PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WaF vs EMG ASTRA

Metin Bilen
04-12-2009, 09:33
http://videos.streetfire.net/video/VAF-VT-VS-EMG-ASTRA_723543.htm

http://videos.streetfire.net/video/WaF-vs-EMG-ASTRA_723545.htm

ilk lınk arkadas teketek 5 de benımle yuruyemezsın dedıgı lınk.
ikinci link benım yanıma passat ın sahıbı mustafayı verdıklerı onunla denedık ıkımız 215 kılo :)

KA®ANLIK
04-12-2009, 09:49
Ben dersem şimdi yanlış anlaşılacak ama :D
madem roll a gidiyorsunuz bu nasıl bir çekim :D (ilk video)

kim aldı bu arada ?

spec ler neler ?

DogukanB
04-12-2009, 10:04
1.videoda kim aldı?

M3CSL
04-12-2009, 10:20
baslıkta artra yazıo bu arada,,
2. vıdeo guzel olmus ama ılkı bellı deıl, 5te ne kdr basıldıkı.

H22Power
04-12-2009, 10:24
Ben dersem şimdi yanlış anlaşılacak ama :D
madem roll a gidiyorsunuz bu nasıl bir çekim :D (ilk video)

kim aldı bu arada ?

spec ler neler ?

çok kaliteli çekimler yaptık kötü çekilmiş olan astra ile vti teke tek denerken digital kameranın şarjı bitti cepten çektiler...
astra gsi :sadece çip
civic vti:filtre-egzost-headers sanırım iki aracada maaşallah

mur_84
04-12-2009, 10:32
vaf headers mı takmış?

H22Power
04-12-2009, 10:36
vaf headers mı takmış?

bilemiyorum bizde sade filtre egzost var die denedik gsi ile ama 106 gti ile deneme konusunda headers ta var dediler yanlış hatırlamıyorsam videonun muhattabı aracın speclerini söyleyecektir muhakkak

Metin Bilen
04-12-2009, 10:38
çok kaliteli çekimler yaptık kötü çekilmiş olan astra ile vti teke tek denerken digital kameranın şarjı bitti cepten çektiler...
astra gsi :sadece çip
civic vti:filtre-egzost-headers sanırım iki aracada maaşallah

headrs yok be akrdeşim..))

Metin Bilen
04-12-2009, 10:39
bilemiyorum bizde sade filtre egzost var die denedik gsi ile ama 106 gti ile deneme konusunda headers ta var dediler yanlış hatırlamıyorsam videonun muhattabı aracın speclerini söyleyecektir muhakkak

headrs yok yaw kım dedı var dıe herkez bılıyo bende sadece flıtre egzos oldugunu..ya tanımıyan solemıstır..

M3CSL
04-12-2009, 10:51
2. vıdeoda emreyı tek sandım ben mal gıbı (vıdeoyu nası cekcekse oı halde:D:D) neyse cok zevklı olmuş(devamını gorsek ıı olurdu gerçi) 2sınede maşallah..

KA®ANLIK
04-12-2009, 12:05
Videolar konulmuş sanırım da,
şöyle bir video gördüm,
aynı güne mi ait ?

http://videos.streetfire.net/video/EMG-GSI-vs-VAF-VTI_723444.htm

DogukanB
04-12-2009, 12:10
Maşallah iki aracada.

Emg yıllara meydan okuyo:hahaha:

Metin Bilen
04-12-2009, 12:13
şöyle bir video gördüm,
aynı güne mi ait ?

zaten bu vıdeoya ıstaneden koydum yoksa koymıyacaktım..ama yarın aksam tekrar saglıklı bı vıdeo daha cekelım net olsun iş..teketek ıkı kere denedık sonuc ortalama 3 boy gıbı bı mesafe oldu..ıkıye ıkı bız daha agırken kafakafaya gıbı veya farları kapımda ama ılk denemede o cekılen cok guzel bı vıraj donduk vıdeodada soluyorm zaten..neyse orda olanlar durumu zaten canlı olarak gorduler..

Sefa_vts
04-12-2009, 12:25
senin devrinle gsi ın ki uyuyomu? Çok merak ediyorum kendi devrinde beklemeyen çağırılan yere gelen vti sahibi var mı istanbulda :)

Metin Bilen
04-12-2009, 12:31
senin devrinle gsi ın ki uyuyomu? Çok merak ediyorum kendi devrinde beklemeyen çağırılan yere gelen vti sahibi var mı istanbulda :)

devır uyar uymaz bana kımse bısey solemedı ve uysa uymasada.. ben kartaldan sadece adamlar aradı dıe arabasını gormek ıstıyomus gecen vtı olm***s 106 ları fılan delıyormus ki o aksam benım gectıgım 106 rahat bı sekılde gectı onu benımle denemek ıstıyomus dıe kalktım gıttım ben yıne vıdeo da koymadım o koymus vıdeo kı daha olan vıdeo lar var onlarda ulasmadı gelsın daha net olarak gorucez hepsını.. nein sahıbı dostum sen neden bahsedıyosn anlamadım..??

KA®ANLIK
04-12-2009, 12:34
zaten bu vıdeoya ıstaneden koydum yoksa koymıyacaktım..ama yarın aksam tekrar saglıklı bı vıdeo daha cekelım net olsun iş..teketek ıkı kere denedık sonuc ortalama 3 boy gıbı bı mesafe oldu..ıkıye ıkı bız daha agırken kafakafaya gıbı veya farları kapımda ama ılk denemede o cekılen cok guzel bı vıraj donduk vıdeodada soluyorm zaten..neyse orda olanlar durumu zaten canlı olarak gorduler..

benim koyduğum videoda GSI tek kişi anladığım kadarıyla, siz 2...

bu arada rolling i hangi viteste, kaç km süratle yaptınız, onları da yazarmısınız ?

elpadre
04-12-2009, 12:35
yaw emre bır vıdeo cekıyorsun hıc bır sey anlasılmıyor :D:D:D:D:D

Metin Bilen
04-12-2009, 12:39
benim koyduğum videoda GSI tek kişi anladığım kadarıyla, siz 2...

bu arada rolling i hangi viteste, kaç km süratle yaptınız, onları da yazarmısınız ?

hayır ıkıye ıkı denedık benım yanımda mustafa vardı turbopassat ın sahıbı agırlıgını bılıyosnzdur bende okadar varım hatta ılk basta arakdasın teklıfı sız ıkı kısı olun ben tek olayım dedı mıllet de guldu olmadı ıkıye ıkı oldu ama dedıkı ben agırım dedı senın yanına agır adam bınsın benım yanıma hafıf dedı ok dedım yıne bısey demedım o sekıldede gecme gıbı bı durum olmadı onun koydugu vıdeoda cok guzel bı vıraj donuyorz ve ılk deneme hemde fazla kasmadım..teketek aracları denedıgmzde neler oldugunu EMG nın sahıbı yazabılır ıkı kere saglıklı bı sekılde denedık..

KA®ANLIK
04-12-2009, 12:43
hayır ıkıye ıkı denedık benım yanımda mustafa vardı turbopassat ın sahıbı agırlıgını bılıyosnzdur bende okadar varım hatta ılk basta arakdasın teklıfı sız ıkı kısı olun ben tek olayım dedı mıllet de guldu olmadı ıkıye ıkı oldu ama dedıkı ben agırım dedı senın yanına agır adam bınsın benım yanıma hafıf dedı ok dedım yıne bısey demedım o sekıldede gecme gıbı bı durum olmadı onun koydugu vıdeoda cok guzel bı vıraj donuyorz ve ılk deneme hemde fazla kasmadım..teketek aracları denedıgmzde neler oldugunu EMG nın sahıbı yazabılır ıkı kere saglıklı bı sekılde denedık..

doğrudur tabiki,
tebrik ederim...

hangi viteste kaç km süratlerde denediniz acaba onu merak ettim?
başlangıç hangi vites ve hangi süratlerdi...

bu arada maşallah güzel yürüyor aracınız ;)

Sefa_vts
04-12-2009, 12:53
devır uyar uymaz bana kımse bısey solemedı ve uysa uymasada.. ben kartaldan sadece adamlar aradı dıe arabasını gormek ıstıyomus gecen vtı olm***s 106 ları fılan delıyormus ki o aksam benım gectıgım 106 rahat bı sekılde gectı onu benımle denemek ıstıyomus dıe kalktım gıttım ben yıne vıdeo da koymadım o koymus vıdeo kı daha olan vıdeo lar var onlarda ulasmadı gelsın daha net olarak gorucez hepsını.. nein sahıbı dostum sen neden bahsedıyosn anlamadım..??

Yok daha üst yada daha alt deneyemiyoruz vti lar ile.. Benimki sitem.. Bu videodada tam 5500 de tutmuş bekliosun yine aklıma geldi.. 5500 üstü vtec açmış sekildede denemeyenler oluyor bazen.. ondan dedim.. illa dolu dolu dönücek orayı.. Haklıdır isterse denemez ancak bizimde bir devrimiz var.. Herşeyi vti lara göre ayarlanan rollinglerden sıkıldım.. Hız koymak lazım aslında 40 60 80 100 diye..

Sana değildi lafım.. Sende herkes gibisin :) Maşallah buarada..

imhotep
04-12-2009, 13:00

sıfırdan kalkarız, vtec altı basarız , top speed yaparız , 5. vites 1000 devir deneriz farkmaz.. senin için her turlusu uyar kardesım:)

Sefa_vts
04-12-2009, 13:02
sıfırdan kalkarız, vtec altı basarız , top speed yaparız , 5. vites 1000 devir deneriz farkmaz.. senin için her turlusu uyar kardesım:)

Krall :icon_rule Abi vti sahipleri dedim ama oraya farkında mısın bilmiyorum? 3 te saranlardan bahsetmedim hahah :D

imhotep
04-12-2009, 13:07
Krall :icon_rule Abi vti sahipleri dedim ama oraya farkında mısın bilmiyorum? 3 te saranlardan bahsetmedim hahah :D

ayarsızken böyle bide hahahaha accuk ellemek gerekiyor du bakalım:D

M3CSL
04-12-2009, 14:48
şöyle bir video gördüm,
aynı güne mi ait ?

maşallah maşallah:D 5 fena klasık gsı:cool:

KA®ANLIK
04-12-2009, 14:59
maşallah maşallah:D 5 fena klasık gsı:cool:
ama burda sanırım GSI tek kişiymiş bende anlamadım net :),

heralde GSI tek VTI 2 kişi iken GSI alıyor, (bnm eklediğim video)

VTI da 1 kişi varken GSI da 2 kişi varken herhalde VTI alıyor...

ama ilk mesajdaki o video neyin nesi bende anlamadım :D ikiside tekken sanırım o video.

Bulut Y.
04-12-2009, 15:13
videolardan pek bişe anlasılmıyor yaw

M3CSL
04-12-2009, 15:17
ama burda sanırım GSI tek kişiymiş bende anlamadım net :),

heralde GSI tek VTI 2 kişi iken GSI alıyor, (bnm eklediğim video)

VTI da 1 kişi varken GSI da 2 kişi varken herhalde VTI alıyor...

ama ilk mesajdaki o video neyin nesi bende anlamadım :D ikiside tekken sanırım o video.

2 sı tekken esıt olmazkı agırlıklar, emre 130 deılmı:D, sanırım ılk bastakı 2. vıdeoda durum bellı, mustafa vtida; emrenın yanındada hafıf adam var . agırlıklar yakın..

tequila818
04-12-2009, 15:33
Hangisinin geçtiğini hala anlayamadım ben. 2. videoda gsi geçiyor ama gsi da tek kişi mi var 2 kişi mi?

necoone
04-12-2009, 15:57
Bence tekrarlamak lazım bu rollu pek sağlıklı olmamış vidolarda hq kalite

H22Power
04-12-2009, 16:01
birsürü deneme videosu var zaten hd kamerayla çekilmiş koyarlar yakında özetle söyleme gerekirse emre biraz kilolu o yüzden yanına bana nazaran hafif birini oturtmak sureti ile ağırlıkları eşitledik 4 sonuna kadar kafa kafaya 5 te çıtırdan üstünlük sağlıyor astra ama teke tek denendiğinde vti geçiyor bu kadar basit...

Metin Bilen
04-12-2009, 16:13
:icon_tup:

Metin Bilen
04-12-2009, 16:23
Bence tekrarlamak lazım bu rollu pek sağlıklı olmamış vidolarda hq kalite

her zaman..

Metin Bilen
04-12-2009, 16:25
2 sı tekken esıt olmazkı agırlıklar, emre 130 deılmı:D, sanırım ılk bastakı 2. vıdeoda durum bellı, mustafa vtida; emrenın yanındada hafıf adam var . agırlıklar yakın..

o zaman ben yanımda agırlık tasıyım bu arkadasla teketek denedıgmzde ben agırlıyı alaym araca..:hahaha: birde şartları eşitlemek için bende motor u 2000 cc mi yapsam.:soru:

ofli
04-12-2009, 16:33
o zaman ben yanımda agırlık tasıyım bu arkadasla teketek denedıgmzde ben agırlıyı alaym araca..:hahaha: birde şartları eşitlemek için bende motor u 2000 cc mi yapsam.:soru:

az sıkıstıgınızda hemen 2.0 :D adam sizin teknolojiden bahsediyormu

Metin Bilen
04-12-2009, 16:43
az sıkıstıgınızda hemen 2.0 :D adam sizin teknolojiden bahsediyormu

ben bahane etmıyorm etsem ben derdım mustafa bana gecmesın cok agır sorun yok gelsın dedım kı mustafa kendısı dedı agır olduk kusura bakma bende sorun yok dedım..sıkısacak bısey yok nereye sıkısmısım..???

ofli
04-12-2009, 16:46

kendi yazdıgın msj sartlar esıt degıl demişsin işte

ceco
04-12-2009, 16:56
* sen tektın ben 2 kişiydim
* ben 1,6 sen 2,0
* erken kalktın, ben geç bastım
* senın koltuklar sökük
* bende sökersem seni geçerim
* sende teneke war bende 17'' war :D :D maaşallah ıkı aracada şartları eşitlemek zor, araç sahıplerı eşit görmüş ve denemişler sonucu kabullenmek zorundalar... güzelbi hareket olmuş ama;)

H22Power
04-12-2009, 17:00
* ben 1,6 sen 2,0
* senın koltuklar sökük
* sende teneke war bende 17'' war :D :D maaşallah ıkı aracada şartları eşitlemek zor, araç sahıplerı eşit görmüş ve denemişler sonucu kabullenmek zorundalar... güzelbi hareket olmuş ama;)

kanka denemeden çok sürekli benim kilolar ön plana çıktı binmicem bidaha deneme esnasında kimsenin arabasına :D

M3CSL
04-12-2009, 17:01
yaw 106yla denerken 120 bg araba kadran bıtırelım denıyo ; gsıla denerken 2.0 oda altı ustu 150 bg, sızden gucsuz....

azcık large olmak lazım:)

Metin Bilen
04-12-2009, 17:01
kanka denemeden çok sürekli benim kilolar ön plana çıktı binmicem bidaha deneme esnasında kimsenin arabasına :D

ayıp sana yaa senınle alakalı bısey yok..her zaman gel..))))

Metin Bilen
04-12-2009, 17:03
yaw 106yla denerken 120 bg araba kadran bıtırelım denıyo ; gsıla denerken 2.0 oda altı ustu 150 bg, sızden gucsuz....

azcık large olmak lazım:)

ohooo sidik yarışı..)) tmm kardeş bısey demedık..daha yenı ogrenıyorz cozucez..106 da ne bılıyım ben kac a kadar yurur daha once 106 ya mı bındık..))

ceco
04-12-2009, 17:05

şişşşkkoooo:D:D gelme lann birdahaa :D

onursoytam
04-12-2009, 18:04
şöyle bir video gördüm,
aynı güne mi ait ?

gerçekten GSI harika yürümüş :icon_tup:

EMG
04-12-2009, 18:25
Vaf Vtec'in sahibi arkadaşım; Seni ben illa deneyelim gel diye çağırmadım. 106 ile denicektik, diğer arkadaş seni aramış gelsin onlada deneyin diye. Ayrıca beyaz 106 beni geçiyomuş öylemi:) Ayrıca israrla 2. vites 60-65 deneyelim dememe rağmen 70-80e çekiyorsun. 2.kornada basıyosun. Benim için problem diil ben basarım her devirde ama 1 kez bile 60dan basmadın. Hiç sorun değil istersen 20 boy geç. Teke tek diyosunda ben 130 kiloyum. Yanıma Mustafayı verdiler diyosun. Sanki ben tek kişiydim:) Yanımda 80 kiloluk adam var 130+80 kaç yapıyor sence:)

şöyle bir video gördüm,
aynı güne mi ait ?

Bu videoda kiloları eşitledik vtecte 100+100kg gsi da 130+80 kg.

Sonuç olarak araçlar biribirine yakın gidiyor.

Hatırlatiyim benim arabam 246.500 km'de motor yapılmamış sadece chip olan filtresi, orta susturucusu son susturucusu stock olan bi gsi.

Siz araba denemek için değil saplamaya araba arıyosanız ben denemiyorum kusura bakmayın.

mmustu
04-12-2009, 18:29
sabahtır yazmanı bekliyorum yavrim :icon_tup:

TaGo
04-12-2009, 18:39
Ben emreyi seviorum yaaaaaa

açıklama çok güzel....

Astra hiç ama hiç fena gitmiyor maaşallah.

EMG
04-12-2009, 18:42
Bikaç video daha var bende eşit kilolarda vtecin devrinde vtecin 2. kornada bastığı ve kafa kafaya gittiğimiz 5. vitese atamadığımız.. Ben video koyma gereksinimi duymuyorum.

Metin Bilen
04-12-2009, 18:57
Vaf Vtec'in sahibi arkadaşım; Seni ben illa deneyelim gel diye çağırmadım. 106 ile denicektik, diğer arkadaş seni aramış gelsin onlada deneyin diye. Ayrıca beyaz 106 beni geçiyomuş öylemi:) Ayrıca israrla 2. vites 60-65 deneyelim dememe rağmen 70-80e çekiyorsun. 2.kornada basıyosun. Benim için problem diil ben basarım her devirde ama 1 kez bile 60dan basmadın. Hiç sorun değil istersen 20 boy geç. Teke tek diyosunda ben 130 kiloyum. Yanıma Mustafayı verdiler diyosun. Sanki ben tek kişiydim:) Yanımda 80 kiloluk adam var 130+80 kaç yapıyor sence:)

Hatırlatiyim benim arabam 246.500 km'de motor yapılmamış sadece chip olan filtresi, orta susturucusu son susturucusu stock olan bi gsi.

Siz araba denemek için değil saplamaya araba arıyosanız ben denemiyorum kusura bakmayın.

ya sımdı ölemi oldu..?? tmm kardesım eyw saolasına araban guzel yuruyoo kusura bakma..ben bıras çakallık yapmısım sen nasıl dıyosan öle olsun..bı gun denk gelırsen o zaman bakarız artık..

EMG
04-12-2009, 19:06
ya sımdı ölemi oldu..?? tmm kardesım eyw saolasına araban guzel yuruyoo kusura bakma..ben bıras çakallık yapmısım sen nasıl dıyosan öle olsun..bı gun denk gelırsen o zaman bakarız artık..

Çakallık yaptın falan demiyorum ben. Sürekli senin istediğin devir basıyosun bunun sebebi ne diyorum. Maksat araba denemek mi yoksa ben geçtim demek mi? 2 korna yapıp 3. kornayı basmadan gaza basıyosun. Mustafayı yanıma verdiler diyosun sanki sen daha ağırmışsın havası vermek için. Gerek yok böyle şeylere.

imhotep
04-12-2009, 19:21
Varmi bu aksam deneme

H22Power
04-12-2009, 19:27
Varmi bu aksam deneme

sen arabayı getir deneriz yuw:D

Metin Bilen
04-12-2009, 19:32
Çakallık yaptın falan demiyorum ben. Sürekli senin istediğin devir basıyosun bunun sebebi ne diyorum. Maksat araba denemek mi yoksa ben geçtim demek mi? 2 korna yapıp 3. kornayı basmadan gaza basıyosun. Mustafayı yanıma verdiler diyosun sanki sen daha ağırmışsın havası vermek için. Gerek yok böyle şeylere.

madem öle bı amacın yok elınde bı tane vıdeo kosa kosa o yuzdenmı koydun..?? benmı ıkıncı kornada basıyorm..yaw kardesım yapmaa allahını seversen ayıptır ... o zaman ben sana gore aracı hazırlıyayım..? senın ıstedıgın devıre getıreyım bıde yanıma 30 kılo fln da agırlık alayım ölemı uyar sana.?? sen dedınkı vtec ıkı kısı olsun ben tek olayım ben agırım dedın ben yıne bısey demedım orda olan arkadaslar olmaz öle bısey dedıler karsı cıktılar..
sen zaten dedınmı bana bu devır bana uymuyo 60 da veya 80 de basalım dedın de benmı yok dedım bu bır oraya geldıgımde neye azımı actım..? dıosnkı benım arabamda chıp flıtre var benım arabmda da egzos flıtre var sadece ve enjektorlerım arızalı lafını ettımmı..?? veya vıdeo mu koydum sana sormadan veya sorarak...ben beklerdım kı saolasın kardesım bu saatte kalktın geldın eyw vıdeo koyayımmı dıe bende daha ne vıdeolar var sahıbıne onay verdıgı halde koymadım..sımdı kendı kendıne konusuyosn ve o aksam sen deılmıydın sen benımle besde yuruyemezsın dıe.?? o lafına karsılık yıne bısey demedım arkadasların yanında. Denerız goruruz dedım ..?? ve cıkıp denedıgımızde aradı kı mesafe en az uc boy oldu ıkı kere denedık aynı sonucu aldık aramızda var madem 30 kılo okadarda 3 boy fark edıyosa dogrudur.. varmı bunlarda bı yanlıslık.. ben senın aracına kotu yuruyen bı arac demedım guzel yuruyo masallah daha ben gelmeden zaten demıssın benı gecen vtı yok öle delıyorm böle delıyorm dıe.. deldın gorduk..kı eger yıne delerım dıosan yıne denerızz alırım yanıma gercekten 30 kılo senın ıcın cıkar sonuna kadar denerız..sıkıntı yok

imhotep
04-12-2009, 19:34
Mustafa ben denemicem merakimdan sordum:)

elpadre
04-12-2009, 19:37
bu neee her konuda bır axıon bıraz kendınıze gelın yaaa la engın kes su emrenın kulagını getır bana kulagına bır seyler soylucem :D

EMG
04-12-2009, 19:37
madem öle bı amacın yok elınde bı tane vıdeo kosa kosa o yuzdenmı koydun..?? benmı ıkıncı kornada basıyorm..yaw kardesım yapmaa allahını seversen ayıptır ... o zaman ben sana gore aracı hazırlıyayım..? senın ıstedıgın devıre getıreyım bıde yanıma 30 kılo fln da agırlık alayım ölemı uyar sana.?? sen dedınkı vtec ıkı kısı olsun ben tek olayım ben agırım dedın ben yıne bısey demedım orda olan arkadaslar olmaz öle bısey dedıler karsı cıktılar..
sen zaten dedınmı bana bu devır bana uymuyo 60 da veya 80 de basalım dedın de benmı yok dedım bu bır oraya geldıgımde neye azımı actım..? dıosnkı benım arabamda chıp flıtre var benım arabmda da egzos flıtre var sadece ve enjektorlerım arızalı lafını ettımmı..?? veya vıdeo mu koydum sana sormadan veya sorarak...ben beklerdım kı saolasın kardesım bu saatte kalktın geldın eyw vıdeo koyayımmı dıe bende daha ne vıdeolar var sahıbıne onay verdıgı halde koymadım..sımdı kendı kendıne konusuyosn ve o aksam sen deılmıydın sen benımle besde yuruyemezsın dıe.?? o lafına karsılık yıne bısey demedım arkadasların yanında. Denerız goruruz dedım ..?? ve cıkıp denedıgımızde aradı kı mesafe en az uc boy oldu ıkı kere denedık aynı sonucu aldık aramızda var madem 30 kılo okadarda 3 boy fark edıyosa dogrudur.. varmı bunlarda bı yanlıslık.. ben senın aracına kotu yuruyen bı arac demedım guzel yuruyo masallah daha ben gelmeden zaten demıssın benı gecen vtı yok öle delıyorm böle delıyorm dıe.. deldın gorduk..kı eger yıne delerım dıosan yıne denerızz alırım yanıma gercekten 30 kılo senın ıcın cıkar sonuna kadar denerız..sıkıntı yok

Ya kim demiş arkadaş delerim geçerim diye. Ben öyle bişey demedim dediysem en adi şerefsizim. Senin geleceğini bile bilmiyodum. Benim arabamda filtre yok sadece chip var. Senin enjektör eksiğin varsa benimde bi ton eksiğim var bahane etmiyoruz. İstediğin videoyu koy benim sizin gibi arabanın piyasası düşcek diye korkum yok merak etmeyin. 60da basalım demedim hiç öylemi:) Videoda bile mustafa diyor sana 60a gel diye sen hala " gelsin nie gelmiyo" diyosun. Neyse uzatmaya gerek yok sana arkadaşlarınla iyi gazlamalar

H22Power
04-12-2009, 19:38
yaw emre şöle geçerim böle geçerim die bişi asla demedi öyle bir mizaçta kişilik değil ben selim gaza gelsin yanıma gelsin yüzünü göreyim die söledim 40 defada arabada söledim böle böle die msn dede söledim selime oda sen gel die sana öle demiş anlaşılan msn de selime dedim ki getir arabanı dene temiz pırıl pırıl bir gsi var dener misin dedim yok kanka yemişim gsi lerle muhattap bile olmuyorum artık dedi yok dedim bu gitmsi gerektiği gibi gidiyor denk gidersiniz dedim ölede olmadı mı Allah aşkına birbirinizi bişi zoruyla geçebildiniz tartışma yaratmayın lütfen ben üzülüyorum çoktandır kimseyi bir yere davet etmiyordum bu muhabbetler yüzünden rica ediyorum tekerrür etmesin daha çok denersiniz denk araçlarsınız birbirinizi bulmuşken her hafta çıkın stres atın biz bulamıyoruz böyle denk araçlar kimse ile deneyemiyoruz açan 10 boy açıyor yiyen 10 boy yiyor kıymetinizi bilin birbirinizin..

H22Power
04-12-2009, 19:39
Mustafa ben denemicem merakimdan sordum:)

derinden sessiz nabız yoklama spec abi :D

imhotep
04-12-2009, 19:42
Yaw surekli bu muhsbbetler oluyor bende daraliyom gectim gecildim vs. O yuzden fazla dallandirmadan cikiyoruz 3-4 araba

-ER-
04-12-2009, 19:43
Benim anlamadığım neden 2. video sonuçsuz bir şekilde kesilmiş :S

H22Power
04-12-2009, 19:44
Yaw surekli bu muhsbbetler oluyor bende daraliyom gectim gecildim vs. O yuzden fazla dallandirmadan cikiyoruz 3-4 araba

ben waffle yiycem istersen alo dersin abi bu gırtlağım yüzünden geçiliyorum hep:( :hahaha:
CÜMLETEN HAYIRLI AKŞAMLAR

Ahmet_28
04-12-2009, 19:45
arkadaşlar maşallah araçlara.sizde tartışmayın ya gerek yok böyle şeylere

hepinizi geçerim bak :D

isotta
04-12-2009, 20:04
varmı yarın denemek işteyen:),araba iyice paslandı bi cıkartim artık:)

imhotep
04-12-2009, 20:14
Abi bu aksam deneyelim mi yarin benim icin mantar olur

isotta
04-12-2009, 20:34
özgürüm bu akşam inan zor suan mişafirlerim var.ama yarın olur:)gündüzde olur akşamda..

imhotep
04-12-2009, 20:35
Abi haberlesiriz o zmn

mami_makinen
04-12-2009, 23:57
* ben 1,6 sen 2,0
* senın koltuklar sökük

alırım anahtarını ceco:D ıkı aracada maaşallah

sulhi
04-12-2009, 23:58
mami abim senmısın?

isotta
05-12-2009, 00:03
Abi haberlesiriz o zmn

ok kardeşim..

ceco
05-12-2009, 07:56
alırım anahtarını ceco:D ıkı aracada maaşallah

alll mamı kanka alll daaa senn alll ;)

elpadre
05-12-2009, 08:26
emree gel denıyelım aracları sen ılerıye dogru gıt ben gerıye takıyım gıdıyım bak araya kac tane tır sokuyourz :D:D:D:D:D anladın sen onu

necoone
05-12-2009, 08:57
emree gel denıyelım aracları sen ılerıye dogru gıt ben gerıye takıyım gıdıyım bak araya kac tane tır sokuyourz :D:D:D:D:D anladın sen onu

hehehe bende gelim video çekerim :D

ceco
05-12-2009, 09:01

kanka sende bildigim kadarıyla füme rengi bi gsı wardı sanırım duruyomu?

VTec_king
05-12-2009, 09:28
emg gerçekten güzel temiz bir araç kazasız belasız kullan
chip gayet güzel programlanmış
emre güzel bir filtre kiti lazım sana bide komple egzozdan sonra dahada güzel yürüceğine eminim

elpadre
05-12-2009, 17:02
kanka sende bildigim kadarıyla füme rengi bi gsı wardı sanırım duruyomu?

benım araba mor renk :D

isotta
06-12-2009, 00:04
Maşallah,emg araban gerçekten çok temiz.Allah kaza bela vermesin.

EMG
06-12-2009, 04:20
emg gerçekten güzel temiz bir araç kazasız belasız kullan
chip gayet güzel programlanmış
emre güzel bir filtre kiti lazım sana bide komple egzozdan sonra dahada güzel yürüceğine eminim

Saolasın senin aracında gayet güzel.

Maşallah,emg araban gerçekten çok temiz.Allah kaza bela vermesin.

Teşekkürler abi seninkide zamanla çok can yakar:)

KA®ANLIK
06-12-2009, 09:50

senin araba zaten bi tek geri gider meliii :D

vtecburac
06-12-2009, 20:06

sakın ol canım tatlı sert ;) emre kımse senın araban için vtı ile yuruyemıyor dıyemez, gözüme inanırım ben duyduguma deıl, araban 10 numara yuruyor maşallah fazla gırmede mevzulara nazara gelme;):icon_tup:

vtecburac
06-12-2009, 20:12

metin sen kulaktan duyma şeylere fazla ınanma ıstersen, benım ıcınde sana sole bole dedışler dedın benım hıc haberım bıle yok sasırdım senden duyunca, emre de o tarz bır ınsan deıl bızlede denedı hıc bır polemık olmadı yanı geldı tebrık ettı masallah dedı ve ben sımdı bunları duyunca sasırıyorum acıkcası, bence kenın kulagınla duymadıgın selere ınanma;)

JOCCO
07-12-2009, 08:46
Maşallah maşallah.. ;)

Emre acil kilo vermemiz lazım.. :]

KA®ANLIK
07-12-2009, 08:52
Maşallah maşallah.. ;)

Emre acil kilo vermemiz lazım.. :]

sana ne oluyor lan

JOCCO
07-12-2009, 09:14
sağlık için sağlık

KA®ANLIK
07-12-2009, 09:14
sağlık için sağlık

özledim seni... :rolleyes:

JOCCO
07-12-2009, 09:17
me too.. :]

Metin Bilen
07-12-2009, 12:52
metin sen kulaktan duyma şeylere fazla ınanma ıstersen, benım ıcınde sana sole bole dedışler dedın benım hıc haberım bıle yok sasırdım senden duyunca, emre de o tarz bır ınsan deıl bızlede denedı hıc bır polemık olmadı yanı geldı tebrık ettı masallah dedı ve ben sımdı bunları duyunca sasırıyorum acıkcası, bence kenın kulagınla duymadıgın selere ınanma;)

ya burak olanları sende canlı yasasan belkı benden daha fazla tepkı verırsın.. yanı benım yuzume soledı adam dedıkı sen benımle 5 de yurumezsın dedı dedım dogrudur denerız uzun bakarız dedım tmm dedı denedık ıkı kere denedık aynı sonuc (en az ıkı boy) oldu ucuncu ıcın yanastı benzınım bıtıyo dedı eyw dedım arkadaki araca yanastım dedım ark ın benzını bıtıyormus benzılge gecelım o zaten ordan sonra ben o arkadası daha gormedım beyaz 106 vardı onunla denemeye cıktık..benı polıs kovaladı vs vs..sonra baktım vıdeo fln koyulmus... ben gene acıgım tmm dıyorm yanıma alırım 30 kılo agırlık denerız ckerız vıdeo koyarız yorumlar yapılır..ben senınlede denedıgımde vıdeo koyayımmı dıe sordum sende koy ızlıyelm dedın yanalnmı.?

vtecburac
07-12-2009, 17:29
ya burak olanları sende canlı yasasan belkı benden daha fazla tepkı verırsın.. yanı benım yuzume soledı adam dedıkı sen benımle 5 de yurumezsın dedı dedım dogrudur denerız uzun bakarız dedım tmm dedı denedık ıkı kere denedık aynı sonuc (en az ıkı boy) oldu ucuncu ıcın yanastı benzınım bıtıyo dedı eyw dedım arkadaki araca yanastım dedım ark ın benzını bıtıyormus benzılge gecelım o zaten ordan sonra ben o arkadası daha gormedım beyaz 106 vardı onunla denemeye cıktık..benı polıs kovaladı vs vs..sonra baktım vıdeo fln koyulmus... ben gene acıgım tmm dıyorm yanıma alırım 30 kılo agırlık denerız ckerız vıdeo koyarız yorumlar yapılır..ben senınlede denedıgımde vıdeo koyayımmı dıe sordum sende koy ızlıyelm dedın yanalnmı.?

benım ıcın sorun yok hıc bır zaman vıdeodan felan cekınmedım bunuda soledım sana bılıosun, yanı ben olayların dısındayım sız ıcınde oldugunuz ıcın daha ıyı bılıorsunuz gecen dıyalogları bız burda bedavadan konusuyoruz eyw ama ben genelleme yaptım yanı metın senın uzerınden ;)

Metin Bilen
07-12-2009, 18:26
benım ıcın sorun yok hıc bır zaman vıdeodan felan cekınmedım bunuda soledım sana bılıosun, yanı ben olayların dısındayım sız ıcınde oldugunuz ıcın daha ıyı bılıorsunuz gecen dıyalogları bız burda bedavadan konusuyoruz eyw ama ben genelleme yaptım yanı metın senın uzerınden ;)

))) eyw burak..

KA®ANLIK
07-12-2009, 20:02

bir ara denk gelirseniz benide çağırın ya :)
bende deniyim bi arabamı :)

Metin Bilen
07-12-2009, 20:26
bir ara denk gelirseniz benide çağırın ya :)
bende deniyim bi arabamı :)

tabı sende buldun şenliği arada kaynıyacaksın..:D

KA®ANLIK
07-12-2009, 20:33
tabı sende buldun şenliği arada kaynıyacaksın..:D

arada seni de kaynatirim diyorsun yani :)
canin sağolsun... maksat mhubbet ;)

Metin Bilen
07-12-2009, 21:57
arada seni de kaynatirim diyorsun yani :)
canin sağolsun... maksat mhubbet ;)

yok be kardesım öle demek ıstemedım ..