PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MErterde kaza

emresener
10-11-2009, 11:29
MERter-incirli yönünde METROBÜS yoldan çıkmış akadaşlar e5 kapalı yan yoldan veriyolar.. O tarafları kullanmamaya calışın felaket bi trafik var

cem
10-11-2009, 11:32
http://www.haberturk.com/2009/11/10/resim/NMEMEMD.jpg

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=185427&cat=200&dt=2009/11/10

feRRo
10-11-2009, 11:33
off şaka gibi ölü falan warmı

Vtec_2
10-11-2009, 11:36
Geçenlerdede karşıya dogru giderken tünel gibi biyerden geçiyorlar cok hızlı gırmıstı sofor efendi....
İnşallah can kaybı yoktur...

trgy
10-11-2009, 11:37
yaa bu adamlar n zaman düz yolda arac kullanmayı öğrencek:(

Buğra A.
10-11-2009, 11:39
Oha,nasıl bir kaza bu ya!

M.A.D
10-11-2009, 11:42
töbe töbee şakamı bu ya kaçıncı... harbiden düz yolda kullanmayı bilmiolar

XoR
10-11-2009, 11:44
Arkadaşlar hemen şöförü boklamayalım :) tekeri patlamıştır,yürüyen aksamda bi olumsuzluk olmuştur yada kendi hata yapmıştır.Ne olursa olsun sonuçta bilerek isteyerek olan bişey değil insan hatası.İnşallah can kaybı yoktur.

Tuner
10-11-2009, 11:47
Arkadaşlar hemen şöförü boklamayalım :) tekeri patlamıştır,yürüyen aksamda bi olumsuzluk olmuştur yada kendi hata yapmıştır.Ne olursa olsun sonuçta bilerek isteyerek olan bişey değil insan hatası.İnşallah can kaybı yoktur.

olurmu kendimiz kaza yapınca kaza olur başkası yapınca ihmal bilinçsizlik olur ;)

pnrkc
10-11-2009, 11:48
yine mi ? :Deli: ne olursa olsun insan taşıyorlar kontrolu yapılmayan otobüsler , şöför hataları vs. insanların canına mal olabilir ...

inşallah can kaybı yoktur

Vtec_2
10-11-2009, 11:48
Metrobus hattında cok fazla calısma yaptılar deldiler deştiler...Tamamlandı dendi fakat sadece verilen bı tarıh oldugu ıcın yalandan bitirdiler...Daha sonra sorunlu yerleri tekrardan elden geçirdiler fakat asfalt dokmedıler.Üzücü tabıkıde lastık patlamıs olabılır fakat suda var otobusu cok hızlı suren soforlerde cıkıyor..
Allahtan devrilmemiş fotolardan gordugum kadarıyla..

elpadre
10-11-2009, 11:50
yol resmen kapanmıs yaa

Frid
10-11-2009, 11:52
adı üstünde kaza, abaratmanın anlamı yok şöförde insan metrobüsleri üretende , önlemler ve tedbirler zamınında alınmalı.

Buğra A.
10-11-2009, 11:54
Haberlerde bahsetti demin.Yol üzerindeki bir çukur yol açmış gibi gözüküyor dediler.

Cem.B
10-11-2009, 11:55
kaza adı üstünde okula gidip gelirken hergün kullanıyorum 2 sene içinde istanbulda gördüğün en yararlı şey ne deseniz metrobüs derim

Vtec_2
10-11-2009, 11:57
Haberlerde bahsetti demin.Yol üzerindeki bir çukur yol açmış gibi gözüküyor dediler.

Oradada bi kazı yapmıştırlar sonrada unutulmuştur....

darksideİmpreza
10-11-2009, 12:00
Haber kaynağının altındaki yorumlardan birisi metrobüs hattına otomobil girmiş onlar sebeb olmuş diye yazmış..doğruluk payı nedir bilmiyorum tabi..daha metrobüsü canlı olarak bile görmedim !!!

onurdestan
10-11-2009, 12:13
arkadaşlar kaza önümde oldu ilk müdahale eden benim kazanın metrobüsle yoluyla akp yle topbaşla alakası yok

resimlerdeki bej renkli bmw x5 önündeki ani fren yapınca yanındaki mini cooperla beraber metrobüs yoluna çıktılar metrobüs şoförüne allah bilek vermişki diğer şeride attı kafadan vursaydı hepsi ölürdü dolayısıyla metrobüste yoldan çıktı başka bi arabaya vurdu ama kimsenin burnu bile kanamadı cooper yan yattı içinden 20 yaşlarında bi bayan çıkardık arabanın plakalarını ben söktüm polisle işlemleri ben yaptım olay bütünüyle budur ama namussuz şerefsiz bazı gazeteciler tabiiki suçu metrobüs ve yapanlarda buldular Allah topunun tepesinden baksın

pnrkc
10-11-2009, 12:16
arkadaşlar kaza önümde oldu ilk müdahale eden benim kazanın metrobüsle yoluyla akp yle topbaşla alakası yok

resimlerdeki bej renkli bmw x5 önündeki ani fren yapınca yanındaki mini cooperla beraber metrobüs yoluna çıktılar metrobüs şoförüne allah bilek vermişki diğer şeride attı kafadan vursaydı hepsi ölürdü dolayısıyla metrobüste yoldan çıktı başka bi arabaya vurdu ama kimsenin burnu bile kanamadı cooper yan yattı içinden 20 yaşlarında bi bayan çıkardık arabanın plakalarını ben söktüm polisle işlemleri ben yaptım olay bütünüyle budur ama namussuz şerefsiz bazı gazeteciler tabiiki suçu metrobüs ve yapanlarda buldular Allah topunun tepesinden baksın

geçmiş olsun.yaralı can kaybı olmadıysa sorun yok.

yardımların için teşekkürler

Kaan
10-11-2009, 12:17
metrobüs çok işe yarayan bişey benim gördüğüm kadarıyla ama oyle bi yolun ortasına öyle bi otobüs hatı ters yönlü koymaları çok mantıksızca bi hareket.Başka yapcak yerleri kalmamıs tamam ama yolun ortasında oyle bi otobüs hattı saçma geliyo bana.
İlk gördüğümde demiştim burda çok kaza olur diye gördümüz kadarıylada oluyo.
inşallah ölü felan yoktur.

Low-Rider
10-11-2009, 12:18
geçmiş olsun

trafik ne zaman açılır acaba
saat 4te trafik tescile gidicem ruhsatı almaya vatan caddesine kitlenip kalmam işallah

SULTANOGLU
10-11-2009, 12:18
demin ordan geldim mecidiyeköye giden yoldaydım, hakikaten şansa yaşıyoruz 1 saat farkla ataköye giden yoldaydım.

ataköy yönüne gidicekler alternatif yollar bulsunlar haliçten itibaren felç.

Tuner
10-11-2009, 12:30

geçmiş olsun kardeşim şimdi haberlerde anlattı dediğin gibi Allah korumuş Allahtan gündüz oldu gece olsa daha beter olabilirdi.

MertS
10-11-2009, 12:35
az önce geldim bakırköyden.berbat trafik var.

onurdestan
10-11-2009, 12:41
sağolun arkadaşlar kimsenin burnu kanamadı gördüğüm kadarıyla zaten bir tane ambulans geldi

mertk
10-11-2009, 12:44
demin gectim yol kapalı itfaye falan gelmiş asvalta tuz tarzı bişi dokuyorlardı

Cihan Çizmeci
10-11-2009, 12:46
Geçmiş olsun walla iyiki cana zarar gelmemiş

Selçuk S
10-11-2009, 13:07
kazanın nedeni 2 tane aracın çarpışıp metrobüs yoluna girmesidir.Metrobüs şöförüde onlara çarpmamak için aracı başka yöne kırıyor.Metrobüs şöförünün bi suçu yok bu olayda.Öyle yazıyor haber sitelerinde.

CLİORSLBGZ
10-11-2009, 13:16
çok çok geçmiş lsunn...

EmreAygun
10-11-2009, 14:13
http://www.kanalturk.com.tr/video/?vId=16158

Bu da kaza sonrasının videosu yanlış görmediysem mini korkuluklarda asılı kalmış yada bana öyle geldi.

Melih-Ö
10-11-2009, 14:16
çok kötü olmuş gerçekten ölen yada yaralananın olmaması sevindirici

LVN 97
10-11-2009, 14:23
okula gıderken gordum ama kaza yoktu habercıler kalabalık smdı grdm bu haber anladım ama kapatılan yol mecıdıykye kadar kapalıydı yanı gelenlere allah yardm etsn hc yurumuyodu trafk

cefiro
10-11-2009, 14:41
Bende 2 saat önce ordaydım trafik çok fenaydı metrobüse yarım saatte binebildim

Eyüp
10-11-2009, 15:10
kaza adı üstünde okula gidip gelirken hergün kullanıyorum 2 sene içinde istanbulda gördüğün en yararlı şey ne deseniz metrobüs derim

İsine gelenler icin oyle , bende oyle dusunuyorum.Sabahları arkadasım 1saatte geliyor arbayla , ben yarım saatte mecidiyeköy.Sogutlucesmeden:D

gökan
10-11-2009, 15:13
istanbulda su metrobuslere bınınce uyuz oluyorum:S

Oğuzhan Ç.
10-11-2009, 17:35
Okuldan Dönüşte gördüm kötü olmuştu ..

gökan
10-11-2009, 17:48

nerde okuyon cem???

Dragger
10-11-2009, 19:19
Yol boş diye it gibi giderlerse olacagı budur ;)

Low-Rider
10-11-2009, 19:22
Yol boş diye it gibi giderlerse olacagı budur ;)

yahu at gözlükleriyle bakmayın şu olaya

kaza sebebini bi oku be canım:D

arabalarınızı bırakın 1kaç gün metrobüsü kullanın fikriniz çook değişcek , daha hiç binmeden tu kaka yapıyosunuz

dragstar
10-11-2009, 19:30

allah korumuş

MeJo
11-11-2009, 02:48
vay anasına şaka gibi

Dragger
11-11-2009, 02:54
yahu at gözlükleriyle bakmayın şu olaya

kaza sebebini bi oku be canım:D

arabalarınızı bırakın 1kaç gün metrobüsü kullanın fikriniz çook değişcek , daha hiç binmeden tu kaka yapıyosunuz

Ben genelde E5te benden hızlı gittiklerini gördügümden öyle bir yorum yaptım.

Bu arada metrobüsün neyini kullanıyım ben?

Besiktasta ne metrobüs, ne metro ne tramvay var...

CHP kalesi ya, AKP cöp bidonu koymaz bu semte...

levent
11-11-2009, 03:47
hızlı gitmeleri konusunda katılıyorum yavuz abiye, kadının bitanesi düşücekti kucağıma zor tuttum bigün, asfaltlama çalışmaları sırasında karşıdanda metrobüs gelince panik fren yaptı ee o yolun daralcağını biliyo günde kaç sefer geçiyo ordan ama yine allah ne verdiyse gidiyodu yusuf attı o anda , ben dedim aha giricez diye zaten kadını tuttuk allahtan yoksa ciddi yaralanırdı o akşam..

kazada ölü olmaması sevindirici ama cidden daha yavaş olmalı metrobüs şöförleri.