PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiyede Dragları Bitiren Olay ..

serkan6606
30-10-2009, 15:44
Herkez hatırlıyodur bunu youtubede ras geldi ekleyim bilmeyen yokdur sanırım
tarih : 16 Nisan 2006
yer : antalya hava alanı pisti

' 2 kişi olay yerinde 1 kişide kaldırıldıgı hastanede vefat etmişdi allah rahmet eylesin :(

http://www.youtube.com/watch?v=Uy2FKdDPlPU

eskiden mahalli ve ulusal draglarda amerikanlar yarış için sıraya girerdi nerden nereye be pehh duygulandım

turbo&quattro
30-10-2009, 15:47
Insan sagligi ve guvenligi ile ilgili her konuda maalesef cok cahiliz....Drag yarislari boyle yapilmaz.

CallMeInsane
30-10-2009, 15:47
okadar takladan sonra motor hala calışıyodu yannız

STeaM
30-10-2009, 15:52
bence gereksiz hatırlatma oldu.
acı sonuçla biten bir anı.... !

SekoLive
30-10-2009, 15:54
o draglarda bizim forumdan kimse varmıydı yarışan yada orda yaralanan v.s.

miniks
30-10-2009, 15:54
yıl 2005 yada 206 olması lazım okadar eski degil ölenlere Allah rahmet eylesin

bu kazadan sonra opetin TR otodrag şampiyonasından destegini cekmesi tamamen drag sporunu bitirmiştir

firat_07
30-10-2009, 16:12
o gün ben ordaydım ve hayatını yitirenlerden biriside okuldan arkadaşımdı çok keyifli başlayan ama hünsranla biten acı bir gündü not(o araç sabahki ilk kalkıştada seyircileri ezme tehlikesi atlatmıştı araca acayip şekilde yükleniyolardı o gün en sonunda koptu )

ef186
30-10-2009, 16:12
Drag olsun pist yarışları olsun ralli olsun çok ince bir çizgiye sahiptir .
Sürücünün en ufak suçu yoktur.
O acı günde vefat edenlerin vebalini gerekli güvenlik önlemlerini almayan ;
buna ramen yarışa start verenler diğer tarafta elbet öderler ...

Çok üzücü görüntüler tekrar açıp izlemedim bile içim kötü oluyor hatırladıkça ...
Bu sporun sponsorlarını ve dolayısıyla drag sporunu ülkemizde bitiren karelerdir.

B.Aktepe
30-10-2009, 16:14
Drag sporunun sonu olmuş, üzücü bir kazadır. Allah rahmet eylesin..

Vtec_2
30-10-2009, 16:21
Allah rahmet eylesın....Fakat orada barıyer vs gıbı bısı olmalıydı...Youtube dan ızledıgımız drag wıdeolarında seyırcı ıle pıst arasında hem mesafe hemde duwar tarzında bısıler oluor...

nitrO_Oxide
30-10-2009, 16:23
Üzücü bi olay ve bununla birlikte dragların bitmesine sebep olan bi olay :(

Allah rahmet eylesin..

edo typer
30-10-2009, 16:27
pılotun alkollu oldugu yolunda soylentıler vardı gerceklık payı var mıydı?

umut01
30-10-2009, 16:29
çok kötü kazaydı. hatırlamak için izlememe gerek yok. çünkü gözümün önüne geldi o günkü o tablo. ölenlere allah rahmet eylesin.

cem
30-10-2009, 16:29
Tekrarda Allah rahmet eylesin , kötü bi olaydı..

Tuner
30-10-2009, 16:36
Allah rahmet eylesin gerçekten çok üzülmüştüm

mur_84
30-10-2009, 16:39
aynı duruma ankara hipodrom'da şahit olmuştum hemde aynı araç ama pistin tribünlere uzaklığı fazla olduğu için kimseye bir zarar gelmemişti allah'tan..

Ahmetfikri
30-10-2009, 16:43
allah rahmet eylesin çok kötü bi durum

pılotun alkollu oldugu yolunda soylentıler vardı gerceklık payı var mıydı?

o zamanlar arabanın içinde nos hortumu patlamış die bieşyler duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum

hatırlayan vardır İzmirde pist yarışında gözümüzün önünde fotografçı Ömer Koçyiğit ölmüştü tr pist şampiyonasında hiç bir iptal erteleme çekilme olmamıştı birazda federasyonun etkisi var bence

serkan6606
30-10-2009, 16:44
aynı duruma ankara hipodrom'da şahit olmuştum hemde aynı araç ama pistin tribünlere uzaklığı fazla olduğu için kimseye bir zarar gelmemişti allah'tan..

Söyledigin olayda Bu sanırım galiba .

http://www.youtube.com/watch?v=qYyfu9jCfVw

cem
30-10-2009, 16:45
sene 2002 yada 2003 yer antalya hava alanı pisti gene yanlış hatırlamıyosam 2 kişi ölmüşdü :(((

2006 Nisan da oldu...

serkan6606
30-10-2009, 16:47
evet googleye levent kesen yazıp arasdırdım şimdi 16 nisan 2006 imiş editliyorum mesajımı

cem
30-10-2009, 16:48
evet googleye levent yuksel yazıp arasdırdım şimdi 16 nisan 2006 imiş editliyorum mesajımı

Levent yuksel degil Levent Kesen ..

serkan6606
30-10-2009, 16:49
Özür dilerim aklım çok farklı şeylere daldı konuyla alakasız ama bu dünyadaki tek dostumu bende trafik terörüne kurban verdim o geldi aklıma :'(

hakantunali
30-10-2009, 16:51
olay 2006 nisan ayında oldu bende oradaydım hatta yolun karşısındaydım herşeyi canlı gözlerimle gördüm

SekoLive
allah rahmet eylesin başn saolsun adaş...

Onurkk06
http://www.youtube.com/watch?v=CEt5tN3Agys&NR=1 izlerken bi de bu videoya denk geldim tam aptal bunlar yaa

öncel
30-10-2009, 17:13
arkadaşlar ben o yarışta gözetmen arkadaşlarımın sayesinde görevliydim.çok kötü bir olaydı:(.olay günü opet yetkilileri cem yılmazı getirmişlerdi.ve cem yılmazın geleceği günler öncesinde duyurulmuştu.cem yılmazın gelmesinden dolayı aşırı kalabalık bir gündü.amerikanlar her zaman en son start aldığı halde,ilk kalkışları amerikanlara yaptırdılar.seyircilerde söz dinlemiyorlardı.tel örgü falan yapılmıştı ama tel örgü neyi korurki.adam tam gaz gidiyo zaten,birde geçilmeye başlayınca çaktı nosa dibine kadar.arabasındada bi terslik vardı kıçı başı oynuyup duruyodu.araba aldı başını gitti.hatırlamak bile istemiyorum.bende alkol olayını duymuştum.
malesef bu olay tr'de darag olayını bitirdi...

shuttle
30-10-2009, 18:10
Bu kazadan sonra sürücü Levent Kesen ne ceza verdiler acaba? Yada güvenlik önlemlerini yeteri kadar almayan yetkililerde ceza aldılar mı?

Dookan
30-10-2009, 18:38
http://www.youtube.com/watch?v=CEt5tN3Agys&NR=1 izlerken bi de bu videoya denk geldim tam aptal bunlar yaa

vllaha bebe iyi kurtarmış yine makaslarına gore acemi gibide fren i iyiymş

senna
30-10-2009, 18:45
arkadaşlar ben o yarışta gözetmen arkadaşlarımın sayesinde görevliydim.çok kötü bir olaydı:(.olay günü opet yetkilileri cem yılmazı getirmişlerdi.ve cem yılmazın geleceği günler öncesinde duyurulmuştu.cem yılmazın gelmesinden dolayı aşırı kalabalık bir gündü.amerikanlar her zaman en son start aldığı halde,ilk kalkışları amerikanlara yaptırdılar.seyircilerde söz dinlemiyorlardı.tel örgü falan yapılmıştı ama tel örgü neyi korurki.adam tam gaz gidiyo zaten,birde geçilmeye başlayınca çaktı nosa dibine kadar.arabasındada bi terslik vardı kıçı başı oynuyup duruyodu.araba aldı başını gitti.hatırlamak bile istemiyorum.bende alkol olayını duymuştum.
malesef bu olay tr'de darag olayını bitirdi...

cem yılmaz geliceğine keşke tavuk kümesinde bile kullanılmayanlar teller yerine daha farklı önlem alınsaydı

ice
30-10-2009, 18:48
Levent kesenin babası tanıdığım bir abi.Oğlu kaza yapmadan 1-2 gün önce kendisini cok özdüğünü Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın dediğini hatırlıyorum ve ardından bu kaza oldu.İlk kez burda yazıyorum...

edo typer
30-10-2009, 19:50
Levent kesenin babası tanıdığım bir abi.Oğlu kaza yapmadan 1-2 gün önce kendisini cok özdüğünü Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın dediğini hatırlıyorum ve ardından bu kaza oldu.İlk kez burda yazıyorum...

ah almamak lazım hele ana baba ahı:S

dragon07
30-10-2009, 20:37
yarışta GTR07 ile görevliydik...

okuldan arkadasımdı vefat eden gençlerden biri...

Deneyimsizdi herkez,tamda bu sıralarda drag sporu resmen altın çaglarını yaşıyordu.yarış olsunda nasıl olursa olsun düşüncesi vardı

belki bu kaza ilerde olucaklarıda önledi.bir müsibet bin nasihata bedeldir...ama sonu böyle olmamalıdı.

sunu iyi ve net biliyorum...levent kesen ve cem yılmaz opetin otobüsünün içinde viski içiyorlardı...arac tam vites degiştirirken nosa basılınca direksiyon hakimiytini kaybetti...Allah bi daha bizlere göstermesin.bu yüzden antalyamızda ve diger illerde bu olaydan sonra drag sporuna ilgi azaldı...zaten suanki durumumuzdan belli degilmi?

Tugral
30-10-2009, 20:55
Başlangıcı cok güzel bir gündü. Yerel kanal olarak komple ceken biz vardık o gün. Cem Yılmazlada bir röportajım olmuştu otobüsünde. Bu kareleri ceken Bora refleks olarak düğmeye bastım kayıdı kestim ama sonra devam etmem gerektiğini düşünerek tekrar kayıda girdim demişti. Herşey saniyeler içinde berbat bir hale gelmişti.

crazydog
30-10-2009, 21:37

ah almamak lazım hele ana baba ahı:S

aynen katılıyorum bı aksam babamla tartıştık işallah arabayı baglatırsın diye söylendi ertesi gün benim araba çekici üstünde men şekilde otoparka :eek:

Eyup Duygun
30-10-2009, 22:34
bu olaydan önce hipodromda bu arabada opet reklamı yokkende bir skntı yasamısdı Ölenlere ALlah rahmet eylesin opet gitti iş bitti gibi birsey oldu.

M_PROJECT
30-10-2009, 22:41
sunu bilir soylerim bu kazada surucunun gram sucu yada yanlisi yoktur, tamamen organizasyon ve federasyonun sucudur . starttan 30 metre sonrasina seyirciyi gecirmemek organizasyonun elinde olan birseydir bu kurali koyacak olanda federasyon . sucsuz olan biri varsa oda surucudur.

M_PROJECT
30-10-2009, 22:42
bu olaydan önce hipodromda bu arabada opet reklamı yokkende bir skntı yasamısdı Ölenlere ALlah rahmet eylesin opet gitti iş bitti gibi birsey oldu.

birde lumina ile tolga savaci yine pist ortalarinda yoldan cikmis allahtan fazla kimse olmayan tarafa cimlere dogru kaymisti .

miniks
30-10-2009, 22:45
o gün ben ordaydım ve hayatını yitirenlerden biriside okuldan arkadaşımdı çok keyifli başlayan ama hünsranla biten acı bir gündü not(o araç sabahki ilk kalkıştada seyircileri ezme tehlikesi atlatmıştı araca acayip şekilde yükleniyolardı o gün en sonunda koptu )

bende ordaydım tamamen seyırcılerın hatasıydı. pıste yatıp ayakkabılarını cıkaran jandarmaya bagıran elınde bıra ıle gezen ınsanlar vardı. jandarmaya saldırdılar. boyle ınsanlara bu olay mustahaktır. ama faturası bıze kesıldı o ayrı. organızasyonda eksıkler olmasaydı boyle seyler olmazdı. ama tel orguyu devıren zıhnıyet duvarda orulse ustunden atlar :)

Eyup Duygun
30-10-2009, 22:59
bende ordaydım tamamen seyırcılerın hatasıydı. pıste yatıp ayakkabılarını cıkaran jandarmaya bagıran elınde bıra ıle gezen ınsanlar vardı. jandarmaya saldırdılar. boyle ınsanlara bu olay mustahaktır. ama faturası bıze kesıldı o ayrı. organızasyonda eksıkler olmasaydı boyle seyler olmazdı. ama tel orguyu devıren zıhnıyet duvarda orulse ustunden atlar :)

mlleti korumak icin oraya X seklnde bariyerler koyuyolardı bizm mlletimz onlarn üstüne cıkp ayaklarıda uzatıyodu snrada boyle kazalar olan orda yasamını yitirenlere oldu...

dixi
30-10-2009, 23:01
güvenlik önlemleri yetersizmiş ama bi aksilik olabilme ihtimaline karşın orda seyircilerin olmaması lazımdı bence

edo typer
30-10-2009, 23:48
soforu tek hatası alkollu olma durumudur yoksa buun araclar yoldan cıkabılır,lastık patlayabılır olurda olur. beton barıyer ve onun onunde en az 4 5 sıra lastık olsaydı trıbun olsaydı sonucu boyle olmazdı. yazık orda solan yasamlara federasyonda hıc umursamasın.

tolga900
30-10-2009, 23:55

kardeş hata cahillik değil cahil olanları dikkate almamaktır.dünyanın hiç bir yerinde öyle emniyet önlemi almadan bariyer yapılmadan değil drag marşa bastırmazlar adamlar 4 saniyede 400 km üstüne çıkıyor duvara vuruyor bazıları uçuyor niye kimsenin üstüne gelmiyor çünkü avrupa ve abd de insan hayatı kıymetli bizdeki gibi malesef ucuz değil.

Emir_b16a
31-10-2009, 00:07
kör ölür badem gözlü olur diesim geldi :ofk: ölenlere allah rahmet eylesin

ef186
31-10-2009, 02:36
Alkol olayı duyumdan öte bişey değildir . Normal yaşamında bile alkol kullanmayan bir sporcu Levent Kesen ...
Kaza sonrası alkol ölçümü yapılmış ve alkollü olmadığı anlaşılmıştır .
Ayrıca zil zurnada olsa 50 tüp nosu bir aradada bassa farketmez güvenlik önlemini alırsın adam gider bariyere çarpar olan aracına olur kendine olur ...
Amerikada yapılan yarışları ve bu yarışlardaki kazaları izleyin etrafta seyirciye dair bişey görücekmisiniz ...
Adamlar bariyer koymuşlar oda yetmemiş etrafında geniş boşluk bırakmışlar ve kalkış noktasına paralel bile bakmayan tribünler kurmuşlar ...

Sürücünün zarre hatası yoktur bu kaza da ...

Bakınız alkolle ilgili haberler :

Antalya`da, 16 Nisan tarihinde düzenlenen Türkiye Otodrag Şampiyonası`nın Antalya ayağında meydana gelen ve 3 kişinin ölümüyle sonuçlanan kazada, yarış otomobilini kullanan pilot Levent Kesen`in alkolsüz olduğu açıklandı.

Kazanın ardından Levent Kesen`in sevk edildiği Akdeniz Üniversitesi Hastanesi`nde hazırlanan raporda, Kesen`in kanındaki alkol miktarının, 0,90 miligram/dl olduğu belirtildi.

AA muhabirinin görüştüğü ve isminin açıklanmasını istemeyen Akdeniz Üniversitesi`nden bir uzman, Kesen`in kaza anında alkollü olmadığının saptandığını bildirdi.

Bu konuda yer alan haberlerde Kesen`in 0,90 promil alkollü olduğunun yer aldığını, ancak bu bilginin yanlış olduğunu söyleyen söz konusu uzman, şu bilgileri verdi:

`Raporda da belirtildiği üzere Levent Kesen`de 0,90 miligram/dl alkol tespit edilmiştir. 0,090 miligram olarak adlandırdığımız alkol miktarı 1 promilin altındadır ve 0,009 promildir. Bu, aç bir insanın kanında da çıkabilir. Bu rapordaki rakamlara bakan savcı da avukat da şahsın alkolsüz olduğunu anlayabilir. Bu miktardaki bir alkol, insanın şuurunda bir olumsuzluk yapmaz. Bu miktardaki alkol, şeker hastası birinde de çıkabilir.`

`LEVENT KESEN ALKOL KULLANMIYOR`

Pilot Levent Kesen`in avukatı Habip Akhan da AA muhabirine, 0,009 promil alkolün bir tek sigara veya elmada da bulunduğunu belirterek, `Bir sigara da içseniz, bir elma da yeseniz, bu kadar alkol kanda çıkabilir. Hatta uzmanlar bir tek sigarada 0,020 promil alkol olduğunu söylüyor` dedi.

Akhan, alkollü olduğu yolundaki haberlerin hastanede tedavisi süren müvekkilini üzdüğünü ifade ederek, şöyle konuştu:

`Müvekkilim, fiziken ve ruhen çok yoğun etki altındayken, bir de alkollü olduğu yönünde iddiaların ortaya atılması onu çok üzmüştür.

Müvekkilim, özel hayatında dahi alkol kullanmamaktadır. Bana yılbaşlarında bile bir tek kadeh içki içmediğini söyledi.`

TOSFED, İl Spor Güvenlik Kurulu ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yarışlarda pist ve seyirci güvenliğinin sağlanmasıyla her türlü kuralın denetçiliğini yapmakla yükümlüdür. İlgili kanun ve yönetmeliklerde kurallar açık. Meydana gelen kazada büyük ihmal var.

Yarış, Antalya Otomobil ve Motor Sporları Kulübü Derneği tarafından düzenlenmiştir. Diğer kurumlar denetlemekle görevlidir. Sponsorluk yapan firma da bu ihmalin içerisindedir.

serkan6606
31-10-2009, 07:50
Dün aklıma gelmedi Ama SAnırsam Akhisardada geçdigimiz yıllarda bi faciadan dönülmüşdü sıdıka başkara ablamızda sanırım nosa fazla abandıgı için bugaruyla saxo ya makas atmısdı allah korumusdu gerçekden yüregim agzıma gelmişdi :S videoda

http://videos.streetfire.net/video/23-Kasm-Bugaru-Vs-VTS_201540.htm

40. sn den sonrası .

elimde video yok ama yanlış hatırlamıyosam yaa kc plakalı sahin yada mju 06 ankarada düzenlenen son draglarda gene böyle bi makas olayı olmuşdu hipodromda hatırlayanlar vardır sanırım

harika bi pilotajla kurtarmıslardı sanırsam aracın lastigi patlamışdı

M_PROJECT
31-10-2009, 07:54
Dün aklıma gelmedi Ama SAnırsam Akhisardada geçdigimiz yıllarda bi faciadan dönülmüşdü sıdıka başkara ablamızda sanırım nosa fazla abandıgı için bugaruyla saxo ya makas atmısdı allah korumusdu gerçekden yüregim agzıma gelmişdi :S videoda

40. sn den sonrası .

elimde video yok ama yanlış hatırlamıyosam yaa kc plakalı sahin yada mju 06 ankarada düzenlenen son draglarda gene böyle bi makas olayı olmuşdu hipodromda hatırlayanlar vardır sanırım

en azindan burda duvar var seyicide az , drag izlemek icin en tehlikeli yer starttan sonrasidir . zaten dunyadaki dier pistlere bakalim hepsinde en fazla 50 metre 100 metre uzunlugunda tribunler mevcut . ayrica bu videodaki serit degistirme olayi kesinlikle diskalifiye nedenidir.

JumboAli
31-10-2009, 07:57

40. sn den sonrası .

Bu Profesyonellık bana gore.

ARP
31-10-2009, 08:33
ölenlere allah rahmet eylesin yakınlarına allah sabır versin

mustafa-u
31-10-2009, 08:33

kesinlikle katılıyorum..
böyle bir ortamda seyircinin yolda yattığı araçları daha yakından görmek için pistin ortasına kadar zıpladığı yerde sürücü ne kadar suçlanabilir ki...

ve o foto işte burada minikslerim...( senin adamın )

http://img689.imageshack.us/img689/2421/99832158.jpg (http://img689.imageshack.us/i/99832158.jpg/)

http://img88.imageshack.us/img88/6619/24811333.jpg (http://img88.imageshack.us/i/24811333.jpg/)

http://img689.imageshack.us/img689/5596/84863686.jpg (http://img689.imageshack.us/i/84863686.jpg/)

miniks
31-10-2009, 09:06
teşekkürler mustafa abi

adamdan cokda zorlanmadık bu pozu almak için ve inanın araclar gazlarken bu cocuk gene bu şekilde oturyordu pistte

ama bir şey daha var

yetkilelerin kalkışları yaptırmaması onların elindeydi baktılar önlem alamıolar ozaman iptal edicekler yarışı yapmıcaklar insan hayatından daha önemli degilki yarışmak

ferhat-a
31-10-2009, 09:20
Allah vefat edenlere rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin

M.A.D
31-10-2009, 09:44
kötü bi hatırlatma oldu bu

elpadre
31-10-2009, 10:43
eskıden hersey guzeldı gıdıyorduk yarısıyorduk ızlıyorduk ama yenı yapılan pıstlerde seyırcı trubunu yok mıllet yakından goruyum dıye pıst kenarına yaklasıyor bence bu cahıllılık yanı ölen arkadasın aılesıne bas saglıgı dılerım mekanı cennet olsun

levent
31-10-2009, 11:35
o gün hatırladığım miniks (hilmi-ahmet abi), mustafa abi (mustafa-u) ve ben vardık orda.

olaydan 15dk kdr önce ayrılmıştık tabi o zmn ehliyet yoktu pederle gelmiştim gidelim demişti gitmiştik :o
üzücü bi olaydı ama tribün vs hiç yoktu , karain havaalanında olmuştu drag.300. metreye kadar insanlar vardı çevrede..

gsi_club
31-10-2009, 12:51
burada orginazasyon hatasi var.drag olayini bitirmis resmen.ölenlere Allah rahmet eylesin...

Talih.b16
31-10-2009, 13:03
askerde nıye herseyın altında talımat var sımdı daha ıyı anlıyo ınsan sımdı yerde yatan cocugun ustunden arac gecse sofor suclu olur.bence opet profesyonel davranıp daha guvenlı bı ortamda bu ıse devam etmelıydı.olen arkadaslarımızın adına da olsa yapılması hos olurdu.allah rahmet eylesın

8.000rpm
31-10-2009, 23:31
motorsporları , seyirci emniyetinin mutlak ve muhakkak kusursuz sağlanması gereken sporlardır..
bu konuda bir aksaklık olmasının sonucu korkunçtur , bunu herkes işin en başından bilir...

CGTY
01-11-2009, 14:30
Tolga Savacı´nın böyle bi olayı olmuştu,Ankara´da.

Var mı Videosu ?

Maxiboost
01-11-2009, 15:32
nos a abanmak nedir ya? gaz pedalı gibi mi oh sonuna kadar bas full nos yeah..

yaşanmış bir kötü olay, suç tamamen güvenlik önlemini almayan bunu denetlemeyen görevlilerindir. Opetin ayırdığı bütçe ne kadardı acaba ne kadarını harcadılar? şu motorspolarına hak ettiği gibi kim sahip çıkıcak merak ediyorum.

serkan6606
07-02-2012, 20:18
yaa çok gereksiz bi hort olacak duygulandım be pehhh sene 2002 2003 gibi felan ben cocukdum babam baskentte calısıyodu baskentte bi kaç amerikancı usta vardı hafta sonları babam dukana goturdu beni sırf o dukkanın onunde yatan toz kaplamıs v8 leri izlerdim aksama kadar ey gidi ey . bide şey vardı bi tane ford tanus vardı altun fordun yanındaki performans shopda unuttum adını daha dorusu orada altun fordmuydu bilmiyorum cocukdum o zaman baskent sanayi sitesi amerikan kaynıyodu en az 10 tane yatan vardı simdi nerdeler acaba eskiden guzeldi ya izlemesi zevkliydi fazla apaci yokdu . :((( duygulandım keşke hiç yaşanmasaydı su kaza. bu kaza yasanmasaydı . su an gercekden ciddi profosyonel drag arabaları olurmuydu oda ayrı bu konu tabi .

FiReWaLL
07-02-2012, 20:28
orda yarış izletmek nasıl bi mantıktır ya :(

dragon07
07-02-2012, 20:47
antalyada pist olsa biz antalyalılar olarak farklı yerlerde olurduk kesin.

SLH
07-02-2012, 21:12
Allah rahmet eylesin böyle kazaları Rabbim hepimizden uzak tutsun

mechanic
07-02-2012, 21:30
diyecek bişey yok aynı kafalar devam ediyor ders almadan....

Alper_
07-02-2012, 22:28
olay tam karşımda olmuştu..tekrardan yaşamış gibi oldum..ölenlere Allah tan rahmet diliyorum..