PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bodrumlu kardeşlerimden yardım istiyorum

ibrahim
01-01-2010, 14:57
arkadaşlar vermişolduğum bu linkdeki aracı bilen varmı yada benim için o aracı inceleye bilirseniz çok memnun olurum ***** mesafemiz çok uzak aracı alacağım anlaşmamız bitti sadece arabayı resim harici görmedim yardımınızı bekliyorum

http://www.sahibinden.com/yetisen_alir_boylesini_bu_fiyata_bulamazsiniz_-42WQQaXQQ20003953WQQpXQQdisplayitem

türker42
01-01-2010, 15:17
fiyatı cok cazip bir numarası varmı merak ettim

TanseL
01-01-2010, 17:12
Aracı Biliyorum Biraz Kasa Yorgun Ama Binilir Sorun Çıkarmaz.

sinan-s
01-01-2010, 17:21
Bu fiyata çok iyi bencee..fenaada durmuyor..illaki ufak tefek kazaları vardır

ibrahim
01-01-2010, 18:40
arkadaşlar arabayı aldık ama dediğim gibi bodrumdan bir arkadaşın yakından incelemesini istiyorum motoruna baksın içine baksın bana yeter

ibrahim
01-01-2010, 18:41
Aracı Biliyorum Biraz Kasa Yorgun Ama Binilir Sorun Çıkarmaz.

kasa yorgun derken bakımsız bir arabamı nederece biliyorsun yardımcı olurmusun

gsi_club
01-01-2010, 18:47
koltuk kiliflarin alcantara olan yerleri degismis ve direksiyondaki haline bakilirsa aracin kmsi dogru olmayabilir...

ibrahim
02-01-2010, 00:10
yokmu bu araç hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar

hakan48
02-01-2010, 09:46
aracı bizim dükkana çağıralım bi bakalım ibrahim yan tarafımızda servis var sen arkadaşa telefon açıp sölermisin veya ben arıyım ama senin araman daha mantıklı gelirse buraya eğer çok büyük bi durumu yoksa senin için baktırıp kaporasını verebilirim,05548861318 numaradan ulaşabilirsin bana...

H22Power
02-01-2010, 09:57
ya ibrahim abi başına bela olur bu astarı yüzünden pahallı olur geç bunu geç abi....

elpadre
02-01-2010, 10:24
2 tane agac soktugum araca benzıyor ama renk aynı ınsallah o deyıldır

ozalin
02-01-2010, 10:27
bodrumda okadar gazlarım hiç görmedim bu aracı istiosanız arayıp arabayı inceleyebilirm hakan abinin dediği gibi dükkana cağırıp bakabilirz bize ulaşırsanız...

ibrahim
02-01-2010, 10:54
arkadaşlar bi bakıın ilgilenin size zahmet motora döşemeye kaportaya çocukla konuştum negerekiyorsa yapmaya hazır

ibrahim
02-01-2010, 16:52
hakan ilgin için teşekkür derim o araba bize gelmez sen olmasan alıcaktık valla arabayı

hakan48
02-01-2010, 17:50
hakan ilgin için teşekkür derim o araba bize gelmez sen olmasan alıcaktık valla arabayı

abi kimsenin ekmegi ile oynamaya gerek yok ama arabada ole birsey varki motor kaputunu aciyosun baska bisey aracin ici baska bi numara arka bagaji aciyosun gozune baska bisey carpiyo bi tuhaflik var aracin butun camlari degismis vs vs simdi sana gel desem gelince diyeceksin ki sen bole mi bakiyosun araca neresi temiz ama seni ayri beni ayri uzerdi yani anliycan... galiba elpadre nin dedigi gibi o arac mi simdi dusunur oldum 55 plakaydi araba cocuk 2.sahibi hayirlisi icime sinmemisti elimden geleni yapmaya calistim

ozalin
02-01-2010, 18:06
cocuğun sölediğinin %50 si yalan 90bin dio yalan araba okadar cok yıpranmış ki artık ben ekmeğimi yedim beni atın biyere dio arka sağ tarafta işlem var dedi actım banktım döşemeleri soldan komple işlem var yasık ya böle arabalar bide hala piyasada internetten bişey alınmaz walla görmeden karar vermeyin derim :):)

ibrahim
02-01-2010, 18:32
abi kimsenin ekmegi ile oynamaya gerek yok ama arabada ole birsey varki motor kaputunu aciyosun baska bisey aracin ici baska bi numara arka bagaji aciyosun gozune baska bisey carpiyo bi tuhaflik var aracin butun camlari degismis vs vs simdi sana gel desem gelince diyeceksin ki sen bole mi bakiyosun araca neresi temiz ama seni ayri beni ayri uzerdi yani anliycan... galiba elpadre nin dedigi gibi o arac mi simdi dusunur oldum 55 plakaydi araba cocuk 2.sahibi hayirlisi icime sinmemisti elimden geleni yapmaya calistim

kardeşim ilgi ve alakana teşekkür ederim saolasın

ibrahim
02-01-2010, 18:34
cocuğun sölediğinin %50 si yalan 90bin dio yalan araba okadar cok yıpranmış ki artık ben ekmeğimi yedim beni atın biyere dio arka sağ tarafta işlem var dedi actım banktım döşemeleri soldan komple işlem var yasık ya böle arabalar bide hala piyasada internetten bişey alınmaz walla görmeden karar vermeyin derim :):)

son 2 haftadır bakmadığım gezmediğim yer kalmadı he orjinal diolar gidiyoruz arabanın sağlam yeri yok en sonunda gibip ankaradan motoru bitik bir saxo aldık geldik en azından ne olup bittiğini kendimiz görüp yaptırıcaz sizlerde uzakmesafedeki araçları almadan önce o muhitteki site üyeleri yardımı ile alın yardımlarınız için saolun arkadaşlar teşekkürler

hakan48
02-01-2010, 22:36
son 2 haftadır bakmadığım gezmediğim yer kalmadı he orjinal diolar gidiyoruz arabanın sağlam yeri yok en sonunda gibip ankaradan motoru bitik bir saxo aldık geldik en azından ne olup bittiğini kendimiz görüp yaptırıcaz sizlerde uzakmesafedeki araçları almadan önce o muhitteki site üyeleri yardımı ile alın yardımlarınız için saolun arkadaşlar teşekkürler

rica deriz her zaman....