PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 98 bravo hgt mk1 vs 94 astra gsı

jackal_JAZZ
03-01-2010, 21:41
Bravo HGT : ACR yazılım, AEM cai,kat ipt,sebring son susturucu(orta orjınal),kısa şanzıman(ayna&mahruti diş sayılarını sahibi yazacaktır)

Astra GSI : chip, acık filtre, kat ipt,orta düz boru,magnex son susturucu, powercap, Sıralı Sistem Atiker LPG

araclar Hgt' de kısa olmasından dolayı 2.vites 50km/h de yürümeye baslanıyor. Her arac 2ser kişi, cam car: GSI

İyi seyirler

http://user.streetfire.net/video/94-ASTRA-GSI-SFI-VS-98_727551.htm

TaGo
03-01-2010, 21:44
aboouuwwww aynı gece bende vardım ama tabi ben bu açıdan izleyemedim olayı :D

her 2 aracada maşallah.

BlackStone
03-01-2010, 21:44
kardeşlerim 2 araca da maşallah yorum yok.

jackal_JAZZ
03-01-2010, 21:46
aboouuwwww aynı gece bende vardım ama tabi ben bu açıdan izleyemedim olayı :D

her 2 aracada maşallah.

aboouuwwww derken???? :D:D:D:D

TaGo
03-01-2010, 21:49
İnanç şimdi aboouuwww derken :D

Her ikiside kardeşim, her ikiside fikir verdiğimiz ellediğimiz araçlar. 2 side Türkiyedeki örenekleri arasında ilk lerde yer alır onuda söliyeyim.

Ama tüm bu zırvaları geç sen abowun ne oldunu ii bilion :D

VeNoM_35
03-01-2010, 21:49
powercap yavaşlatmış sanırım, benim olduğum akşamki denemede gsi direk geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam?

TaGo
03-01-2010, 21:51
gökhan araç servisten çıktığı gibi otobana geldi. açık filtreyi takma dediğimiz halde taktı uğur. ***** c20xe de açık filtre ne demek çok ii bilirsin... Kaputu bi açtık filtre cayır cayır yanıo...

VeNoM_35
03-01-2010, 21:55
anladım, güzel bir yalıtım sonrasında yeni videolar bekliyoruz ozaman:) cap'in farkını görmüş oluruz.

chiefkadir
03-01-2010, 21:55
Uğurun cai'ye el atmak lazım :)
Maşallah araçlara ;)

punto_multijet
03-01-2010, 21:56
inanc sahibi yazsın demiş yazayım :D orjinali 16/57 bende 15/58 var bide 5. vites orjinalden uzun 5e atınca bayılıyom biraz cepten girdigimden videoyu izleyemedim hangi video bilmiyomda hiç 50den baslayamadık yaw o aksam 1 kere istedim oyle ama onda da yavas yavas 60a dogru geldik gibi ama sorun değil maksat muhabbet herzaman soyluyoz. bir HGT için bu gidişlerim bile gayet ii bence 2mizede maşallah diyim

jackal_JAZZ
03-01-2010, 21:57
acık filtre zaten son nokta.. Bariz üst devir ceviremiyordu gsi eskisi gibi :)
Hani böyle gitmek istiyorda gidemiyormuş gibi ne biliim dizgine vurulmuş bi kısrak misali gibi..:D:D:D:D

60la olan video da var ama onda yola arac fırladıgı için frenliyor araclar ;) 50ile 60 videosu cok farklı ;)

jackal_JAZZ
03-01-2010, 21:58
inanc sahibi yazsın demiş yazayım :D orjinali 16/57 bende 15/58 var bide 5. vites orjinalden uzun 5e atınca bayılıyom biraz cepten girdigimden videoyu izleyemedim hangi video bilmiyomda hiç 50den baslayamadık yaw o aksam 1 kere istedim oyle ama onda da yavas yavas 60a dogru geldik gibi ama sorun değil maksat muhabbet herzaman soyluyoz. bir HGT için bu gidişlerim bile gayet ii bence 2mizede maşallah diyim

Kaan bitane düzgün video var zaten onu koydum.. Onda da senin istedigin devirde basıyorsunuz. Hani senin selektör attığın video :D:D

TaGo
03-01-2010, 21:58
Uğurun cai'ye el atmak lazım :)
Maşallah araçlara ;)

evet abi öncelikle widebandı takacaz bakacaz. Sonrasında; filtre için ya sağ sinyali söküces, yada polyesterden kaput yapıcaz onada güzel bir hava deliği... Nasip

punto_multijet
03-01-2010, 21:59
şimdi dikkatimi cekti msjda Ugur lpg ile mi yurudu o aksam?

TaGo
03-01-2010, 22:00
Hayır olum lpg de yürümedi sende alla alla sanki uğur dış kapının mandalı, kankan değil :D

Adam ogün lpg de geldi, senle yürürken benzine aldı. Araçta sadece lpg kitte var anlamında yazmış sanırım inanç

jackal_JAZZ
03-01-2010, 22:03
inanc sahibi yazsın demiş yazayım :D orjinali 16/57 bende 15/58 var bide 5. vites orjinalden uzun 5e atınca bayılıyom

kısa ayna mahruti hali hazırda 5 vitesini de kısaltıyor kanka.. Yani 5 uzun olsa bile yukarda yazdığın dişlerle normale gelmiştir :):)

punto_multijet
03-01-2010, 22:03
Hayır olum lpg de yürümedi sende alla alla sanki uğur dış kapının mandalı, kankan değil :D

Adam ogün lpg de geldi, senle yürürken benzine aldı. Araçta sadece lpg kitte var anlamında yazmış sanırım inanç

yok olum o kotu manada yazmadım sasırdım ondan sordum cunku hiç konu gecmedi oyle ana dedim bian

BlackStone
03-01-2010, 22:05
bir HGT için bu gidişlerim bile gayet ii bence 2mizede maşallah diyim

aynen kanka SI geçemeyenler var bunada şükür :D Yanlız ben taktım bu SI muhabbetine bi vti veya si denk gelmediki bi de öyle çekelim video :Deli:

punto_multijet
03-01-2010, 22:07
kısa ayna mahruti hali hazırda 5 vitesini de kısaltıyor kanka.. Yani 5 uzun olsa bile yukarda yazdığın dişlerle normale gelmiştir :):)

olum onu biliyoz zaten ama hata işte hiç ellememek lazım sıralı dişlileri. normalde 4 bitip 5e atarken 5600 - 5700 civarında 5i yakalamam lazımken 5100-5200 arası yakalıyo o kotu oluyo ;) baska bişi değil yani buarada selektor gozukmuyo demiştin gozukuyomus işte yaw ;) dedim farlar mı bozuldu benim. Buarada ben Ugurun aracına laf solemiyom sanki bişi diyomusum gibi cvplar yazıyosun İnancım yada ben mi yanlıs anladım veya yanlıs bişi mi yazdım? hep maşallah diyorum hatta Ugurada dedim bence İzmirde en ii giden GSI o

jackal_JAZZ
03-01-2010, 22:09
şimdi dikkatimi cekti msjda Ugur lpg ile mi yurudu o aksam?

Uğura telefonla sorarken videoyu koyayım mı diye " zaten o gece arabam ölüydü eskisine göre gördünüz, bari acık acık yazalım Atiker'imizi de kurtlar vadisi bize sponsor olur belki " die rica etti. Elçiye zeval olmaz.. Arzular şelale :D:D

chiefkadir
03-01-2010, 22:10
aynen kanka SI geçemeyenler var bunada şükür :D Yanlız ben taktım bu SI muhabbetine bi vti veya si denk gelmediki bi de öyle çekelim video :Deli:Sı küçümseme yaw gideni iyi gider ;)

jackal_JAZZ
03-01-2010, 22:12
olum onu biliyoz zaten ama hata işte hiç ellememek lazım sıralı dişlileri. normalde 4 bitip 5e atarken 5600 - 5700 civarında 5i yakalamam lazımken 5100-5200 arası yakalıyo o kotu oluyo ;) baska bişi değil yani buarada selektor gozukmuyo demiştin gozukuyomus işte yaw ;) dedim farlar mı bozuldu benim. Buarada ben Ugurun aracına laf solemiyom sanki bişi diyomusum gibi cvplar yazıyosun İnancım yada ben mi yanlıs anladım veya yanlıs bişi mi yazdım? hep maşallah diyorum hatta Ugurada dedim bence İzmirde en ii giden GSI o

yok be kardesim bana koy dediniz koydum.. Ben sadece yazdıklarınızda şaibeli bişey görürsem fikrimi beyan ediyorum okadar.. Evt yaw selektör 1 kere cakmıssın pcde izleyince gördüm :D

BlackStone
03-01-2010, 22:12
Sı küçümseme yaw gideni iyi gider ;)

abi küçümsemiyorum gırtlak hgt si geçemez deniyodu ona istinaden söylüyorum

punto_multijet
03-01-2010, 22:14
abi küçümsemiyorum gırtlak hgt si geçemez deniyodu ona istinaden söylüyorum

gırtlak değil yaw İzmirdeki HGT ler SI gecemez diyolardı

OmerRS
03-01-2010, 22:14
aynen kanka SI geçemeyenler var bunada şükür :D Yanlız ben taktım bu SI muhabbetine bi vti veya si denk gelmediki bi de öyle çekelim video :Deli:

evet daha fazla kurcalama sen;) çok güveniyosan hgt ne gelir denersin ankara da başka bir hgt ile konuşmak yerine.

jackal_JAZZ
03-01-2010, 22:15
Sı küçümseme yaw gideni iyi gider ;)

Bir zamanlar bir opelci vardı.. sene 2003-2004 :D:D

TaGo
03-01-2010, 22:17
Uğurla o gece en çok deneyen 2 miz olduk heralde. Araçlar bayıldı en son. Hatta "çat çat çat" lifter sesiyle ayrıldık ortamdan. Millet motoları kırdık sandı ama işte napalım kronik arza değilde ses diyelim artık :D Araçları hep bilikte yaptımız için sorun yok. Kimse king olma çabasında değil, parçalarda sakılı gizli yok Bizde "STOCK" araçta yok :D

Ne varsa en ufak ayrıntıy kadar yazılır. Hak geçmesin diye...

jackal_JAZZ
03-01-2010, 22:20
Uğurla o gece en çok deneyen 2 miz olduk heralde. Araçlar bayıldı en son. Hatta "çat çat çat" lifter sesiyle ayrıldık ortamdan. Millet motoları kırdık sandı ama işte napalım kronik arza değilde ses diyelim artık :D Araçları hep bilikte yaptımız için sorun yok. Kimse king olma çabasında değil, parçalarda sakılı gizli yok Bizde "STOCK" araçta yok :D

Ne varsa en ufak ayrıntıy kadar yazılır. Hak geçmesin diye...

STOCK yok stok oğlu stok var :D:D

TaGo
03-01-2010, 22:22
Doğru la benimki stocktu :D

Ne bileyim adamım bende yürüye yürüye arada bi aracımda bişi var sanıom galiba :D

erh
03-01-2010, 22:23
Bir zamanlar bir opelci vardı.. sene 2003-2004 :D:D

hahahahahaah :D

chiefkadir
03-01-2010, 22:25
Bir zamanlar bir opelci vardı.. sene 2003-2004 :D:Dİnançcım cigerim opelci değilim hondacıda değilim :D Sezarın hakkı sezara ;) İyi yapılmış si hgt yi geçebilir ama bu demek değilki her civic si hgt leri geçecek;)

jackal_JAZZ
03-01-2010, 22:27
İnançcım cigerim opelci değilim hondacıda değilim :D Sezarın hakkı sezara ;) İyi yapılmış si hgt yi geçebilir ama bu demek değilki her civic si hgt leri geçecek;)

Allahına kurban KADİR dayıııı :D:D Şaka biyana tabiki abi olabilir.. Ama ben mesela şahsen bizzat koyu fanatik Lambocuyum :D Murchi Galli elele..

elpadre
03-01-2010, 22:32
masallahh gsi ıyı yurumus

BlackStone
03-01-2010, 22:32
evet daha fazla kurcalama sen;) çok güveniyosan hgt ne gelir denersin ankara da başka bir hgt ile konuşmak yerine.

güzel kardeşim sana ne oldu da böyle zart diye araya girdin?? Sana dokunacak bir durumda yok ortada değil mi?? Kadir abi şuan konuyu bulamadım bulsam gösterecektim neyse uzatmanın anlamı yok. Bi gün dener koyarız videoyu.

UĞUR_GSI
03-01-2010, 22:37
dostlar ben yenı yazabılıyorum ılk basta evet aracımı fazla ellıyorum derlerya b.... cıkardın dıye aynen oyle,evet fıltre ve powercap arabayı baydı gercekten ve acayıp bı lıfter sesı var aracımda hıc kesılmıyor ogun duyanlar üc araba gerıden duyuluyor ben olsam boyle asla yurumezdım dedıler ama ben aracımı ordan dostluk ortamında motor kırsa bıle denemekten cekmedım cekmemde ama sorunlu oldugunu herkes bılıyor bu halı bıle cok ıyı gıden bı hgtye boyle gıttı bu arada tup olayı dogrudur:D dostlar arasında zatı gecılme davası olamaz

punto_multijet
03-01-2010, 22:47
dostlar ben yenı yazabılıyorum ılk basta evet aracımı fazla ellıyorum derlerya b.... cıkardın dıye aynen oyle,evet fıltre ve powercap arabayı baydı gercekten ve acayıp bı lıfter sesı var aracımda hıc kesılmıyor ogun duyanlar üc araba gerıden duyuluyor ben olsam boyle asla yurumezdım dedıler ama ben aracımı ordan dostluk ortamında motor kırsa bıle denemekten cekmedım cekmemde ama sorunlu oldugunu herkes bılıyor bu halı bıle cok ıyı gıden bı hgtye boyle gıttı bu arada tup olayı dogrudur:D dostlar arasında zatı gecılme davası olamaz

tekrar yaziyorum bence izmirdeki en iyi GSI sendeki ;-)

jackal_JAZZ
03-01-2010, 22:50
yine kardeşlik kazandı. Darısı diğer büyük sehirlerin başına :)

chiefkadir
03-01-2010, 23:06
dostlar ben yenı yazabılıyorum ılk basta evet aracımı fazla ellıyorum derlerya b.... cıkardın dıye aynen oyle,evet fıltre ve powercap arabayı baydı gercekten ve acayıp bı lıfter sesı var aracımda hıc kesılmıyor ogun duyanlar üc araba gerıden duyuluyor ben olsam boyle asla yurumezdım dedıler ama ben aracımı ordan dostluk ortamında motor kırsa bıle denemekten cekmedım cekmemde ama sorunlu oldugunu herkes bılıyor bu halı bıle cok ıyı gıden bı hgtye boyle gıttı bu arada tup olayı dogrudur:D dostlar arasında zatı gecılme davası olamazCuma geliyom inşalah sana bi güzellik yapacaz :)

TaGo
03-01-2010, 23:06
Şükür yarabbi. :D

chiefkadir
03-01-2010, 23:09
Şükür yarabbi. :DKandurdun benü Uykuluk ısmarlassan gece geri dönerim :D

SifirinciMurat
03-01-2010, 23:09
4 sayfaya rağmen kavga çıkmayınca şaşırdım açıkçası

TaGo
03-01-2010, 23:10
Kandurdun benü Uykuluk ısmarlassan gece geri dönerim :D

sakatat dükkanı bulup molotofl komple yakarım sen merak etme :D

içinden sen istediğini pişmiş alırsın artık yeterki kal :D

chiefkadir
03-01-2010, 23:12
sakatat dükkanı bulup molotofl komple yakarım sen merak etme :D

içinden sen istediğini pişmiş alırsın artık yeterki kal :DTamam bro ,Erhanla gelecez büyük ihtimal havada iyi olursa bibuluşma düzenleyinde seyredelim :D

erh
03-01-2010, 23:17
bende bende.. :) cumartesi gunduz guzel bi bulusma ayarlayında arkadaslar tanısalım tanımadıgımız arkadaslarla da ;) inançla zaten görüşcez :)

jackal_JAZZ
03-01-2010, 23:32
Tamam bro ,Erhanla gelecez büyük ihtimal havada iyi olursa bibuluşma düzenleyinde seyredelim :D

Dayı geliysen bana haber vermiysen.. Yoksa beni sevmiymisen :D:D

Mustafa Birsesli
evet abi öncelikle widebandı takacaz bakacaz. Sonrasında; filtre için ya sağ sinyali söküces, yada polyesterden kaput yapıcaz onada güzel bir hava deliği... Nasip

polyester kaput benden sponsor hesabıı :)

aLperTunga
astra hertürlü alır,ve birde 2. vites 50 km astranın en öle devri..yüksek devirde astra daha cok ayırır..

VeNoM_35
03-01-2010, 23:36

kralsın nokta. :)

chiefkadir
03-01-2010, 23:39
Dayı geliysen bana haber vermiysen.. Yoksa beni sevmiymisen :D:DCombo az önce kararlaştırdık hesapta yoktu yane :)
Gelünce gorusuruk:hahaha:

Mustafa Birsesli
03-01-2010, 23:56
kralsın nokta. :)

kraldan çok kralcı olmayımda kanka biliyon sen çok moda :D (farkındamısınız görüşemiyozz:o)

BlackStone
03-01-2010, 23:59
kraldan çok kralcı olmayımda kanka biliyon sen çok moda :D (farkındamısınız görüşemiyozz:o)

abi yakında bol bol görüşcez şu iş yoğunluğu bi atlatayım turbo konusunda kafanın etini yemek için sabırsızlanıyorum :D

ibrahim
04-01-2010, 00:24
2aracada maşallah

EMG
04-01-2010, 01:08
Maşallah araçlara. Filtreye izalasyon yapın ve sinyali sökün bence

devilboy
04-01-2010, 01:22
maşallah çok güzel deneme olmuş

punto_multijet
04-01-2010, 07:24
Cumaya ayarlayalim bisiler madem misafirlerimizde var

UĞUR_GSI
04-01-2010, 07:46
Cuma geliyom inşalah sana bi güzellik yapacaz :)

kadirim başımızın üstünde yerin herzaman hazır,güzellikte senin gelmen olur zati:) merak ettim güzelliği:D bekliyoruz izmirce seni

UĞUR_GSI
04-01-2010, 07:49

eyvallah böyle sponsor bulmak ne mümkün :D

necoone
04-01-2010, 08:36
gsi güzel yürümüş maşallah ama ilk başta ağr kalmış sonradan toparlamış filitreyi çamurluğun içine uzatırsanız çok farklı olur bence

bravo hgt
04-01-2010, 08:50
her iki arcada maşşallah öncelikle hgt ci arkadaşım son dönemde hiç dyno ölçümü aldınmı acaba araç şuan kaç beygir onu merak ettim çünkü 98 mk1 bendede var ankaradayım bende bu arada herkese selamlar

UĞUR_GSI
04-01-2010, 09:13
gsi güzel yürümüş maşallah ama ilk başta ağr kalmış sonradan toparlamış filitreyi çamurluğun içine uzatırsanız çok farklı olur bence

filtre sıkıntı yaptı ama suan aracta bı sorun var eskı denemelerımızde baslangıctan sona kadar daha ıyı gıdıyor ve daha fark oluyordu o sorunu cozersek eskı halıne gelcek ınsallah,sunuda unutmamak lazım kaganın araba cok cok ıyı yuruyen bı hgt

necoone
04-01-2010, 11:23
filtre sıkıntı yaptı ama suan aracta bı sorun var eskı denemelerımızde baslangıctan sona kadar daha ıyı gıdıyor ve daha fark oluyordu o sorunu cozersek eskı halıne gelcek ınsallah,sunuda unutmamak lazım kaganın araba cok cok ıyı yuruyen bı hgt

aynı sıkıntı bende de vardı ta ki filitre kutusundan filitreyi tamponun içine verene kadar ilk motor soukken güzel gidiyodu motor ısındımmı istesiz kalıyodu şu an çok memnunum matkabın gaz yemesi değişiyo :)

livelydog
04-01-2010, 20:17
maşallah maşallah her iki araca da bu cuma ben de gelirim:)

chiefkadir
04-01-2010, 20:20
kadirim başımızın üstünde yerin herzaman hazır,güzellikte senin gelmen olur zati:) merak ettim güzelliği:D bekliyoruz izmirce seniGelince görün tosunum :D