PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uba 88 cupra & u typer s.charger

Sayfa : [1] 2

inan mpower
20-12-2009, 21:16
http://videos.streetfire.net/video/UBA-88-CUPRA-U-TYPER_725813.htm
http://videos.streetfire.net/video/UBA-88-CUPRA-U-TYPER-VOL2_725814.htm

STP
20-12-2009, 21:20
cupranın speclerı nedır? 2. vıdeoda hıcbırsey bellı deıl.

inan mpower
20-12-2009, 21:21
cupranın speclerı nedır? 2. vıdeoda hıcbırsey bellı deıl.

2, videoda camlar film için olduğu için gözükmüyo ama aynada gözüken araç u typer .

Ranthor
20-12-2009, 21:22
hiçbirşey anlaşılmıyor

chiefkadir
20-12-2009, 21:22
yekmekapiksel :D

inan mpower
20-12-2009, 21:23
kardeşim ben eve geçiyorum araba senindir özgün istedigin le denerim

abim biz haddimizi biliriz biz kimizki seninle deneyelim sen teksin :)

M_PROJECT
hastayim soyle videolara , ne bisi belli olur ne adam gibi ses olur sonra konusu acilir 50bin post yagar o gecti bu gecti diye . masallah deneyen araclara kim gecmis ben anlamadim da ?

SONE-R
bolbol gürültü var videoda... kimin geçtiğini söyleyebilir misin diyecem ama sanırım Cupra geçmiş, videoyu sen koyduğuna göre...

STP
2, videoda camlar film için olduğu için gözükmüyo ama aynada gözüken araç u typer .

ben bılıyorum aracın hangı arac oldugunu typer gecebılmenın sevıncıyle hemen aradı hakan abı merak etme.ben senın arabanın speclerını merak edıyorum, markalarıyla bırlıkte soylermısın coolersa nemarka pompaysa ne marka yazılımsa ne marka gıbı

can_ank
yekmekapiksel :D

Koptm akşam akşam :)

inan mpower
20-12-2009, 21:25
hastayim soyle videolara , ne bisi belli olur ne adam gibi ses olur sonra konusu acilir 50bin post yagar o gecti bu gecti diye . masallah deneyen araclara kim gecmis ben anlamadim da ?

aslında haklısınız telefon braz eski model olunca böle oldu ama önde giden araç cupra yani benim :)

Jerky
20-12-2009, 21:27
ne oldu hiç bişey anlaşılmıyor?

inan mpower
20-12-2009, 21:29
ne oldu hiç bişey anlaşılmıyor?

anlaşılmıyacak birşey yok kardeş sadece cupralar biraz hızlandı o kadar

( stoc turbo ile bu kadar ) :):):)

SONE-R
20-12-2009, 21:30
"powered by NOS" mu yoksa :D :D

inan mpower
20-12-2009, 21:31
"powered by NOS" mu yoksa :D :D

sence noos bassam bu kadarmı olur ve ayrıca ben nos düşmanıyım ve karşıyım :)

H22Power
20-12-2009, 21:31
yazılımın adı yeterli:icon_tup:

Jerky
20-12-2009, 21:32

Bizde görebilseydik ne güzel olurdu.

STP
20-12-2009, 21:32

walla ınan ertanın arabası yenı speclerındeyse 350 hp kadar olması gerekıyo. ozamanda senı onun gecmen ıcın vıdeodakı kadar en az ama en az 420 430 hp olman gerekıyo, 430 hp ıcın stock turbon olmaması gerekıyo stock debrıyajın olmaması gerekıyo, onlıne tune map olmadan zaten olamaz... bızde typercıyız dıye keko felan sanıyosunuz galıba arastırmıyoruz dımı hıc cupra nasıl yurur ne takarsan yurur felan...

soylemezsen ne oldugunu kımse kaale almaz bılesın

Antalyalogy
20-12-2009, 21:33
Yine bir Type-r vs Cupra konusu yine kilitlenmez İnşAllah...

Göki,ZD
20-12-2009, 21:40
2 aracada maşallah, videolar cidden çok kötü:)

kickboxer
20-12-2009, 21:46
sc type r da aftercooler fln varmı bu vıdeoda bıde farklı bı headers takılcaktı onlar takılmıs halımı

Cupra03
20-12-2009, 21:47
İğrenç bir video..Bumu yani çekebildiğiniz...Hani beni arıcaktınız bende cam car olarak gelecektim hd kameramla adam gibi çekecektik:mad:3-4 boy olduğunu öğrendim,baya başarılı.Saklamaya gerek yok yazılım barbaros,en tez vakitte gitmem gerekiyor benimde:DHer iki aracada maşallah.Bir type r ve cupra denemesinde hulk yada ygz adı geçmese ne güzel olur.u tayyar hızlı bir araç ve inan 4 boy gibi geçmiş tebrik etmeli.
Bu beni 2. satışınız son 1 hakkınız kaldı ona göre:)

inan mpower
20-12-2009, 21:48
inan stock turbo ile elde ettiğin başarıdan ötürü tebrik ederim yazılımının mimarınıda söylersen müteşekkir olurum... Allah(c.c) kaza bela vermesin..

thank you kardeşim :)

Tolga-R
20-12-2009, 21:56
valla kardeş istersen gel sende arabama bak ama yok zaten piaysada nos satan belli takanda belli ne gerek var boş laflara sen video yorumunu yaz ama sana sölim valla nos yok :)

ve ayrıca typerları bu kadar gözünüzde büyütmeyin eski typercılar şuan hepsi cupracı olma yolunda aklın yolu birdir :):)

gözünüzde büyütmeniz gereken typer lar ile denemiyorsunuz. sonunda 2 boyda olsa sc yi geçebildiniz. kendi devrinizde 2- 2 kişi olarak :)

Cupra03
20-12-2009, 22:02
ızlemıstımde vıdeoyuda 6 7 boy farka kadar basıyodun sen :) sonra ertan frene basıyordu
:DSallama bende video var hmde hd,3 boydan sonra benim yan etek parçası düşüyor ben kesiyorum gazı.4 bitmeden bana 6 boy atamazdı zaten yaw:D

Tolga-R
20-12-2009, 22:02
cupralar hızlanıyorsunuz ama bolt on buraya kadarsınız... birde aylardır hazırlıyorsunuz bu kadarcıkmı :)

sc nin daha çok yolu var 11 lik kasnak egzantirik aftercooler vs..vs.. neyse ben susayım sahibi konusurz zaten..

Cupra03
20-12-2009, 22:06
cupralar hızlanıyorsunuz ama bolt on buraya kadarsınız... birde aylardır hazırlıyorsunuz bu kadarcıkmı :)

sc nin daha çok yolu var 11 lik kasnak egzantirik aftercooler vs..vs.. neyse ben susayım sahibi konusurz zaten..
Nekadar doyumsuzsunuz yaw:)Aylardırmı bizim modumuz parçalar hazır olsun yarım gün:)
Bende amma yazadım heee herkese cvp yazıyorum:DUzun zamandır çıkmıyorum rolle felan ondan galiba dolmuşum:D

STP
20-12-2009, 22:06

tolgacım kucuk kasnak egzantrık ve coolerı takmadı sanırım ertan henuz? bu yazından onu anladım?

Tolga-R
20-12-2009, 22:10
tolgacım kucuk kasnak egzantrık ve coolerı takmadı sanırım ertan henuz? bu yazından onu anladım?

tabiki u typer hala aynı sadece toda headers takıldı. okadar . stock debriyajıda7 bin km sc de kullanıldı.

tekrar ediyim yazdıklarım bahane değil. sadece neler yapılabileceği typer a.. bu denemede cupra geçmiş olabilir ama bidahakinde böyle biraz zor :)..

STP
20-12-2009, 22:11
tabiki u typer hala aynı sadece toda headers takıldı. okadar . stock debriyajıda7 bin km sc de kullanıldı.

tekrar ediyim yazdıklarım bahane değil. sadece neler yapılabileceği typer a.. bu denemede cupra geçmiş olabilir ama bidahakinde böyle biraz zor :)..
hmm ben yenı setup sanmıstım tamam ozaman ;)

kickboxer
20-12-2009, 22:11
burda sc da aftercooler fln varmı

Cupra03
20-12-2009, 22:13
eklıyımmı abı buraya vıdeoyu? 23. sanıyesıne kadar tapagaz basıyorsun orda gazı bırakıyorsun abı sallayacak bırsey yok goz var kulak var dınlıyoruz :) 4. u bıtırmıs zaten ertan o 23. sanıyeden once
Selçukkkk ben 3-4 boy olunca bıraktım benim aracım içinden çekilen video var:)Bana gece gece upload yaptırma:)Ben bırakıpta o 7 boyda hala çekiyorsa video bilemem.Neyse o baya geçmiş konu,gizli kapaklı takılan ve sc olduğu söylenmeyen bir gece o..Neyse tekrardan her iki aracada maşallah..

STP
20-12-2009, 22:15
Selçukkkk ben 3-4 boy olunca bıraktım benim aracım içinden çekilen video var:)Bana gece gece upload yaptırma:)Ben bırakıpta o 7 boyda hala çekiyorsa video bilemem.Neyse o baya geçmiş konu,gizli kapaklı takılan ve sc olduğu söylenmeyen bir gece o..Neyse tekrardan her iki aracada maşallah..
abıcım senın arabanın ıcınden cekılen vıdeoyu ızledım ben :) orda 23. sanıyeye kadar basıyorsun zaten ertanda 4 .u bıtırmıs 5 e atmıs :)

Kaa scirocco
20-12-2009, 22:21
İnan kardesm maşallah aracın allah kaza bela wermısn cok cok ii olmuss video daha net olsa ii olurmus...cupraya donucem bende böle videolar yaparsan :)

OmerRS
20-12-2009, 22:23
standart sayılabilecek bir cupra ile aşırı besleme bir type r ı geçmek iyi bir başarı. video berbat yalnız.

STP
20-12-2009, 22:25
standart sayılabilecek bir cupra ile aşırı besleme bir type r ı geçmek iyi bir başarı. video berbat yalnız.

yaklasık 2 bar basan, coolerlı, benzın pompalı cupra standart sayılabılcek bı arabamı?

OmerRS
20-12-2009, 22:26
e sonuçta standart turbosu var. standart turbolu imprezalar stock deniyor en basiti. yazılımlı egzoz filtreli araba için süper performans.

Tolga-R
20-12-2009, 22:31
e sonuçta standart turbosu var. standart turbolu imprezalar stock deniyor en basiti. yazılımlı egzoz filtreli araba için süper performans.

cupra : 380 hp 490 tork 2 kişi
typer : 310 hp 270 tork 2 kişi

gerçekten mütrhiş bi performans

sen inanmışssın ........ :icon_wack

edo typer
20-12-2009, 22:33
her ne kdr vıdeoları ızlemesemde masllah 2 aracada.

OmerRS
20-12-2009, 22:35
E ne güzel 380 hp çıkarmış ve güzel gidiyolar kötü mü bu performans.

Varsa 60 bine sıfır km alınıp bu modifiyelerle 380 hp olup böyle giden bi makina gösterin.

Yigit-Y
Kimin geçtiğini gören gördü....

Cupra Dönemi vatan millete hayırlı olsun...

En sonunda Cupra gerekeni yaptı...

emekleri boşa çıkarmadı...

barbaros ustanın eli bu sefer iyi değmiş ;);)

HP ler tartışılır...

Eray Yümsel

bence sen inanmışsın abi :) cupra atmosferik typer a geçilince yuhhh utanın 2.0t sunuz atmosferik 2.0 a geçiliyosunuz diyosunuz 2.0t 2.0sc yi geçincede yok o bukadar hp yok o şukadar hp diyosun :) yada extra arabalar ortaya atılıyo sonuç olarak bu konu hangi motor daha başarılı konusu değil kim arabasını nekadar çok yürütebiliyo konusu k20 nin yapabilcekleri ortada tfsi ında yapabilcekleri ortada neyinm tartışmasını yaşıyosunuz hala anlayamadım

x araba
y arabayı
geçmiş bitmiş neden hala k20 vs tfsi tartışması içindesiniz ?

STP
20-12-2009, 22:36
E ne güzel 380 hp çıkarmış ve güzel gidiyolar kötü mü bu performans.

Varsa 60 bine sıfır km alınıp bu modifiyelerle 380 hp olup böyle giden bi makina gösterin. 60 bıne gerek yok 30 bıne typer alıyosun 10 bın harcıyosun 40 bıne 400+ araban oluyo 20 lıraya gundelık dızel alıp bınıyosun :)

OmerRS
20-12-2009, 22:38
60 bıne gerek yok 30 bıne typer alıyosun 10 bın harcıyosun 40 bıne 400+ araban oluyo 20 lıraya gundelık dızel alıp bınıyosun :)

2. el arabanın geçerliliği olmaz. fabrikadan nasıl çıkıyorsa öyle bakın. fn2 ye çip egzoz filtre pompa yapınca böyle oluyor mu? olmuyor. tamam.

SONE-R
20-12-2009, 22:39
2. el arabanın geçerliliği olmaz. fabrikadan nasıl çıkıyorsa öyle bakın. fn2 ye çip egzoz filtre pompa yapınca böyle oluyor mu? olmuyor. tamam.

Üstat böyle diyorsa böyledir.. tartışma bitmiştir :D

öncel
20-12-2009, 22:39
60 bıne gerek yok 30 bıne typer alıyosun 10 bın harcıyosun 40 bıne 400+ araban oluyo 20 lıraya gundelık dızel alıp bınıyosun :)

doğru söze ne denir ki:)

Eray Yümsel
20-12-2009, 22:40

selçuk nerden nerelere getiriyon konuları ozaman b16 al 15 e bitik 25 harca kral ol :)

edo typer
20-12-2009, 22:41
su aynada cekmeye acaıp gıcık oluom 2 boy 5 boy gıbı duruo. haa burda 2 boy var 3 boy var demıorum ztn bellı olmuo. ama aynadan gozuktugu kdrda olmadıını bılıorum;)

Yigit-Y
20-12-2009, 22:42
cupranın kilo dezavantajını varsayarsak güç ve torkun konusunda yüksek olması bunu kapatır derim ben...

alman motorlar atağa geçmiş durumda :):)

Ranthor
20-12-2009, 22:43
hiç mi hesap kitap yok kimese peak tork ile altındaki alanın farkını herkes biliyor.
cupra o torku 1000 rpm bile tutamıyor, civic boylu boyuna aynı torkla yürüyor.

neyse ben de gaza gelmiyim

Kaa scirocco
20-12-2009, 22:44
Cupralar baya ii olmus 2010 cupralar nasıl bilenn warmı

Tolga-R
20-12-2009, 22:45
istediginizi yazın biz cevap verince neyin tartışmasındasınız diyin. yoköyle :) cupralar kaç aydır sc typerı geçmeye çalışyıor... bizde diyoruz ki kaç defadır ertan geçti ilk olarak bi cupra geçti. ama bolt on da sınıra yaklaştılar sc nin daha yapacakalrı var diyoruz .. kötümü diyorum ..

ha dersenizki sana noluyor bana bişiler olmuyor JAD a bişiler oluyor... :) ygz hulk gariban fazla gelirse biz burdayız çıakrız deneriz. sonucta JAD da bakkala ekmek almaya müsait bi setupla çıkıacak piyasaya... hep beraber görürüz cupra dönemi nasıl hayırlı ugurlu oluyor =))

ogunozcan
20-12-2009, 22:45
uba da en son satılmadan once supersprınt ve yazılım vardı extra sız bısler yapıtınızmı araca.

maxpower
20-12-2009, 22:46
iki araca da maşallah.

bi cupra sevgisi büyüyor içimde, hayırlısı inş:)

su aynada cekmeye acaıp gıcık oluom 2 boy 5 boy gıbı duruo. haa burda 2 boy var 3 boy var demıorum ztn bellı olmuo. ama aynadan gozuktugu kdrda olmadıını bılıorum;)

uyarı niteliğinde yazıyorlar aynalara

objects are closer than they appear:D

mmustu
yaw eke yok piyasada atın tutun böyle az kaldı caming sun diyorum :D :D

inan mpower
İnan kardesm maşallah aracın allah kaza bela wermısn cok cok ii olmuss video daha net olsa ii olurmus...cupraya donucem bende böle videolar yaparsan :)

saol kardeşim siz yanımda olduktan sonra daha iyi projeler üreticem bakalım :)

Kaa scirocco
20-12-2009, 22:47
iki araca da maşallah.

bi cupra sevgisi büyüyor içimde, hayırlısı inş:)

uyarı niteliğinde yazıyorlar aynalara

objects are closer than they appear:D

Aynı sevgi bendede war yenii cuprann ıcınıde gordum cok hos ve gusel olmus ama dısı on tarafı hosuma gitmedi biraz...yaza doru kısmetse bende cupraya donmeyi planlıorum...inan yuzuden :)

XoR
20-12-2009, 22:48
Cupra out

LüfeR in :D

miniks
20-12-2009, 22:48
ıkı aracada masallah konu gereksız uzuyor bence U typer parcalarını takınca tekrar denerler farkı gorurler. ama cupra sahıbı bazı aarkadaslar bız herkesı gecerız bu bıze az demısler galıba o yuzden baska araclar ortaya atılmıs. benc cupra suanda gıtmesı gerektıgı gıbı gıdıyor. cupralar hızlansın kı typer lar da hızlansın

Rstmania
20-12-2009, 22:49
yaklasık 2 bar basan, coolerlı, benzın pompalı cupra standart sayılabılcek bı arabamı?

Egsoz filtre headersli vti standartsa bu da standart.. :D

Yaw arkadaşlar her şey iyi güzelde bu forumda hep hondanın geçildiğ konular olay dolu oluyor. Geçen ay falandı SC typerli arkadaş cupralı arkadaşlara gelin işte bende aşırı beslemeyim sizde aşırı beslemesiniz deneyelim dedi. Sonra hatta o konu yemiyorlara kadar gitti. Şimdi geçmiş niye olay burada bitmyor. Cupralı arkadaş dememiş ki ne kadar typer varsa geçicem ben diye. Denemişler video paylaşmışlar. Cupra geçmiş. Typerci arkadaş da çıkıp böyle böyle oldu diyip de itiraz da etmemiş. Bu saatten sonra ancak tebrik etmek düşer. O gelseydi bu gitseydi olmaz.. Bu işin sonu olmadığını siz benden daha çok biliyorsunuz. Ne diye bu kadar uzuyor bu tartışmalar. Daha sonra x typer gelir bu cuprayı geçer y cupra gelir x i geçer. Önemli olan muhabbet gerisi teferruattır. ;)

mmustu
20-12-2009, 22:51

Yaw arkadaşlar her şey iyi güzelde bu forumda hep hondanın geçildiğ konular olay dolu oluyor. Geçen ay falandı SC typerli arkadaş cupralı arkadaşlara gelin işte bende aşırı beslemeyim sizde aşırı beslemesiniz deneyelim dedi. Sonra hatta o konu yemiyorlara kadar gitti. Şimdi geçmiş niye olay burada bitmyor. Cupralı arkadaş dememiş ki ne kadar typer varsa geçicem ben diye. Denemişler video paylaşmışlar. Cupra geçmiş. Typerci arkadaş da çıkıp böyle böyle oldu diyip de itiraz da etmemiş. Bu saatten sonra ancak tebrik etmek düşer. O gelseydi bu gitseydi olmaz.. Bu işin sonu olmadığını siz benden daha çok biliyorsunuz. Ne diye bu kadar uzuyor bu tartışmalar. Daha sonra x typer gelir bu cuprayı geçer y cupra gelir x i geçer. Önemli olan muhabbet gerisi teferruattır. ;)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

Tolga-R
20-12-2009, 22:51
Cupra out

LüfeR in :D

R070 varmı :D

dragon07
20-12-2009, 22:52
cupra maşallah diyorum...

sc typerın daha gideri var ama

winner is winner :)

Yigit-Y
20-12-2009, 22:52

dostum olayı çözmüşsün honda konusunda tebrikler ;);)

alkışlıyorum seni ayakta....

burak özer
20-12-2009, 22:54

:icon_tup::icon_tup::icon_tup: aynen katılıyorum.

inan mpower
20-12-2009, 22:55
[QUOTE = miniks; 1040588] İki aracada Masallah konu gereksiz uzuyor bence U TYPER parçalarını takınca tekrar denerler farkı gorurler. ama Cupra sahibi bazı aarkadaslar bız herkesi gecerız bu bize az demişler galiba o yüzden baska araclar ortaya atılmıs. benc Cupra simdilik gitmesi gerektiği gibi gidiyor. cupralar hızlansın kı TYPER lar da hızlansın [/ QUOTE]

Cupra sahibi benim ama bir yerde hiç bir şekilde böle birşey yazmadım typerlar nasıl olduğunu biliyorum en azında önümüzde ygz var maşallah'ı var öle değilmi ama şunuda unutmayalım benim aracım stoc turbo ama şöle bi projem olucak inş.gt30 gibi bir planım var :)

Kaa scirocco
20-12-2009, 22:55
n/a typer m3 muhabbetleride war...

Yigit-Y
20-12-2009, 22:56
şunu 35 R yap da garanti olsun ;)

XoR
R070 varmı :D

Yarın gidicem Subaru Yerkaya bakarım abim tekrar :) ilk sana bahsettiğimde alsaydık yola zamk gibi yapışsaydık :D

Kaan
35 R mı cupra mı komik ben gülüyorum :)

inan mpower
20-12-2009, 22:57
: Icon_tup:: icon_tup: [QUOTE = Rstmania; 1040593] Egsoz filtre headersli VTi standartsa bu da standart .. : D

Yaw her şey iyi güzelde bu forumda hep hondanın geçildiğ konular olay dolu oluyor arkadaşlar. Geçen ay falandı SC typerli arkadaş cupralı arkadaşlara gelin işte bende aşırı beslemeyim sizde aşırı beslemesiniz deneyelim dedi. Sonra hatta o konu yemiyorlara kadar gitti. Şimdi geçmiş niye olay burada bitmyor. Cupralı arkadaş dememiş ki ne kadar tipleri varsa ben geçicem diye. Denemişler video paylaşmışlar. Cupra geçmiş. Typerci arkadaş da çıkıp böyle böyle oldu diyip de itiraz da etmemiş. Bu saatten sonra ancak tebrik etmek düşer. O gelseydi bu gitseydi olmaz .. Bu işin sonu olmadıgını siz benden daha çok biliyorsunuz. Ne diye bu kadar uzuyor bu tartışmalar. X tipleri gelir bu cuprayı geçer y Cupra gelir geçer Daha sonra XI. Önemli olan muhabbet gerisi teferruattır. ;) [/

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup: :icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

mertacar
20-12-2009, 22:58
35 R mı cupra mı komik ben gülüyorum :)

noldu doktor olmazmı dersin?

Eray Yümsel
20-12-2009, 22:59
42r lı cupra gördüm öteki dünyaya gözüm açık gitmem :)

Yigit-Y
herşeyin bir oluru vardır.

yeterki yapacak adam ve para olsun :):)

Kaan
noldu doktor olmazmı dersin?

ben olmaz diyorum kankacım :)

Kaan
20-12-2009, 23:01
herşey parayla olsa tüm hondacılara birer k20 alıp hepsini turbolar cupracıların subarucuların evocuların üstüne salardım ;)

Tolga-R
takmışken gt42 takın da garibanı geçin :)

Eray Yümsel
ben olmaz diyorum kankacım :)

kaan 42r lıya bindik çok şükür 30r takılıykende 300km yi şak diye çeviriyodu sonuç ? nerde videolar yok o yüzden bilmemeniz normal

Yigit-Y
20-12-2009, 23:02
herşey parayla olsa tüm hondacılara birer k20 alıp hepsini turbolar cupracıların subarucuların evocuların üstüne salardım ;)

parayla olamyacak iş mi diyorsun :eek:

Kaan
20-12-2009, 23:04
kaan 42r lıya bindik çok şükür 30r takılıykende 300km yi şak diye çeviriyodu sonuç ? nerde videolar yok o yüzden bilmemeniz normal

eski çupra balğından bahsetmiyorum ben o bi istisnaydı çokta basarılıydı ama 30lu halini görebildik sadece

Eray Yümsel
20-12-2009, 23:05
eski çupra balğından bahsetmiyorum ben o bi istisnaydı çokta basarılıydı ama 30lu halini görebildik sadece

istisnamı bu tfsi da eskisin biraz daha arge yapılsın sen ozaman gör istisnayı :)

34GUN34
20-12-2009, 23:05
MAŞALLAH KARDEŞİM dün gecede test ettik araban güzel olmuş ALLAH kaza bela vermesin . ama o nasıl video.
ya çekmeyin ya adam gibi çekin kapkaranlık çıkmış .

STP
20-12-2009, 23:07
42r lı cupra gördüm öteki dünyaya gözüm açık gitmem :) gt3788 olmasın o :D

Eray Yümsel
20-12-2009, 23:08
gt3788 olmasın o :D

42 nerden cıktıysa 3788 de 40 gibi bişey ztn pek fark yok arada :)

inan mpower
20-12-2009, 23:09
şimdi merakla bekliyorum ertan çektiği videoları ne zaman koyucak die şimdiden ben sölim
sonra yazmak ve uğraşmak zor oluyo.
ertanın eklediği videolarda aracımda benzin pompası ters takılmış ve ıntercooler yok arabam devamlı kesiklik yapıyodu ve problemler için 15 gün uğraştım ama gazlamadan önce arabam kesiyo haberin olsun o şekilde deniyorum dedim ve öle yola çıkmışken gazladım bilginize burdan duyrulurrr :):):)

inan mpower
20-12-2009, 23:11
MAŞALLAH KARDEŞİM dün gecede test ettik araban güzel olmuş ALLAH kaza bela vermesin . ama o nasıl video.
ya çekmeyin ya adam gibi çekin kapkaranlık çıkmış .

saol abim inş. bidahikine güsel çekicem sana söz veriyorum artık gelsin senin malzemelerde yapalım yürütelim görelim bende yapcam :):):)

Yigit-Y
20-12-2009, 23:14
şimdi merakla bekliyorum ertan çektiği videoları ne zaman koyucak die şimdiden ben sölim
sonra yazmak ve uğraşmak zor oluyo.
ertanın eklediği videolarda aracımda benzin pompası ters takılmış ve ıntercooler yok arabam devamlı kesiklik yapıyodu ve problemler için 15 gün uğraştım ama gazlamadan önce arabam kesiyo haberin olsun o şekilde deniyorum dedim ve öle yola çıkmışken gazladım bilginize burdan duyrulurrr :):):)

şahidim ;)

hatta birde kırmızı gc8 vardı oradaydım...

yalan yok ...

Kaan
20-12-2009, 23:14
istisnamı bu tfsi da eskisin biraz daha arge yapılsın sen ozaman gör istisnayı :)

ben basarılı aracı her zaman tebrik etmisimdir ama önümde tfsi nin örneklerini cok gorduum için gerekse k20 ci olduğum için sadece bu konuda her zaman diyeceğim sudur;

K20 > TFSi :):):):)

Eray Yümsel
20-12-2009, 23:16
k20 nin gerçek gücü keşfedilene kadar kaç sene geçti biliyomusun temiz 3 4 sene geçti. biraz bekleyelim bakalım tfsi ne yapabilcek

bu arada k20>tfsi bunun aksini iddaa eden yok ;)

inan mpower
20-12-2009, 23:16
şahidim ;)

hatta birde kırmızı gc8 vardı oradaydım...

yalan yok ...

thank you :icon_tup:

STP
20-12-2009, 23:17
k20 nin gerçek gücü keşfedilene kadar kaç sene geçti biliyomusun temiz 3 4 sene geçti. biraz bekleyelim bakalım tfsi ne yapabilcek

kanka her gun gectıkce k20 ler nolur :)

Eray Yümsel
20-12-2009, 23:19
money talks stq cim :)

edo typer
20-12-2009, 23:21

ne ıctın kanka:D

cupraya onu takcam bunu tkıcam denmıs buyuk turbo takan hızı mı oluo? cupraya 35 taktın 30 lu typerı gecebılcegnızı mı dusuosunuz? bence ole deıl pervane buyuklugu devede kulak bence;)

Kaan
20-12-2009, 23:22
bekleyim görelim o zaman :)
umarım ilk once su 35r 42r durbolaru oturtcakları sağlam manifoldlar üretirler :) bende merakla bekliyorum

edo typer
20-12-2009, 23:24
bekleyim görelim o zaman :)
umarım ilk once su 35r 42r durbolaru oturtcakları sağlam manifoldlar üretirler :) bende merakla bekliyorum

yaw otursa nolur?? k20ye 4788 oturtsan nolur,yada alayım elime 4788 bende mı hızlı olucam:D

edo typer
20-12-2009, 23:26
baktım hılmı konuyu okuo:D knka sende 6262 var kucagıma 4788 alıp gelım kosarak gecıcem senı:D turbo doldu dolmadı onemı yok kapak flowu onemsız:D devır ztn bı ıse yaramıo:D:D bole bı dunya buyuk turbosu ola gecer:D

miniks
20-12-2009, 23:26
TFSi makinalarda iyidir hemde cok iyidir ama çok para gerekir

inşallah biri türkiyee yaparda bizde keyifle videolarını izleriz keyifle gazlarız

VeNoM_35
20-12-2009, 23:27
kusura bakmayında hondacılar biraz ayıp ediyorsunuz, n/a typerlar ile cupra deneyince yok eşit değil sc'lisi ile deneyin denmişti, şimdi sc'lisi ile deneyince turbolusu var onla deneyin diyorsunuz:) tamam typer güzel araba k20 güzel motor bunu inkar eden yok ama tfsi de fena sayılmaz gibi ne dersiniz:)

miniks
20-12-2009, 23:28
baktım hılmı konuyu okuo:D knka sende 6262 var kucagıma 4788 alıp gelım kosarak gecıcem senı:D turbo doldu dolmadı onemı yok kapak flowu onemsız:D devır ztn bı ıse yaramıo:D:D bole bı dunya buyuk turbosu ola gecer:D

mantık cok sacma

büyük turbo takıcan ucucan sanıo millet alakası yok önemli olan stupına uygun en ideal turboyu bulman

kucagına da uygununu bul gel 47 büyük gelir sana auhaahuhuaa

mmustu
20-12-2009, 23:28

dimi abisi bakın bana ufacık turbom var ama ben formülü buldum gittim izmire er tayyara bi dokandım tak anında hızlandım :D

Kaan
20-12-2009, 23:29
yaw otursa nolur?? k20ye 4788 oturtsan nolur,yada alayım elime 4788 bende mı hızlı olucam:D

sen zaten hızlısın gaddar şoför otur oturduğun yere 47 dio bide bana :D:agbe:

edo typer
20-12-2009, 23:30
mantık cok sacma

büyük turbo takıcan ucucan sanıo millet alakası yok önemli olan stupına uygun en ideal turboyu bulman

kucagına da uygununu bul gel 47 büyük gelir sana auhaahuhuaa

flowum ııdır ole deme uzulurum:D o kdr para ver 4788 al sc 6262yı geceme olurmu ol kanka? sen dayını sewmıon:D:D BU ISIDE BILMION:D:D

Kaan
20-12-2009, 23:30
hahahaahhahahahahahaahahaahahahhahahahahahahahaaha hh

edo typer
20-12-2009, 23:32
dimi abisi bakın bana ufacık turbom var ama ben formülü buldum gittim izmire er tayyara bi dokandım tak anında hızlandım :D

sende az cakal deılsın ;) hm ızmıre gel hmn mangal yap hmde er e dokun:D

miniks
20-12-2009, 23:34
flowum ııdır ole deme uzulurum:D o kdr para ver 4788 al sc 6262yı geceme olurmu ol kanka? sen dayını sewmıon:D:D BU ISIDE BILMION:D:D

hahahahahaa sen de beni semiseeennnn

edo typer
20-12-2009, 23:37
hahahahahaa sen de beni semiseeennnn

huheuheue senı sewmeyen aıds olsun:D

inan mpower
20-12-2009, 23:38
bu videoyu paylaşmamdaki amaç aslında şudur.
bazı arkadaşlarımız bir zamanlar konu açmıştı en hızlı cupranız gelsin deneyelim bende arabamın sorunlarını hallettim gittim denedim ölemi ölee.
ama şimdi herkez turbo ile deneyin diyoo yhaa banim öle bi iddam yokki öle bir şey demedim ve hiç bir şekilde yorum yapıp konuda açmadım yok şimdi turboyala deneyin diyolar ama ben öle bir iddada bulunmadım turbo ygz'nin maşallahı var abime helal olsun hulk'ta maşallah çok iyi herkeze iyi geceler abilerimede saygılar. hondalar güsel ve tehlikeli evet buna katılıyorum benim sonum buraya kadar typerların daha çokk specleri var sizlerde haklısınız saygım sonsuz ertan kardeşimin arabasınıda maşallah

Ertan-R
20-12-2009, 23:40
adamlar baya bilenmiş sc TypeR e:soru:gider gitmez video koymuşlar:D.2 ye 2 80 de bastık 2 3 boy cupra geçti.60 da bastık kafa kafaya yürüdük.teke tek yagmurdan dolayı deneyemedik.1 ay önceki denememizde arabam kesiyor keserse ztn gazı bırakırım denemem demişti inan 7 8 kez 2 ye 2 denedik hep geçtik sw subarucu arkadaş da vardı+cuprada cooler yoktu:).ben koymadım videoları.arabamda sadece headers degişti.aftercooler,11lik kasnak,jdm cam koyulmadı+halen orj baskı balatayla gidiyorum 10km oldu sc ve baskım 310hp 250nm:).bunlar bahene degil.adam 80 de geçti beni helal olsun...:icon_tup: arabam

Yigit-Y
20-12-2009, 23:41
cupra ya nazar değmez inş. ...

inan mpower
20-12-2009, 23:43
adamlar baya bilenmiş sc TypeR e:soru:gider gitmez video koymuşlar:D.2 ye 2 80 de bastık 2 3 boy cupra geçti.60 da bastık kafa kafaya yürüdük.teke tek yagmurdan dolayı deneyemedik.1 ay önceki denememizde arabam kesiyor keserse ztn gazı bırakırım denemem demişti inan 7 8 kez 2 ye 2 denedik hep geçtik sw subarucu arkadaş da vardı+cuprada cooler yoktu:).ben koymadım videoları.arabamda sadece headers degişti.aftercooler,11lik kasnak,jdm cam koyulmadı+halen orj baskı balatayla gidiyorum 10km oldu sc ve baskım.bunlar bahene degil.adam 80 de geçti beni helal olsun...:icon_tup:

nese ertan senden beklenende buydu helal olsun.
ama merak etme bilenen fln yok ben her zaman burdayım adresi biliyosun

edo typer
20-12-2009, 23:43
bu videoyu paylaşmamdaki amaç aslında şudur.
bazı arkadaşlarımız bir zamanlar konu açmıştı en hızlı cupranız gelsin deneyelim bende arabamın sorunlarını hallettim gittim denedim ölemi ölee.
ama şimdi herkez turbo ile deneyin diyoo yhaa banim öle bi iddam yokki öle bir şey demedim ve hiç bir şekilde yorum yapıp konuda açmadım yok şimdi turboyala deneyin diyolar ama ben öle bir iddada bulunmadım turbo ygz'nin maşallahı var abime helal olsun hulk'ta maşallah çok iyi herkeze iyi geceler abilerimede saygılar. hondalar güsel ve tehlikeli evet buna katılıyorum benim sonum buraya kadar typerların daha çokk specleri var sizlerde haklısınız saygım sonsuz ertan kardeşimin arabasınıda maşallah

aracına masallah.. bu yazından dolayıda sana hll olsun. kazasız belasız:icon_tup:

adamlar baya bilenmiş sc TypeR e:soru:gider gitmez video koymuşlar:D.2 ye 2 80 de bastık 2 3 boy cupra geçti.60 da bastık kafa kafaya yürüdük.teke tek yagmurdan dolayı deneyemedik.1 ay önceki denememizde arabam kesiyor keserse ztn gazı bırakırım denemem demişti inan 7 8 kez 2 ye 2 denedik hep geçtik sw subarucu arkadaş da vardı+cuprada cooler yoktu:).ben koymadım videoları.arabamda sadece headers degişti.aftercooler,11lik kasnak,jdm cam koyulmadı+halen orj baskı balatayla gidiyorum 10km oldu sc ve baskım.bunlar bahene degil.adam 80 de geçti beni helal olsun...:icon_tup:

kanka sanada masallah sanada hll olsun kabul etmende dolayı.. kazasız belasız..

kavgasız gurultusu konu olsun her zmn cıkın deneyın araclarınızdakı degıımı gorun. tekrar msallah

erh
20-12-2009, 23:45
Maşallah cupraya guzel yurumus.. Type-r da sc li guzel olmustur devirle

inan mpower
20-12-2009, 23:45
cupra ya nazar değmez inş. ...

amin inşallah nazar değmesin allah arabamı nazardan saklasın.

Yigit-Y
20-12-2009, 23:50
amin inşallah nazar değmesin allah arabamı nazardan saklasın.

benim araç bittikten sonra senle denemek isterim bu arada ;)

inan mpower
20-12-2009, 23:54
benim araç bittikten sonra senle denemek isterim bu arada ;)

kardeşim inşallah araban güsel olur biter yürürde seninle deneme fırsatınıda yakalamış olurum her zaman biliyosun :):):)

Yigit-Y
20-12-2009, 23:56
kardeşim inşallah araban güsel olur biter yürürde seninle deneme fırsatınıda yakalamış olurum her zaman biliyosun :):):)

eyw. şubatda yollarda inş...

inan mpower
20-12-2009, 23:57
ok inş. havalar düzelir yağmur kar olmassa deneriz çıkarız olmadı karda senin arabaylar kartepe yaparız kayak misali :)

Yigit-Y
21-12-2009, 00:03
ok inş. havalar düzelir yağmur kar olmassa deneriz çıkarız olmadı karda senin arabaylar kartepe yaparız kayak misali :)

eyw. kardeşim ;)

Oz`
21-12-2009, 00:04
yiit neden ortalığı fişekliosun

ogunozcan
21-12-2009, 00:06
walla uba guzel oldu stock 280 rahat gormustuk ya.sımdı aracta neler var?

Yigit-Y
21-12-2009, 00:07
yiit neden ortalığı fişekliosun

ben ne yaptım abiciğim...

Eray Yümsel
21-12-2009, 00:08
ben ne yaptım abiciğim...

yiit bide ben görmedim duymadım bilmiyorum yapıyosun ya :D harbi bombasın sen ya

necoone
21-12-2009, 00:11
her 2 araca da 41.bin kere maşallah

fatiii
21-12-2009, 00:13
cupraya helal iyi yürümüş gercekten...yarıstan önce bana sorsan typer gecer derdim.

yasin306GTI
21-12-2009, 00:20
neyse bu kadar uğraş sonucu anca bicupra u typerı geçebildi ama 1 kereligine mahsus:) aftercooler kasnak tan sonra bu iş değişir uyandırayım:)

VeNoM_35
21-12-2009, 00:23
neyse bu kadar uğraş sonucu anca bicupra u typerı geçebildi ama 1 kereligine mahsus:) aftercooler kasnak tan sonra bu iş değişir uyandırayım:)

uğraş? typerın sc takmasından daha az uğraşmıştır diye tahmin ediyorum:)

STP
21-12-2009, 00:24
uğraş? typerın sc takmasından daha az uğraşmıştır diye tahmin ediyorum:) typera sc takmak kac saat surer sence :)

VeNoM_35
21-12-2009, 00:25
typera sc takmak kac saat surer sence :)

bilmiyorum da, cupraya yapılanlardan uzun olacağını tahmin ediyorum:)

STP
21-12-2009, 00:27
bilmiyorum da, cupraya yapılanlardan uzun olacağını tahmin ediyorum:) cupraya cooler ve pompa takmaktan kısa surer emın olabılırsın :)

kurtbil
21-12-2009, 00:27
Yemek yarısması mı bu beyler,o kac saatte yapar bu kac saatte yapar gıbı laf atıyosunuz karsılıklı :)Arabaya b vıda bıle sıkmak b ugrastır,ıkı arkadasta yapmıslar arabaları denemısler daha ne olcak

VeNoM_35
21-12-2009, 00:29
yani sonuçta isteyen istediğini istediği zamanda yapar haklısın, herkesin arabasında emek var.

Yigit-Y
21-12-2009, 00:31
bu ikili denemede sonuç belli daha iyi yapılana kadar cuprayı alkışlamak gerek...

geçem ay type-r geçti.
dün cupra geçti...

yasin306GTI
21-12-2009, 00:31
uğraş? typerın sc takmasından daha az uğraşmıştır diye tahmin ediyorum:)

bak dostum bu işler uğraşla değil ne kdr ekmek okdar köfte yani nekdr para ne kadar mantıklı parça okadar hızlı okk :=)

Rstmania
21-12-2009, 00:32
Ama honda dışına yapılan tüm emekler haramdır. Saygı duyulmaz...

Ah keşke bazı Honda sahipleri de honda motorları gibi alçak gönüllü olsa.. 2.0 gibi gitseler de 1.6 görünseler... ;)

Yigit-Y
21-12-2009, 00:33
Ama honda dışına yapılan tüm emekler haramdır. Saygı duyulmaz...

Ah keşke bazı Honda sahipleri de honda motorları gibi alçak gönüllü olsa.. 2.0 gibi gitseler de 1.6 görünseler... ;)

Seni tekrar alkışlıyorum ....

Olay budur ya...

Çözümleme süper...

VeNoM_35
21-12-2009, 00:36
bak dostum bu işler uğraşla değil ne kdr ekmek okdar köfte yani nekdr para ne kadar mantıklı parça okadar hızlı okk :=)

ok dostum nasıl diyorsan öyle, herkesin düşüncesi farklı olabilir:) ama herşey parayla olmuyor onu bilmek lazım:)

chiefkadir
21-12-2009, 00:36
Cuprayı bu şekilde yürütenlere helal olsun maşallah.
Bana garip gelen bişey var devamlıda aynı muhabbet dönüyo Hondası olanlar gayet doğaldırki hondayı sevecek edecek bmw severler cupra severler gibi bu bahsedilen fanatik hondacılar kim ben merak ediyorum ? Alçak gönüllü olmayan , tevazu göstermeyen ? isim versenize bi bilelim ?

Rstmania
21-12-2009, 00:39
Cuprayı bu şekilde yürütenlere helal olsun maşallah.
Bana garip gelen bişey var devamlıda aynı muhabbet dönüyo Hondası olanlar gayet doğaldırki hondayı sevecek edecek bmw severler cupra severler gibi bu bahsedilen fanatik hondacılar kim ben merak ediyorum ? Alçak gönüllü olmayan , tevazu göstermeyen ? isim versenize bi bilelim ?

Şu konuyu komple okuduğun zaman maaşallah diyenler , olaya başka birşeyler katmadan tebrik edenleri ayır gerisi için ben fanatik diye düşünürüm abi ..
Bu sadece honda için geçerli değil.. Buradaki hondayada maaşallah demeden atarlı giderli konuşan diğer insanlar da ayrı fanatiktir..

Yigit-Y
21-12-2009, 00:41
Şu konuyu komple okuduğun zaman maaşallah diyenler , olaya başka birşeyler katmadan tebrik edenleri ayır gerisi için ben fanatik diye düşünürüm abi ..

izmirde olsam seninle tanışmak isterdim abi yüz yüze saygılar ;)

chiefkadir
21-12-2009, 00:41
Şu konuyu komple okuduğun zaman maaşallah diyenler , olaya başka birşeyler katmadan tebrik edenleri ayır gerisi için ben fanatik diye düşünürüm abi ..Eskisi gibi değil herşey herkes herşeyin farkında artık ;) Markalara körü körüne bağlananlar hep Şoke olmuştur olacaktırda.. Her muhabbetin içine vti,typer olsa şöyle geçer böyle yapar diye dalga dubara yapmakta manasız bence...

dragon07
21-12-2009, 01:19
hondalar olmasa
clio RS ler
peugeotlar
cupralar
subarular
m3 ler
evolar
gtr lar neyle yarışcaklar .??

Yigit-Y
21-12-2009, 01:23
hondalar olmasa
clio RS ler
peugeotlar
cupralar
subarular
m3 ler
evolar
gtr lar neyle yarışcaklar .??

honda olmasa olmaz diyorsun :beuj::soru::confused::D

dragon07
21-12-2009, 01:32
honda olmasa olmaz diyorsun :beuj::soru::confused::D

işte bende bilmiyorum...sen ne diyosun senin düşüncen nedir :)

Yigit-Y
21-12-2009, 01:39
walla konu hondayı geçen bir araç olunca konuşasım geliyor bünye meselesi :)....

Yigit-Y
21-12-2009, 01:42
işte bende bilmiyorum...sen ne diyosun senin düşüncen nedir :)

walla kendi aralarında deneme yaparlar.kavga gürültü kopmaz diyorum ben :):):)

Oz`
21-12-2009, 01:58
yiiit çok yazıon hee vallla bişi sorucam ağzın yorulmadımı senin ? ona evet buna evet

bu dragon felan yazıyor ya kim kimle denicek diyede neyse

Baqın SC 7psi basıyor .5 bar biledeğil siz onu geçmeye çalışıyorsunuz:) Helala Geçmenize geçmemenize bişey demiyorum helal olsun arabalarınız yürüyor sorunsuz yürür inşallah

Gel görki :) 35r kaç bidnedoldurursunuz çok merak ediyorum

aşağıda gördüğünüz üzere beyler 10.3 sıkıştırmanız var :) yani sizin typer dan bir farkınız yokdiyorsunuzki siz turbo taktınız öle yaptınız böle yaptınız bende size diyorum ki Hani hepiniz honda düşmasınız ya :) bana 1 tane ciddi yürüyen rekoru olan bit supra yada cupra makinası gösterin pls hani yediremeyen yalamalar varya :) sanırım siz hodna deilde japon düşmanısınız ama uyandırım o iplemediğiniz ewolar günlük 550 beygir STOCK motorla sokak ta geziyor Sti desen örnek olarak Khan in dayısııının arbası vardı nasıl yürüdüğünü izledik hepberaber
civic desen amerikada turbo olmayanı yok SOKAKTA geziyorlar bakkal felan skylinei sölemiyorum bile supra desen 960whp aldılar stock motorla benim anlamadığım şey su nedir bu japon düşmanlığınız Benim gözümde cupra nın rakibi suanda turbo typer yada stock makina dıştan mıncıklanmış ewo

yani sudurki demek istediğim burda bazı vatandaşlar var siz şimdi typerı geççtiniz die bütün typerları geçebiliceğini düşünenler ıozaman yapın bi Gt500 yapın bir Race spec tfsi hadi yapın gerçekten sizin arabalarınız 500 beygirlerde görmek bana gurur verir ama çok konuşan böbürlenenlar varya hiçbişi olmadan boş boş konuşuyorlar . hersey biyerekadar beygir kolay birr yerden sonra çip ile sorunlar sizin başınızı yediği zaman ozaman çok sorunlar olucak maşlllah inanin arabası güzelyrüyor ama hersey bitmeye yakındır bir alicağınız parça minimum 1000 2000 dolarlara gelicek :)

Cupraya piston kol takip 30r da taksa mustafanın deidği gibi basit düşünelim

enjektor + debriyaj + kol +piston+ daha büyük cooler+ güzel bir ems , Daha saya bilirim, yağ pompası, yetmeyen bobinleriniz suanda 14bin dolar saydım daha çok sey sayabilrim düşüncesindeyim ki seat grubunun Vag ın yatak sorunları var yüksek beygirlerde

Cupra Tfsi engine

Camshaft DOHC
Compression Ratio 10.3:1
Cylinders 4
Engine CC 1984 cm3
Engine Design Transverse inline
Engine Location Front
Fuel per 100km 8.3 Litres
Fuel Supply SMPFi
Fuel Type Petrol
Gearbox Manual
Gears 6
Max Speed 247 Kph
Power KW 177 KW
Power Revs 5700 rpm
Supercharger No
Torque NM 300 Nm
Turbo Yes
Valves per Cyl 4

Oz`
21-12-2009, 02:00
şuanda ygz oolsun hulk olsun gariban olsun Ab olsun vth olsun bunları geçebilicek bir cupranız varmı ? gider yapmıyorum sadece varmı diyorum

tekrar tekrar sölüyorum arabalarınız güzel gidiyor

yiiit sen hiç bindinmi güzel turbo hondaya ?

Yigit-Y
21-12-2009, 02:35
maaşallah cupraya o zaman....

burak özer
21-12-2009, 02:36
haci senin derdin ne hakikatten anlamadim ben , neden surekli baskalarinin arabalari ustunden prim yapiyorsunb , yok typer , yok gc8 , yok cupra . herkes kendi isine kendi arabasina baksin bence . videoyu izlersin masallah der cekilirsin .

Bencede Herkez kendi arabası için yorum yapsın.

ef186
21-12-2009, 02:40
haci senin derdin ne hakikatten anlamadim ben , neden surekli baskalarinin arabalari ustunden prim yapiyorsunb , yok typer , yok gc8 , yok cupra . herkes kendi isine kendi arabasina baksin bence . videoyu izlersin masallah der cekilirsin .

Konuyu ancak okuyabildim baya destan olmuş .
Tamamen Katılıyorum .

ahmetdrift
21-12-2009, 02:52
hırs, hased, kıskançlık ınsanın en buyuk dusmanıdır, bence ıkı aracada maasallah

WhiteCupra
21-12-2009, 03:16
iki aracada maşşallah......

UnnAmeD
21-12-2009, 03:25
2 arac bırbırıyle denemıs olmus bıtmıs.hemen konu markalara ve motorlara donmus yıne.anladıgım kadarıyla deneyen cupra sahıbınınde dıger asırı besleme hondalara karsı bır ıddaası yok. 3. sahıslar bıraz karıstırmıs konuyu.bende bır vag 1.8t kullanıcısı olarak hondalara ve cogu japona acaıp saygı duyuyorum.gercekten verımlı ve sorunsuz motorlar.bence bu konuyuda uzatmaya gerek yok sonucta x aracı y aracını gecmıs bıtmıs.ctr sahıbı arkadas yenı parcalarınıda taktırınca tekrar denenır vıdeo yu zevkle ızlerız.artık bı bıtsın su sen gectın ben gectım kavgası !!! araclarınızı bırbırınıze bılenmek ıcın degıl zevk almak ıcın yapın...

Tolga-R
21-12-2009, 08:00
bilmiyorum da, cupraya yapılanlardan uzun olacağını tahmin ediyorum:)

ben 3 saatte söker takarım :)

inan mpower
21-12-2009, 08:57
ben 3 saatte söker takarım :)

abim eminimki öledir senin işin bu typer yürütmek ama benim elima s.c. ver al bunu hopndaya tak de şöle çevirir bi bakarım ne güsel yapmışlar ulan içinde pervane bile var derim.
ama şuda bir gerçek bir cuprayı bu hale getirip yürütmek için yaklaşık toplamda 2 saat yeterli

egsoz montajı yaklaşık 30 dakika
ıntercooler montajı 30 dakika
aır ıntake montajı 15 dakika
benzin pompası montajı 15 dakika
yazılım , dyno & yol testi süresi size kalmış :)

ceco
21-12-2009, 09:01
maasalaah araclara güzel yürüyomus... başlıkta u typer yazınca dedım cupranın sonu vahım ama ole olmamıs tebrıkller:D

B.Aktepe
21-12-2009, 09:21
hırs, hased, kıskançlık ınsanın en buyuk dusmanıdır, bence ıkı aracada maasallah

:icon_tup: +1

sulhi
21-12-2009, 09:23
hmetdrift;1041358]hırs, hased, kıskançlık ınsanın en buyuk dusmanıdır, bence ıkı aracada maasallah[/QUOTE]

allah rağzı olsun ahmet hocam her zaman son noktayı koyuyosun cekılıosun:icon_tup:

SONE-R
21-12-2009, 09:28
çok aşırı olmamak kaydıyla hırs iyidir.. insanı hayata bağlar.. hırssız bir hayat bezgin bekirlere yakışır ;)

ice
21-12-2009, 09:38
bence sen inanmışsın abi :) cupra atmosferik typer a geçilince yuhhh utanın 2.0t sunuz atmosferik 2.0 a geçiliyosunuz diyosunuz 2.0t 2.0sc yi geçincede yok o bukadar hp yok o şukadar hp diyosun :) yada extra arabalar ortaya atılıyo sonuç olarak bu konu hangi motor daha başarılı konusu değil kim arabasını nekadar çok yürütebiliyo konusu k20 nin yapabilcekleri ortada tfsi ında yapabilcekleri ortada neyinm tartışmasını yaşıyosunuz hala anlayamadım

x araba
y arabayı
geçmiş bitmiş neden hala k20 vs tfsi tartışması içindesiniz ?

:icon_tup:..........

ahmetgurlek
21-12-2009, 09:39
iki araca da maşallah. türkiyede gerçekten güzel işler çıkartılmaya başlandı. insanlara köstek değil destek olalım, hırsımızı fanatikliğe değil, daha iyiyi daha güzeli, daha hızlısını yapmak için kullanalım. türkiyede +400 lerde type r ların yapılabilmesi bence çok güzel bir olay. aynı şekilde +500 lerde cupra lar da yapılması kötü mü olur?

ice
21-12-2009, 09:42

.........:icon_tup:

seko
21-12-2009, 09:53
U type r ın eksigi varmydı bilmiyorum ama esas soru tekrar denemek istendiginizde cupra da denerse type r ın ne eksigi vardı belli olur ..
Araclara maşallah.

TC_VTEC
21-12-2009, 10:24
...iki aracada Maşallah...

TaGo
21-12-2009, 10:52
Valla tayyarla yürüyüp geçilsende lafı yiyen karşı taraf oluyor, geçsende gene lafı yiyen karşı taraf. Bırakın ediyi büdüyü bir takdir edelim. Her iki aracada maşallah.

inan mpower
21-12-2009, 11:07
Valla tayyarla yürüyüp geçilsende lafı yiyen karşı taraf oluyor, geçsende gene lafı yiyen karşı taraf. Bırakın ediyi büdüyü bir takdir edelim. Her iki aracada maşallah.

:icon_tup:.............:icon_tup:

Ertan-R
21-12-2009, 11:47
inan bu gece teke tek 2 de 60 da veya 3 de 110 da prof kamerayla deniyelim olurmu.ben 3 de 80 de vtec altı kalıyorum uymuyor.ok dersen bugün atlayıp gelicem?

sword
21-12-2009, 12:01
maşallah araçlara typer 7 psi a göre güzel gitmiş cuprada başarılı deneyıp forumda paylaşım yapan araç sahiplerıne teşekkürler...

Utku
21-12-2009, 12:23
inan kardeş sen denemeni yapmışsın zevkini almışsın kulaklarını kapa gözlüğünü tak önüne ve keyfine bak bu işler genellikle böyledir ;)

TYPERHAKAN
21-12-2009, 12:23

ya tolga seni gerçekten taniyamıyorum,kardeşim cupra lara neden bukadar nefret duyuyorsun hakikaten şaşırıyorum!birkere tebrik et bidestek ol,ne olur ki?bizi az çok tanıyorsun köpeğin hatırı yoksa sahibinin hatırı vardır......ayrıca hp/tork karşılaştırması yapmışsın ama cupra nın 1400kg olduğunu,type rın 1150kg olduğunu yazmayı unutmuşsun bunu da göz ardı etmemek gerekir değil mi? 250kg= 8 boy tecrübeyle sabit bunu herkes bilir.saygılarımla ...

BMK TypeR
21-12-2009, 12:25
ıkı aracada MAŞALLAH,

mmustu
21-12-2009, 12:28
tayyar 1300 kilolarda değilmi yanlışmı hatırlıyorum

SONE-R
21-12-2009, 12:29
tayyarlar 1250 kg...

BMK TypeR
21-12-2009, 12:29
tayyar 1300 kilolarda değilmi yanlışmı hatırlıyorum

1153kg orjınal klımasız, klima trde takıldı hepsıne klımayla 1180kg gelıyo

edo typer
21-12-2009, 12:43
inan bu gece teke tek 2 de 60 da veya 3 de 110 da prof kamerayla deniyelim olurmu.ben 3 de 80 de vtec altı kalıyorum uymuyor.ok dersen bugün atlayıp gelicem??

teklıf guzel;) 3 te 80 ulen ertan:D denemek ısteen cupra ıle 80de denerım 4te basarım ben sorun olmaz..

ice
21-12-2009, 12:47
Bişey soracağım lafım herkese kimse üstüne alınmasın....
Şimdi 2 de 80 km 3 te 110 km vs vs vs basarım aşağısı yukarısında basmam demek ne demek ?
Neden mi soruyorum ? Araban güçlüyse zaten ilerde yakalayıp geçersin...Rolling vitese göre değil hıza göre yapılır.100 km"de denersin atıyorum biri 2.viteste olur biri 3. viteste olur araçlar icabında.
Bunu böyle yapmadıkça boş boş muhabbetlerle kimse bir yere varamaz....

edo typer
21-12-2009, 12:50
Bişey soracağım lafım herkese kimse üstüne alınmasın....
Şimdi 2 de 80 km 3 te 110 km vs vs vs basarım aşağısı yukarısında basmam demek ne demek ?
Neden mi soruyorum ? Araban güçlüyse zaten ilerde yakalayıp geçersin...Rolling vitese göre değil hıza göre yapılır.100 km"de denersin atıyorum biri 2.viteste olur biri 3. viteste olur araçlar icabında.
Bunu böyle yapmadıkça boş boş muhabbetlerle kimse bir yere varamaz....

turbon 5000de doluosa 4000de roll yapar mısın?? cupranın 80 demesınde ben art nıyet ararım. 100de bassalardı 3 vitesımı bıtıo cupranın? cupranın 3u typerın 3den uzun,ben anladıgm burdakı nıyet typer 2de basmaz 3tede cok asagıda kalır.cupracıda haklı rakıbını zayıf yerde yakalamak ıstıo,hata ertanın basma olsun bıtsın;)

34GUN34
21-12-2009, 12:51
ya tolga seni gerçekten taniyamıyorum,kardeşim cupra lara neden bukadar nefret duyuyorsun hakikaten şaşırıyorum!birkere tebrik et bidestek ol,ne olur ki?bizi az çok tanıyorsun köpeğin hatırı yoksa sahibinin hatırı vardır......ayrıca hp/tork karşılaştırması yapmışsın ama cupra nın 1400kg olduğunu,type rın 1150kg olduğunu yazmayı unutmuşsun bunu da göz ardı etmemek gerekir değil mi? 250kg= 8 boy tecrübeyle sabit bunu herkes bilir.saygılarımla ...

yanlışın var abi 247kg.=7boy gibi olur. arkadaşlar emek veren herkese SAYGI HONDA da olsa SEAT ta olsa ne olursa olsun EMEK veren herkesin ALLAH emeğini boşa çıkarmasın. FANATİKLİĞE HİÇ GEREK YOK. sonuçta bu videoyu koyan kardeşimiz bundan önce s2000 e biniyordu.

ice
21-12-2009, 12:55
turbon 5000de doluosa 4000de roll yapar mısın?? cupranın 80 demesınde ben art nıyet ararım. 100de bassalardı 3 vitesımı bıtıo cupranın? cupranın 3u typerın 3den uzun,ben anladıgm burdakı nıyet typer 2de basmaz 3tede cok asagıda kalır.cupracıda haklı rakıbını zayıf yerde yakalamak ıstıo,hata ertanın basma olsun bıtsın;)

Basarım neden basmayayım.Dediğim gibi hıza göre rolling yapılır vitese göre değil.ARacın güçlüyse her şekilde geçersin yada aradaki farkı kapatırsın.Yok o potansiyel yoksa aracında ne yapsan kaçta basarsan bas nafile ;)

Yazdıklarım bu konuyla ilgili değil yanlış anlaşılma olmasın

Ranthor
21-12-2009, 12:59
ben hep 60 da basıyorum 4000 devirde oluyor, 6500 çeviriyor - 6000 den sonra gitmiyor.
Yani 2000 devir kadar gidebiliyorum.

En güçlü olduğum devir 2500,ama kimseye gel 2 de 45 de basalım demedim.

mmustu
21-12-2009, 13:00
abi şimdi bir taraftan haklısın tabi eğer araç denerken amaç sadece eğlenmek olsa bu dediğin çok doğru zaten güçlüysen karşındakiş en fazla kafa çıkartır sonra gelip geçersin.

ama burda eğlenceden çok hırs olduğu için insanlarda o kafa çıkartması bile çok mühim birşeymiş gibi oluyor yada sen tam yakalayacakken gaz kesiliyor işin içine ellibin tilki giriyor :D

ama olay bence şu olmalı iki aracında istediği devirlerde ayrı ayrı denemeler olmalı ve fark görülmeli herkes kendi geçtiği videoyu paylaşırsa bu iş bitmez :D

edo typer
21-12-2009, 13:00
Basarım neden basmayayım.Dediğim gibi hıza göre rolling yapılır vitese göre değil.ARacın güçlüyse her şekilde geçersin yada aradaki farkı kapatırsın.Yok o potansiyel yoksa aracında ne yapsan kaçta basarsan bas nafile ;)

basabılcegın arac vardır basamıcagın arac vardır. 2.cı vıtesın 100de bıtıosa yakın gıdebılcegın bı arac ıle 85te basmak pek akıllıca deıl. m3le makarasına denedık 70te 4te bastım 1 boy cıkamadı,m5le denerkende ole mı basayım sımdı:D

Ertan-R
21-12-2009, 13:01

ee niye o zmn 2 de 60 da basmıyorlar???niye o zmn 3 de 80 de basmayla 2 de 60 da basmanın arasında 3 boy fark oluyor.güldürmeyin ya.her aracın öldürücü bir devri var.

edo typer
21-12-2009, 13:04
ben hep 60 da basıyorum 4000 devirde oluyor, 6500 çeviriyor - 6000 den sonra gitmiyor.
Yani 2000 devir kadar gidebiliyorum.

En güçlü olduğum devir 2500,ama kimseye gel 2 de 45 de basalım demedim.

aynen ole,kendı en ıı dewrıne kurup dıgerının ıstegını goz ardı etmek yanlıs bence. hondacılar hep vtecte basmak ıster ama dıger araclar o devırde ölü deılkı. hepsının sanzıman hondadan uzun hepsı aynı vıteste hondadan daha yuksek hıza ulastıgı asıkar. ama 100de basabılme yetısıne sahıpken 80de basıp hondayı oldurmek bence taktık;)

abi şimdi bir taraftan haklısın tabi eğer araç denerken amaç sadece eğlenmek olsa bu dediğin çok doğru zaten güçlüysen karşındakiş en fazla kafa çıkartır sonra gelip geçersin.

ama burda eğlenceden çok hırs olduğu için insanlarda o kafa çıkartması bile çok mühim birşeymiş gibi oluyor yada sen tam yakalayacakken gaz kesiliyor işin içine ellibin tilki giriyor :D

ama olay bence şu olmalı iki aracında istediği devirlerde ayrı ayrı denemeler olmalı ve fark görülmeli herkes kendi geçtiği videoyu paylaşırsa bu iş bitmez :D

kanka arkadan yakalayıp gecmeye yetecek guc yok ortada 100de bassalar anca yan yana gıderler typer yıne gecemez;)

mmustu
21-12-2009, 13:06
aynen ole,kendı en ıı dewrıne kurup dıgerının ıstegını goz ardı etmek yanlıs bence. hondacılar hep vtecte basmak ıster ama dıger araclar o devırde ölü deılkı. hepsının sanzıman hondadan uzun hepsı aynı vıteste hondadan daha yuksek hıza ulastıgı asıkar. ama 100de basabılme yetısıne sahıpken 80de basıp hondayı oldurmek bence taktık;)

kanka arkadan yakalayıp gecmeye yetecek guc yok ortada 100de bassalar anca yan yana gıderler typer yıne gecemez;)

ya bro ben bu deneme için konuşmadım cüneyt abi yazmış ona istinaden genel yazdım kim kimi geçerse geçsin :D

ice
21-12-2009, 13:07
Arkadaşlar siz hala bu konu üstünden konusuyorsunuz (bazılarınız)....
Düşünce farkı var bir yere varamayacağız anlaşılan.Ama rolling vitese göre değil hıza göre yapılır bu bir gerçektir....

Ranthor
21-12-2009, 13:10
konu sahibi isterse konuyu temizleyebilirim
saygılar

Eray Yümsel
21-12-2009, 13:12
aslında olaya farklı bi açıdan baktığınızda gerçekten cupracılara ayrı bir maşallah demek lazım sonuç olarak düne kadar atmosferik k20 le bir tutuluyolardı taşak yapıyolardı:) şimdi aradaki kg farkına rağmen sc li bir typer ı geçebiliicek kapasiteye ulaştılar stock turboyla ;) dediğim gibi typer çıkar çıkmaz kpro lu cıkmadı veya x bi turbo takıp 500hp olmadı hepsi zamanla oldu.
bu yazdıklarıma göre cupra büyük turbo takarsa k20 yi geçer demiyorum yanlıs anlamayın cupra bugün gt30 takıp birini geçse diğer k20turbo gelir onu geçse diğer k20 gelir hulk gelir ironman gelir comedy cartoons a döner ortalık :D

Kaan
21-12-2009, 13:16
bu cupra typer konusu kapanmaz abi wallahi billahi :D
iki araçta içini söksün porno izleyelim bence :D

ayrıca özgün Vag ile ilgili cok guzel bi acıklama yazmıs :)

edo typer
21-12-2009, 13:19
Arkadaşlar siz hala bu konu üstünden konusuyorsunuz (bazılarınız)....
Düşünce farkı var bir yere varamayacağız anlaşılan.Ama rolling vitese göre değil hıza göre yapılır bu bir gerçektir....

aslında aynı seyden bahsedıoruz 100de basalar 2 arac ıcınde ıı olur. ama 80de basınca typer ıcın sıkıntı oluo

Ranthor
21-12-2009, 13:20
porno kelimesini kullanmayalım lütfen

Kaan
21-12-2009, 13:21
porno kelimesini kullanmayalım lütfen

sorryyyy alıskanlık olmuş :icon_tup:

Cimmeria
21-12-2009, 13:38
benim dikkatimi çeken bir konu var son dönemde herkes honda sahiplerine fanatik diyorlar ama ne zaman bir honda geçilse bazı arkadaşlar düzenli bir honda kötüleme durumundalar nedense kimsenin ssi çıkmıyor o arkadaşlara...

videodan bir şey anlaşılmıyor ama iki aracada sahibinie de tebrikler kazasız belasız kullansınlar araçlarını

Tolga-R
21-12-2009, 13:42

şakamı yapıyorsun. arabamı satarsam cupra alacağımı biliyorsun.. hatta senin araban güzel satarmısın diye sormadımmı... ha cupra alma nedenim sadece 4 kapılı yeteri kadar hızlı bi araç olması o kadar yani ...

gerçekleri söyleyince fanatikmi oluyoruz.. ben perf .istiyorum bu yuzden cupra parası gömdüm safkan arabama . yarın canım ister cupra alırım. sonra bmw alırım..

Asıl ben sizi tanıyamıyorum yüzyüze boyle iddialı agresif değilsiniz ama foruma gelince ne hikmetse hondacıları fanatik apaçi yapıyorsunuz...

seko
21-12-2009, 13:42
benim dikkatimi çeken bir konu var son dönemde herkes honda sahiplerine fanatik diyorlar ama ne zaman bir honda geçilse bazı arkadaşlar düzenli bir honda kötüleme durumundalar nedense kimsenin ssi çıkmıyor o arkadaşlara...

videodan bir şey anlaşılmıyor ama iki aracada sahibinie de tebrikler kazasız belasız kullansınlar araçlarını

Benimde dikkatimi ceken bir yerden sonra isin tadı kacıyor baya bir hırs oluyor en tatlısı-guzeli soft specler yavaş yavaş tadını cıkara cıkara denemeler :icon_tup:
Araclar hızlandıkca tanisyon artıyor :D

edo typer
21-12-2009, 13:53
şakamı yapıyorsun. arabamı satarsam cupra alacağımı biliyorsun.. hatta senin araban güzel satarmısın diye sormadımmı... ha cupra alma nedenim sadece 4 kapılı yeteri kadar hızlı bi araç olması o kadar yani ...

gerçekleri söyleyince fanatikmi oluyoruz.. ben perf .istiyorum bu yuzden cupra parası gömdüm safkan arabama . yarın canım ister cupra alırım. sonra bmw alırım..

Asıl ben sizi tanıyamıyorum yüzyüze boyle iddialı agresif değilsiniz ama foruma gelince ne hikmetse hondacıları fanatik apaçi yapıyorsunuz...

cıkar abı artık su yawruyu:D gt35lı gt50lı cupralr ıle denersın 30lu ctrnı:D

Tolga-R
21-12-2009, 13:59
cıkar abı artık su yawruyu:D gt35lı gt50lı cupralr ıle denersın 30lu ctrnı:D

yani şimdiye kadar n/a olsun sc olsun kendi çapımızda iddialı araçlar yaptık ama atar gider yapmadık kimseye. Bu saatten sonra öylemi yapalım bilmiyorumki . bi gün alışverişten çıkıcam bagajda torbalarla denicem ne kadar cupra varsa görücez ondan sonra cupra dönemimi başlıyor çağ mı atlıyor level mı atlıyor..... ne oluyorsa:)

inan mpower
21-12-2009, 14:10
cupralarda gelir geçer hondalarda gelir geçer arkadaşlar ben areaba düşmanı değilim hele honda düşmanı hiç değilim
şuan 2008 honda s2000 aracım var
2003 cabrio m3 aracım var
ve bunun yanında cuprayıda sevdiğim için bir tanede cupra almak istedim ve aldım
2007 senesinden beri honda s2000 kullanıyorum yaklaşık 2 senedir m3 kullanıyorum ve asla ve asla honda düşmanı değilim ve hatta s2000 aracıma komple motor içine kadar girip s.c. yaptırmak istedim gittim baktım gördüm inceledim formlardan takip ettim ama anladımki s2000 alıp egsoz filtre yapıcaksın arada yan verip üstünü açıp sahilde tur atıcaksın keyifli sürmek oluyo ben şuan öle yapıyorum. ama cupraya gelince ben sricco alıcaktım birden böle bir araba denk geldi ve cupra aldım cupranın bu kadar hızlanıcağını biliyodum ve herşeyin farkındayım typer sonu yoksa unutmayınki cupralarında sonu yok

Ertan-R
21-12-2009, 14:14
inan bu gece teke tek 2 de 60 da veya 3 de 110 da prof kamerayla deniyelim olurmu.ben 3 de 80 de vtec altı kalıyorum uymuyor.ok dersen bugün atlayıp gelicem?

güncellllll

inan mpower
21-12-2009, 14:18
güncellllll

pardon oralarda satılık bir şeymi var güncellenip duruyo :beuj:

GT
21-12-2009, 14:21
pardon oralarda satılık bir şeymi var güncellenip duruyo :beuj:

rolling icindir o satılık bişey yoktur muhtemelen:) maşallah sizdede yok yokmuş:D

inan mpower
21-12-2009, 14:21

şuan aracımda yazılım güncellemesi var bitsin söz deneriz daha şuanki programım
üzerinden ayarlarım yapılıcak ama akşama yetişir merak etme her zaman her yerde denerim ama sana anlatamadığım bir durum var ortada arabam 2, vites sarıyo arkadaşım neden basımki arabama zarar verim 3, vites 80 - 100 arası basarım olurmu :icon_tup:

Tolga-R
21-12-2009, 14:24
60-240 uymuyorsa 100 - 240 Basın . vites karıştırmayın .

miniks
21-12-2009, 14:38
100 ıyıdır 100 bende gelıyım kameraya cekım

Tolga-R
21-12-2009, 14:52
100 240 bu akşam tamamdır o zaman . ertan getir arabayı

Ertan-R
21-12-2009, 14:52
şuan aracımda yazılım güncellemesi var bitsin söz deneriz daha şuanki programım
üzerinden ayarlarım yapılıcak ama akşama yetişir merak etme her zaman her yerde denerim ama sana anlatamadığım bir durum var ortada arabam 2, vites sarıyo arkadaşım neden basımki arabama zarar verim 3, vites 80 - 100 arası basarım olurmu :icon_tup:

arıyorum telden açmıyorsun??akşama ok mi???

Ertan-R
21-12-2009, 14:53
100 ıyıdır 100 bende gelıyım kameraya cekım

sözmü kanka?

Ertan-R
21-12-2009, 15:38
inan bugün 330hp 500nm lik dyno çıktını koyacaktın ya bugün.

siyahinci34
21-12-2009, 16:05
inan allah nazardan saklasın.maaşallah uba'ya.bu arada akşam cümbüş var sanırım.hakan abiye katılıyorum.bizim neden haberimiz yok.

inan mpower
21-12-2009, 16:08
inan allah nazardan saklasın.maaşallah uba'ya.bu arada akşam cümbüş var sanırım.hakan abiye katılıyorum.bizim neden haberimiz yok.

saol abim bakalım kendi çapımızda birşeyler yapmaya çalışıyorum işte nasıl olsun akşam özelden haberleşiriz

siyahinci34
21-12-2009, 16:09
bak şimdi kızdım sana.hani bizimkine nazarrrr

inan mpower
21-12-2009, 16:09
inan bugün 330hp 500nm lik dyno çıktını koyacaktın ya bugün.

valla koycam ama buraya nasıl foto ekleniyo bilmiyorum sana çok lazım sanırım fax numaranu yazda bi örnek faxlım

akucukdogan
21-12-2009, 16:10
Eğlenceli bi gece olucak :)

edo typer
21-12-2009, 16:13
kazasız belasız bı dneme olur ıns.. hılmı sen cam ol:D cam carın yarısanları gecmesıne hastayım:D gecemem dersen 4788 kap bı tane:D

miniks
21-12-2009, 16:22
kazasız belasız bı dneme olur ıns.. hılmı sen cam ol:D cam carın yarısanları gecmesıne hastayım:D gecemem dersen 4788 kap bı tane:D

kanka ben akşama emmeye giren boruyu söküp gidicem

benim atmosferigim rüzgar tünelinde tamponlarından ayrılmam hem şimdi 11.7 cr NA da yürür biraz :D:D:D

inan mpower
21-12-2009, 16:23
bak şimdi kızdım sana.hani bizimkine nazarrrr

abi zaten biliyosun kalbimden aklımdan geçeni allah kaza bela vermesin allah nazardan saklasın inş. beddua edenlere sölim duanızla bu araba yürümediki bedduanızlada dursun

siyahinci34
21-12-2009, 16:24
hacım.yanıma cam car aranıyor..

öncel
21-12-2009, 16:25
100-240 baya iyi olur,miniks de cam car olursa dadından yinmez valla:)

miniks
21-12-2009, 16:26
abi zaten biliyosun kalbimden aklımdan geçeni allah kaza bela vermesin allah nazardan saklasın inş. beddua edenlere sölim duanızla bu araba yürümediki bedduanızlada dursun

kimse beddua etmez sanmam azcık imanı olan insan beddua etmemeli

zaten sana haksızlık yapılsa bunu Allah görüyor biliyor sen beddua etmene gerek yokki :)

Râbbim hepimizi kötü düşünceli varlıkların şerlerinden korusun esirgesin . Amin

desibel
21-12-2009, 16:31
kimse beddua etmez sanmam azcık imanı olan insan beddua etmemeli

zaten sana haksızlık yapılsa bunu Allah görüyor biliyor sen beddua etmene gerek yokki :)

Râbbim hepimizi kötü düşünceli varlıkların şerlerinden korusun esirgesin . Amin

AMİN
+100000 Çok güzel yazmışsın;)

_muhaRRem
21-12-2009, 16:57
avans açmalık hava :D

H22Power
21-12-2009, 17:13
cam car lazımsa gelirim;)

Z20LET
21-12-2009, 18:19
videodan bişi anlasılmasada cupra bence gayet basarılı olmuş. Sonucta stock turbo deniyor. Bide merak ettim bilen birisi yazarsa sevinirim cupralarin stock turbosu nedir?

miniks
21-12-2009, 18:25
sözmü kanka?

soz kanka cıkıosanız ozelden mesaj atın saat yer cam car olucam ınsallah. camerayı sars ettım

Ertan-R
21-12-2009, 18:51
soz kanka cıkıosanız ozelden mesaj atın saat yer cam car olucam ınsallah. camerayı sars ettım

tamam kanka inan la şimdi konuştum ALLAH tan bir aksilik olmazsa deneme var.

Yigit-Y
21-12-2009, 18:52
tekrarlanacağını duydum...

lütfen profosyonel bir çekim olsun ve sonuç ne olursa olsun yayınlansın...

saygılar...

arfy
21-12-2009, 19:16
umarım tartışmasız , dostane bir deneme olur .. güzel bir çekimle yapılmış videolarıda bekliyoruz ..

kazasız belasız şimdiden

Yigit-Y
21-12-2009, 19:37
inanç kardşeim saat belli ise pm atarsan sevinirim...

Uzaklardan çıplak gözle görmekte isterim kardeşim...

B.Aktepe
21-12-2009, 19:37
Allahtan bir mani çıkmazsa honda günü olur inşallah:)

mmustu
21-12-2009, 19:43

bu nedemek şimdi :D

B.Aktepe
21-12-2009, 19:47
bu nedemek şimdi :D

hondacıyız ezelden gezeriz ezellen auhauha :D

B.Aktepe
21-12-2009, 19:48
ertan inşallah bugün istediği sonucu alır. 100 de bastığı zaman sonucun bu videolardan daha farklı olacağına inanıyorum.

_muhaRRem
21-12-2009, 19:50
bende belki SKN den hızlı diye kandırıldığım f20c ile gelirim izlemeye :D :D ama yetişemem

B.Aktepe
bizde garibanla rodaj spec orada olabiliriz inşallah:)

M_PROJECT
ertan inşallah bugün istediği sonucu alır. 100 de bastığı zaman sonucun bu videolardan daha farklı olacağına inanıyorum.

ver gazi biloooooooooooo :D

B.Aktepe
21-12-2009, 19:51
ver gazi biloooooooooooo :D

yok bilo yok lütfen :D

Gönlümüzden geçen biliyorsun, fear this HONDA :)

G_TT_I
21-12-2009, 19:52

iyi olan kazansın :) Vtech'in başladığı devir Boost'un düştüğü devir olur bence ;)
hem alt, hem üst devir ayrı ayrı denemek lazım.

M_PROJECT
21-12-2009, 19:52
yok bilo yok lütfen :D

Gönlümüzden geçen biliyorsun, fear this HONDA :)

ahahhaa gag git dizelci seni green oldun sen hybrid felanda alirsin :D

Tolga-R
21-12-2009, 19:56
dün akşam cupranın devrinde basıldı. bu akşam uluslararası standartda basılacak yani 100 de :)

burak özer
21-12-2009, 20:31
Kazasız Belasız Denemeler olur inş.

Yigit-Y
21-12-2009, 20:43

allahtan bir mani çıkmazsa cupra günü olur inşallah :):):)

SONE-R
21-12-2009, 20:45
allahtan bir mani çıkmazsa cupra günü olur inşallah :):):)

iki rekat Hacet Namazı kıl da dileğin gerçekleşsin :) yoksa honda geçecek bu sefer ;)

akucukdogan
21-12-2009, 20:49
iki rekat Hacet Namazı kıl da dileğin gerçekleşsin :) yoksa honda geçecek bu sefer ;)

:icon_tup: güzel yorum :)

ibooo
yiit bilader her sik im hıyar diyene nie tuz alıp koşuyosun anlamadım.sanane bırak adamlar denesin ortalıgı sikiştirmeye ne gerek var?

Yigit-Y
cupra bu ne yapacağı belli olmaz...

inancımız var ;););)

Yigit-Y
21-12-2009, 20:51
yiit bilader her sik im hıyar diyene nie tuz alıp koşuluyo anlamadım.sanane bırak adamlar denesin ortalıgı sikiştirmeye ne gerek var?

hondacıları seviyorum ;);)

M_PROJECT
21-12-2009, 20:52
hondacıları seviyorum ;);)

sevmedigin kisiler kimse yaz acik acik isimlerini yuz yuze gorus derdin neyse , bir daha uyarmicam seni .

Eray Yümsel
21-12-2009, 20:53
halil çakır -out
yiğitY----- in

Oz`
21-12-2009, 20:54
halil çakırr direk yazıo olm yalanmıo :D

Yigit-Y
21-12-2009, 20:56
sevmedigin kisiler kimse yaz acik acik isimlerini yuz yuze gorus derdin neyse , bir daha uyarmicam seni .

Bir daha uyarmıyacam derken ???