PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Audi R8 V10 vs Nissan GT-R

M_PROJECT
26-11-2009, 02:05
tNiqsjWU9Nw

http://www.youtube.com/watch?v=tNiqsjWU9Nw

CeM öZeR
26-11-2009, 08:37
Hızlanma verileri garip geldi :beuj: Paylaşım için teşekkürler...

kanashibari
26-11-2009, 09:40
Güzel paylaşım teşekkürler. Nissan kendini kanıtlamış.

ahk
26-11-2009, 09:45
almanyada her yer R8 olmuş :D avrupada (ingiltere hariç) gt-r'dan daha pahalı olmasına rağmen audi olduğu için büyük tercih sebebi...

Jam da Joker
26-11-2009, 12:26
GTR R-35 öyle güzel duruyorki R8 i bir an için düşünmedim bile..
V10 atmosferik sesi daha güzel diyorlar GTR ın turbolarının sesi kadar güzel sesmi var..
Resmen vites atışının hızlı olması ile geçiyor Nissan nasıl bir teknoloji var hakkaten mükemmel bir araba siyaha siyahta fena durmuş :cool:

Eworen
26-11-2009, 19:50
R8 V10 u çok kez gördüm
alıcı gözüyle bakınca yurtdışında GTR seçmek için çok fazla bi neden yok..
GTR de gayet mükemmel bi araç ama;
muazzam bi tasarım ve V10 nun kükreyişi GTR ın çok az daha iyi olan değerlerini önemsiz bırakıyor..

M_PROJECT
26-11-2009, 20:07
R8 V10 u çok kez gördüm
alıcı gözüyle bakınca yurtdışında GTR seçmek için çok fazla bi neden yok..
GTR de gayet mükemmel bi araç ama;
muazzam bi tasarım ve V10 nun kükreyişi GTR ın çok az daha iyi olan değerlerini önemsiz bırakıyor..

haksizlik olur bence bu farka cok az demek , kiyaslandigi butun araclardan ciddi farkla ucuz gtr , kimisinden yari parasi kadar . isin asli su bence cidden 75.000$ a bir super spor sahibi olabilirsiniz . bu paraya sergiledigi kalite , guc , konfor bence cok fazla .

yavuz364
26-11-2009, 20:12
bu fiyatlara ve özelliklere bakarak Audi alan ile konuşmak isterim açıkçası :S bariz nissan R8 ile karşılatırıldığında mükemmel durumda..
V10 un neden o kadar yüksek devirde bi güç bandı olduğunu da anlamadım..

SONE-R
26-11-2009, 20:16
audinin önden görünüşü çok daha güzel çok daha vahşi... ama yandan görünüşünü hiç beğenmedim kurbağa gibi...

Eworen
26-11-2009, 21:56
haksizlik olur bence bu farka cok az demek , kiyaslandigi butun araclardan ciddi farkla ucuz gtr , kimisinden yari parasi kadar . isin asli su bence cidden 75.000$ a bir super spor sahibi olabilirsiniz . bu paraya sergiledigi kalite , guc , konfor bence cok fazla .

performans değerleri yakın ..
ama sanılanın aksine R8 V10 tasarım dan ibaret değil bütün testlerini dikkatle takip ediyorum muazzama yakın ilk sarf edilen söz..
ama fiyatına göre konuşursak GTR ciddi olarak ucuz her ülkede..
ama bütçesi olan zaten yine R8 alıcaktır
keza bende kesinlikle öyle yapardım
ama garajımda bi GTR ımda olsun isterdim lakin kesinlikle 2. seçimim olurdu..

Maxiboost
26-11-2009, 22:12
performans değerleri yakın ..
ama sanılanın aksine R8 V10 tasarım dan ibaret değil bütün testlerini dikkatle takip ediyorum muazzama yakın ilk sarf edilen söz..
ama fiyatına göre konuşursak GTR ciddi olarak ucuz her ülkede..
ama bütçesi olan zaten yine R8 alıcaktır
keza bende kesinlikle öyle yapardım
ama garajımda bi GTR ımda olsun isterdim lakin kesinlikle 2. seçimim olurdu..

zannetmiyorum her bütçesi uygun olan gtr alsın :) bu iş tamamen zevk meselesi sen nasıl o adamın dediği gibi bir bara girdiğinde nissanın anahtarını masaya koymak yerine R8 in anahtarını koymayı tercih ediyorsan şahsen benim gibi tiplerde o senin az gördüğün performansı tercih edebilir. Genel anlamda adamlarda onu vurgulamışlar R8 biraz daha lüks, pahalı vs iken gtr biraz daha saf performans a yönelik tasarlanmış bir araç. Kendi zevklerimiz üzerinden tahmin veya karşılaştırma yapmamak lazım bence :)

Antalyalogy
26-11-2009, 22:20
EVO nun geçen seneki tstinde süpriz yapan R8 V8 süpriz şekilde bu seneki testde V10 la kendine üst sıralrda yer bulamadı. Sebebinin özeti V10 un aracı ağırlaştırıp tepkilierini hantallaştırması şeklinde yazmışlar..

arnawood omer
27-11-2009, 12:17
Biri r35 biri arkadan motorlu gallardo kardeşi R8 V10.
@Eworen katılıyorum.

elpadre
27-11-2009, 15:33
bence ıkısıde cok bqasarılı bır arac japon oldugu ıcın nıssan ayrı bır zevk ama bunların ıkısınde elerım gtr 34 tek gecerım