PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KUMHO, Kış lastiği Önerisi ?

hotsauce
26-11-2009, 13:57
Önerebilecegınız kumho nun kıs lastıgı varmı?

ef186
26-11-2009, 14:17
kış lastiği olarak sadece Nokian öneririm.

hotsauce
26-11-2009, 14:22
kış lastiği olarak sadece Nokian öneririm.

Tabi nokian iyiyde fiyat/performans acısından kumhonun tavsiye edebileceginiz bir modeli yokmu

sinan-s
26-11-2009, 14:48
Kumhoyu geç bence..Falken tavsiye ederim..

Ahmet_28
26-11-2009, 14:55
Kumhoyu geç bence..Falken tavsiye ederim..
ya sinan falken i sende yaptın mıchelin.ne lastikmiş bu falken ya

Mr.K
26-11-2009, 15:20
ya sinan falken i sende yaptın mıchelin.ne lastikmiş bu falken ya

Michelin ve falken arasinda cok buyuk bir fark yok bence+ falken cok iyi bir lastiktir..Birde su yonden bak konuya

Falkenmi michelin`e daha yakin yoksa kumho mu..:) ;) :):)

Herneolursa olsun eger ki ayaginiz usumesin diye atiyorum xx en kaliteli bot aliyorsaniz kis mevsimi geldiginde,aynisinida araciniz icin yapin derim.(yaz kis farketmez).Bu arada kumho tavsiye etmem.Sava bulabilirseniz tavsiyemdir.

lucky Jackal
26-11-2009, 15:36
geçen kış kumho Kw19 aldım Ankara koşulları için çokta memnun kaldım,gayet güzel lastik bence.Daha önceki 2 aracımda Michelin alpine kullanmıştım.Tabii ki arada fark var ancak ben kendi adıma Kw19 lardan da memnunum.Bence kumho alabilirsiniz bariz bir fiyat farkı var ayrıca dediğim gibi tatmin de edecektir.

xcel
26-11-2009, 17:22
erzurumda yaşayan, her türlü kış zemin kondisyonunda onlarca farklı lastik kullanmış biri olarak fiyat/performans oranı açısından Lassa Snowways II'yi tavsiye ederim ama ben aracımda şu an good year ultragrip extreme kullanıyorum o ayrı. :D

can_ank
26-11-2009, 17:33
geçen kış kumho Kw19 aldım Ankara koşulları için çokta memnun kaldım,gayet güzel lastik bence.Daha önceki 2 aracımda Michelin alpine kullanmıştım.Tabii ki arada fark var ancak ben kendi adıma Kw19 lardan da memnunum.Bence kumho alabilirsiniz bariz bir fiyat farkı var ayrıca dediğim gibi tatmin de edecektir.

Aynen ben de KW19 kullanıyorum Ankara'da, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sadece ıslakta pek güven vermiyor.

Meco
26-11-2009, 18:48
kw19 205/45/17 kullanmıştık karda kuruda gayet iyi.ıslakta biraz sapıtıyo sadece.

XoR
26-11-2009, 18:58
Yaşanan bölgede kış şartlarına bağlı olarak kar yerden kalkmıyorsa eğer kesinlikle Nokian.

Mr.K
26-11-2009, 20:17
erzurumda yaşayan, her türlü kış zemin kondisyonunda onlarca farklı lastik kullanmış biri olarak fiyat/performans oranı açısından Lassa Snowways II'yi tavsiye ederim ama ben aracımda şu an good year ultragrip extreme kullanıyorum o ayrı. :D

Bir bufeye gidilir...İçiöeklerden ne var diye sorulur...Adam sayar sayar hepsini sayar,kişi su var mı diye sorar.Adam var der ,kişi o zmn ben bi su aliyim diye cvp verir. :D

O nası bı cvptır yaa hauhuhauhauha cok guldum ahahahhahaa

rcbasaran
26-11-2009, 22:50
corolla tsport ta ilk kez kumho lastik aldım arkadaşım tavsiyesiyle kw17.. çok ta memnun kaldım. istanbulda yaşıyorum ama o lastiklerle sorunsuz bir sekilde kartalkayaya da cıktım. kısacası gayet memnun kalmıstım...

xcel
27-11-2009, 22:56
Bir bufeye gidilir...İçiöeklerden ne var diye sorulur...Adam sayar sayar hepsini sayar,kişi su var mı diye sorar.Adam var der ,kişi o zmn ben bi su aliyim diye cvp verir. :D

O nası bı cvptır yaa hauhuhauhauha cok guldum ahahahhahaa

tavsiye ederim ama kullanmam gibi bişi işte :D ***** kış şartlarında en en en büyük görev lastiklerde. idare ederinden ziyade en alınabilecek olanı alınmalı.

Ryhn
28-11-2009, 22:05

İnanmicak diğer arkadaşlar ama gerçekten çok iyi bir lastik ben bile inanmamıştım.