PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim..

Ae86
29-10-2009, 23:05
Projeler bölümüne konu açtım toyota olduğu için mi onay verilmiyo?Onay verilmeyen 2. konum Honda olsa hemen açılır mı ? Türkiyede 1.6 avensise supercharger uyguladık aracın ilk günden bugüne kadar yapım aşamasını koydum tık yok...

cem
29-10-2009, 23:06
yonetime soru soracaksanız lütfen pm atın.

- Forumda site hakkında ve yönetim / yönetici tarafından uygulanan cezalar, konu düzenlemeleri için hiçbir konu açılamaz. Öğrenilmek istenen bir konu var ise özel mesaj veya mail (şikayet et butonu) yolu ile yöneticiye bildirilerek cevaplanması istenebilir. Forum içerisine site ve yönetim / yönetici hakkında açılan tüm konular silinir, açan kişi uyarılır ve tekrarında forumdan ihraç edilir.

http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=15135

Oz`
30-10-2009, 00:58
görebilirmiyim sc taktığın aracı ?

Oz`
30-10-2009, 01:22
1- Ahkam kesmemeyi öğrenmek lazım
2- Honda deil kralını koysanda Jant Far boyayıp o konuyu açarsan ben o konuyu onaylamam
3- Adam gibi bile anlatmaz isen detaylı orası project cars olmaz kusura bakma onaylamam

İYi geceler

M_PROJECT
30-10-2009, 02:30
Projeler bölümüne konu açtım toyota olduğu için mi onay verilmiyo?Onay verilmeyen 2. konum Honda olsa hemen açılır mı ? Türkiyede 1.6 avensise supercharger uyguladık aracın ilk günden bugüne kadar yapım aşamasını koydum tık yok...

yapim asamasiyla ilgili bi foto yoktu , gordugum ici boyanmaya calisilan bir adet far grubu fotosu . birsey soylemek veya soru sormak istiosaniz bu sekilde msja baslanmaz, baslarsaniz ayni uslupla cevap alirsiniz .

jetlag
30-10-2009, 06:02
paki niye silinmis?

M_PROJECT
30-10-2009, 06:08
paki niye silinmis?

onay verilmeyen konular siliniyor baska bir bolume tasimiyoruz .

Ae86
01-11-2009, 08:07
1- Ahkam kesmemeyi öğrenmek lazım
2- Honda deil kralını koysanda Jant Far boyayıp o konuyu açarsan ben o konuyu onaylamam
3- Adam gibi bile anlatmaz isen detaylı orası project cars olmaz kusura bakma onaylamam

İYi geceler

Aracın baştan aşağı hikayesi ile başladım kusura bakma kabahat ettim.Dünkü çocuk değilim 2 far boyayıp sc takıldı diye ahlam kesicek kadar aptalda değilim.Bu sitede projelerimle ilgili spy foto bile görmek istemiyorum artık.Buyur sc in fotosu....Fotoda tatmin etmediyse montajını Ayhan usta yaptı 6. sanayide telefonunu veririm anlatır sana detaylı.

http://i888.photobucket.com/albums/ac90/suhaatinel/P1010686-Kopya.jpg

kurtbil
01-11-2009, 08:47
Guzel projeymıs,keske ıyı bır anlatımla paylasılsaymıs

Ae86
01-11-2009, 09:01
yapim asamasiyla ilgili bi foto yoktu , gordugum ici boyanmaya calisilan bir adet far grubu fotosu . birsey soylemek veya soru sormak istiosaniz bu sekilde msja baslanmaz, baslarsaniz ayni uslupla cevap alirsiniz .

Daha öncede bu benzer açılmayan konum oldu doldum taştım artık.Bir proje yapılıyorsa aracın baştan aşağı geçirdiği değişiklikleri anlatırsın bunları anlatmama gerek yok sanırım.

cem
01-11-2009, 11:02
Aracın baştan aşağı hikayesi ile başladım kusura bakma kabahat ettim.Dünkü çocuk değilim 2 far boyayıp sc takıldı diye ahlam kesicek kadar aptalda değilim.Bu sitede projelerimle ilgili spy foto bile görmek istemiyorum artık.Buyur sc in fotosu....Fotoda tatmin etmediyse montajını Ayhan usta yaptı 6. sanayide telefonunu veririm anlatır sana detaylı.

Bu uslup hoş degil , özgün ilk defa sc gormuyor ki avensisin sc sine ihtiyac duysun ki bu siteye benim bildigim yaptigi ettigi arabalarin hepsini koysa cok degisik olur , anlatılmak isteneni anlamamışssın ben bi daha yazayım ..

Konuyu actiginda konuda gozuken , yay montajı , far karartma , jant montaji fotografları..Burda tamamiz degilmi.. Konuyu actiginda , konuda ne varsa ona gore onaylaniyor.Motor işlemleri oncelikli bu bolumde.Senin actigin konuda ise jant yay far karartma resimleri vardi sadece sc ile ilgili 2 cumle vardi sadece ve bundan dolayi onaylanmadi , onaylanmayan tek sende degilsin, yoksa kimse sana sc yok yalan soyluyorsun falan demiyor ki niye desin. umarım anlatabildm.

Oz`
01-11-2009, 13:59

Ben istersen başlayayım scnin nasıl çalıştığından Nasil nemeteryalden kullanıldığından nedersin ? gülegüle kullan Sc ni beni antterese etmez Spyshot Falanda kovalayan yok korkma.

seni tanıyormuyum ben ? alnında doğru söylyüyormu yazıyoroda günde 3-4 konu siliyorum turbo diyor stop boyama açmıış salağım ya bende SC ile sana iyi eylenceler inşalllah sorunsuz binersinde NE SC VAAr nede başkla bişey öle bi başlıkla kusura bakma cocuk değiliz SC ninde arabanın üstündeki resimlerini koysaydın hmömm ne güzel proje la der açardım saten senin bişey söylemene gerek yok

Kimseyede bişey sormaya ihtiyacım yok 6. saneyiden Saol Sc seninle kalsın Güle güle kullan d ediim gibi

Ae86
01-11-2009, 14:09
Bende sanki yalan söylüyormuşum gibi yaklaştın tepkim o yüzden istedimki aracın baştan sona nerden nereye geldiği görülsün hepsi bu. Kimin ne yaptığı hergün kulağıma geliyor zaten kimseye yaptığı işi öğretecek değilim.Sadece insalara yalan söylüyormuş gibi davranmak hoş değil açarsın konuyu bakarsın ortada birşey yok konuyuda silersin kullanıcıyada uyarı verirsin olur biter.

Oz`
01-11-2009, 17:03
Bende sanki yalan söylüyormuşum gibi yaklaştın tepkim o yüzden istedimki aracın baştan sona nerden nereye geldiği görülsün hepsi bu. Kimin ne yaptığı hergün kulağıma geliyor zaten kimseye yaptığı işi öğretecek değilim.Sadece insalara yalan söylüyormuş gibi davranmak hoş değil açarsın konuyu bakarsın ortada birşey yok konuyuda silersin kullanıcıyada uyarı verirsin olur biter.

konuyu sildim uyarıda vermedim Nedeni ne? kurallalr olabilirmi YAzıyor olabilirmi acaba kurallarda neyse ben seni sen beni tanımassın ondan dolayı ben farstop olması yerine MOtor modifiyesi ağırlıklı yada Yeniden bir aracı Restore Etmek amaçlı bir başlangıcı Tercih ederim ondan dolayı kapatalım konuyu

Serhat Y.
01-11-2009, 18:47
yönetim olarak biraz daha yapıcı olmanızı tavsiye ederim, biranda agresif yapıp bütün gemileri yakmaya gerginliğe gerek yok sanki, benimki sadece bir eleştri tabi kimseyi idare etmeye çalıştığım yok yanlış anlaşılmasın sadece eleştri yapıyorum...

Oz`
01-11-2009, 19:07
doğrudur kimse eleştirine yorum yapamaz
bana tepki NAsılki ben alttan alıcam? ben açık ve net yazıyorum stop boyamayı project car a koymuyorum daha açık ve neti yokki

Bana hondacısını derken osculu değil ben sucluyum yan, :) istersen sen ilk msg ı oku :)

Kaan
01-11-2009, 19:14
objektif bakmak gerekirse düzgün resimleri olan projeli araçların çoğu var o bölümde honda deil sadece mazdasıda var bmw si de tabiki sadece stobu boyanmıs araba resmi varsa kabul olmaz.

açıkcası benim şahsi görüşüm o konuyu açıp okuduğumda montaja dahil resim bilgi vs yoksa ne anlıycam ki ben o isten?

Serhat Y.
01-11-2009, 20:19
neyse konuyu uzatıp gereksiz forum kirliğine gerek yok tabiki, arkadaş mesajı aldı sanırım:)

ATA156
02-11-2009, 00:44
Aracı ben biliyorum Cem Abi (Özgen), emeğinize sağlık.

Ae86
02-11-2009, 08:42
Atacım teşekkur ediyorum.