PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : skunkII egsoz VTI

vtecburac
08-12-2009, 17:18
arkadaşlar skunk II 60lık egsozun sesi nasıldır acaba bilen kullanan duyan varmı?? yırtık bir sesimi var yoksa tok ses mi veriyor??

hks ile arasında ses ve performans farkı varmı varsa farklar nelerdir bilen biri beni aydınlatırsa sevinirim teşekkürler:)

Erol
08-12-2009, 17:21
hks ile arasındaki farkı bilmiyorum ama ben komple catbag olarak kullandım skunk2 hatta izmirde laci vtec in üstünde şuan burak gayet başarılı ses ve performans olarak..

MiaMi
08-12-2009, 17:21
Burak
youtube ve streetfire dan arattır kardeşim. Civic skunk2 megapower diye Türkiyede şuan takılan skunk2 egsoz yok bildiğim kadarıyla.

Ordan dinle tahminim tüpün genişliğine bakaraktan magnaflow tarzı ciırr cırrr jdm sesi çıkartacak bir egsoz.

Yani Otto veya Megan Carbon veya HKS gibi tok ses çıkartacağını sanmıyorum.

MiaMi
08-12-2009, 17:22
hks ile arasındaki farkı bilmiyorum ama ben komple catbag olarak kullandım skunk2 hatta izmirde laci vtec in üstünde şuan burak gayet başarılı ses ve performans olarak..

Erol ses nasıl ve sadece son susturucu olarak takan varmı ben yok diye biliyorum. Boru çapıda çok fark ediyor seste.

Erol
08-12-2009, 17:29
60 lık komple idi bendeki tayfun eski gri vtec imde kullandım b20 de kullandım gayet memnundum şahsen

vtecburac
08-12-2009, 19:44
erol abi çok teş ederim bilgi için şimdi biraz daha netleşti kafamda, ayrıca sözünüze itimat ettiğim için sorun yok:)

Burak
youtube ve streetfire dan arattır kardeşim. Civic skunk2 megapower diye Türkiyede şuan takılan skunk2 egsoz yok bildiğim kadarıyla.

Ordan dinle tahminim tüpün genişliğine bakaraktan magnaflow tarzı ciırr cırrr jdm sesi çıkartacak bir egsoz.

Yani Otto veya Megan Carbon veya HKS gibi tok ses çıkartacağını sanmıyorum.

eyw tayfun abı yardımların ıcın saol ben bı bakayım abı aynen dedıgın gıbı ordan dınlım:icon_tup:

tarantino
08-12-2009, 20:05
erol abi çok teş ederim bilgi için şimdi biraz daha netleşti kafamda, ayrıca sözünüze itimat ettiğim için sorun yok:)

eyw tayfun abı yardımların ıcın saol ben bı bakayım abı aynen dedıgın gıbı ordan dınlım:icon_tup:
skunk 2 bende varhemde 61 lik makara yapmıyorum burak tel aç bana

trendseref
10-12-2009, 22:42
bende my racing var burak satıyım sana::):):

trendseref
10-12-2009, 22:43
bende my racing var burak satıyım sana::):):en iyisi o:)

VTI
11-12-2009, 11:49
burak sıfır var kardesım skunk megapower fıyatı cok guzel ıstersen ulaşırsın bana..