PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam filmi

ocean0636
11-11-2009, 18:00
Geçen gun arkadaşla dolaşırken yanımıza yunuslar yaklastı
2kişi cam 10cm açıktı camı aç dedı arkadaş açtı camlarda fılm var sokıyımmı fılmını dedı bız yok abı bız soktururuz dedık polıs: bılıyorum sokturmezsınız sız dedı biz: yok valla sokturcez dedık :D pılıs: iyi o zaman plakayı gordum 2. kere boyle gormıyım aracı dedı.
Şimdi antalya küçük yer bana bir tavsiye verin napıyım ben ön cam dahil film var aracımda üstelik 2 kat ve çok profesyonel bır yerde çektırdım 1000TL harcadım fılmlere hıc sokturesım yok cunku sokturursem bu defa tek kat gene cektırecem cunku fılmsız arabaya bınemıyorum alıskanlık oldu ama sokturmezsemde aynı yunusların bır yere tayını cıkması ıcın dua etmem gerekecek :D Bana bir akıl verin :o

ömerve
11-11-2009, 18:02
Ön camı söktürüp 1 numara açtırabilirsin bence.
Komple film aşırı karartıyor.

sertac1
11-11-2009, 18:03
güneşe alerjim var
Annem kullanıyor ( bayan diye üstüne sürüyorlar)
Ben sökerim gider tekrar yaptırırım Yaz cezayı abi...

Sonuçta TUV den geçiyor benm bildigim..

Tuning055
11-11-2009, 18:03
bence hıc rıske gırme kardesım..:) soktur duzgun bı fılm cektır ole gez...

ocean0636
11-11-2009, 18:04
Ön camı söktürüp 1 numara açtırabilirsin bence.
Komple film aşırı karartıyor.

.Filmcimi aradım fılmlerın 1 katını sokebılırmısın dedım mumkun olmadıgını bır daha polıs bır sey derse gel bakalım dedı ee zaten bırdaha demez dırek ceza vs.

TC_VTEC
11-11-2009, 18:05
ya kompile söküceksin yada aynen devam cunkü öylede eböylede denk geldimmi affetmiyecek yalnız aracınında ön pilaka takılımı deyilmi:)

ocean0636
güneşe alerjim var
Annem kullanıyor ( bayan diye üstüne sürüyorlar)
Ben sökerim gider tekrar yaptırırım Yaz cezayı abi...

Sonuçta TUV den geçiyor benm bildigim..

Bu arada soylemeyı unuttum alkolden ehlıyetı kaptırmıstım su aralar kaçak dolaşıyorum:D

TheAce
yaş müsait medeni hal evliyse, yeni evlendim eşim bebek emziriyor. yada ablam bebek emziriyor gibi bahanelerde geçerlilik görülmüştür...

TC_VTEC
11-11-2009, 18:06
:icon_tup:
yaş müsait medeni hal evliyse, yeni evlendim eşim bebek emziriyor. yada ablam bebek emziriyor gibi bahanelerde geçerlilik görülmüştür...

ocean0636
11-11-2009, 18:06
ya kompile söküceksin yada aynen devam cunkü öylede eböylede denk geldimmi affetmiyecek yalnız aranında ön pilaka takılımı deyilmi:)

Plaka takılı hatta plakadan yırttım bıraz 07ATA98 plakam torpıllı bır plaka oldugu ıcın fazla zorlamadılar..

TC_VTEC
11-11-2009, 18:11
Plaka takılı hatta plakadan yırttım bıraz 07ATA98 plakam torpıllı bır plaka oldugu ıcın fazla zorlamadılar..

hmm pilaka takılı ise pek sorun olmaz.. pilaka olamadıgı zaman polislerin dikkatini filimlerden daha çok çekiyor. pilaka için durdutuyor filimden giriyor egsozdan cıkıyor ;)
bugun bnmde başıma geldi dedim ne var filimlerde normal çok koyu deyil dedi pilakan takılı olsa zaten durdutmam:)

MELİH
11-11-2009, 18:15

arkadaşım da abimin aracı yengemde kullanıyor bebek var araçta emziriyor ve trafikte sıkıştırıyolar diyo tamam diyip yolluyorlar

Tuning055
11-11-2009, 18:25
kaptır ehlıyetı snra nabcam dıe dusun saten sen:D kac kere dıcez sana rısklı ısler bunlar dıe..

ocean0636
11-11-2009, 18:27
kaptır ehlıyetı snra nabcam dıe dusun saten sen:D kac kere dıcez sana rısklı ısler bunlar dıe..

Sen bı sus taa Samsun'dan konuşuyosun :D :D Gel Antalya'ya sonra söyle :D

ocean0636
11-11-2009, 18:29
Aslında eskı aracım varken durdurdugunda araba modıfıyelı olunca rahatsız edıyorlar bayan da kullanıyor arabayı o yuzden cektırdım dıye ama bakalım sımdı yılbaşı oncesı olunca sakat ama ceza yazmak ıstese yazardı uyardı sadece..

ef186
11-11-2009, 18:57
Bu arada soylemeyı unuttum alkolden ehlıyetı kaptırmıstım su aralar kaçak dolaşıyorum:D

Alkolle araç kullanma
Ehliyetini alana kadar araç kullanma
filmleri söktür (2 kat film çekeni ilk defa duyuyorum) xray olsan anladığım kadarıyla koyunun koyusu camdan hiçbişey göremezsin allah korusun ...
açık bir film yap hem zevkinden olma hemde kimsenin başına bişey gelmesin ...

Tuning055
11-11-2009, 19:56
Alkolle araç kullanma
Ehliyetini alana kadar araç kullanma
filmleri söktür (2 kat film çekeni ilk defa duyuyorum) xray olsan anladığım kadarıyla koyunun koyusu camdan hiçbişey göremezsin allah korusun ...
açık bir film yap hem zevkinden olma hemde kimsenin başına bişey gelmesin ...

kac kere dedım napıon okadar koyu fılmı harcadın paraya yazık dıe ama beyfendı dınlemıokı bızı:) 1000 lira fılme harcanırmı be kardesım gıt motoru stockluktan kurtar:D egzos al veya yazılım attır. duz boru tak bunlar daha makbuldur:D

Baran^
11-11-2009, 21:06
Çift kat film yerine daha ucuz bir yöntem var tavsiye ederim.sedan bir arac için takribi 4 kutu siyah sprey boya alıp camlarınızı boyayabilirsiniz böylelikle hem maliyeti düşürüp hemde memnuniyetinizi arttırabilirsiniz :)

ocean0636
11-11-2009, 22:23
kac kere dedım napıon okadar koyu fılmı harcadın paraya yazık dıe ama beyfendı dınlemıokı bızı:) 1000 lira fılme harcanırmı be kardesım gıt motoru stockluktan kurtar:D egzos al veya yazılım attır. duz boru tak bunlar daha makbuldur:D

Manifolddan susturucuya kadar komple düz boru cekilcek ve süper sprint, megan raacing yada en kötü ihtimalle otto son susturucu Cumartesi takılcak vee 15 sac jantlar bakalım araç böylede yurumezse napcaz bilmiyorum :D Ya film isini halletmeye caliscam bı sekilde bakalım hayırlısı 2 kat çok koyu on cam dahil ici hiç gözükmüyor tam istediğim gibi ah bı de su polisler olmasa :d

Dookan
11-11-2009, 22:26
vlla hoş bi acıklama deil aslında ama kardeşim var otistik falan de onu gezdırırken ınsanlar hep bakıyolar bnde gormesınler dıye fılm cektırdım diyebilirsin...o zmn hee tamam yoluna devam et dıceklerdır..

ysnyldz
11-11-2009, 22:40

sende bayağı mukatlısın bence bu dönemde dikkat çekmemem lazım sök flimi ehliyetini alana kadar böyle takıl ehliyetin olunca yunuslarla konuşma tartışma sansın
olur
gerçi tatlı dil olayı anlat erdini yaparlar güzelliğini ama ehliyetsizlik büyük sıkıntı ;)

TheAce
11-11-2009, 23:08
ziebart ın bir filmi var, dışarıdan koyu gözükür ama içeriden daha açıkmış gibi gösterir. onu kullan bari. çünkü karanlık ve yağışlı havalarda görüş kaybın çok olur. benim arkadaşta da yan ve arka 3 ön 2ydi karşıdaki araç anca sellektör yapınca normal far gibi gözüküyordu gece...

Schumi
12-11-2009, 00:21
2 kat film nasıl oluyor onu anlamadım ben. Film üstüne tekrar mı film çekiliyo. Enteresan. :D

ocean0636
12-11-2009, 07:05
ziebart ın bir filmi var, dışarıdan koyu gözükür ama içeriden daha açıkmış gibi gösterir. onu kullan bari. çünkü karanlık ve yağışlı havalarda görüş kaybın çok olur. benim arkadaşta da yan ve arka 3 ön 2ydi karşıdaki araç anca sellektör yapınca normal far gibi gözüküyordu gece...

Benim filmimde aynı sekilde görüş sunuyor butun camlar kapaliyken yağmurda çok karanlık bölgelerde zor oluyor sadece..

ocean0636
12-11-2009, 07:08
2 kat film nasıl oluyor onu anlamadım ben. Film üstüne tekrar mı film çekiliyo. Enteresan. :D

Evet kardesim 2 kat :D