PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : spor salonu sorgusu...

kobemert
05-01-2010, 16:15
arkadaşlar geçen yıl 4 ay kadar bi salona gittim fakat saçma biyer olmasından dolayı istediğim verimi alamadım, hoca gözetiminde çalışamadım yani... bu sene tekrar başlamak ve düzgün biyere gitmek istiyorum.. hocaların gözetiminde çalışabileceğim, yıllık ücreti 1000-1300 lira arasında değişkenlik gösterebilen bi salon armaktayım... tavsiyelerinizi bekliyorum

he bu arada okulum şişlide evimde eyüpte olduğundan dolayı buralara yakın yerler tercihimdir :o

Chatin
05-01-2010, 16:20
elinde peşin parayla git sanırım mac vardı cevahir de.. git herşeyi konuş konuş gayet istekli olduğunu belli et. sonra paraya gelince önce uçacaklar. sen öğrenci olmandan gir bi yol bulalım falan de. ve çıkar elindeki para tam bu kadar de. eğer taksitli birşey duşunmuyorsan bilemem ama peşin paraya şuan mac ın bile ihtiyacı var.

kobemert
05-01-2010, 16:38
cevahirde mi?? orda spor salonu mu var ki?

Boost Up
05-01-2010, 16:42
Hillside a ne dersin?? Fiyat falan pek bilmem ama:o

kobemert
05-01-2010, 16:46
Sheraton Hotel'in içindeki miydi o hillside?

eğer oysa sanırım fiyat konusunda biraz iyidir :) ilk msj ımda öğrenci olduğumu yazdım :D

edit: pardon istinye parktaymış :D

Chatin
05-01-2010, 17:07
cevahir de görmüştüm birşeyler sanki. bi bak bakalım

Boost Up
05-01-2010, 17:11
İstinye Parkta yav..:)

Bulut Y.
05-01-2010, 17:15
hillside şerbetlidir biraz ama kraldır sevgilim ve bi kac arkadası oraya gidiyo gayet verimli sonuc aldılar ve gayet memnunlar kesinlikle tavsiye ederim hillside

kobemert
05-01-2010, 17:25
peki fiyat konusunda bilginiz varmı hillside hakkında??

Bulut Y.
05-01-2010, 17:30
1k dolarlar falan konuşuluyo :D

ömerve
05-01-2010, 18:36
eyüpteysen eğer hiç başka yer arama,flat ofisin en üst katında çok prof.bir salon açıldı.
tam bilmiyorum ama senelik 1200tl olması lazım,öyle birşeydi.

Spa merkezi,kapalı/açık yüzme havuzu,saunası vs süper bir yer,pişman olmazsın..Git bir ziyaret et derim.

Mert Safa
05-01-2010, 18:47
Profilo alışveriş Merkezi Njoy Sports Club :)

erh
05-01-2010, 19:04
mac tavsiye edenler olmus sanırım ma cuyesiyim fakat 2500 lira civarında yıllık uyelikleri. 1300 liraya 6 aylık uyelik yaparlar anca bilgin olsun. pazarlık gibi bir durum yok mac ta cunku

mgnPower
05-01-2010, 19:47
bende ariyorum aile olarak paket alicaz. yillik 3000-4000 diyen yerler bir sure umursamaz davraninca 2000 liralara kadar dustuler. su anda 3 ayri ilcede uc ayri binada cocuk bakimevinden yuzme havuzuna saunasina adan zye herseyi olan ve tum hepsinden haftanin 7 gunu full ve sinirsiz faydalanabilecegimiz yerler iki yilligina 3000 liraya dustuler. biraz daha nazlaniyorum 2500 lira desinler yaptiracam kaydimizi :D

kobemert
05-01-2010, 20:18
eyüpteysen eğer hiç başka yer arama,flat ofisin en üst katında çok prof.bir salon açıldı.
tam bilmiyorum ama senelik 1200tl olması lazım,öyle birşeydi.

Spa merkezi,kapalı/açık yüzme havuzu,saunası vs süper bir yer,pişman olmazsın..Git bir ziyaret et derim.

eyüp/alibeyköyde oturuyorum hocam.. o yüzden tam olarak flat ofis nerde bilmiyorum... ama gidip bi bakmakta dediğin gibi fayda var... araştırcam ;) teşekkürler

Profilo alışveriş Merkezi Njoy Sports Club :)

orayla konuştum fakat yıllık 1600 den aşağıya inmediler :(

mac tavsiye edenler olmus sanırım ma cuyesiyim fakat 2500 lira civarında yıllık uyelikleri. 1300 liraya 6 aylık uyelik yaparlar anca bilgin olsun. pazarlık gibi bir durum yok mac ta cunku

mac üyesiyim demişsinde, arkadaşın dediği gibi cevahirde var mı biliyomusun? ben çok kez gittim cevahire ama ilk defa böle bişe duydum? belki broşürlerinde falan nerelerde salonları olduğu yazıyordur, o yüzden sordum...

kayaakin
05-01-2010, 20:28
mac üyesiyim demişsinde, arkadaşın dediği gibi cevahirde var mı biliyomusun? ben çok kez gittim cevahire ama ilk defa böle bişe duydum? belki broşürlerinde falan nerelerde salonları olduğu yazıyordur, o yüzden sordum...[/QUOTE]

arkadaş ankaradakinden bahsetmiş. panora olsa gerek

8.000rpm
05-01-2010, 22:13
darüşşafaka derim ben

kop42
05-01-2010, 22:17
yav arkdas altı üstü spor salonu gıdecen agırlık kaldırcan kas yapacan neyını arastırıp soruyosunuz onu anlamadım halter kaldırınca altına kacırıp bez tutan hocalı bı salonmu arıyosun ????

SONE-R
05-01-2010, 22:19
yav arkdas altı üstü spor salonu gıdecen agırlık kaldırcan kas yapacan neyını arastırıp soruyosunuz onu anlamadım halter kaldırınca altına kacırıp bez tutan hocalı bı salonmu arıyosun ????

la kankü sadece bir senin şöyle konunun yok.. bak herkes birşeyler danışmak için konu açıyor.. sen ise yerinde sayıyorsun :hahaha::D

Serhat Y.
05-01-2010, 22:20
şişli civarlarında istersen eger sports international var 1 sene gitmiştim fena sayılmaz hillside ayarında diyebilirim yarı olimpik yuzme havuzlu jakuzili solarium lu iyi bir kompleks, birde cevahir otelin içinde var ben şuan oraya gidiyorum evime yakın olduğu için ufak ama yine havuzlu vede çok hijyenik otel olmasından kaynaklı, buarada hillside avrupa yakasında etiler alkent in içindedir

ömerve
05-01-2010, 22:38
eyüp/alibeyköyde oturuyorum hocam.. o yüzden tam olarak flat ofis nerde bilmiyorum... ama gidip bi bakmakta dediğin gibi fayda var... araştırcam ;) teşekkürler

Eyüpte kardeşim;kanal 7 binasının yanı..Eyüp/nişanca.

kobemert
05-01-2010, 22:39

ilk mesajımı okursan anlarsın... ilk gittiğim salonda hoca yardımı göremedim, sadece neyi nasıl yapıcaksın onu gösteriyorlar sonra tek başına uğraşıyosun, hoca gözetiminde çalışarak çok daha başarılı iyi sonuçlar elde edene arkadşalarım var, ordan biliyorum.. fazla ağırlık kaldırırsam ama altıma kaçırdığımda bez tutan bi hocada gerekli, biyer biliyosan, tavsiyelerini dinlerim. ;)

Eyüpte kardeşim;kanal 7 binasının yanı..Eyüp/nişanca.
teşekkürler hocam, araştırdım, arkadaşımın arkadaşı gidiyomuş.. yarın gidip konuşcam... ilgilenenler için teşekkürler...

sLp
05-01-2010, 22:44
kanal7 binası bildiğin üzere flatofis oldu. bugün akşam saatlerinde fiyat konuştum flatofisin en üstündeki fitness center ile. otellerin salonlarıyla alakası yok, tam anlamıyla profesyonel. yoğunluk olarak da bayan üyeler var ve karma şekil yapılıyor spor spa fitness vs :) 1 yıllık platin üyelik için benden 1950tl istediler. 12 taksit imkanı var ayrıca. eğer öğrenciysen de 1 yıllık platin c üyeliği mevcut. sadece haftasonları 2 gün yani. onun fiyatı da peşin 1000 tl. git, gör ve başka yere uğramana gerek bile kalmayacak. yardımcı olurum istersen görüşmelerde.

yıllık platin üyeliğini 1950 tl den 1500 tl peşine kadar düşürdüm ayrıca.

onursumer
05-01-2010, 22:52
bende atakoydeki sports internationala gidiyorum şişlidekide bayağı güzel ama ayırdığın butçeye uygun biryer değil ozellikle ilk uye olucaksan bayağı geçiriyorlar 2010 fiyatlarını bilmiyorumda sağlam zam yapmışlardır diye tahmin ediyorum :D

kobemert
05-01-2010, 22:57
sports international ilk üyelik için evet biraz fazla kasıyo, o yüzden flatofise bakıcam yarın.

kanal7 binası bildiğin üzere flatofis oldu. bugün akşam saatlerinde fiyat konuştum flatofisin en üstündeki fitness center ile. otellerin salonlarıyla alakası yok, tam anlamıyla profesyonel. yoğunluk olarak da bayan üyeler var ve karma şekil yapılıyor spor spa fitness vs :) 1 yıllık platin üyelik için benden 1950tl istediler. 12 taksit imkanı var ayrıca. eğer öğrenciysen de 1 yıllık platin c üyeliği mevcut. sadece haftasonları 2 gün yani. onun fiyatı da peşin 1000 tl. git, gör ve başka yere uğramana gerek bile kalmayacak. yardımcı olurum istersen görüşmelerde.

yıllık platin üyeliğini 1950 tl den 1500 tl peşine kadar düşürdüm ayrıca.

fiyat konusunda ilk önce bizimkilerle sonrada salonla anlaşmayı düşünüyorum :) eğer gerek olursa haberleşiriz hocam, teşekkürler ;)

Emir_b16a
05-01-2010, 23:22
gürsel mahallesi (okmeydanı ssk karşı sokağı oluyo sna yakın :D) mawi spor center hoca çok profesyonel sürekli kontrol altında çalışıosun aylığı yıllığı çok uygun git konuş bnce

34GUN34
07-01-2010, 08:59
eyüp te oturuyorsan o kadar paralar vermene gerek yok eyüp belediyesinin spor salonu senin işini görür ben kick box antrenörüyüm beylikdüzünde çalıştırıyorum. 1,5 sene önce eyüp teki salondada çalıştırıyordum. sana hem yakın hemde fiyat olarak diğerlerine göre çok çok makul bi değerlendir derim stadın hemen karşısında sultancenter in üst katında.

Cimmeria
07-01-2010, 09:10
sports internationala gidiyorum çok memnunum, şu aralar kampanya falan yapıyorlar cidd indirimleri var

erh
07-01-2010, 13:10

orayla konuştum fakat yıllık 1600 den aşağıya inmediler :(

mac üyesiyim demişsinde, arkadaşın dediği gibi cevahirde var mı biliyomusun? ben çok kez gittim cevahire ama ilk defa böle bişe duydum? belki broşürlerinde falan nerelerde salonları olduğu yazıyordur, o yüzden sordum...

Mac bebeköyde gmallda ve kanyonda var cevahirde mac yok.. Ankarada ise panorada var..