PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mazda3 HB hakkındaki görüşleriniz.

Tunacan
23-12-2009, 17:16
Arkadaşlar,
HB düz vites Mazda3 alma niyetim var. Sizin görüşleriniz nedir? Teste çıktım, gayet başarılı buldum aracı.
Sizin görüşleriniz nedir?

-Aydın-
23-12-2009, 19:25
2010 kasası mı ? Ben yenisi hoşuma gitmediği için çıkmasını beklemedim 8 ay önce aldım bir önceki kasayı (Tabi zevk meselesi yenisini daha çok beğenende gördüm, beğenmeyende). Çokta memnunum doğrusu, dış tasarımı iç tasarımı konforu herşeyini seviyorum. Civic düşünüyordum biraz büyük geldi bana :) O olmayınca Leon baktım leonların dışı gerçekten çok güzel fakat içini hiç beğenmedim malesef. Lancer baktım oda biraz büyüktü ayrıca konfor konusunda biraz eksikti. Sonra Mazda 3 baktım test sürüşü yapıp bıraktım kaporayı :D

Parça vs konusunda sıkıntıydı bu güne kadar hep Mermerler'den dolayı fakat Mazda kendisi yerleşti artık Türkiye'ye yavaş yavaş oturuyor yerine önceden 10 günde gelen parça artık 3 günde fln gelmeye başladı belçika'dan ;) Şimdilik bunları diyebilirim.

douu
23-12-2009, 19:32
full ünü alacaksan donanım olarak gerçekten cok tatminkar bi araç.. yalnız bu kadar zayıf bi motoru nasıl yaptıklarını çözebilmiş deilim.. babam kolumdan tutup götürdü beni test sürüşünden sonra.. gerçekten inanılmaz hantal bi araba.. bana göre tabii

turbo&quattro
23-12-2009, 19:32
Bir hafta fln 2.3unu kullandim performans olarak yetersizdi ama genel olarak guzel ferah sorunsuzdu..Tr de piyasasi pekte iyi degil.Sifir alinip zarar edilecegine dusuk km li ikinci ele dusmus tercih edilmeli diye dusunuyorum.

Tunacan
24-12-2009, 09:47
Alacağım araç 1.6 ve 2010 model. Tip, tasarım, konfor olarak hoşuma gitti açıkcası. Zaten performans olarak bir beklentim yok.
Fakat sedan mı HB mi ona karar veremedim. Renk beyaz ve içi bej olacak.
36 ya yakın bir fiyatı var baktığım aracın. Ful paket olan değil de onun bir altı touring modeli. Fakat bunda da herşey var. Bu donanımlı bir honda ya da golf almaya kalksan fiyatlar bir anda 40 lara zıplıyor.
Aldığım aracı hiçbir zaman 2-3 yıl sonra satmadığım için 2.eldeki değer yitirmesi beni pek etrarese etmiyor.
Fikiri olan var mı :)