PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : chevrole cruise hakkında bilgi!!

ogunozcan
23-12-2009, 20:26
arkadaşlar amcam yakın bı zmanda bu aracı almayı dusnuyor.ama arac cok yenı olmasına rahmen baya 2. elı var.bızde aracı begendık fakat acaba 2 el.satanların aractan bı sıkıntısı mı var merak ettıgımız ıcın bu konuyu actım.

yakında bu aracı bılenler veya kullanmıs olanlar aracın - yonlerını veya hoslarına gıtmeyen ozellılerını paylasırlarsa sevınırım.

SekoLive
23-12-2009, 20:30
görüntü HAC işareti dışında çok güzel ogun detaylarını bilmiyorm şekil itibariyle çok hoş. Donanımıda yeterli diye duymuştum kriz ortamında her aracın 2. eli olur diye değerlendiriyorum 2. el olayınıda

ogunozcan
23-12-2009, 20:32
hacı ıptal ederız ya okolay zaten cok ta kotu duruyo orda logo ıptalı daha guzel olur.

Selman
23-12-2009, 20:42
Araç hakkında pek bilgim yok ama çok hoşuma gidiyor güzel bi kasası var muadili olan pek çok araçtan güzel. Fiyatıda uçuk değil. Bence alınır:)

Dragger
23-12-2009, 20:44
Bir kız arkadasım aldı, cok da memnun :)

Fiyat donanım performans olarak cok basarılı bence ;)

İci de insignia cakması gayet iyi, dısı zaten bircok otomobile benziyor.

erkin006
23-12-2009, 20:46
yeni jenerasyon chevylerden hiç haz etmiyorum...çok şişirme tırt geliyor bana...

slowmotion
24-12-2009, 00:03
fiyatına göre donanımı iyi, renkleride güzel. içi dışı güzel duruyor.

Chatin
24-12-2009, 00:07
fiyatına göre iyi.. ama fiyatına göre.. ama tabi bedava verseler binmem diyenler olacaktır :)

merttepe
24-12-2009, 00:07
kaliteli bir otomobil olduğunu düşünmüyorum, ama kullan at olarak alınacak en ucuz ve donanımlı otomobil.

.::EmrE::.
24-12-2009, 00:45
Gayet güzel bence...Donanım / performans / kalite / fiyat olarak yeterli.

Vtec-SEDAN
24-12-2009, 00:48
biraz ön yargılı bakmıştım araca ilk zamanlar.. şişirilmiş, kaliteli gibi duran ama soğuk bir araç gelmişti bana..

yakın zaman önce bir arkadaşın babasının aracı ile bir yerlere gittik ve bende kullandım. fiyat ve sunduğu özellikler ile parasına göre kaliteside gayet iyi olmuş, tercih edilebilir ;)

34jem84
24-12-2009, 00:50
basta yürümüo onu sölıyım :) ama ıc tasarımı ıyı yol tutusu o kasadakı bı araca gore vasat..baska sormak ıstedgın bıseyler warsa yardımcı olayım..

Low-Rider
24-12-2009, 00:52
Megane'ı almadan Cruze da aklımızda vardı ama o ara güvenemedik daha yeni çıkmıştı ve yabancı olduğumuz bir marka.

Ama ara ara denk geldikçe çok hoşuma gidiyor bazen pişman olmuyor değilim :D

redbaron
24-12-2009, 00:52
motor hariç herşeyi iyi görünüyor.

34jem84
24-12-2009, 00:55
motor GM ve Arac bıldıgım kadarıyla kore uretımı bunuda göz önunde bulundurmakta yarar war..

enginman01
26-12-2009, 17:06
arkadasım bende o aracı cok begenıyordum ve ozellıkle test etmeye gıttım ve satıs temsılcısı arkadasımdı her turlu test etme ımkanı buldum yuksek hızda ssert vırajlar anı kontra kırmalar falan max hız denemesı fren denemesı ne gelıyorsa aklına oncelıkle arabanın yol tutusu esp ıle desteklenmıs ve basarılı bır cızgısı var ıc konsol ve rahatlık gayet ıyı en onemlı kısımda yanı motor gucunde barız bır eksıklık var manuel bır aractı fakat cıddı anlamda hantal bır hızlanması var gorunus kullanım ve rahatlık olarak benden gectı fakat motor olarak dırek kaldı sınıfta bızım ıcınde bılıyorsunkı motor olmayınca game over :D yınede karar sızın

bora1311
26-12-2009, 17:45
motorun hantal oldugunu bende duydum, ama dısdan guzel duruyor...

dragonflydesing
28-12-2009, 18:18
Bizde yakın zamanda alıcaz bu araçtan.Test sürüşünde araca baktığımda,motor için çok ağır diyolardı fakat aracın motoru gayet iyi,düşük devirlerde değilde 4000 devirde fln istediğin alıyorsun motordan bu nedenle yakıt sarfiyatı biraz yüksek oluyor,donanım olarak araç çok iyi özellikle o fiyata zor bulunur özellikler var araçta chevy çizgisini baya yükseltti bu araçla araç euro ncap testlerinden 5 yıldız aldı,97'den bu yana sınıfındaki en yüksek puanı aldı yetişkinlerde %96 güvenlik sağlıyor yol tutuşundan şüpheliydim ama gayet iyi özellikle esp baya katkı sağlıyor,aracın direksiyon tepkileri gayet iyi,ses konusunda araç asfalt gibi yerlerde diğer otomobiller göre çok ses almıyor,sadece bastığın zaman motorun sesini rahat duyabiliyosun hafif spor bi motor sesi var buda hoşuma giden bi özelliğiydi :)

Bu arada aracı 2008 auto showda ilk gördüğümde tasarımı hoştu ama chevrolet'ye binilmez fln diyodum şimdi bu araç önyargılarımı tamamen kırmış durumda.Bide bugün arkadaşla aramızda geçen muhabbette arkadaş araca honda civic çakması dedi (nası oluyosa ?) aracı baya bi çekiştirdi aracın euro ncap testlerini ve aldığı 2 ödülü gösterinde dumur (biraz arkadaşın çekememezliği var aracı alıcağızmdan :) )

Tunacan
28-12-2009, 18:50
Alternatif olarak Mazda3 e bakmanızı tavsiye ederim. Hemen hemen aynı fiyattlar.
Dış tasarım olarak çok kaba geldi bana. O yüzden de vazgeçtim. Onun yerine mazda3 aldım.

Schumi
28-12-2009, 19:40
Kırmızısı çok hoşuma gidiyor. Ama duyduğuma göre 11 lt gibi fazla bir tüketimi varmış. Onun dışında kötü bişi duymadım.

capri
28-12-2009, 22:57
motor zayıfsa swapla güp die omega mv6 2.6 motoru ona yeter de artar bile arac şık kaliteside fiyatına göre illa ki....alınabilir

deniz
28-12-2009, 23:05
banada geldı kullandım harıka bır araba ıc mekanı cok sık olmus aracın onude cok heybetlı duruyor alınabılır...

CGTY
28-12-2009, 23:12
görüntü HAC işareti dışında çok güzel

Ne alaka ?

Kaç yıllık Chevy logosu Haç mı oldu şimdi...

ogunozcan
28-12-2009, 23:15
arakadalar acıklamalar ıcıns aolun ama aracı performansıcın kullanıcak bırısıne almıyoruz
onemlıolan konfor ve guvenlık cunku kullanıcak kısı cest oldu artık amcam yanı.

evrenkayas
03-02-2010, 10:16
Konuya biraz geç katıldım. kusura bakmayın.
Ben Haziran ayında aldım CRUZE. Çok memnunum. Yakıt ise km de 0.28 yakıyor. Servisten BRC LPG taktırdım. Garantiyi bozmuyor. Yakıtı şu an 0.19-0.21 aralığında değişiyor. (LPG her yerde farklı fiyat) Güvenlik donanımları zaten çok iyi ve Euro Ncap testlerinden 5 yıldız almış güvenilir bir araç.
Test Sonuçları İçin TIKLATINIZ! (http://www.euroncap.com/carsearch.aspx?make=3abf1e5f-c81c-4273-88f9-c8b8ea1ac188&model=260db6d4-0b9e-49e4-aeb9-ddaceac2fb5a&q=ls)
Benim açımdan tek problemi virajlara hızlı girince biraz savuruyor. ama korkacak birşey yok. ESP işini iyi yapıyor.

Konforlu ve geniş bir aile arabası. İç malzeme kaliteli. yol sesini almıyor. Motor sesi çok hoşuma gidiyor. İyi bir filtre ile daha da güzel bir ses alınabilir.
Motor 113hp 153tork. Hızlanması çok iyi değil. LPG çekişi az da olsa etkiliyor. Ancak aile arabası olarak kullanılacak ise çekişi gayet yeterli.
Araç çok uzun (Hyundai accentten sonra öyle geldi) Tam hatırlamıyorum ancak 4,5 metre boyu. Park ilk zamanlar biraz sıkıntı oluyordu. Park sensörü ve aynaları kullanmayı öğrenirsen zamanla alışıyorsun. Aynalar sanırım bu yüzden çok büyük yapılmış :D

Chevrolet servislerinde araç için 17" spor jant mevcut.
17" Alaşım Jant 323TL
http://www.chevrolet.com.tr/images/aksesuarlar/accessories-2009-ext-alloy-wheel-ec19201911-cruze-4d-01.jpg

Çeşitli aksesuarları chevroletin sitesinden görebilirsiniz.
Ses sistemi beklediğimden çok daha iyi çıktı. Mahalleye dinletmek yerine sadece kendiniz dinlemek istiyorsanız yeterince yüksek ve kaliteli ses alabiliyorsunuz.

Dün bir arkadaşımla görüştüm. Ona da alması için tavsiye ettim. Aracın özelliklerinden ve memnuniyetimden bahsedince 45.000 TL ye boş bir jetta alacağıma 40.000 TL ye Full bir Cruze alırım şeklinde yorumladı.

Fiyat şu anda
1.6 16V LS (113 HP) 36.031 TL
Metalik renk 813 TL
Elektrikli Sunroof 1.103 TL
Plus Paket 2.201 TL
17" Jant 323 TL
Toplam 40.471 TL yapıyor.

Almayı düşünürseniz mutlaka pazarlık yapın. Ben liste fiyatlarını yazdım. Toplam fiyat üzerinden pazarlık yapma yeteneğinize göre 1.000 TL belki daha fazla bir indirim yaptırabilirsiniz. Veya fark ödemeden bazi ek donanımları isteyebilirsiniz.

Çeşitli yorumlarda araç bir sürü başka marka modele benzetildi. İnsignia çakması dendi. Dikkatinizi çekmek isterim iki aracı da GM üretiyor. Hiçbiri diğerinin çakması değil.
Türkiye de sadece 1.6 Benzinli motor seçeneği satışa sunuluyor.
Avrupada 1.4T Benzinli - 1.8 benzinli - 2.0 TD dizel motor seçenekleri mevcut.

Amerika da ise 2011 yılında satışa sunulacak.

Bülent76
03-02-2010, 10:32
Konuya biraz geç katıldım. kusura bakmayın.
Ben Haziran ayında aldım CRUZE. Çok memnunum. Yakıt ise km de 0.28 yakıyor. Servisten BRC LPG taktırdım. Garantiyi bozmuyor. Yakıtı şu an 0.19-0.21 aralığında değişiyor. (LPG her yerde farklı fiyat) Güvenlik donanımları zaten çok iyi ve Euro Ncap testlerinden 5 yıldız almış güvenilir bir araç.
Test Sonuçları İçin TIKLATINIZ! (http://www.euroncap.com/carsearch.aspx?make=3abf1e5f-c81c-4273-88f9-c8b8ea1ac188&model=260db6d4-0b9e-49e4-aeb9-ddaceac2fb5a&q=ls)
Benim açımdan tek problemi virajlara hızlı girince biraz savuruyor. ama korkacak birşey yok. ESP işini iyi yapıyor.

Konforlu ve geniş bir aile arabası. İç malzeme kaliteli. yol sesini almıyor. Motor sesi çok hoşuma gidiyor. İyi bir filtre ile daha da güzel bir ses alınabilir.
Motor 113hp 153tork. Hızlanması çok iyi değil. LPG çekişi az da olsa etkiliyor. Ancak aile arabası olarak kullanılacak ise çekişi gayet yeterli.
Araç çok uzun (Hyundai accentten sonra öyle geldi) Tam hatırlamıyorum ancak 4,5 metre boyu. Park ilk zamanlar biraz sıkıntı oluyordu. Park sensörü ve aynaları kullanmayı öğrenirsen zamanla alışıyorsun. Aynalar sanırım bu yüzden çok büyük yapılmış :D

Chevrolet servislerinde araç için 17" spor jant mevcut.
17" Alaşım Jant 323TL
http://www.chevrolet.com.tr/images/aksesuarlar/accessories-2009-ext-alloy-wheel-ec19201911-cruze-4d-01.jpg

Çeşitli aksesuarları chevroletin sitesinden görebilirsiniz.
Ses sistemi beklediğimden çok daha iyi çıktı. Mahalleye dinletmek yerine sadece kendiniz dinlemek istiyorsanız yeterince yüksek ve kaliteli ses alabiliyorsunuz.

Dün bir arkadaşımla görüştüm. Ona da alması için tavsiye ettim. Aracın özelliklerinden ve memnuniyetimden bahsedince 45.000 TL ye boş bir jetta alacağıma 40.000 TL ye Full bir Cruze alırım şeklinde yorumladı.

Fiyat şu anda
1.6 16V LS (113 HP) 36.031 TL
Metalik renk 813 TL
Elektrikli Sunroof 1.103 TL
Plus Paket 2.201 TL
17" Jant 323 TL
Toplam 40.471 TL yapıyor.

Almayı düşünürseniz mutlaka pazarlık yapın. Ben liste fiyatlarını yazdım. Toplam fiyat üzerinden pazarlık yapma yeteneğinize göre 1.000 TL belki daha fazla bir indirim yaptırabilirsiniz. Veya fark ödemeden bazi ek donanımları isteyebilirsiniz.

Çeşitli yorumlarda araç bir sürü başka marka modele benzetildi. İnsignia çakması dendi. Dikkatinizi çekmek isterim iki aracı da GM üretiyor. Hiçbiri diğerinin çakması değil.
Türkiye de sadece 1.6 Benzinli motor seçeneği satışa sunuluyor.
seçenekleri mevcut.

Güle güle kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Yazın ben de ikilemde kaldım, açıkçası sizin gibi kullanıp bu şekilde özelliklerini anlatan birisine rastlasaydım büyük ihtimalle ben de alırdım. Şimdi Megane 3 dci kullanıyorum, çok memnunum, ama Cruze gerçekten alınabilecek br araç. Çok oturaklı, ağırbaşlı ve güven veren bir görüntüsü var.
Reklamlarda baz modeli için 33700 TL küsur diyorlar fiyat için bu arada.

Tunacan
03-02-2010, 10:59
görüntü HAC işareti dışında çok güzel

ozman sizin için matematik 3 işlem ve alfabe de 28 harf :)

Emir_b16a
03-02-2010, 11:37
tek yakıştıramadığım şey arkadan itişli olmaması we güzel bi v8 e sahip olmamasıdır kasa çok güzel tasarım anlayışıda öle

haç işaretine gelince :D o amblemi haç olarak gören arkadaş çalışsın çabalasın üretsin satsın kendi markasında istediği amblemi kullansın arabada haç war die pislemesin arabaya alfabede de t war budamı haç ?

evrenkayas
03-02-2010, 12:28
Güle güle kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Yazın ben de ikilemde kaldım, açıkçası sizin gibi kullanıp bu şekilde özelliklerini anlatan birisine rastlasaydım büyük ihtimalle ben de alırdım. Şimdi Megane 3 dci kullanıyorum, çok memnunum, ama Cruze gerçekten alınabilecek br araç. Çok oturaklı, ağırbaşlı ve güven veren bir görüntüsü var.
Reklamlarda baz modeli için 33700 TL küsur diyorlar fiyat için bu arada.

Evet baz model için fiyat dediğiniz şekilde. Ben üst donanımı olan LS serisi için verdim fiyatı. ek donanımlarla birlikte 40.000 civarı. Bu fiyata sıfır full+full:D

ozman sizin için matematik 3 işlem ve alfabe de 28 harf :)

Haç değil bir kere logo. herşeyi haç zannedenleri anlamıyorum. Sana katılıyorum. Ayrıca üzerinde haç olmayıp başka dinlere sıkı sıkıya bağlı olan üreticilerin mallarını da satın alıyoruz. Almıyorum diyene inanma :D

tek yakıştıramadığım şey arkadan itişli olmaması we güzel bi v8 e sahip olmamasıdır kasa çok güzel tasarım anlayışıda öle

haç işaretine gelince :D o amblemi haç olarak gören arkadaş çalışsın çabalasın üretsin satsın kendi markasında istediği amblemi kullansın arabada haç war die pislemesin arabaya alfabede de t war budamı haç ?

Off arkadan itiş olacaktı. Ondan sonra her virajda, bulvarda,.. vb. ceza yerdik. Yanlamadan olur mu hiç :D

Sana da katılıyorum. Alfa romeo da binmeyeceksin. İngiltere takımlarının maçlarını seyretmeyeceksin, hatta yaşadığın şehirde kilise falan varsa o şehri terkedeceksin. Bunlar önemli şeyler:D En iyisi sen gözlerini birine bağışla hem sevaba girersin. hem haç falan görmezsin. ömür boyu huzur garanti:D

GSRrider
03-02-2010, 13:27
Mayıs 2009 da internette sorf yaparken fark ettim aracı ve inceledim,
2-3 gün içinde ÖTV bitmeden eldeki son 2-3 araçtan birini zar zor bulup aldım.
28500TL ye maloldu. Std paket ama abs esp filan var.
Hyundai era fiatına aldım sayılır.

Genel olarak bir şikayetim yok ontakımdan ses geliyor, garantiden değiştirecekler artık,
birkaç arabada benzer sorun cıktığını duydum artık direksiyon kutusumu ne değişecek bilmem, götürünce göreceğiz.

Motor Euro5 olduğu için gitmiyor, chip tuning ile yeterli memnuniyeti vereceğini düşünüyorum. Ama önceki aracım Octavia 1.6i nin motorunun yanına yaklaşamaz bu Ecotec 1.6 motor.

Aracı sürerken keyif veriyor, ayrıca etraftaki insanların ilgiside memnun ediyor,
Mercedes yada BMW arması olsa hatunlarda bakacak :))) ama chevy olunca sadece erkekler bakıyor :(

Sonuç bu fiyata alabileceğim en e iyi en uygun araç diye düşünüyorum

Chatin
03-02-2010, 17:07
40 bin lira verdikten sonra bir metal yığınına bu araba alınmaz.. ha 28500 güzel bir rakam ama.. 40 bin liraya çıktıktan sonra 2. el bmw almak çok daha mantıklı.

Low-Rider
03-02-2010, 17:28
40 bin lira verdikten sonra bir metal yığınına bu araba alınmaz.. ha 28500 güzel bir rakam ama.. 40 bin liraya çıktıktan sonra 2. el bmw almak çok daha mantıklı.

2.el 40bin liraya alıcağın bmw kaç model kaç km'de olucak çetin?

ogunozcan
03-02-2010, 17:48
aracı aldık tesekkurler cok memnunuz.

Chatin
03-02-2010, 18:30
2.el 40bin liraya alıcağın bmw kaç model kaç km'de olucak çetin?

bro direk 39500-40500 arası aramaya girdim şimdi karşıma çıkanlar bunlar hemde 320i bakıyorum bak.. 3.16 falan daha uygun olur. al beğen birşeyler ayarlarız :)

http://www.sahibinden.com/search.php?c2=3900&b[special_type]=&b[promo_hpva]=&b[promo_fdva]=&b[promo_chva]=&b[promo_hpsa]=&b[promo_spva]=&b[all]=&b[search_text]=&c=3900&search_result_page_limit=20&b[detay_5_min]=&b[detay_5_max]=&b[detay_4_min]=&b[detay_4_max]=&b[detay_3][]=&b[detay_1864][]=&b[detay_2320][]=&b[detay_17][]=&b[detay_6][]=&b[detay_9213][]=&b[detay_8][]=&b[detay_2043][]=&b[detay_4054]=&b[detay_9620][]=&b[detay_706]=&b[product_condition]=&b[exchange]=&b[country_id]=1&b[city_id]=0&b[lrt]=1&b[location_data]=&b[region_id]=0&b[uncompleted]=0&b[minprice]=39.500&b[maxprice]=40.500&b[pricecurr]=1&b[ilantarih]=&b[date_type]=&dpage=

Low-Rider
03-02-2010, 18:32
bro direk 39500-40500 arası aramaya girdim şimdi karşıma çıkanlar bunlar hemde 320i bakıyorum bak.. 3.16 falan daha uygun olur. al beğen birşeyler ayarlarız :)

http://www.sahibinden.com/search.php?c2=3900&b[special_type]=&b[promo_hpva]=&b[promo_fdva]=&b[promo_chva]=&b[promo_hpsa]=&b[promo_spva]=&b[all]=&b[search_text]=&c=3900&search_result_page_limit=20&b[detay_5_min]=&b[detay_5_max]=&b[detay_4_min]=&b[detay_4_max]=&b[detay_3][]=&b[detay_1864][]=&b[detay_2320][]=&b[detay_17][]=&b[detay_6][]=&b[detay_9213][]=&b[detay_8][]=&b[detay_2043][]=&b[detay_4054]=&b[detay_9620][]=&b[detay_706]=&b[product_condition]=&b[exchange]=&b[country_id]=1&b[city_id]=0&b[lrt]=1&b[location_data]=&b[region_id]=0&b[uncompleted]=0&b[minprice]=39.500&b[maxprice]=40.500&b[pricecurr]=1&b[ilantarih]=&b[date_type]=&dpage=
Yahu 40binede alınır 30binede bmw alınır ama verdiğin linktekilerin en genci 7yaşında :)

0 garantili araba almak varken , 6-7yaşında 100k üstü araba almak mantıklı gelmiyor bana aynı paraya

Chatin
03-02-2010, 18:33
valla ben 7 yaşında bmw yi alırım cruize alacağıma :) amaan neyse alan almış satan satmış hayırlı olsun arkadaşa..

Frid
03-02-2010, 18:45
gönül isterki herkes bmw mercedes alsın ama aynı özellıklere sahıp 0 km bir bmw mercedes fiyatıda ortada .

bende tasarımın çok begeniyorum donanımıda oldukça ii motor konusunda performansa gelince benzin lt kaç para ortada yolların hali ortada hergün istanbul parkta araba sürmeyecegiz ve bu bir aile arabası :)

tunch
03-02-2010, 23:09
gönül isterki herkes bmw mercedes alsın ama aynı özellıklere sahıp 0 km bir bmw mercedes fiyatıda ortada .

bende tasarımın çok begeniyorum donanımıda oldukça ii motor konusunda performansa gelince benzin lt kaç para ortada yolların hali ortada hergün istanbul parkta araba sürmeyecegiz ve bu bir aile arabası :)

bmw mercedes audi 3lusu butcelerini asanlar icin volvo s40 1.6D de guzel bi secenek ;)

benim kafami son derece kurcalayan bi model haline geldi

gambit49
03-02-2010, 23:16
malta hacı var ama :) yakısıo o arabaya tasarimi her yonuyle cok guzel
valla yanlis anlayan alinan olmasin

dragonflydesing
04-02-2010, 12:00
ayrıca araç için kore'den,çin'den getirtebilceğiniz çok kullanışlı navigasyon sistemleri var,özellikleri say say bitmez,şahsen ben aracı aldığımzda hemen bi tane getirtmeyi düşünüyorum.

http://img706.imageshack.us/img706/5920/img0294fj.jpg (http://img706.imageshack.us/i/img0294fj.jpg/)

http://img19.imageshack.us/img19/884/mainve.jpg (http://img19.imageshack.us/i/mainve.jpg/)

evrenkayas
05-02-2010, 07:22
Ne kadara getirtilebiliyor ki bu navigasyon. Gerçekten çok güzel bir şey.
Servistekiler çok pahalı oluyor.

tolga.k
05-02-2010, 08:01
Tavsiye ederim içi çok güzel .Fakat dedikleri gibi yürümüyor

dragonflydesing
05-02-2010, 16:24
Ne kadara getirtilebiliyor ki bu navigasyon. Gerçekten çok güzel bir şey.
Servistekiler çok pahalı oluyor.

Sahibinden'de fln ilanını gördüm ama güvenemedim pek Evren abi.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsin,site'nin sahibi kendi arabasına getirtmiş ve taktırmış montajı gayet kolaymış dediler.Servis'lere bakmadım ama getirtebiliyorlarmı bilmiyorum,getiren şahıslar genelde 1,400-1,700 arası istiyolar anlicağın biraz masraflı,ama alet çok kullanışlı.Sadece yol bilgisayarını ve radyo'daki cd changer'ı söküp yenilerini takıcaksın zaten usb bağlantısının kablosuda radyo kısmında,ayrıca arabanda geri görüş kamerası varsa onuda destekliyor.

http://www.baser.org/?mod=cat&cat_id=4,55

bu arada ilgilenen arkadaşlar olur belki bende şimdi gördüm araba bilgisayarı getirtiyorlarmış

http://www.baser.org/images/products/139413117.jpg

http://www.baser.org/?mod=product&cat_id=4&product_id=20

NOT:Link kesinlikle reklam amaçlı konulmamıştır,link sahibiyle hiçbir tanışıklığım yoktur