PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç bilgisi ( Bursa )

Ercan_35
29-10-2009, 23:56
http://www.sahibinden.com/acil_paraya_ihtiyacim_var_oyuzden_indirdim_son_san ss_gelen_alir-85WQQaXQQ13095916WQQpXQQdisplayitem

bu arabayı gözüme kestirdim baskı balata bitik dedi sahibi baskı balata ne kadar tutar bilmiom ama bu aracı Bursa'da bilen varsa aydınlatabilir mi?

Göki,ZD
29-10-2009, 23:57
gözüme kestirdim derken napıcan ? alıcakmısın anlaşılmıyor konu başlıgı ve içeri değişik olmuş :)

dixi
30-10-2009, 00:00
fazla bilmeye gerek yok 93 model 233.000 de bi araç her şey olabilir

Ercan_35
30-10-2009, 00:01
gözüme kestirdim derken napıcan ? alıcakmısın anlaşılmıyor konu başlıgı ve içeri değişik olmuş :)

kardeşim aracı almayı düşünüyorum aracı bilen varsa Bursa'lı arkadaşlarımdan yardım istiyorum Bursa'ya boşuna gitmek istemiyorum.

dixi
30-10-2009, 00:03
tam olarak ne öğrenmek istiyosun kazası boyası felanmı

Ercan_35
30-10-2009, 00:06
fazla bilmeye gerek yok 93 model 233.000 de bi araç her şey olabilir

kardeşim ben araç alırken model 2000 in altındaysa km ye bakmıyorum sadece motoru beni ilgilendirio motor problemsiz dedi satan telefon ettiğimde sahibi araç hakkında olumlu konuştu fakat olumlu konuşupta aracı gördüğümde motoru bitik arabalarla karşılaştığım çok oldu o yüzden boşuna İzmir'den Bursa'ya sefer yapmamak için Bursa'lılardan yardım istiyorum

CanBasel
30-10-2009, 00:06
Benim anladıgım kadarıyla kendimizde veya arkadaş çevremizde bu aracı tanıyan bilen eski sahipleri veya onları tanıyan kişiler var mı varsa bildikleri kadar aracın geçmişinde kötü olan neler var önden kaza,takla vs.vs. bu tip şeyleri ögrenmek istiyor.. Herkesin bilmek istedigi şeyler yani araba alırken :) Daha önce çok insan gördük arabada hiçbirşey yok dedikten sonra yanına gittigimizde hakkaten kazasız ve sorunsuz hiçbiryeri olmadıgını.. Bilsem yardımcı olurum ama aracı daha önce hiç görmedim ve duymadım.. Hayırlısı olsun

dixi
30-10-2009, 00:09
hayırlısı olsun...

Ercan_35
30-10-2009, 00:20
Benim anladıgım kadarıyla kendimizde veya arkadaş çevremizde bu aracı tanıyan bilen eski sahipleri veya onları tanıyan kişiler var mı varsa bildikleri kadar aracın geçmişinde kötü olan neler var önden kaza,takla vs.vs. bu tip şeyleri ögrenmek istiyor.. Herkesin bilmek istedigi şeyler yani araba alırken :) Daha önce çok insan gördük arabada hiçbirşey yok dedikten sonra yanına gittigimizde hakkaten kazasız ve sorunsuz hiçbiryeri olmadıgını.. Bilsem yardımcı olurum ama aracı daha önce hiç görmedim ve duymadım.. Hayırlısı olsun

+++ aynen böyle dediğin gibi oluyor 3 sene önce siyah 106gti için Bursa'nın yolunu tuttum ve satana 4-5 defa sormama rağmen bitik bir gti la karşılaşmıştım.Böyle olaylar çok oluyor maalesef bu araç içinde aynı şeyle karşılaşmak istemiyorum. Yardımlarınıza şimdiden teşekkürler...

ZeoN
30-10-2009, 03:26
Bursa her zaman beni düşündüren bir memleketimiz ki nitekim 93 ve 200 küsür bin herşey ortada açıkçası çok fazla düşünmenin anlamı yok maalesef ;)