PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rover820 ti hakkında bilgisi olan??

Viper_Si
23-12-2009, 23:10
öncelikle merhaba honda civic si aracım var bu aracıma karşılık 96model rover 820 ti ile takas teklifi geldi. benim bu araç hakkında hiçbir bilgim yok, biraz araştırdım 2.0litre ve 200hp olduğunu ve konfor için birçok özelliği olduğunu gördüm. bu araç hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. kronik birproblemi varmıdır bu modelin? mersinde oturuyorum servis ve parça sıkıntısı çekermiyim. 200hp diyor ama gidişi felan nasıldır? araç 170bin kmde. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

levent
23-12-2009, 23:17
gidişi konforu yol tutuşu tatmin eder ama mersinde parça bulman biraz sıkıntılı olabilir, istanbul ve ankarada çeşitli rover özel servisleri parçacıları var parça sıkıntını o şekilde giderebilirsin.

ama unutma bu araç turbo ve bilinçsiz kullanılmış turbosu bitik durumda vs olabilir, iyice incelemek lazım.

alp88
23-12-2009, 23:19
Mersin'de sorun yaratabilir. Güç ve konfor olarak çok üstün bir araba. Ankara'da olsanız gözünü kırpmadan alın da bitiği çok piyasada. Motoru da biraz narindir üzebilir. Temizi de mutlu eder. =)

som306
24-12-2009, 00:49
valla uçak gibi araba.ama diri ve masrafı yoksa al.arkadaşlar gerisini belirtmiş zaten

Viper_Si
24-12-2009, 01:04
teşekkür ederim yorumlar için, adanada bir rover servisi buldum mersinde şimdilik yok gibi, benim aracıma göre bayağı bayağı büyük bir araba heralde :)

redbaron
24-12-2009, 01:06
valla fabrika üretimi durmuş bir araç markasının aracını almayı düşünmem.km si de fazla öyle performanslı bi araba o kmlerde bitiktir tahminim.sorun çıkartır.

levent
24-12-2009, 01:51
teşekkür ederim yorumlar için, adanada bir rover servisi buldum mersinde şimdilik yok gibi, benim aracıma göre bayağı bayağı büyük bir araba heralde :)

civic ten bayaa büyük evet, alıcaksanız iyice altını üstünü taratın derim biraz da kenarda paranız kalsın ;)

alp88
24-12-2009, 01:59
adana'da yılmaz sakallı var biraz kazık ama iş görür..

mur_84
24-12-2009, 06:25
valla çok güzel araba bir o kadar da kötü bana kalırsa motorlarında hararet sornu var rover'ların azıcık hararet görse gidiyor makina çok iyi baktır eğer gerçekten almak istiyorsan garantisi yok..

Viper_Si
24-12-2009, 14:21
teşekkürler değerli yorumlarınız için; artık pek sıcak bakmıyorum turbolu 200hp ve donanımlı bir araç olmasına rağmen, markasının rover olması ve her kullanıcısının ilanlarında bile birsürü masraf yaptıklarını görünce, tabi sizinde yorumlarınız sayesinde vazgeçtim:) BMW318is istiyorum var mı takas düşünen civic si'yla:)