PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Önemlidir Okumadan Geçmeyin

Alican
23-12-2009, 08:02
Dün akşam herzamanki gibi işden çıktım ve eve gittim. Bilgisayar başında biraz oyalandım ve yattım gece saat 04:07 de telefonum çaldı uyku sersemi telefona baktım beni arıyan numara gözükmemekteydi. Bu çok enteresandı çünkü telefonum gizli numaralara kapalıydı. Telefonu açdım
-Efendim
--Alican beylemi görüşüyorum
-Evet
--Ben Polis memuru Mustafa
-Evet
--Kamil bey Konya yolunda kaza yaptı
(İş yerim balgatta Patronumun adı Kamil)
-Evet sonuç nedir?
diyip telefonu kapattım telefonu açan kişi kalabalık bir ortamdaydı.
Patronu aradım telefonu kapalıydı. Biraz düşündüm acaba arabada benim kartımı buldular dedim vs.
Hemen ev telefonundan Karakolu aradım ve durumu anlattım kazayı sordum henüz bir bilgi gelmediğini söylediler. Ardından 155'i aradım onlara durumu anllattım Konya yolunda herhangi bir kaza olmadığını söylediler.Ardından diğer cep telefonu ile gizli numaradan kendimi aradım ama ne fayda telefonum çalmadı (aradığınız kişi gizli numaralardan çağrı kabul etmemektedir dedi)
Şimdi kahvaltıda konuşduk bu olayla ilgili mail dolanıyormuş internette sanırsam tedbiri elden bırakmayın arkadaşlar.
Birazdan Adliyeye gidip dilekçe vericem. Arkadaşlar dikkatli olalım kimsenin başına bir iş gelmesin.

serhat306
23-12-2009, 08:04
vay be telefon ısını nasıl cozmusler pekı gızlı numaradan neler donuyor memlekette...

MuratB
23-12-2009, 08:07
aynısı başıma geldi bnmde kontor aldırıp kendilerine yazan numarayı söyleten bi şebeke ama polisler bile bişey yapamıyor ya urfaydı yeri yada gaziantep polis memuru söyledi

beni araya nnumarayı arıyorum böyle bir numara kullanılmamaktadır diyo:)

mgnPower
23-12-2009, 08:12
sen su telefonu bana hediye etmedin ya daha basina gelecek var anlasilan.

M_PROJECT
23-12-2009, 08:20
benimde dun kredi kart bilgilerim calinmis , dunyanin alisverisini yapmislar :D bankadan aradilar senmi alion lan bunlari die , dedim yok ben diilim :)

SOMEONESPECIAL
23-12-2009, 08:23
aynısı başıma geldi bnmde kontor aldırıp kendilerine yazan numarayı söyleten bi şebeke ama polisler bile bişey yapamıyor ya urfaydı yeri yada gaziantep polis memuru söyledi

Aynen geçen hafta benim başıma da geldi... Hazırkart hattımı aradılar.
Arayanın sesinden toy olduğu belli arkadan polis telsizi sesi efekt ediyorlar filan...
- Ben başkomiser Kemal dedi...
- Bende pişkin pişkin "eee ne oldu dedim?"
- Afalladığını hissettim "Kimsin dedi "
- "Sen aradığın yeri bilmiyormusun lavuk dedim:)"
Sonra analarımızın hal hatırını sorduk :Deli:
Hemen kapattı. İşin ilginç yanı numarası çıktı hemen aradım sistemde
böyle bir numara kayıtlı değildir diyor...

Milletin işi yok gücü yok nelerle uğraşıyorlar

SOMEONESPECIAL
23-12-2009, 08:24
benimde dun kredi kart bilgilerim calinmis , dunyanin alisverisini yapmislar :D bankadan aradilar senmi alion lan bunlari die , dedim yok ben diilim :)

Sonra ??? Sana ödettirmesinler

ibooo
23-12-2009, 08:25

Olsun ben öderim deseydin :D

M_PROJECT
23-12-2009, 08:27
Sonra ??? Sana ödettirmesinler

Olsun ben öderim deseydin :D

ne odicem ya zaten surekli online takip ediodum , kadina anlattim 19 unda en son asliveris yapmisim die ok dediler . arastiricaklar bulurlar onlar kim nerde neyapmis :D iptal oldu kartim yenisi gelicek . zaten isin guzel yani onlar farketmis mail telefon msj yagdirmislar.

Bulut Y.
23-12-2009, 08:27
millet harbiden napcağını şaşırmış durumda benim pederikoyuda düşürüyolardı az daha alllahtan uyandıkta nolduguna yutmadık çakallar yaaa

Alican
23-12-2009, 08:38
sen su telefonu bana hediye etmedin ya daha basina gelecek var anlasilan.

:) Var bir sıkıntı ama görücez kimmiş ne değilmiş diye 10 gibi çıkıcam adliyeye :)

Fbc
23-12-2009, 08:39
Beni de garip garip yurtdışı alan koduyla başlayan numaralardan çaldırıyorlar :) ayda 1 falan :) insanlar uğraşıyor ya

SOMEONESPECIAL
23-12-2009, 08:39
:) Var bir sıkıntı ama görücez kimmiş ne değilmiş diye 10 gibi çıkıcam adliyeye :)

Hiç sanmam bir sonuç alacağını ama doğrusunu yapıp peşini bırakmıyorsun
sorunun. Umarım somut birşeyler olur :icon_tup:

Alican
23-12-2009, 08:43
Herkesin başına gelir heleki yaşlı bir insan olsa direk atlar olaya

elpadre
23-12-2009, 08:47
alıcan sen bılınclı dusunmusun ama ***** ınsan halı kımse anlıyamaz ne tepkı verıcegını ama akıllık yapmısın bunların hepsu kurnazlık pesınde nasıl dolandırım gıbılerınden takılıyorlar bakalım daha neler cıkıcak pıyasaya

tolga900
23-12-2009, 08:50
çok dikkat edin kontör mafyası bir ay önce bendede oldu aradılar polis memuruyum tel sesleri numara seninmi savcınını eşi aranmış sudur budur en son küfürleşip kapattık bir dahada aramadı sakın düşmeyin gerekiyorsa gelir bulursunuz değin ve kapatın.

Alican
23-12-2009, 08:55
alıcan sen bılınclı dusunmusun ama ***** ınsan halı kımse anlıyamaz ne tepkı verıcegını ama akıllık yapmısın bunların hepsu kurnazlık pesınde nasıl dolandırım gıbılerınden takılıyorlar bakalım daha neler cıkıcak pıyasaya

Valla abi uyku sersemi alduğum halde hemen kafamdan ne yapabileceğimi düşündüm ve en mantıklı olanını yaptım.

Geçmiş zamandada sevdiğim bir arkadaşım kaybolmuşdu (Biz öyle sanmışdık) Aramadık hastane ve karakol bırakmamışdım ama arkadaşım gece tanışdığı kızın evinde alkolden sızmış kalmış meğerse :D:D

kv661
23-12-2009, 08:57
Alican seni aramalarındaki mevzuyu annamadım ben. Ayrıca ne diye savcılığa vericen. Adam evini soymak için bu kadar organize yalan mı atmış?

Adını bilio,patronunun adını bilio?

ORGANİZE İŞLER herhalde

Alican
23-12-2009, 09:01
Alican seni aramalarındaki mevzuyu annamadım ben. Ayrıca ne diye savcılığa vericen. Adam evini soymak için bu kadar organize yalan mı atmış?

Adını bilio,patronunun adını bilio?

ORGANİZE İŞLER herhalde

Belki takip ediyorlar hacı nerden bilecez hadi herşeyi geçtim nasıl aradılar beni gizli numaradan ?
Durumu anlatıp şikayetçi olucam bu gayet doğal bir hak.

mgnPower
23-12-2009, 09:06

iii iii gecerken bankayada ugrada telefonu birak bana arayan soran olur ulasamaz simdi makine olmadigindan.

Mr.K
23-12-2009, 09:27
Beni de garip garip yurtdışı alan koduyla başlayan numaralardan çaldırıyorlar :) ayda 1 falan :) insanlar uğraşıyor ya

Benimlan onlar:D auauxhsauxhasxha

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Bulut Y.
23-12-2009, 09:31

puahahahhahha :D:D:D:D:D:D

ve bir kontör mafyası daha kendini deşirfe etmiştir arkadaşlarrrr :hahaha::hahaha::hahaha:

Ferhat_V
23-12-2009, 09:45
kontör dolandırıcılığı benimde başıma geldi adamlar acayip inandırıcılar telefoncuya kadar gittim ben telefoncu uyandırdı yoksa gönderiyoduk 1000 kontörü :) milletin işi gücü yok böyle şerefsizliklerle uğraşıyolar.

nime
23-12-2009, 10:08
Arayanın sesinden toy olduğu belli arkadan polis telsizi sesi efekt ediyorlar filan...

Ya sen bir alemsin komşu ya :) Sağol :)

nime
23-12-2009, 10:09

Neyse sen bir git gel anlat bakalım nedir bu dalavera ? Sağol bu arada bizi uyardığın için.

Alican
23-12-2009, 10:49
iii iii gecerken bankayada ugrada telefonu birak bana arayan soran olur ulasamaz simdi makine olmadigindan.

Gittim ve geldim nöbetci savcıya sözlü olarak anlattım derdimi ve ardından dilekçe yazarak başvurumu yaptım.

mgnPower
23-12-2009, 10:57
cok terbiyesizsin alican :D

Alican
23-12-2009, 11:05
cok terbiyesizsin alican :D

Bu arada ben o telefonu kullanmıyorum abi :) Kullandığım cihaz (http://www.sahibinden.com/8800_sricco_dark_edition-31WQQaXQQ19737757WQQpXQQdisplayitem) eğer ilgilenirsen aklında olsun.

shuttle
23-12-2009, 11:29
Eğer telefonunuz gizli numaraya kapalı ise sizi gizli numaradan 2 türlü arayabilirler :

1. Bankalar gibi call center lar müşterisini gizli numaradan arayabiliyorlar. beni sürekli citibank tan gizli nuamradan arıyorlar.

2. Yurtdışından gizli numaradan ararlarsa yine telefonunuz çalıyor.

Telefonum gizli numaraya kapalı olmasına karşın. Ben bunlar için turkcell i aradım ve bu cevabı aldım.

Tolga-R
23-12-2009, 11:32
ne odicem ya zaten surekli online takip ediodum , kadina anlattim 19 unda en son asliveris yapmisim die ok dediler . arastiricaklar bulurlar onlar kim nerde neyapmis :D iptal oldu kartim yenisi gelicek . zaten isin guzel yani onlar farketmis mail telefon msj yagdirmislar.

okadar alışverişten baya bi bonus kazanmışssındır . Sende onları harcarsın :D

Melih-Ö
23-12-2009, 11:32

aynen banada öağrı geliyo yurt dışı numaralarından birde bu sağlık chaeck up falan filan onlar çok arıyo ya kim veriyo numaramı :)

Alican
23-12-2009, 11:43
Eğer telefonunuz gizli numaraya kapalı ise sizi gizli numaradan 2 türlü arayabilirler :

1. Bankalar gibi call center lar müşterisini gizli numaradan arayabiliyorlar. beni sürekli citibank tan gizli nuamradan arıyorlar.

2. Yurtdışından gizli numaradan ararlarsa yine telefonunuz çalıyor.

Telefonum gizli numaraya kapalı olmasına karşın. Ben bunlar için turkcell i aradım ve bu cevabı aldım.

Bunları bildiğim iyi oldu demekki call center olan bir yerden arandım.

CGTY
23-12-2009, 11:45
Arkadaşlar yurtdışından arayan numaralar +35... diye başlar.

Bulgaristan´daki uyanıklar çaldırıp kapatıyorlar,siz dönün diye.

Arandıkça kazan gibi bir muhabbet varmış onlarda.

Geçen akşam arkadaşımı aradılar yanımda.Dur dedim arama.Biraz araştırdım.

ahmetuygur
23-12-2009, 11:48
banada bundan 2 hafta once bi mesaj geldi bu aykı borcunuz 198 bilmem ne tl diyor son odeme tarıhınız su falan 0505 li bi numara.. tabi ne aradım ne mesaja cevap verdim gün 2 gün boyunca o telefondan boş mesaj geldi halada geliyor savcılıgamı bıldırsem

Mr.K
23-12-2009, 11:50
Arkadaşlar yurtdışından arayan numaralar +35... diye başlar.

Bulgaristan´daki uyanıklar çaldırıp kapatıyorlar,siz dönün diye.

Arandıkça kazan gibi bir muhabbet varmış onlarda.

Geçen akşam arkadaşımı aradılar yanımda.Dur dedim arama.Biraz araştırdım.

+35 diyede baslar +49ta +38 diyede o aranilan ulkeye gore degisir.

Ahmetfikri
23-12-2009, 12:02
geçen hafta pederi bi kız aramış teknosada plazma kazandınız die kız biraz toydu galiba çok heyacanlıymış lafı geveliyormuş peder istemiyorum ben plazma mlazma demiş 2dk sonra bi daha aramış basmış kalayı :)

CGTY
23-12-2009, 12:20
+35 diyede baslar +49ta +38 diyede o aranilan ulkeye gore degisir.

Genelde benim dediğim amaç için arayanlar +35 diye başlıyomuş.

Hem, ne bozuyon. :(

TünayK
23-12-2009, 14:08
benım anlamadıgım "patronun kaza yaptı bıze 250 kontur yolla sunı teneffus yapalım" mı dıyecekler???

despe
23-12-2009, 14:30
benım anlamadıgım "patronun kaza yaptı bıze 250 kontur yolla sunı teneffus yapalım" mı dıyecekler???

olayın o yönünü bende anlamadım hiç :beuj:

Dragger
23-12-2009, 14:39
Beni de aradı gecen bi kadın gizli numaradan, benim de gizli nodan cagrı almıyor telefonum hatta kadına sormustum nasıl böyle arayabiliyorsunuz diye...

Turkcell bu kadar becerebiliyor bu isi, her türlü gizli no yine arıyor :)

O uyku sersemligiyle cagırıp, gasp falan edebilirler.

Fbc
23-12-2009, 14:46

haha bide çaldırıyosun :D ara bari

geçen sene de bana mesaj gelmişti ali abi ben hasan babam tarlada küp bulmuş bişeyler yapalım yoksa muhtara vericek elden çıkarmamız lazım gibi :) baya bi mesajlaştım geyik falan yapıyordum hatta, bazen komik olabiliyorlar :)

TünayK
23-12-2009, 14:50
Beni de aradı gecen bi kadın gizli numaradan, benim de gizli nodan cagrı almıyor telefonum hatta kadına sormustum nasıl böyle arayabiliyorsunuz diye...

o nasıl bır fantezıdır ya yatagında uyuyan adamı nıye uyandırırsın...adamlar hem gaspcı hede terbıyesız:D:D

Onuralp
23-12-2009, 15:45
Sağolasın dikkatli olalım...

Alican
23-12-2009, 16:14

Savcılığa verdim dilekçemi bugün.Artık gerisi onların işi. Benim ve patronumun adını nerden biliyorlar bende anlamış değilim ama tahminimce beni evden çıkartıp organlarımı çalabilirler diye bir teorim var :beuj:

kv661
23-12-2009, 19:30
Belki takip ediyorlar hacı nerden bilecez hadi herşeyi geçtim nasıl aradılar beni gizli numaradan ?
Durumu anlatıp şikayetçi olucam bu gayet doğal bir hak.

Kanka hemen sinirlenme. Git adliyeye hakkını ara tabiki. Yalnız ben sana bir olay anlatıcam kendi başımdan geçen. Forumdaki diğer arkadaşlarda yorum yapabilirler.

Olayın geçtiği yer Ankara-Çankaya (Ahmet Rasim sokak-Atakuleye 100 metre mesafede).Zaman 15 Ekim 2007 Şeker Bayramının ilk günü. Aile ziyaretine kendi aracımla gidiyorum. Hava bahar havası ön camlar ardına kadar açık. Sabah mağmurluğu henüz üzerimde.Ayılmak ile ayılmamak arası gidiyorum. Bir yandan da aile büyüklerine ziyarete gidiyorum. Ön araçta annem,babam ve köpeğim gidiyor. Atakulenin orada kavşağa yeni düzenleme yapılmış.Eski Anayasa Mahkemesinin oradan geliorum. U çekip sokağa dönücem.Aracı park edip, yukarı çıkıcam.

Hoşdere istikametinden gelen bir dolmuş, arkadan vuracak gibi yapıor(dibime kadar giriyor yani)Bende dikkatli kullan diye camdan bağırdım.Ondan sonra ben sokağa dönüyorum. Sokakta yol bozuk, mecbur yavaş gidiyorum. Dikiz aynasına bir ara gözüm ilişiyor ve Dolmuşun son sürat geldiğini görüyorum. Hemen bir üst sokağa dönüyorum.(amacım kaçmak). Karşımdan ve sağımdan araç geldiği için mecburi sola dönüyorum(tek yön olarak zaten öyle) 200 metre gittikten sonra mecbur durdum(dolmuş arkamda aniden durdu)Önümde peder ile valide garaj kapısının açılmasını bekliyorlar. kornaya bassamda nafile duymadılar. Ondan sonra dolmuşun kapısı açılıyor. 3 kişi iniyor. Ben araçtan zorla çıkartılıyorum ve kavgaya başlıyoruz.

Her ne ise çok uzattım. Mahkemelik oluyoruz. Kavga esnasında kafama araç için olan Yangın tüpü ile vurdular.(ufak olanlar ama sonuçta demir) Önce karakola sonra hastaneye gittiğimizde kulak zarımın darbeden dolayı yarıldığını ve daha sonra yapılan tetkiklerde darbe alan kulağımda %35 işitme kaybı oluştuğu belirleniyor.

Bizde davacı oluyoruz.

Bugün 23 Aralık 2009 duruşma ne oldu?

Hala ertelenip duruyor. Sanıklardan 1 tanesi yağma ve gaspdan dolayı Sincan cezaevine başka bir suçtan dolayı girmiş. Öbürü de hala aranıyor.

Senin bu ülkede ki hukuğa güvenin varsa bilemem. Ama benim kalmadı Alicancım. O yüzden dikkat edicez. Vericeğin paraya üzülürüm ben sadece

maf
23-12-2009, 19:38
ne işler dönüyor :S geçenlerdede rusya kodlu bir numaradan aradılar ses vermeden kapadılar.aslında numarası olmayan telefonlar olmalı:D sadece ben arayabilecem ama aranamiyacam.işe yarar gözüküyor ;)

Alican
23-12-2009, 19:39
Senin bu ülkede ki hukuğa güvenin varsa bilemem. Ama benim kalmadı Alicancım. O yüzden dikkat edicez. Vericeğin paraya üzülürüm ben sadece

HAcım inan çok haklısın ama güvenecek başka bir yerde yok aşşağımı tükürüyüm yukarımı ? LAnet olsun böyle sisteme

Boost Up
23-12-2009, 19:39

Deseydin ablacım, Turkcellde çalışıyorum. Seni bulacaaaaaaam deseydin:hahaha:D:D:D

hddsheriff
23-12-2009, 19:47
analog santralden aranınca numara çıkmıyor. call centerlar ise internet üzerinden arıyorlar bir nevi voip telefon :)

G_TT_I
23-12-2009, 20:52
analog santralden aranınca numara çıkmıyor. call centerlar ise internet üzerinden arıyorlar bir nevi voip telefon :)

Evet telekomda olan bir açık, ama çözmeye çalışıyorlarmış, anlaşma filan sanırım daha sonrasında sabit tellerde gizli arama yapamayacak

Yunus Kahraman
23-12-2009, 21:08
Özellikle Bulgar numaralardan çok aranırsınız arkadaşlar dikkatli olun. Güzel sesli hatunlar ararlar sizleri, Tr ye gelmek istiyorum diye ıvır zıvır. Yol parası falan isterler. Böyle şeylere sakın kanmayın.

Geçmiş olsun Alim..

Alican
23-12-2009, 21:13
Özellikle Bulgar numaralardan çok aranırsınız arkadaşlar dikkatli olun. Güzel sesli hatunlar ararlar sizleri, Tr ye gelmek istiyorum diye ıvır zıvır. Yol parası falan isterler. Böyle şeylere sakın kanmayın.

Geçmiş olsun Alim..

Saolasın albayım :)

M_PROJECT
23-12-2009, 21:16
okadar alışverişten baya bi bonus kazanmışssındır . Sende onları harcarsın :D

yok be abi topu topu 290$ harcamislar :D

levent
23-12-2009, 21:25
ne işler dönüyor :S geçenlerdede rusya kodlu bir numaradan aradılar ses vermeden kapadılar.aslında numarası olmayan telefonlar olmalı:D sadece ben arayabilecem ama aranamiyacam.işe yarar gözüküyor ;)

bi ara vardı sanırım kullan at şeklinde telefonlar (yabancı ülkelerde), kontörlü telefona kart almak yerine direk telefonu alıyorsun cüzzi bi rakama işin bittiğinde atıyorsun :)

bulgar ararsa da bana şu kadar yolla diye , derim sen bana yolla ben gelim oraya :D

Enes-x
23-12-2009, 21:35
Benide dün aradılar..Yaşlı başlı bi adam sesi..Başkomisermiş benim hakkımda savcılığa telefonla taciz ve küfürden suç duyurusunda bulunulmuş sonra konuyu hattınızı ali vural adlı şahıs kopyalamış onu bulmamız için kontör şifresi gerekiyor tarzı yerlere getirdi.Bende saf ayağına yatıp baya darladım en sonunda kapattım :) Daha sonra kız arkadaşımıda aramış numaralarımız seri olduğundan heralde teker teker denemiş..

0534 930 62 59 numarada bu ararsa aklınızda olsun...

Alican
23-12-2009, 21:46
Benide dün aradılar..Yaşlı başlı bi adam sesi..Başkomisermiş benim hakkımda savcılığa telefonla taciz ve küfürden suç duyurusunda bulunulmuş sonra konuyu hattınızı ali vural adlı şahıs kopyalamış onu bulmamız için kontör şifresi gerekiyor tarzı yerlere getirdi.Bende saf ayağına yatıp baya darladım en sonunda kapattım :) Daha sonra kız arkadaşımıda aramış numaralarımız seri olduğundan heralde teker teker denemiş..

Valla çok dikkat etmek lazım alem g.. olmuş.

TarikS
23-12-2009, 21:50

beni de arasalar aslinda uzatabildigim kadar uzatirim 10 dk'da 5 kontor geliyor :D

se®k@n
23-12-2009, 21:59
Gizli numaraları ben de engellemistim; ama beni de bazen gizli numaradan arayabiliyolar anlamadıgım bi sekilde..

Göki,ZD
23-12-2009, 22:04
ula bi benimi evlenelim diye arıyorlar, işin ilginci arayan erkek ahuahua millet çizmiş iyicene

Low-Rider
23-12-2009, 22:06
ula bi benimi evlenelim diye arıyorlar, işin ilginci arayan erkek ahuahua millet çizmiş iyicene

http://www.youtube.com/watch?v=ERRbiSGtB6A

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Göki,ZD
23-12-2009, 22:15
http://www.youtube.com/watch?v=ERRbiSGtB6A

:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

http://www.youtube.com/watch?v=AePwO8yg9DU :hahaha:

Alican
23-12-2009, 22:22
http://www.youtube.com/watch?v=AePwO8yg9DU :hahaha:

Löv :D
abiii
Vay anasına göki demek evlenmek için arıyorlar şansa bak benide doğrultanlar arıyor :D:D

Göki,ZD
23-12-2009, 22:29
Löv :D
abiii
Vay anasına göki demek evlenmek için arıyorlar şansa bak benide doğrultanlar arıyor :D:D

benim sapığım bol ya 3-4 ay oldu herhalde sabahın 5inde eve gelmişim tam yatarken arandım bişeler dedi sonra benimle evlenirmisin dedi :D bende açtım ağzımı yumdum gözümü :D

1 hafta öncede bi msj geldi aynen yazıyorum muhabbeti :D

x- aşkım babamdan para aldım kontor alıcam konusuruz
b- tamam aşkım
:hehe:

metin
23-12-2009, 22:30
geçmiş olsun alican cok iyi düşünmüşssün çıkmamakla
allah korumuş

Alican
23-12-2009, 22:36
benim sapığım bol ya 3-4 ay oldu herhalde sabahın 5inde eve gelmişim tam yatarken arandım bişeler dedi sonra benimle evlenirmisin dedi :D bende açtım ağzımı yumdum gözümü :D

1 hafta öncede bi msj geldi aynen yazıyorum muhabbeti :D

x- aşkım babamdan para aldım kontor alıcam konusuruz
b- tamam aşkım
:hehe:

Helal olsun ne diyim

geçmiş olsun alican cok iyi düşünmüşssün çıkmamakla
allah korumuş

Saolasın Metinim

chaylak
23-12-2009, 22:50

telefonunu herhangi eksik bir rakama ya da sistemde kapalı bir hatta yönlendirirsen, her aramada öyle der o böyle bi numara kayıtlı değil davası kolay iş ama gizli olarak nasıl arıyorlar onu anlamadım cidden :confused:

K.O.
24-12-2009, 00:16
gecmis olsun.cok kötü bi zamanda yasioruz wala dikkat etmek lazım insan hayatının cok az önemi var günümüzde..

Dragger
24-12-2009, 00:23
Ya uydu telefonundan bile arasalar salak bi numara cıkar, geri dönemezsin ama bi no görürsün :)

Bunlar gizliden nasıl arıyolar bilmem :D

Nerde .bnelik var ona kafası calısıyo adamların :)

Eray Yümsel
24-12-2009, 00:26
skype ten arıyolardır muhtemelen o tür bi programdır yanı

JenGoO
24-12-2009, 01:05
skype olmasın alican?

depresif
24-12-2009, 07:47
herhangi birinizde voip li modem warsa deneyebilirler onlardada numara çıkmıo ama yinede aranabilio

Alican
24-12-2009, 07:51
gecmis olsun.cok kötü bi zamanda yasioruz wala dikkat etmek lazım insan hayatının cok az önemi var günümüzde..
Haklısın kardeş

Ya uydu telefonundan bile arasalar salak bi numara cıkar, geri dönemezsin ama bi no görürsün :)

Bunlar gizliden nasıl arıyolar bilmem :D

Nerde .bnelik var ona kafası calısıyo adamların :)

Valla var bi .bnelik ama çözemedim daha bugunde ararlar dedim ama arıyan olmadı

skype ten arıyolardır muhtemelen o tür bi programdır yanı

Skype si olab biri denese

skype olmasın alican?

Bilmiyorum Cengiz var bir katakulle. Hayırlı olsun taypar :)

herhangi birinizde voip li modem warsa deneyebilirler onlardada numara çıkmıo ama yinede aranabilio

Denemek lazım kardeş.

ZaZy
24-12-2009, 08:09
arkadaşlar geri aramalarda aradığınız numara sistemde yoktur demesi çok normal çünkü aradğınız numaraya gelen tüm aramaları AKTARMA YOLUYLA KULLANILMAYAN BŞKA BİR HATTA YÖNLERDİRİYORLAR böylece siz o numara kayıtlı değilmiş sanıyorsunuz

ArMy
24-12-2009, 08:49

Organ mafyası muhabbeti de dönüyor bayadır..Onların işi de olabilir..Sadece hırsızlık kontör çetesi olarak bakmamak lazım..