PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uba 88 cupra açılım

inan mpower
04-01-2010, 21:54
Bazı Arkadaşlarımız şöle bir söylenti çıkarmışlar bu konuya açıklık getirmek istedim bu araç benim ve üzerinde k04 orjinal fabrika turbosu bulunmaktadır bunu kaç kere sölemem rağmen neden bazı arkadaşalr hala yok bunda gt28 var yok bu arabaya gt30 takıldı inanmayan arkadaşalarımız için size ıspat yarın sabah yada hemen şimdi bu saatte gelin yanınızda bir adet stoc cupra ve işten anlayan bir usta getirirseniz daha sağlıklı bilgiyi alabilirsiniz

mmustu
04-01-2010, 21:56
valla kıskanıyorum artık eke den daha popüler oldu bu cupra :hehe:

edo typer
Bazı Arkadaşlarımız şöle bir söylenti çıkarmışlar bu konuya açıklık getirmek istedim bu araç benim ve üzerinde k04 orjinal fabrika turbosu bulunmaktadır bunu kaç kere sölemem rağmen neden bazı arkadaşalr hala yok bunda gt28 var yok bu arabaya gt30 takıldı inanmayan arkadaşalarımız için size ıspat yarın sabah yada hemen şimdi bu saatte gelin yanınızda bir adet stoc cupra ve işten anlayan bir usta getirirseniz daha sağlıklı bilgiyi alabilirsiniz

herkes bısey soler normaldır. sızın aracınız ıcın k04s dedıkodusu var;) bnada ole dıyen oldu 28 veya 30 demedıler k04s dedıler. ne varsa var kımseyı ılgılendırmez aracına masallah arac ortada denemek ısteyen dener ıstemeyen denemez

Eray Yümsel
ohhhhh bu gece rahat uyuycam

Jerky
04-01-2010, 21:57
Kusura bakma ama tarafsız gözle, okuduklarıma baktığım zaman birazda bu durumun oluşmasına sebep olmuş olabilirsin. Rolling konusu, dyno konusunda da kaç kere dyno çıktısı istendi merak edildi ama hiç eklenmedi. Şimdi onunla bunun ne alakası var diyebilirsin ama bence böyle bir söylenti dolaşıyorsa sebeplerinden biride budur bence.

cembozbey
04-01-2010, 21:58
Kusura bakma ama tarafsız gözle, okuduklarıma baktığım zaman birazda bu durumun oluşmasına sebep olmuş olabilirsin. Rolling konusu, dyno konusunda da kaç kere dyno çıktısı istendi merak edildi ama hiç eklenmedi. Şimdi onunla bunun ne alakası var diyebilirsin ama bence böyle bir söylenti dolaşıyorsa sebeplerinden biride budur bence.

millet uyandı artık :icon_tup:
no mesaj no prim:)

inan mpower
04-01-2010, 21:59
herkes bısey soler normaldır. sızın aracınız ıcın k04s dedıkodusu var;) bnada ole dıyen oldu 28 veya 30 demedıler k04s dedıler. ne varsa var kımseyı ılgılendırmez aracına masallah arac ortada denemek ısteyen dener ıstemeyen denemez

kardeş yanlış anladın ortada deneme bahsi yok braz önce yine tlf aldım artık sıkıldımda zaten satıyorum arabayıda bidaha yürüyen araba yapmıcam yavaş giden birşeyler alıcam :D:D:D

cembozbey
04-01-2010, 22:00
kardeş yanlış anladın ortada deneme bahsi yok braz önce yine tlf aldım artık sıkıldımda zaten satıyorum arabayıda bidaha yürüyen araba yapmıcam yavaş giden birşeyler alıcam :D:D:D

sırf bunu demek için actın bu konuyu inan
bu yöneticeler sana neden katlanıyor inan anlamıs deilim

inan mpower
04-01-2010, 22:01

arkadaşım dyno ortada ama çıktısını aklemedim ekleyemedim uğraşamıyorum ne var bunda anlamadım burda dyno çıktısı koyunca orjinal turbosumu çıkıyo ortaya ? kii
zaten standart turbom varda anlamadım

Mr.K
04-01-2010, 22:01
Hahahaha fixtir bu ztn,once hit sonra git..(yap,populasyon olustur,sat) ahahaha

inan mpower
04-01-2010, 22:02
sırf bunu demek için actın bu konuyu inan
bu yöneticeler sana neden katlanıyor inan anlamıs deilim

anlkamadım şimdi neyi demek konu açmışım

Selman
04-01-2010, 22:03
ohhhhh bu gece rahat uyuycam

ahahaa:hehe:

EvrenCan_RS
Edo ER tayyarada NOS lu diyorlar haberin olsun...:D:D:D

edo typer

yurumek yada yurumemek sorun deıl. bu forumda senın benım aracımdan 5 kat hızlı yuruyen araclar var. hepsıne masallah. sorun arac sahıbının yada arkadaslarının tutumu. yanlıs anlasılma olmasın bu ıs matematık ısı gecen astra tubo konusunda k04 ıle 18g arasında dunya fark var dendı 18g nın output u 420 ps. senın aracının k04 ıle bu beygırler cıkıcagına ben olanak vermıyorum. haa benm dusuncem bu kımseyede bole bole demem. masallh dıorum her mesajıman sonra. yıne masallah kım ınanır kım ınanmaz kendı bılır. kımsenınde fıkrı degısmez yazılanlarla.

Jerky
arkadaşım dyno ortada ama çıktısını aklemedim ekleyemedim uğraşamıyorum ne var bunda anlamadım burda dyno çıktısı koyunca orjinal turbosumu çıkıyo ortaya ? kii
zaten standart turbom varda anlamadım

Bence bişey yok, beni ilgilendirmiyorda açıkçası ama çok soruldu insanlar mail adresi verdi eklenmesi için. Sanki sen eklememek için bir bahane arıyosun gibi gözüküyor dışardan. Ben anlamam dyno çıktısından turbonun standart mı farklımı olduğunu ama belki anlayan vardır bilemiyeceğim.

edo typer
04-01-2010, 22:05
Edo ER tayyarada NOS lu diyorlar haberin olsun...:D:D:D

stock motora 30 psı ustune 200 shot sıkıyom kıskananlar catlasın:D:D

Low-Rider
Senin aracında orjinal turbo olmadığına inananlar sen bu konuyu açtıktan sonra inanıcak mı yani ne değişicek

orcuns
gt28 olsa gt30 olsa daha ıyı degılmı yanı sen su msjımı vermeye calısıyosun benım arabam fabrıka cıkıslı bıcagın keskın yerın denk geldı ultra cıgerlı o yuzden bu guc cıkıyomu yoksa reklam olsun araba hemen satılsın dıyemı ?

mmustu
04-01-2010, 22:07
standart turbo ile 288 hp çıktı arabam şimdi 2876 takıyorum satılık teke :D

Mr.K
gt28 olsa gt30 olsa daha ıyı degılmı yanı sen su msjımı vermeye calısıyosun benım arabam fabrıka cıkıslı bıcagın keskın yerın denk geldı ultra cıgerlı o yuzden bu guc cıkıyomu yoksa reklam olsun araba hemen satılsın dıyemı ?

2.secenek bence.

oyle dusunmuyosa bile kendisi oyle lanse ediyo..garip bi durum ztn,bionceki konuda garipti buda garip,..

inan mpower
Bence bişey yok, beni ilgilendirmiyorda açıkçası ama çok soruldu insanlar mail adresi verdi eklenmesi için. Sanki sen eklememek için bir bahane arıyosun gibi gözüküyor dışardan. Ben anlamam dyno çıktısından turbonun standart mı farklımı olduğunu ama belki anlayan vardır bilemiyeceğim.

o zamab anlamıyosan gel sabah servise gidelim :D kardeşim valla bilmiyorum eklemeyi

Maxiboost
04-01-2010, 22:08
bence bu konuda hemen dyno sheet i ekle ya da eklettir ki herkes ağzının payını alsın :)

Mr.K
o zamab anlamıyosan gel sabah servise gidelim :D kardeşim valla bilmiyorum eklemeyi

mail atmayi,msne eklemeyide mi bilmiyorsun ? benim gordugum 3kisi msn&mail adresi verdi ?

mmustu

inan kaç kişi mail adresini verdi sana bi mail atsaydın eklerlerdi yaw.

Maxiboost
04-01-2010, 22:09

mail olarak gelmişti galiba sana, bana gönder ben ekliim tnetic@gmail.com a gönder :)

ahmet3425
onu bunu bilmem ama sunu biliyorum

İnan boyle bir konu acmakla hata yaptın:S

MeRtCaN
geceleri gözüme uyku girmiyordu bunu açıkladığın iyi oldu.

cembozbey
04-01-2010, 22:10
inan kaç kişi mail adresini verdi sana bi mail atsaydın eklerlerdi yaw.

abiicm bende özel mesaj attım bigundur gelcek dyno
tamamen amaç farklı her acılan geyik konusuna mudahale edliyorda burda bariz olan bu konuya neden mudahale edilmiyor ben onu anlamıyorum?

EvrenCan_RS

:D:D
Bende mertcan niye uykusuz geziyor diyordum

Jerky

Yahu ben söylenti yapan biri değilim ki. Beni pek ilgilendirmiyor açıkçası turbo standartmı değil mi? Ben gidişine bakarım :) Maşallah çok iyi gidiyor. Allah nazardan saklasın.

orcuns

reklamın ıyısı kotusu olmaz.masallah nazar degmesın. ıyı satıslar

mmustu
neyse ranthor geldi ben konuma gidiyorum :D

TheAce
04-01-2010, 22:11
baştan beri bütün konuları okudum ettim,

yaptığın hata apaçık ortada, tüm verileri bütün fotoğraflarıyla, videolarıyla ortaya koyacaksın ki ne senin başın ağrısn nede insanlar arkandan yada önünden konuşsun. 30 kere denenen bir rolling videosunda sadece 1 video koyup "ben geçtim" demek gibi bişey. o yüzdendir ki sen tüm herşeyi ortaya koymadan kimsenin düşüncelerine engel olamazsın. saygılar :)

MeRtCaN
04-01-2010, 22:12
reklamın ıyısı kotusu olmaz.masallah nazar degmesın. ıyı satıslar

neyi satıyorum anlamadım :confused:

Ranthor
Hic gerek yok reklama

Mr.K

aracini saticakmis ta arkadas.bikmis onu diyor.

Göki,ZD
04-01-2010, 22:13
inan bütün denemeleri sahip oldugun arabalarda bi mevzu kopuyor farkında değilsin galiba, zamanında denediğin m3,skn denemelerin şimdi de uba

orcuns

mertcanım senlık bır durum degıl arkadas arabasını satıyomus guncelledık

MeRtCaN
aracini saticakmis ta arkadas.bikmis onu diyor.

anladım

cupralar guzl arabalar bence

helekı bızım kara tren in hastasıyım ben :icon_tup:

Ranthor
04-01-2010, 22:20
Sohbet bolumunde araba reklami yapmak uygun degildir, konu kitlenmistir.