PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vın vtec turbo

ARP
20-11-2009, 21:54
9 psi da öylesine bi video...

http://videos.streetfire.net/video/vn-vtec-turbo_720544.htm

MeRtCaN
20-11-2009, 21:55
maşallah. mustafa Allah kaza bela vermesin.

Selman
20-11-2009, 21:56
Maşaallah.

ARP
20-11-2009, 21:57
saol mertcan

Eyüp
20-11-2009, 21:58
Masallah , sesi cok etkileyici.

KMR2-GT
20-11-2009, 22:17
ne güzel gidiyor maşallah

arfy
20-11-2009, 22:20
maşallah , sesi çok güzel

Cihan Çizmeci
20-11-2009, 22:34
Maşallah :)

miniks
20-11-2009, 22:35
Maşallah aracına Allah kaza bela vermesin

speclerini de yazabilirmisiniz

fatiii
20-11-2009, 22:39
way mustafam naapmışın sen :D

maşşallah kazasız belasız

TURBO CİVİC
20-11-2009, 23:00
masallah gule gule kullan.kazasız belasız.

MoDVTeC
20-11-2009, 23:20
maşallah kazasız belasız

TolgaEsentepe
20-11-2009, 23:52
vın ii ii :=)

R-Turbo
21-11-2009, 00:07
iyimişti ya la :D Maşallahı var aracın kazasız belasız combo

ARP
21-11-2009, 06:55
Custom cams,custom manifold,walbro pump,eagle kol,wiseco piston...

bugra_0101
21-11-2009, 07:01
maşallah, ses çok süper

qency
21-11-2009, 07:20
bi asfalt canavarı daha:) maşallah

nitrO_Oxide
21-11-2009, 08:12
Maşallah :)

miniks
21-11-2009, 08:23
Custom cams,custom manifold,walbro pump,eagle kol,wiseco piston...

custom cams ? sizmi yaptınız elinizle egzantrikleri ?

walbro pompa ile kaç beygir aldınız ?

ben düzgün soru sordum ama siz düzgün açıklamak istemiyorsanız hiç yazmayın bari gülmeyelim ekran başında

piston çapı kaç
gömlek varmı
ne turbo var
sıkıştırma kaç
vs vs

paylaşmak istemiyorsanız anlayışla karşılarım

ARP
21-11-2009, 11:04
custom cams ? Sizmi yaptınız elinizle egzantrikleri ?

Walbro pompa ile kaç beygir aldınız ?

Ben düzgün soru sordum ama siz düzgün açıklamak istemiyorsanız hiç yazmayın bari gülmeyelim ekran başında

piston çapı kaç
gömlek varmı
ne turbo var
sıkıştırma kaç
vs vs

paylaşmak istemiyorsanız anlayışla karşılarım

aslında paylaşmak istemiyorum...

Bulut Y.
21-11-2009, 11:11

ilginç....

ARP
21-11-2009, 11:19
ilginç....

ilginç olan nedir paylaşmamammı

delsol07
21-11-2009, 11:23
ilginç olan nedir paylaşmamammı

Bence ilginç olan evet paylaşmamanız? Sonuçta kimse sizden bu paylaşımı isteyemez, ancak şunuda unutmayın ki, kimse "elindeki ekmeği bölde ver!" demiyor. Yinede sizin tercihiniz, saygı duymak lazım.

Bu arada kazasız belasız, güle güle kullanın.;)

ARP
21-11-2009, 11:25
Bence ilginç olan evet paylaşmamanız? Sonuçta kimse sizden bu paylaşımı isteyemez, ancak şunuda unutmayın ki, kimse "elindeki ekmeği bölde ver!" demiyor. Yinede sizin tercihiniz, saygı duymak lazım.

Bu arada kazasız belasız, güle güle kullanın.;)

EKMEGİMİ HERKEZLE PAYLASIRIM :icon_tup: AMA KAPUTUN ALTINDAKI EMEGIM BENDE KASLIN TESEKKUR EDERIM DUSUNCELERIN ICIN BU ARADA

ERkut 205
21-11-2009, 11:28
Güzel ivmeleniyor maşallah.

CeSaNCeEm
21-11-2009, 13:17
Maşallah Mustafa ses yürüyüş fena...

ofli
21-11-2009, 17:48
mustafa gercekten masallah cok guzel aracın var allah nazardan saklasın

elpadre
21-11-2009, 18:35
masallahh guzel gıdıyor

Dookan
21-11-2009, 18:37
anaa üyemi oldun mustafa :D

grkm
21-11-2009, 19:07
Fikrinize saygım var , TR nin en güçlü araçlarının listelerini rahatça bulabilirsiniz ancak burası paylaşım sitesi ve bu videoda sıradan, yurtdışından paylaşılmış bir videodan hiç bir farkı ve değeri yok BENİM(şahsım adına) için.

LAST_ZZ
21-11-2009, 19:12
kac hp barı onu ogrenseydık merak ettım...tahmını olsada olur

STP
21-11-2009, 19:20
bu arac gokhanın sattıgı araba deılmı?

boosted_pug
21-11-2009, 22:02
yapılmış arabayı almakla nasıl kaput altına emeğiniz geçti anlamadım ? sonuçta atlan deve değil içine kullanabileceğiniz malzemeler belli yapılabilecekler belli herkes aynı parçayı kullanabilir ama önemli olan o parçayı verimli kullanmak temiz işcilik çıkartmak madem bişi paylaşmıcaksınız neden siteye üye oldunuz burası paylaşım sitesi en nihayetinde

allah kaza bela vermesin

SONE-R
21-11-2009, 22:06
Arda'nın turbo VTi ile denemiş miydi bu VTi?

miniks
21-11-2009, 22:08

Paylaşmak istememek en büyük hakkın saygı duyuyorum

ama bir iki kelime sölemek lazım

senin aracının speclerini paylamaman için

"önce Türkiyenin en hızlı vtec turbosuna sahip olman lazım"

ozaman derim ki evet adam en hızlı ve bu kadar hızlı olmasının nedeni gizli olabilir sölememek isteyebilir

ama önce 1 numara olman lazım

Bulut Y.
21-11-2009, 22:14

ozaman derim ki evet adam en hızlı ve bu kadar hızlı olmasının nedeni gizli olabilir sölememek isteyebilir

nokta '.' ...

fatiii
21-11-2009, 22:33
Arda'nın turbo VTi ile denemiş miydi bu VTi?

denemişti?

SONE-R
21-11-2009, 22:35
denemişti?

sonuç ne oldu? benim haberim yok denediklerinden de...

fatiii
21-11-2009, 22:37
sonuç ne oldu? benim haberim yok denediklerinden de...

arda cok geciyo..

Dookan
21-11-2009, 23:54

niye bu tırnak içine aldıgın yer kural mı anayasadamı yazıyo nerde yazıyo onu anlıyamadım tırnak içinde olmasının sebebini falan çok mrk ettım dogrusu..

edit: olmadı sen cevap ver bullet noktalamışın ya

Gariban
22-11-2009, 00:26
yaa burda tonlarca para harcıyoruz ciddi otomobiller yapmaya çalışıyoruz .ama kim ne sorduysa hep açık açık yazıp cevap verdik .sen bu siteye üyeysen ve buraya kendi arabanın videosunu koyduysan paylaşıcaksın tabiki millet soru sorsun yorum yapsın bu rası video koyma sitesi değil bunun için farklı siteler var
yarın öbür gün bişi sorarsın bu sitede bunun cevabını bilen insanlardanda tepki toplarsın.

Bulut Y.
22-11-2009, 00:29
niye bu tırnak içine aldıgın yer kural mı anayasadamı yazıyo nerde yazıyo onu anlıyamadım tırnak içinde olmasının sebebini falan çok mrk ettım dogrusu..

edit: olmadı sen cevap ver bullet noktalamışın ya

1 numara olursun. tarifini saklarsın sen hiç yemek yarısmalarında 1 numaralı kekin tarifinin dagıtıldıgını duydun mu...? Ama havuçlu kekin tarifini herkes bilir ve paylaşır herneyse uzatılıcak bi konu değil Roz kardeşim iyigeceler..

ps:canm havuclu kek çekti yaaa :D:D:D:D

edit: "önce Türkiyenin en hızlı vtec turbosuna sahip olman lazım" derken inceden bi meydan okuma sezmiş gibi oldum..:heyoo:

devilboy
22-11-2009, 00:45
maşallah ilk önce araca ama parçaları saklamak çok mantıksız ne olacak yani araban ççookk aşırı giden bi araç gibi gelmedi bana ki parçaları saklıyorsun aynısnı yapmamalarındanmı korkuyorsun daha iyilerini gördük burda... neyse allah kaza bela vermesin

cem
22-11-2009, 01:13
yapılmış arabayı almakla nasıl kaput altına emeğiniz geçti anlamadım ? sonuçta atlan deve değil içine kullanabileceğiniz malzemeler belli yapılabilecekler belli herkes aynı parçayı kullanabilir ama önemli olan o parçayı verimli kullanmak temiz işcilik çıkartmak madem bişi paylaşmıcaksınız neden siteye üye oldunuz burası paylaşım sitesi en nihayetinde

allah kaza bela vermesin

Böyle bir durum varsa , araci kendi yapmadigi icin kullanilan parcalarin ne oldugunu bilmiyor olabilir..

Dookan
22-11-2009, 01:43
yok aslında haklı olup olmama durumu deıl mustafa yakın arkdaşım ama soylemem dedigini bnde savunmuyorum devlet sırrı deil sonuç olarak ama söylemek istememiş işte...ztn kimsede aman söylesin diye peşinde dolanmıyo ztn :) biz ilk tanıştıımızda kaputu acmamıştı :D

fsunnetci
22-11-2009, 01:47
Bu ne yaww 4nala gidiyor beygir maşallah...

dragon07
22-11-2009, 11:39
video güzel sıradan.kırmadan dökmeden maşallah...

aslında sölemesi yada söylememesi çokta beni çokta baglamaz...

çünkü ondan daha hızlı olan ardanın setupını biliyoruz :)daha hızlı olunca mrk etmeye başlıcam.

SONE-R
22-11-2009, 11:59
çünkü ondan daha hızlı olan ardanın setupını biliyoruz :)daha hızlı olunca mrk etmeye başlıcam.

:icon_tup: +1. hızlısı varken yavaş olanını merak etmeye gerek yok bence de... değil mi? :)

shumi
22-11-2009, 12:02
maşallah etkileyici cidden...

BrakeHorsePower
22-11-2009, 12:21
maşallah mustafa çok güzel yürüyo araç :) almanlardan japona geçiş yapmışsın görüşmeyelii hahahah :D

ARP
22-11-2009, 12:37

allah kaza bela vermesin

arkadaşım çok emin konuşma yapılmış felan diye aynı garajdamı takılıyoruz sence:soru:

ARP
22-11-2009, 12:40

belkide türkiyenin en hızlı turbo vtec i belkide degil benim için önemli olan birilerini geçmek olsaydı trafikte binilemez hale getirirdim ben arabamla ailemide gezdiriyorum gazlıyorumda piknikede gidiyorum

ARP
22-11-2009, 12:47
sanırım burada video paylaşmak suç arkadaşlar sanki dünyanın sonu geldi altı üstü öylesine bi görüntü bukadar neden abartılıyoki açıklama yapmak zorunda değilim kimselere benim arabamda beldi dizel motor var belki yok...

ARP
22-11-2009, 12:48
varsa türkiyenin en hızlı vtec i getirde deneyelim aynı basınclarda ozaman tekrardan konusuruz...

cem
22-11-2009, 12:50
varsa türkiyenin en hızlı vtec i getirde deneyelim aynı basınclarda ozaman tekrardan konusuruz...

Sizin turbonuz nedir ?

Bulut Y.
22-11-2009, 12:50
sanırım burada video paylaşmak suç arkadaşlar sanki dünyanın sonu geldi altı üstü öylesine bi görüntü bukadar neden abartılıyoki açıklama yapmak zorunda değilim kimselere benim arabamda beldi dizel motor var belki yok...

video paylasmak falan suc deil arp arkadasım sadece forum olayının özü paylaşımdır biz merakımızı gidermek amacıyla sana aracındaki setupu soruyoruz sen anlam veremediğimiz bi davranış biçimiyle paylaşmak istemiyosun tercih meselesi saygı duyarız bol boostlu günler dilerim..

Göki,ZD
22-11-2009, 12:51
maksut dener

KSK-VTEC
22-11-2009, 12:56
Bence b16 blokta 89 mm krank ve 85 mm piston var.

KSK-VTEC
22-11-2009, 12:57
maksut dener

onla ben deneyecem:D

Göki,ZD
22-11-2009, 12:58
onla ben deneyecem:D

haram beygirlere HAYIR :D

ofli
22-11-2009, 15:13
farzedelim aynı basınc aynı turboyla daha hafif bi k20 turbonun b16 turboyu gectigi icinmi bu artılar?

halbuki biz vtec gecer sanıoduk :)

hehehe alemsin fati kankam vallaha :D:D:D

miniks
22-11-2009, 15:18
senin araban K20 onunki B16 o yuzden yanlıs bi kıyaslama olur.

arkadaşının yazdığı mesajı okudun umarım fatih

ondan sonra yazdıgımı dogal karşılaman lazım

fatiii
22-11-2009, 15:27
arkadaşının yazdığı mesajı okudun umarım fatih

ondan sonra yazdıgımı dogal karşılaman lazım

o vtec derken eminimki seni dusunmemistir :)

b16 olarak demiştir.

mustafa benim cok yakın arkadasım olmasına ragmen vın ı aynı basıncda gecemezlermi,bence gecerler cünkü onun arbasına uzun zamandır hic ellenmedi (ayar olarak) bunun yazı var kışı var osu var busu var sen benden daha iyi bilirsin.

ama ayarı yapacak olan arkadas geldigi zaman eminimki üst satırlarda bu aracdan daha hızlı olarak bahsedilen aracların cogu bu aracı gecemiyecek.

chiefkadir
22-11-2009, 15:35
o vtec derken eminimki seni dusunmemistir :)

b16 olarak demiştir.

mustafa benim cok yakın arkadasım olmasına ragmen vın ı aynı basıncda gecemezlermi,bence gecerler cünkü onun arbasına uzun zamandır hic ellenmedi (ayar olarak) bunun yazı var kışı var osu var busu var sen benden daha iyi bilirsin.

ama ayarı yapacak olan arkadas geldigi zaman eminimki üst satırlarda bu aracdan daha hızlı olarak bahsedilen aracların cogu bu aracı gecemiyecek.Fatih turbonun ne olduğu önemli değilmi ? Yani şu mod.lardaki x turbolu araç ile başka specdeki araç illa aynı basınçtamı yürümeli:soru:

fatiii
22-11-2009, 15:37
Fatih turbonun ne olduğu önemli değilmi ? Yani şu mod.lardaki x turbolu araç ile başka specdeki araç illa aynı basınçtamı yürümeli:soru:

ben kim ne basınc basar hic karısmam abi kim gecer ona bakarım benim dusuncem o sekilde..

hani ortada bi aynı basınc muhabbeti dondugu icin o sekılde yazdım..

zaten vın ilerde yüksek basınclarda kullanılacak.

chiefkadir
22-11-2009, 15:38
ben kim ne basınc basar hic karısmam abi kim gecer ona bakarım benim dusuncem o sekilde..

zaten vın ilerde yüksek basınclarda kullanılacak.Senle hem fikirim :icon_tup:

miniks
22-11-2009, 15:39

zaten vın ilerde yüksek basınclarda kullanılacak.

Fatih senin dediklerin günlük kullanımda sürekli olarak kullanılan bir araçta olmaz çabuk yıpranır motor

ama arkadaşın uzun ömürlü olsun istiyormuş

kop42
22-11-2009, 15:48
http://tinypic.com/player.php?v=2u7mvkp&s=4

gökhandayken 17 psı ve specleri

fatiii
22-11-2009, 15:51
Fatih senin dediklerin günlük kullanımda sürekli olarak kullanılan bir araçta olmaz çabuk yıpranır motor

ama arkadaşın uzun ömürlü olsun istiyormuş

şu an eli mahkum ole biniyo :)

ama eminimki eline gecen ilk fırsatta ne var ne yok basacak

piknik muhabbetini falan şu an öle bindigi icin yaptı sanırım..yada başka bi düşüncesi vardır benim bilmedigim o konuda bişi diyemicem

Dookan
22-11-2009, 15:53
motorun yıpranmasıda mustafa ıcın cok problem deil hafta içleri hafta içi caddy e cumartesı evo ya pazar vtec e bınıyo...pıknıge gıdıyorum dedıgınde şaka yapmış pıknıge gıtmek ıcın bşka arabası var..vın şu anda zaten garajda yatıyo 2 3 haftadır da hiç bınılmedı ayar yapılana kadar da öyle yatacak ..speclerını soylememıs ama bnce 30 psi da bile yuruyebılecek hatta yolda tutunabılecek bi araba belkı zamanı gelınce soyleyecektır...

yarış konusuna gelınce hiç bi zmn geri vites yapmadı o 20 basıyo bu 30 basıyo denemem demedi bi kere önce bunun için tebrik etmek gerekir .deneriz yaa diyip telefonu kapatmadı yarış ayarladıımızdada hiç bi zmn bızı yuz ustu bırakmadı
..yukarda yazmış bazıları yok geçen arabayı merak ederım bilmemne dıye 9 psi da bu kadar yuruyo 15 basıp 9 demıyo adam saat te ustunde takılı gelen bakar boostu gorur denemek ısteyen dener demek istemiş yani ben bunu basıyom ama saatım evde dur gelıyom dıyıp 2 saat basınc actırmayla ugrasmıyo olay bundan ıbaret aslında buyutulcek hiç bişey yok

miniks
22-11-2009, 15:56
motorun yıpranmasıda mustafa ıcın cok problem deil hafta içleri hafta içi caddy e cumartesı evo ya pazar vtec e bınıyo...pıknıge gıdıyorum dedıgınde şaka yapmış pıknıge gıtmek ıcın bşka arabası var..vın şu anda zaten garajda yatıyo 2 3 haftadır da hiç bınılmedı ayar yapılana kadar da öyle yatacak ..speclerını soylememıs ama bnce 30 psi da bile yuruyebılecek hatta yolda tutunabılecek bi araba belkı zamanı gelınce soyleyecektır...

inşallah bizde herzaman herkes içiin en iyisini isteriz

ama önemli olan karşımızdaki insan da bizi kaale alsın

Dookan
22-11-2009, 16:00
senle bi alakası yok aslında biraz mizacı serttir ondan kaynaklı olsa gerek

ARP
22-11-2009, 16:42
ben senin bastıgın basıncta seninle denersem arabandan sogursun satmaya kalkarsın falan sonra sen ve ailen piknike gidemessiniz falan
bu yüzden denemeyelim

videolar konuşsun senin benimm oldugum yere gelmen için dahaaaaa çok fırın ekmek yemen lazım

başkasının yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zannedermiş...

Dookan
22-11-2009, 16:48
isteyen söyler istemeyen söylemez...arkadasın diye savunma hacı...burda baska bi turbo vti olsaydı sende bize verilen cvbı alsaydın sende bişeyler yazardım...polyannacılık oynamayalım ;)

ıster polyana oynarız ıster kulkedisi senı alakadar edermi la...hacı lı macılı da konusma sen bunu bana dıecek kadar samımı arkadaşım deilsin bişeyim deilsin boş yazılar yazıp kırletme konuyu..

Dragger
22-11-2009, 16:49
Masallah ;)

KSK-VTEC
22-11-2009, 17:14

iyide bu laf olmamışki neden dersen senin bastığın basınçta hilmi de aynısını basarsa beygir olarak 2 kat filan farkeder. benim 2.0 strokerlı b16 makinamla 1.5 barda hilmiden güçsüz olduğumu belirteyim

miniks
22-11-2009, 17:42

güsel kardeşim saçma sapan yazılar yazıyorsun

gel boluda buluşalım görelim kimin ki balyoz kimin ki çekiç

uzatmaya gerek yok hodri meydan açabildigin kadar aç basıncını

16 psi stock motor K20A yalan dolan yok delinkanlı spec buyur gel deneyelim boluda ikimiz içinde ortak yer

ARP
22-11-2009, 18:55
bizle çevremizle alakası yok sen degilmisin ilk meydan okuyan

bende çağırıyorum kardeşim bizde R yok hep ileri

klavyeler konuşmasın araçlar konuşsun

sen kendini TEK sanıosun ya en iyi sensin zannediosun yada tavırlarından herkes öle anladı sadece ben değil

geliceksen gün belirliyelim gelmiceksen gelemem dersin

HERŞEYİN YERİ VE ZAMANI VAR ZAMANI GELDİĞİNDE İLERİ YAPARIZ SEN RAHAT OL. KLAVYE DEDİĞİN NEDİRKİ? KİMSE HİÇBİRZAMAN TEK OLAMAZ GEÇENİ DE GEÇERLER.BU İŞLERİN SONU YOK. KENDİNE GÜVENİN OLABİLİR AMA BENİM ARABAM HAZIR OLDUĞUNDA BULUŞURUZ SIKARIZ:icon_tup:

miniks
22-11-2009, 18:59
HERŞEYİN YERİ VE ZAMANI VAR ZAMANI GELDİĞİNDE İLERİ YAPARIZ SEN RAHAT OL. KLAVYE DEDİĞİN NEDİRKİ? KİMSE HİÇBİRZAMAN TEK OLAMAZ GEÇENİ DE GEÇERLER.BU İŞLERİN SONU YOK. KENDİNE GÜVENİN OLABİLİR AMA BENİM ARABAM HAZIR OLDUĞUNDA BULUŞURUZ SIKARIZ:icon_tup:

6 ncı sayfadaki yazıyı yazarken aracın hazırdı heralde :heyoo:

neyse hazırla aracını orda utku arkadaşım var önce onu bir geç sonra bakarız

tool
22-11-2009, 19:26
gt32 denen VIN vtec bu mu?

Oz`
22-11-2009, 23:05
buyrun gelin misafir olun yiyelim içelim minik kardeşlerimle mangal yapalım sonada deneme yaparız

Ab de burda hulkta deneyelim görelim hepsinin 20 ser dK işleri var sorun deil sen geliorum de ben uyumam yaparım dostum sen yeterki gel

-AB motor içi yapılı 1.6litre 35R i var yaklaşık sen geliceğin zaman 2.5 2.2 civaribişey basıcak

-Hulk ise 2litre 11.7 sıkıştırmaya 1.3 basıcak gelsen yeterki gel ondada sc6262 var

-Vth da var istersen 2 litre gt4202 si var oda 2.2~ + 200 shot nos basıcak

buyur Gel hepsinin speclerini yazayım istersen kaç devir dönüyorlar neler kullanıyorlar Buyur gel elin tokatını biz bi yiyelim de görelim neymiş tokat

insanlar sölemek zorunda değil yaptıklarını ama öyle atar giderinde manası yok

büyük lokma ye büyük söz konuşma demişler

M_PROJECT
22-11-2009, 23:43
vin gokhanda iken de turboydu ama hic ne bi iddia ortaminda nede deneme muhabbetinin icinde adi gecmemisti . hatta gokhanin yaptigi hic bir arac bu tarz muhabbetlere dahil olmamistir. hizli araclar el degistirdiginde genelde boyle muhabbetler cok oluyo , normal karsiliyorum ben . bknz : nif a.k.a pandora :D

8.000rpm
22-11-2009, 23:56
ses çok güzel
ama minikler ve özgün'ün davetleri ve tavırları daha da güzel :icon_tup:

overblack
23-11-2009, 00:14
herkes emek verip bişiler yapıyor.ama vth'nin 305 kesicili videoyu seyrettikten sonra geri kalanlar boş ya :)

ARP
23-11-2009, 07:10
beklicez ve görücez canlarım benim...ordan boş boş konuşan arkadaşlar sizlere sesleniyorum

mmustu
23-11-2009, 07:14
beklicez ve görücez canlarım benim...ordan boş boş konuşan arkadaşlar sizlere sesleniyorum

yaw güzel arkadaşım niye boş boş konuşsunlar adamlar açık çek vermiş sana yap arabanı gel diye seviyesizce uzatmanın manası yok gelir gökhan yapar ayarını haber verirsin sende olur biter :icon_tup:

By_FresH
23-11-2009, 08:04
maşallah kazasız belasız kullan süper gidiyor

RUF50
23-11-2009, 08:05
bence bu yarış olmaz

Oz`
23-11-2009, 09:13

Ben sana davette bulnuyorum sen boş boş diyorsun beni konuşturma şimdi Gelsabah gel ya gel ayar yapmak bukadarmı zor ak gelll Neolursan ol gel geçsende geçilsende gel yemek ye çayımızı çorbamızı iç ama burdan hayal dünyasında yasama bas basıncını gEL davetim hala geçerli GEL YETERKİ GEL BIDIBIDI muhabbet kuşu gibi konuşma GEL yok gelmem diosan susucaksın

buyrun gelin misafir olun yiyelim içelim minik kardeşlerimle mangal yapalım sonada deneme yaparız

Ab de burda hulkta deneyelim görelim hepsinin 20 ser dK işleri var sorun deil sen geliorum de ben uyumam yaparım dostum sen yeterki gel

-AB motor içi yapılı 1.6litre 35R i var yaklaşık sen geliceğin zaman 2.5 2.2 civaribişey basıcak

-Hulk ise 2litre 11.7 sıkıştırmaya 1.3 basıcak gelsen yeterki gel ondada sc6262 var

buyur Gel hepsinin speclerini yazayım istersen kaç devir dönüyorlar neler kullanıyorlar Buyur gel elin tokatını biz bi yiyelim de görelim neymiş tokat

insanlar sölemek zorunda değil yaptıklarını ama öyle atar giderinde manası yok

büyük lokma ye büyük söz konuşma demişler

miniks
23-11-2009, 10:32

biz boş konuşuyoruz ama sen değil neyse ben seni anladım

RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

tekoo
23-11-2009, 10:52
herkes anladı zaten konunun sonucunu bundan sonrası gereksiz :)

ARP
23-11-2009, 12:30
Ben sana davette bulnuyorum sen boş boş diyorsun beni konuşturma şimdi Gelsabah gel ya gel ayar yapmak bukadarmı zor ak gelll Neolursan ol gel geçsende geçilsende gel yemek ye çayımızı çorbamızı iç ama burdan hayal dünyasında yasama bas basıncını gEL davetim hala geçerli GEL YETERKİ GEL BIDIBIDI muhabbet kuşu gibi konuşma GEL yok gelmem diosan susucaksın

:):):):):):):):):):)

sulhi
23-11-2009, 12:38
bence bu yarış olmaz

konuş abi :)

XoR
23-11-2009, 12:39
Burası Dart tahtası değil her gelen sürekli bi Atar gider peşinde.Ama maalesef sonuçları herzaman belli klavye R tuşu takılı kalıyo :D

ARP
23-11-2009, 12:49
bizde geri olsa bu tarz arabalara binmeyiz sen rahat ollll

mmustu
23-11-2009, 12:54
yaw senin tarzını yesinler :D

zorla konuşturuyosun burda insanları töbe töbe :)

Mustafa Birsesli
23-11-2009, 12:55
icraat görürüz bukdar atara insallah havada kalmasın konu

ARP
23-11-2009, 12:56
yaw senin tarzını yesinler :D

zorla konuşturuyosun burda insanları töbe töbe :)

üstat yanlış anlamada başlığa bakarsan videonun öylesine video koyduk sanırım suç işledik ama nerden nereye çekiliyo umarım anlatabilmişimdir

TünayK
23-11-2009, 13:01
bizde geri olsa bu tarz arabalara binmeyiz sen rahat ollll

bu tarz dedıgınde turbo vtec... nasıl gıttıgıde ortada...once kımlerle asık atmaya calıstıgına bır bak ıstersen...çiğ duruyor boyle davranıslar...cin olmadan adam carpmak senınkısı...

mmustu
23-11-2009, 13:02
yav video koyman gayet doğal dostum bunda sıkıntı yok.

burada ters olan senin tarzın üslubun. tamam hadi çok gizli dedin arabanın speclerinide söylemedin ondan sonrada atara başladın :)

sen ters yapmasan kimse bu kadar üstüne gitmez di ;)

fatiii
23-11-2009, 13:02
üstat yanlış anlamada başlığa bakarsan videonun öylesine video koyduk sanırım suç işledik ama nerden nereye çekiliyo umarım anlatabilmişimdir

ocakta bidaha konu acarız o zaman deneriz mustafa konu saptı :D

konu sidik yarısına döndü..senin ayarlar bi yapılsın sonra zaten burdaki herkez bilir bizde R olmadıgını...ben bile 150 hp lik alfamla denerim cokta önemli deil yani :D

XoR
23-11-2009, 13:05
yav video koyman gayet doğal dostum bunda sıkıntı yok.

burada ters olan senin tarzın üslubun. tamam hadi çok gizli dedin arabanın speclerinide söylemedin ondan sonrada atara başladın :)

sen ters yapmasan kimse bu kadar üstüne gitmez di ;)

İşin özü bold olan kısım :)

mmustu
23-11-2009, 13:05
gökhan askerden ne zaman geliyo bu arada yaw.

MyDream
23-11-2009, 13:07
Allah nasip kısmet ederse Ocakta burda yanlış hatırlamıyorsam.

mmustu
23-11-2009, 13:08
hayırlısı diyelim yeni tanıştık ama her halinden belli ediyo insan kendini on numara bir insan.

KSK-VTEC
23-11-2009, 13:13

Yawru boşver ankarayı gelin izmire izmirde daha bol eğlence var biz altlı üstlü bi grup yaptık sizide bekleriz

Örtmen+ben+ERDEM+Cihan(evo)+Ayhan sulak

ARDA_E
23-11-2009, 13:25
maşallah...

tool
23-11-2009, 13:39
ayni basinc bende denerim..

KA®ANLIK
23-11-2009, 13:48
miniksler basıncı kapasın,
ben de denerim, basınç yok ! peki ; siz var mısınız miniksler :D

miniks
23-11-2009, 13:52
miniksler basıncı kapasın,
ben de denerim, basınç yok ! peki ; siz var mısınız miniksler :D

bosst controller kapattıgımda 0.7 basıyor en alt basıncım o daha aşşa alamam

uyarsa deneriz :D

KA®ANLIK
23-11-2009, 13:58
bosst controller kapattıgımda 0.7 basıyor en alt basıncım o daha aşşa alamam

uyarsa deneriz :D

uyar da,

ocağı bekle bi kaç ayar yapmam lazım :D

fatiii
23-11-2009, 14:09
uyar da,

ocağı bekle bi kaç ayar yapmam lazım :D

cokmu tuhaf ayar icin arabayı yapan kişiyi beklememiz?

sen ne icin bekliyosun subap ayarı yaptırmak icinmi?kusura bakmada subap ayarını dunyanın en iyi ustasına bile yaptırsan 106 yı zor gecersin..boş boş yazı yazmayın

miniks
23-11-2009, 14:29
fatih kızmasana hemen

adam önce gider yaptı
sonra da ayar yaptırmam lazım dedi

aynı ARP gibi

bence gayet dogal :D

fatiii
23-11-2009, 14:32
fatih kızmasana hemen

adam önce gider yaptı
sonra da ayar yaptırmam lazım dedi

aynı ARP gibi

bence gayet dogal :D

yaw orası iyi hosta dalga gecebilecek kişi sensin baskası degil :)

e sende böyle şeylerle dalga gecicek bi insan olmadıgına göre baskasıda bişey demesin mumkunse.

sportinger
23-11-2009, 14:40
maşallah kazasız belasız kullanın.

KA®ANLIK
23-11-2009, 15:00
cokmu tuhaf ayar icin arabayı yapan kişiyi beklememiz?

sen ne icin bekliyosun subap ayarı yaptırmak icinmi?kusura bakmada subap ayarını dunyanın en iyi ustasına bile yaptırsan 106 yı zor gecersin..boş boş yazı yazmayın

ha yok yanlış anladın, ben Dalga geçmedim, sadece yıllardır içimde kalmış bir HULK sevgisini dışa vurdum... yoksa benim standart GSI ımla dediğin gibi 106 VTEC falan nerdeeee geçicem ;) subap ayarı falan yok zaten bizde uyandırmak isterim :D dandik bir araba bu GSI :) satıcam zaten :)

bizim ayrı olarak bir TURBO GSI ımız var, onun namına konuştum ama konuştuktan sonra HULK un GTR ile olan videoları aklıma geldi, biraz daha ayar yapmam gerektiğini anladım ;)

yoksa atar gider yapmak kolay yani :eek:

Burak İ
24-11-2009, 21:44
Maaşallah çatır çatır.

Chatin
25-11-2009, 12:15
maşallah..