PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğum Günü Fikirleri????

svtec
27-10-2009, 11:58
Bazılarınızın bildiği gibi Çiçekçi Dükanım var dün gece gelen bi müşterim çok ilginç bi doğum günü süprizi arıyor hediye değil sadece hediyeyi vrme şeklini arıyo fikirleri bekliyoruz.

SekoLive
27-10-2009, 12:42
öncelikle vericeği kişi erkek mi bayanmı vereceği kişiye ne yakınlıkda sevgilisimi eşi mi yoksa arkadaşı akrabasımı bunlarda belirtilirse yaratıcı şeyLer çıkar hepimizde sebepleniriz :) bu arada nerede senin tükan :)

Serencebey
27-10-2009, 13:26
Son zamanlarda internette dikkatimi buket cicek seklındeki veya arajman seklindeki kurabıyeler.

hem cıcek hem kurabıye direk yemelık :)

Alican
27-10-2009, 13:30
Kime vericeğni bilmiyorum ama ben bi arkadaşıma :D:D salatalığa prezervatif geçirdikten sonra hediye paketi yapıp yollamışdım :D:D

MELİH
27-10-2009, 13:33
Kime vericeğni bilmiyorum ama ben bi arkadaşıma :D:D salatalığa prezervatif geçirdikten sonra hediye paketi yapıp yollamışdım :D:D

:D:D:D:D farklı bir hediye olmuş

SekoLive
27-10-2009, 13:49

:D gelen pre....f boş yollanmaz diye bi ata sözü var :D :D

imprezaWRC
27-10-2009, 14:12
Son zamanlarda internette dikkatimi buket cicek seklındeki veya arajman seklindeki kurabıyeler.

http://www.bonnyfood.com/

elpadre
27-10-2009, 14:48
kafasınıı yorsun bıraz guzel bır sey bulur

XoR
27-10-2009, 15:22
www.magicfruitflowers.com :)

slowmotion
28-10-2009, 00:12
bayan sevgiliye ise gül yaprakları arabanın sağ güneşliğinin arasına gözükmeden sıkıştırılır. daha sonra "aaa hayatım yüzünde birşey mi var" diyip güneşliğin bayan tarafından açılması sağlanır.kucağa düşen gül yaprakları ile aşkın doruklarına çıkılır:D:D ardına 1-2 güzel söz tamam :D gerçi bu numara benim için eskidi ama yinede yazayim dedim :D
ön başlandıç için idealdir:D

onursumer
28-10-2009, 00:34
bayan sevgiliye ise gül yaprakları arabanın sağ güneşliğinin arasına gözükmeden sıkıştırılır. daha sonra "aaa hayatım yüzünde birşey mi var" diyip güneşliğin bayan tarafından açılması sağlanır.kucağa düşen gül yaprakları ile aşkın doruklarına çıkılır:D:D ardına 1-2 güzel söz tamam :D gerçi bu numara benim için eskidi ama yinede yazayim dedim :D

denemeyen yoktur sanırım bunu ahaha :D asıl sorun kıza ilk sen yapıyor olmalısın :D

CallMeInsane
28-10-2009, 00:34

bu iyimiş bak :D

focus musty35
28-10-2009, 00:36
ne hedıye verırse versın mutlaka zamanla unutulur ama dogun gununu kutlamayı unutursa asla unutulmaz :D

PROMINENT
28-10-2009, 00:38
niye bu kadar kasılıyorki kadınlar ne yapıyor bizim doğum günümüz için bu kadar uğraşıyorlarmı acaba bırak ne yapsan yaranamazsın...

Sierra Rs
28-10-2009, 06:52
gecen sevgililer gününde denemiştim otoparktan cıkarken kendiliğinden açtı kız 2 dk içinde :) işe yarıyor ama..

niye bu kadar kasılıyorki kadınlar ne yapıyor bizim doğum günümüz için bu kadar uğraşıyorlarmı acaba bırak ne yapsan yaranamazsın...

aynen abi burunlarından kıl aldırmıyorlar hatır matırda yok bu konu cok büyük bir coğunluk bayan için gecerli..

Fbc
28-10-2009, 07:17

:icon_tup:

yasin_oguz
28-10-2009, 09:49
ne hediye vericegını söylerse daha rahat yardımcı oluruz :)

eeyore
28-10-2009, 17:17

www.beyazfirin.com ürünleri tercih edilir mümkün mertebe elle tutulur gözle görülür ve tüketimi uzun süreye dayanılan nesneler tercih sebebidir 23 kasım yaklaşmaktadır. bilgilerinize

:D

ya yapmayın arkadaşlar kalas diilizz tmm kalas olanlar olabilir ama bu genelleme yapılması gerektiği anlamına gelmiyo... yok yani genelleme yapıyosunuz ama bu kalkıp doğum günlerinde kılı kırk yarıp vaktimizi emeğimizi paramızı döken bize terbiyesizlik oluyo sölim.. ben gayetde çewremdeki değer werdiğim insanlara ister sewglim olsn ister kardeşliğim olsun diplerini düşürmesini bildim.

Ahmet_28
28-10-2009, 17:31
40 yıl sürekli al bi yıl unuttun eyvahh haline sonra -40 yıl geriye gidersin

honour35
28-10-2009, 17:54
40 yıl sürekli al bi yıl unuttun eyvahh haline sonra -40 yıl geriye gidersin

:icon_tup::icon_tup:

deniz
28-10-2009, 18:03

ahahha lan alıcan aahahaah :D