorum ki bi yanlışlık varsa şeref abi dogrusunu yazsın

chiefkadir
25-10-2009, 21:57
İkiside çok iyi gitti,tekrar deneme imkanını forumdaki "olası"gerginlik yüzünden yitirmeyin ;)

SONE-R
25-10-2009, 22:18
güzel yürümüşler.. :)

ARDA_E
25-10-2009, 22:23
Dostca denemeler olduktan sonra sürekli denenir arabalarr daha net sonuçlar çıkar

Brs_eg
25-10-2009, 22:23
ilk bastık seref abı ıkıye atamadı durduk yenıden bastık köprüye iyice yaklaştık bastıkdan sonrada durma mesafemız kalmadıgı için bende videoyu kapattım
bunda yanlış anlasılacak bısey oldugunu zannetmıyorum ki bi yanlışlık varsa şeref abi dogrusunu yazsın

kanka sen denednmi peki si ile ies-shoc u

by_BuRoCk
25-10-2009, 22:31

evet mehmet Turkiye nin en iyi yürüyen ies i diyorum hala
varsa iddası olan çıkar ortaya denenir!

bladerk
25-10-2009, 22:33

maşallah araçlara....

mertcan güzel espiriler bunlar dur ben de yapıyım
heee biz milleti kandırmak istedik amacımız buydu hahahaha ne komik di mi

videoyu mustafa çekti koprüyü geçtikleirnde 1.4 öne çıkmıştı kısa mesafe sonrası krc öne çıkmaya başladı bitince de seref usta mustafa ben izledik maşallah dedik o kadar ayrıca krc ye güzel ayar yapmışsın bu kadar yürüdüyse senin emeğin çok fazla en az 2 3 boy kadar fark etti demiştin daha önce gerçekten de öyle olmuş yazıları net okumadığını düşünerek ya da net ortamında yanlış anladığını düşünerek tekrar yazıyım şeref ustanın arabası süper yürüyo tebrikler gerek yok böyle yazılara di mi biz oraya geçelim diye gitmedik 2 boy gerisindeysek arabamız iyi olmuş dedik bu kadar yürüdü maşallah ikisine de

evet öyle diyorlardı
sende Turkiyenın en hızlı 1.4 is iydin dimi?

bu hafta geliyo o ya da hasandır başka varsa 1.4 denemeye gelebilir sorun yok

İkiside çok iyi gitti,tekrar deneme imkanını forumdaki "olası"gerginlik yüzünden yitirmeyin ;)

neden yitirelim abi kim ne derse dedin ikisinin de maşallahı var sen de ordaydın hiç gerginlik gördün mü mertcan sanırım bişeyleri yanlış anlamış onu da açıkladık zaten farklı bişey olsa şeref usta kendi de yazar

Eray Yümsel
25-10-2009, 22:34
erkut keşke araya bitanede vtec ataydınız araçların gideri daha net belli olurdu. maşallah ikisinede

bladerk
25-10-2009, 22:34

denediler si geçiyo az bi farkla

kesinlikle burakcım krc trdeki en iyi yürüyen N/A i es

by_BuRoCk
25-10-2009, 22:36
kesinlikle burakcım krc trdeki en iyi yürüyen N/A i es

evet erkut cum tşkr ederim
Turkiye nin en iyi yürüyen N/A ies i

bladerk
25-10-2009, 22:36
erkut keşke araya bitanede vtec ataydınız araçların gideri daha net belli olurdu. maşallah ikisinede ya ben tünaydan rica edecektim ard arda bi kaç arabayla denedi geri geri gitmekten bıkmıştı sonra rica ederiz dedik işkence etmeyelim adama

Djalican
25-10-2009, 22:39
Ankaraya gelicem...arabayı erkut abiye teslim etmeden bi deniyecem herkezle :D ...teslim aldıkdan sonra bidaha deniyecem :D

arabalarda muazzam yürümüşler bravo valla...

capcapca
25-10-2009, 22:44

evet denedim şeref abıyle denedıgımde 3ün sonuna dogru ben bıraz bıraz uzamaya baslıyorum 1,4 lede denedım ılk denedıgımde her vıtesde bıraz bıraz uzuyodum daha sonra deneme şansım olmadı ama 1,4 suan cok sıkı gıdıyo gercekten bir kac hafta sonra yenıden denerız videoyu koyarız

chiefkadir
25-10-2009, 22:58
neden yitirelim abi kim ne derse dedin ikisinin de maşallahı var sen de ordaydın hiç gerginlik gördün mü mertcan sanırım bişeyleri yanlış anlamış onu da açıkladık zaten farklı bişey olsa şeref usta kendi de yazarBuluşmalarda gerginlik zaten olmazda,forumda da "olası"dedim erkutcum :)

SONE-R
25-10-2009, 23:00
Erkut bi deneyemedik bu 1.4 le yaw :(

chiefkadir
25-10-2009, 23:02
Tunayın vti la deneme güzel olur ama sonuç farklı olarak vti lehine biter :)

bladerk
25-10-2009, 23:08
Buluşmalarda gerginlik zaten olmazda,forumda da "olası"dedim erkutcum :)
anladım abi ben kimseyle zaten tartışmayız forumda da olsa demek istedim

Erkut bi deneyemedik bu 1.4 le yaw :(
o gün biz aslında senle deniycektik abi unuttuk sözleşmeyi araşalım dedik kaldı öyle bu cuma deneylim olmazsa

Tunayın vti la deneme güzel olur ama sonuç farklı olarak vti lehine biter :)

evet abi geçer boy boy amaç yurtdışı forumlarına bu kadar yürüyo diye koymak adamlar krc yi ne bilsin o kadar yürüdüğünü ama vti ın şu kadar boy gerisindeyse fena değil derler mesela o açıdan deneme isteğim o kısım yanlış anlaşılmasın

tarantino
26-10-2009, 11:16
hafta sonu ordayımmmmm sorularınızın hepsini cvplayacağım arkadşlarrrr

bladerk
26-10-2009, 11:26
hafta sonu ordayımmmmm sorularınızın hepsini cvplayacağım arkadşlarrrr

gel janım benim başımızın üstünde yerin var :D

metinalan
26-10-2009, 11:28
Maşşalah çok güzel

soyturk
26-10-2009, 11:34
bu hafta sonuda yalan oldu :\

tarantino
26-10-2009, 11:35
gel janım benim başımızın üstünde yerin var :D
yok böle sanal ortamdan soruları cvplamak zor oluyoo canlı canlı daha iii

refleks
26-10-2009, 11:37
araban kaç hp tarantino :):):)

tarantino
26-10-2009, 11:42
araban kaç hp tarantino :):):)
sen binince bayağı düşüyo anlamadım kii

tarantino
26-10-2009, 11:43
bu hafta sonuda yalan oldu :\
kanka beklediğine değicek bu hafta sonu erkutla çalışayım otomatikler için senin işin 1 gün içinde bitecek

imhotep
26-10-2009, 11:52
araclara masallah..

ferhat-a
26-10-2009, 11:53
iki aracında maşallahı vardı o gün gece
güzel yürüdüler.

bladerk
26-10-2009, 12:18
sağolun beyler

MyDream
26-10-2009, 12:19
Herkese teşekkürler aracın baskımı kacırıyo diye bir soru olmuş evet o gece baskı hat safada ısındı zaten o denemeden sonra kapmamaya basladı çünkü hiç soluk vermeden arka arkaya bastık biz araca oda baskıyı epey kötü duruma getirdi bizim hiçbir iddamız yok işin keyfindeyiz en hızlı yada değil artık umrumda değil kendi kendime gazlıyorum keyfini çıkarıyorum aracın.Denemek isteyen olursada dostça olduğu sürece seve seve.Mustafa abi sanada ayrıca teşekkürler konu en sonunda aydınlığa çıktı.

serdargoksu
26-10-2009, 16:29
Kazım abinin sihirli ellerine teşekkür etmek lazım , cidden 1.4 evrim geçirmiş, adeta vtec edası hakimdi üzerinde, 2 aracada çok maşallah tekrar

ofli
26-10-2009, 18:31
1.4 bekledigimden iyi gidiyor gercekten masallah

MeJo
26-10-2009, 18:32
adaş 1.4 iyi gitmiş ben biliyosun şeref abiyle denemiştim civic le şeref abi 2 boy atmıştı :)
top speed de yaklaşabilmiştim anca

MyDream
26-10-2009, 20:00
Teşekkür ederim inş. bir işlerimizi bitirelim daha güzel olacak hacim küçük çıtırlık şeyler çıkartıyo ama zevkli oluyor tabi böyle şeyler duymak dahada sevindiriyo insanı tekrar teşekkürler.

gökan
26-10-2009, 20:02
Teşekkür ederim inş. bir işlerimizi bitirelim daha güzel olacak hacim küçük çıtırlık şeyler çıkartıyo ama zevkli oluyor tabi böyle şeyler duymak dahada sevindiriyo insanı tekrar teşekkürler.

kutlarım :);)

MyDream
26-10-2009, 20:16
kutlarım :);)

Darısı başına ben sormakan sıkıldım sen kaçmaktan sıkılmadın ne zaman başlıyoz. :D

gökan
26-10-2009, 20:53
Darısı başına ben sormakan sıkıldım sen kaçmaktan sıkılmadın ne zaman başlıyoz. :D

hehehe kanka benım bellı deıl:)emmeyı ankaraya sattım valla yazın başlarım ben:=)he bellıde olmaz benım ısım:)turboada yapabılırım;)dodo bizaar çok sey ogrenıyoz:)erkut usta:icon_tup:

Dookan
26-10-2009, 21:08

maşallah araçlara....

hahahahahahahahahaha

1.4 için süper bi yürüyüş ama videodada goruldugu gibi uzuna dustumu krc alacakmış video kapatılmış

bladerk
26-10-2009, 21:40
hahahahahahahahahaha

1.4 için süper bi yürüyüş ama videodada goruldugu gibi uzuna dustumu krc alacakmış video kapatılmış
yer enka video başlangıcı 36sn köprüyü geçtikleri yer 50 video bitimi 55 videoyu çeken de bunu yazmış belirtmiş biz de krc geçildi dememişiz arabların yürür bu bi dahakine mertcan oturup kendi çeker

elpadre
26-10-2009, 21:54
masallah guzel denemeler olmus

tarantino
27-10-2009, 00:43
cuma akşamı mertcan turbosuyla arkadan beni çeker cuma ordayım herşeyimle:D:D:p:p

refleks
27-10-2009, 00:46
herşeyimle derken :) kalabalık mı gidiyorsun

tarantino
27-10-2009, 00:47
herşeyimle derken :) kalabalık mı gidiyorsun
olm sen beni bi ek kalabalık şekilde giricem sana

vtecburhan
27-10-2009, 07:23
kazasız belasız maaşallah her ıkı aracada
bu beyaz 1.6 ies le bende denemek ıstıyorum benım arabayla setuplar hemen hemen aynı sayılır sadece kısam yok sonucu gercekten cok merak edıyorum cunku

krc_63
27-10-2009, 19:39
burhan kısa benim aracım dada yok merak etme kardeş nezaman istersen deneriz:)

bladerk
27-10-2009, 19:45

maşallah usta arabanız çok güzel

TolgaEsentepe
27-10-2009, 20:01
2 aracada maşallah. Hastayım Şeref abi sana :D

MeRtCaN
27-10-2009, 21:15
cuma akşamı mertcan turbosuyla arkadan beni çeker cuma ordayım herşeyimle:D:D:p:p

arkadan derken?

sen birazcık yavaş kalırsın bana...

geri gorus kameramı notebook a baglar öyle çekerim sizi:D:hahaha::D:):hahaha::heyoo:

mmustu
27-10-2009, 21:52
ahauhauhau bende açıklama bekliyorum " arkadan derken " :hehe::hehe::hehe::hehe:

tarantino
27-10-2009, 22:40
arkadan derken?

sen birazcık yavaş kalırsın bana...

geri gorus kameramı notebook a baglar öyle çekerim sizi:D:hahaha::D:):hahaha::heyoo:
ahhh ahhhh mertcan sana bi laf sölüyoruz bin ah işitiyoruz ne zaman bu lafları düzünden anlıyacan bilmiyorum ki
yazdığım lafın açılımı
ben geldiğimde benle deneyecek olursa mertcan da turbosuyla bizi arkadan kameraya çeker hani bazen kamerada aksaklıklar oluyor ya eşit olur hiç değilse demek istedim
ben kafayı peynir ekmekle yemedim turbo vtece kafa tutacak kadar :icon_wack
he şöyle olur senin arabanın turbosunu sökeriz her yerde deneriz :hahaha::hahaha::heyoo::D
fazla takılma böyle şeylere bak ben taaa istanbuldan kalkıp geliyorum araba kaldırmak için :surucu:

Bulut Y.
27-10-2009, 22:59
tarantino kardesim yanlıs anlamazsan sana bisey sormak istiorum en ii yürüyen 1.4 benim diosun kalkmaya ankaraya falan gidiyosun aracında ne var gercekten cok merak ettim konuya acıklık getirebilirmisin ?

bladerk
27-10-2009, 23:12
tarantino kardesim yanlıs anlamazsan sana bisey sormak istiorum en ii yürüyen 1.4 benim diosun kalkmaya ankaraya falan gidiyosun aracında ne var gercekten cok merak ettim konuya acıklık getirebilirmisin ?
mehmet hondam draglarında 2 kez 1.4 kategorisinde birinci oldu yani geçmişten söylemesi ona dayanıyo şu anki halini sorduysan hasanın setupın azcık farklısı var yani farklı kişiler yapmadı onu da :D bi de hasanla denemeleri öyle hırs üzerine falan değil keyfine yine forum ortamında yanlış anlaşılmasın amaç ikisini deneyip ve de aynı dynoya çıkartıp eksiği fazlası ney onu görmek yeni parçaları ona göre belirlemek

soyturk
27-10-2009, 23:23
en kötü yürüyen 1.4 benimki :X varmı bişi dicek yüzüme solesin :p

Brs_eg
27-10-2009, 23:29
en kötü yürüyen 1.4 benimki :X varmı bişi dicek yüzüme solesin :p

hem full+full hemde en yavaşi :hahaha::D

krc_63
28-10-2009, 00:08
tolga alem bana bende sana hastayım hee saolasın kardeşimm;)

vtecburhan
28-10-2009, 07:25

tamam abı denerız nasıl olsa senın ust kapak komple bende :D:D

bladerk
28-10-2009, 10:15
tamam abı denerız nasıl olsa senın ust kapak komple bende :D:D

sende olduğuna emin misin :hahaha::D

tarantino
28-10-2009, 10:17
kurbanlarıma birini daha ekledim dün akşamm hahahahaha

MyDream
28-10-2009, 13:21
kurbanlarıma birini daha ekledim dün akşamm hahahahaha

Hayırdır abi kasap hayri gibi dolasıyon ortalıkta ne kubanı gene benmiyim yoksa ? :D

vtecburhan
28-10-2009, 15:29
sende olduğuna emin misin :hahaha::D

haha dogru diyon şuan sende :D

MeRtCaN
28-10-2009, 17:58
ahhh ahhhh mertcan sana bi laf sölüyoruz bin ah işitiyoruz ne zaman bu lafları düzünden anlıyacan bilmiyorum ki
yazdığım lafın açılımı
ben geldiğimde benle deneyecek olursa mertcan da turbosuyla bizi arkadan kameraya çeker hani bazen kamerada aksaklıklar oluyor ya eşit olur hiç değilse demek istedim
ben kafayı peynir ekmekle yemedim turbo vtece kafa tutacak kadar :icon_wack
he şöyle olur senin arabanın turbosunu sökeriz her yerde deneriz :hahaha::hahaha::heyoo::D
fazla takılma böyle şeylere bak ben taaa istanbuldan kalkıp geliyorum araba kaldırmak için :surucu:

ya bende muhabetıne yazdın yanlıs anladıgım fln yok maksat muhabet
başımızın ustunde yerın var her zaman beklerız guzl ankaramıza :)

emreekin
28-10-2009, 18:05

atmosferik olarak dersek parantez içinde :)

Kaan
28-10-2009, 18:06

bencede :)

MeRtCaN
28-10-2009, 18:06

rakip gelio kanka sana yakında :)

emreekin
28-10-2009, 18:07
evet erkut cum tşkr ederim
Turkiye nin en iyi yürüyen N/A ies i

okkkkk :D :D

krc_63
28-10-2009, 18:15
burhan kısmetse nezaman sıkıyoruzz:)

MyDream
28-10-2009, 18:22
Nasipse güzel bir organizasyon kokusu daha geliyor. :)

gökan
28-10-2009, 19:12
az kaldı az:P

tarantino
29-10-2009, 17:55
ankaraya geldim bms garajdayım bekliyorum ilgililere duyrulurrrrr:surucu::surucu:

MyDream
29-10-2009, 18:16
Bimekste çalışıyorum mesaim 10 da bitiyor bekle geliyorum :D

Brs_eg
29-10-2009, 18:23

way bimeks bnm eski şirket :) akköprü-etlik-oran hangisindesn :)

Aksamda sonuclar yazin beyler d16 serileri nasi olcak bakalm :)

tarantino
29-10-2009, 18:33

aman sen eksik kal hahahaha
çayı demliyorum seni bekliyorum

MyDream
29-10-2009, 18:43
way bimeks bnm eski şirket akköprü-etlik-oran hangisindesn

Aksamda sonuclar yazin beyler d16 serileri nasi olcak bakalm

Vay abi meslaktaşız yani Bimekste çok gizli hondacı var abi piyasaya çıkmıyolar mesala aldığım duyumlara göre merkezde 3 tane vtı var. sorma yani :)ben orandayım abi akköprü carefour ordan oran gezici tim :) Sonuçlar merak etme abi nasılsa herkes bilir bizim sonucumuzu Mehmet abininde benimde öyle bir derdimiz yok yani :)

Galbimi gırıyon bak abi :) Abimiz istanbuldan gelmiş ben uça uça gelmemmi ayıp ediyon abi makinayı getiriyimmi evde garajda yatıyo ekşın varmı yani ?

Brs_eg
29-10-2009, 19:05
Vay abi meslaktaşız yani Bimekste çok gizli hondacı var abi piyasaya çıkmıyolar mesala aldığım duyumlara göre merkezde 3 tane vtı var. sorma yani :)ben orandayım abi akköprü carefour ordan oran gezici tim :) Sonuçlar merak etme abi nasılsa herkes bilir bizim sonucumuzu Mehmet abininde benimde öyle bir derdimiz yok yani :)

Galbimi gırıyon bak abi :) Abimiz istanbuldan gelmiş ben uça uça gelmemmi ayıp ediyon abi makinayı getiriyimmi evde garajda yatıyo ekşın varmı yani ?

valla merkezde gormedm vti ama ben ayrilali bi sene oluyo belki gazcilar artmiştir.en son sari evo8 vardi :)

MyDream
29-10-2009, 19:08
2 subaru 3 tane vtı nasıl :D varmı artış

bladerk
29-10-2009, 19:21
:hahaha: 1.4 cülerin çayı güzel oluyo

MyDream
29-10-2009, 19:28
Olmamı içipte memnun olmayan varmı servisten :D

krc_63
29-10-2009, 22:19
tarantino kardeş biz seni cuma günü bekliyodukk erken geldin:D

mmustu
29-10-2009, 22:22
abi adam pazara kadar orda :D

krc_63
29-10-2009, 22:25
pazara kadar burdamı ozaman tmm gidicek diye aklım çıktı:D

mmustu
29-10-2009, 22:26
valla gelen kalıyo :D

bi biz kaç zamandır günü birlik hatta 1 saatliğine gidip geliyoruz ankaraya :D

krc_63
29-10-2009, 22:30
geliyosunuzda bi biz görmüyoz valla haberverin kardeşş misafir edelim;)

mmustu
29-10-2009, 22:31
Eyvallah abi düşünmen yeter.

krc_63
29-10-2009, 22:33
valla laf olsun diye demiyorum gelmeden haber verin gereğini yaparız ben kaçar iyi geceler kardeş;)

Brs_eg
29-10-2009, 22:36
denemedeler herhalde ses yok kimseden :D

vtecburhan
30-10-2009, 06:56
burhan kısmetse nezaman sıkıyoruzz:)

az kaldı abı az :D

bladerk
30-10-2009, 07:12
bu akşam deneriz hepsini keyifli olur

capcapca
30-10-2009, 10:53
ooo akşam kaynak var bende ordayım allahın izniyle

MyDream
30-10-2009, 10:55
Sen olmadan olumu mustafa abi.

capcapca
30-10-2009, 10:56
Sen olmadan olumu mustafa abi.

kardeşim benimm sen sasmaza gelıyosun demı burdan cıkıcaz

RCkid
30-10-2009, 10:57
ben de gelsem mi muhabbete bilemedim

capcapca
30-10-2009, 11:00

adaşımm kaynak var diyorum bende gelıyımmı dıyosun ayıp vallaha :D

MyDream
30-10-2009, 11:25

Nie gelmion abi gelmiyo olurmu çay koyar sohbet ederiz hiç bişey bilmioz 2 tane zombi yatıyo garajda :D

kardeşim benimm sen sasmaza gelıyosun demı burdan cıkıcaz

Geliom abi aksi bişey olrusa haberleşiriz.

bladerk
31-10-2009, 00:20
ahah süper ama soğuk bi akşam oldu günün galibi capcapca mustafa oldu yine herkesle rahat yürüdü kasmadan taranam tirinom sorun yaşadı ayarı kaçtı sanırım ect yağlanmış saçmalıyodu kalkamadı hasanla krc yine güzel yürüdü köprüye kadar yine hasan öndeydi ilerde 5 inci vites krc öne çıkmış yine tebrikler şeref ustaya hasan mustafa denemesi de mustafa öndeydi günün bombası si ı ferhat 1.4 ü kazım usta kullanırkenki denemeydi çok güldük herkesin maşallahı vardı şu dostluğu allah bozmasın diyorum ben çok eğlenip üşüdüm :D ellerine sağlık kazım usta yine keyifli bi akşam oldu

videolar şef kadir abide

capcapca
31-10-2009, 00:25
çok zevklı bı geceydı gelen arkadaşlara çok teşekkür ederımmm ama herşey kazım usta ve erkut abı sayesınde bu kadar güzeldi

ferhat-a
31-10-2009, 07:41
kazım usta olum borumu. elleri öpülecek adam geceki kaynak on numaraydı.

chiefkadir
31-10-2009, 10:37
ahah süper ama soğuk bi akşam oldu günün galibi capcapca mustafa oldu yine herkesle rahat yürüdü kasmadan taranam tirinom sorun yaşadı ayarı kaçtı sanırım ect yağlanmış saçmalıyodu kalkamadı hasanla krc yine güzel yürüdü köprüye kadar yine hasan öndeydi ilerde 5 inci vites krc öne çıkmış yine tebrikler şeref ustaya hasan mustafa denemesi de mustafa öndeydi günün bombası si ı ferhat 1.4 ü kazım usta kullanırkenki denemeydi çok güldük herkesin maşallahı vardı şu dostluğu allah bozmasın diyorum ben çok eğlenip üşüdüm :D ellerine sağlık kazım usta yine keyifli bi akşam oldu

videolar şef kadir abideGece makara muhabbet iyiydi :) Bidahakine ateş yakalım,toşhaklarımız dondu :D
Calappaculappa mustafa kazımlarla olan denemede zevk komasına girdi ekleyimde gorun:hahaha:

bladerk
31-10-2009, 10:42
Gece makara muhabbet iyiydi :) Bidahakine ateş yakalım,toşhaklarımız dondu :D
Calappaculappa mustafa kazımlarla olan denemede zevk komasına girdi ekleyimde gorun:hahaha:

ahahah abi hem donduk hem koptuk eklersen sevinirim :hahaha: bi dahakine bitik lastik getirelim yakmalık

chiefkadir
31-10-2009, 10:45
10-15 dakkaya servis ederim :)

ferhat-a
31-10-2009, 11:11
Gece makara muhabbet iyiydi :) Bidahakine ateş yakalım,toşhaklarımız dondu :D

evet abi ateş şart yoksa telef oluruz vallaha :D
ekle abi çekiyi taktım hepsini çektim :D :D

ferhat-a
31-10-2009, 11:12
ahahah abi hem donduk hem koptuk eklersen sevinirim :hahaha: bi dahakine bitik lastik getirelim yakmalık

erkut abi sende combolo video yokmu

ARDA_E
31-10-2009, 11:45
valla tebrikler dostca güzel denemeler olmuş belli sizleri böyle gördükce, bir atmosferik araba yapasım var :)

RCkid
31-10-2009, 11:46
valla tebrikler dostca güzel denemeler olmuş belli sizleri böyle gördükce, bir atmosferik araba yapasım var :)

106 yapcaz ya

kop42
31-10-2009, 11:47

gel anam gel :D

imhotep
31-10-2009, 11:47
106 yapcaz ya

mustafa , hondacı adam 106 mı yaptırıcan..:D

ferhat-a
31-10-2009, 11:49

yap özgür abi fotolayıp birde video koyalım

RCkid
31-10-2009, 11:50
mustafa , hondacı adam 106 mı yaptırıcan..:D

şimdi hondacı ama,
hala 106 ruhunu taşıyor

bladerk
31-10-2009, 11:59
şimdi hondacı ama,
hala 106 ruhunu taşıyor

sen daha geçen kendin K20 alıp yükleyim demiyo muydun :D pecocular duyun bunu :hahaha:

RCkid
31-10-2009, 12:03
sen daha geçen kendin K20 alıp yükleyim demiyo muydun :D pecocular duyun bunu :hahaha:

o ayrı orayı karıştırmayalım:)
ben kendime pejocu demiyom zaten

ferhat-a
31-10-2009, 12:28
o ayrı orayı karıştırmayalım:)
ben kendime pejocu demiyom zaten

eeeeeeeeeeee mustafa nie kardeş o zaman hondacıları pugcu yapmaya çalışıon :???