PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : coılover sprınglere dıkkat

Talih.b16
07-12-2009, 11:44
arkadaslar 4 aydır kullandıgım coıloverlarımı sokum 250 lıra olanlardan.fazla ıncelemeden ole kutusuna koydum sıtede bı arkadasa sattım da .sattıgım arkadasa kuzenlerımle gonderdım.kuzenlerıme bı kontrol edın ettırın bı sakatlık olmasın dedım coıloverın bıtanesı ortasından komple yarık cıktı sadece ayar aparatı tutuyomus allah gostermesın fırlamadı ucmadık bıyere. kullanan arkadaslar varsa kontrol ettırmesınde fayda var

imhotep
07-12-2009, 11:48
megan racing veya skunk2 ler iyidir.. no name mallar 5 para etmez;)

onursumer
07-12-2009, 11:50
ucuzları zaten alüminyum gibi bi malzemeden yapılıyor uzak durmak lazım.

Alican
07-12-2009, 11:59
arkadaslar 4 aydır kullandıgım coıloverlarımı sokum 250 lıra olanlardan.fazla ıncelemeden ole kutusuna koydum sıtede bı arkadasa sattım da .sattıgım arkadasa kuzenlerımle gonderdım.kuzenlerıme bı kontrol edın ettırın bı sakatlık olmasın dedım coıloverın bıtanesı ortasından komple yarık cıktı sadece ayar aparatı tutuyomus allah gostermesın fırlamadı ucmadık bıyere. kullanan arkadaslar varsa kontrol ettırmesınde fayda var

Marka neydi kardeş?

fsunnetci
07-12-2009, 12:05
marka ne olabilirki Yumatu(Yusuf Mahmut Tuncay) gibi birşeydir sanırım:) Made in China(PRC)

Talih.b16
07-12-2009, 12:19
aynen kardesım no name

mgnPower
07-12-2009, 12:20
ben zamaninda cok bagirdim cagirdim karsi ciktim ama kimseye dinletemedim. ucuz mal kendine zarar Allah korumus fark etmeyede bilirdiniz.

Onuralp
07-12-2009, 12:26
Zaten bu tarz parçalarda marka almak daha sonra çıkabilecek sorunları ortadan kaldırıyor.

Geçmiş olsun.

B.Aktepe
07-12-2009, 12:26
ground control ve skunk2 harici pek tavsiye etmem.

Ground Control Spring Kits

This is our NUMBER ONE seller. excellent quality, and the best ride of any kit on the market

This kit fits Honda Civic/ Del Sol (LIMITED EDITION) 92-00 with stock, Sachs, Boge, Tokico Premium Performance , Tokico Illumina, Koni, Bilstein, KYB , KYB AGX, or GAB HPshocks (please specify shock type before ordering)

■Expected ride height change from .5 to 4 inches

This spring kit gives you the option to customize the ride height of your vehicle. After several years of use in racing applications, Ground Control spring kits have been adapted for street use. Most other spring kits offer only one set ride height when installed. The Ground Control system's unique design allows for easy adjustment. Simply lift the corner(s) of the vehicle that you wish to adjust and spin the adjustable spring seat up or down to raise or lower the vehicle*. Ground Control spring kits are also designed to be used with either stock or aftermarket shocks.

*Some applications require the use of a provided wrench.

Springs: We are pleased to announce that Eibach has chosen Ground Control as the west coast distributor for their ERS (Eibach Race Spring) line of springs. All of our ride height adjustable kits now exclusively feature Eibach springs. All racing and street/show spring rates are available. All Eibach springs offer a lifetime warranty against spring rate change and sagging.

Adjusters: All adjusters consist of a threaded sleeve and adjustable spring seat. And are made using high strength 6061-T6 aluminum; anodized for greater durability and appearance. The threads on the adjusters are square cut which locks the adjustable spring seat in place under load. For further precaution, a setscrew in the adjustable spring seat can be used to secure adjustment. Upper spring perches are used to insulate the spring.

Ground Control works very hard with Eibach USA to make these springs to the standards that you demand. Lifetime guarantee on everything, not just springs. No excuses about ";racing"; or ";special";. If anything fails, while being correctly installed, it will be taken care of, period. We can only have a guarantee like this because every single part of the Ground Control Street coil-over kit is made by us or someone we trust. None of these parts are made in Taiwan. Everything is made in the USA.

gcapraz
07-12-2009, 12:32
marka ne olabilirki Yumatu(Yusuf Mahmut Tuncay) gibi birşeydir sanırım:) Made in China(PRC)

yumatu bir markadır

no name ile karıştırmayınız lütfen...

fsunnetci
07-12-2009, 12:39
yumatu bir markadır

no name ile karıştırmayınız lütfen...

;)tabiki Yumatu bir markadır.orda anlatılmak istenen şey şudur.bir kaç arkadaş toplanıp çinde üretim yaptırıyorlar ve marka olarakta aynı yumatu(yusuf mahmut tuncay) ismi gibi kollektif bir uydurma marka ismi üretiyorlar..Bu arada yumatu ile aranız çok iyi sanırım ben pek ısınamadım bu markya:beuj:

gcapraz
07-12-2009, 12:45
;)tabiki Yumatu bir markadır.orda anlatılmak istenen şey şudur.bir kaç arkadaş toplanıp çinde üretim yaptırıyorlar ve marka olarakta aynı yumatu(yusuf mahmut tuncay) ismi gibi kollektif bir uydurma marka ismi üretiyorlar..Bu arada yumatu ile aranız çok iyi sanırım ben pek ısınamadım bu markya:beuj:

yumatu bizzat biziz dostum...

ayrıca çin malı kötü degildir. bizim insanımız kötüdür çinden kalitesiz mal getirip satan ithalatçılarımız bütün çin mallarının kötü imajını verdikleri için çin malı denildiginde kalitesiz ucuz fikirleri gelmiştir...

imhotep
07-12-2009, 12:47
yumatu bizzat biziz dostum...

ayrıca çin malı kötü degildir. bizim insanımız kötüdür çinden kalitesiz mal getirip satan ithalatçılarımız bütün çin mallarının kötü imajını verdikleri için çin malı denildiginde kalitesiz ucuz fikirleri gelmiştir...

hocam hep merak etmişimdir. bu piyasada dolanan yusuf mahmut tuncay üçlemesinin kısaltmasımıdır yumuatu?

B.Aktepe
07-12-2009, 12:47
ikili tartışma daha uzamasın. konu bölünmesin.

gcapraz
07-12-2009, 12:54
hocam hep merak etmişimdir. bu piyasada dolanan yusuf mahmut tuncay üçlemesinin kısaltmasımıdır yumuatu?

ewt dogrudur..

erkin006
07-12-2009, 12:54
TA-TECHNIX die bir marka leon için coilover var belki almayı düşünüyorum...

nasıldır bilgisi olan kullanan varmıdır?

gcapraz
07-12-2009, 12:55
ikili tartışma daha uzamasın. konu bölünmesin.

tartışma yok bilal sadece ufak bi bilgilendirme...

Onuralp
07-12-2009, 16:21
TA-TECHNIX die bir marka leon için coilover var belki almayı düşünüyorum...

nasıldır bilgisi olan kullanan varmıdır?

TA-Technix Ben kullanıyorum şu an MK2'de. Ayrıca üreticilerinin hepsi aynı. TA-Technics, JOM, RAceland, V-maxx, FK'nın en basit modeli. Hepsini aynı çan-çin-çon amca üretiyor :D. Ama korkmayın hiç bir sorun yaşamazsınız. Çünkü iyidirler.

H.bilgili
07-12-2009, 16:46
ben 1 yıldır megan racıng kullanıyorum sorun yasamadım gayet ıyı

imparatoR
07-12-2009, 21:28
kuzen ALLAH korumuş şaka gibi cidden ;
maymun herifler..bu kadarmı basit bu işler...

Talih.b16
07-12-2009, 21:31
he yaa kanka gebertıcek bızı serefsız cekık gozluler

gökberk
07-12-2009, 22:22
Allah korumuş be Talih abi...

fsunnetci
07-12-2009, 22:39
Normalinde bu tip parçalar çok zor koşullardan geçilerek test ediliyorlar ancak ondan sonra piyasaya sürüyorlar.ama çin malı bir üründe bu test yok.AR-GE diye bir birimde yok ver prese yolla dökümhaneye sonrada yapıştır bir uyduruk isim al sana şahane bir imitasyon coilsprings..Allah korusun başınıza bir kaza gelse karşınızda muhattap firma bile bulamazsınız.çünkü o bir çakma ürün:)