PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Autopia Reklam çekimi - Drift Academy Istanbul

ozcanozkaya
07-01-2010, 16:40
ŞİMDİ YANLAYAN REKLAMLAR MODA

Autopia Reklam çekimi, TRTUNING - Drift Academy İstanbul eğitmenleri ve pilotları eşliğinde çekildi.

Sık sık üzerinde durduğumuz konulardan biriydi, drift ağırlıklı görselliği olan reklamlar... Sonunda birileri bu görsel şölenin, reklam gelirlerine katkıda bulunabileceğinin farkına varabildi. Neden olmasın ki? Sonuçta reklamı izleyen kişilerin akıllarında bir şekilde yer edinmelisiniz. Bu da yaratıcılıkla gelecek olan bir şeydir. Yaratıcılık… Mesela farklı şekilde modifiye edilmiş, etkileyici performansı olan ve virajları eğlenceli bir şekilde lastik yakarak alan bir otomobil, yaratıcı bir örnek değil mi? Kesinlikle öyle. Bu hazineyi en son keşfeden ülkelerden biri olsak da, en kötü kullananlardan biri olmayacağımıza eminim. Bunun ilk örneğini de Autopia adlı otomobil alışveriş merkezinin reklamında görebiliyoruz. Henüz çekim esnasında bile tüm ekibin yüzünde bir gülümseme var. Drift’teki eğlence, sabahlara kadar süren reklam çekimine bile yansıyor. 80 kişilik ekip, harıl harıl çalışırken biz de TRTUNING ve Drift Academy İstanbul olarak oradaydık. Ne mi yaptık? Aslında elimizden gelen her şeyi yaptık diyebiliriz. Reklam çekimi için gereken kişi, Drift Academy İstanbul pilotu olan Burak Ünal idi. Diğer yandan Burak, kendi aracıyla kamera karşısına geçerken; bizse, olabilecek herhangi bir aksilik için Drift Academy İstanbul eğitim aracımızı hazırda bulunduruyorduk. Sabaha kadar yapılan çekimlerin ardından ortaya harika bir yapıt çıktı. Konu ile ilgili video yu ve fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.

KONU İLE İLGİLİ VIDEO GÖRÜNTÜLERİNİ BU LİNKTEN BULABİLİRSİNİZ:

http://www.trtuning.com.tr/?inc=vd&sltdvd=115

M.A.D
07-01-2010, 17:14
video gerçekten çook güzel olmuş efecktler falan mükemmel ellerinize sağlık

OmerRS
07-01-2010, 17:20
Araba seçimi yanlış diye düşünüyorum.

Boost Up
07-01-2010, 17:20
Araba biraz daha güzel olabilirdi, hiç değilse s14a:p

_sinan_
07-01-2010, 17:22
bence araba seçimi yanlış değil bana kalırsa reklamda modifiyeli bi kullanmaları çokda amaca yönelik olmazdı , reklam güzel ama okadar efekt varki drift olduğu belli olmuyor nerdeyse :D

CeSaNCeEm
07-01-2010, 17:23
Daha iyi bi araba olabilirdi bencede...

metin
07-01-2010, 17:31
ben tv de izlediğimde anımasyon sanmıştım çok efekt kullanılmış

mmustu
07-01-2010, 17:33
araba ne bilmiyorum ama kesinlikle AE86 olmalıydı :D

Dragger
07-01-2010, 18:11
Bence de daha iyi olabilirdi.

Mesela gece sahipleri uyurken otomobiller calıssa, her sokaktan bir otomobil cıkıp oraya gitse mükemmel olurdu :)

Reklamcı mı olsaydım napsaydım :D

mmustu
07-01-2010, 18:13
Bence de daha iyi olabilirdi.

Mesela gece sahipleri uyurken otomobiller calıssa, her sokaktan bir otomobil cıkıp oraya gitse mükemmel olurdu :)

Reklamcı mı olsaydım napsaydım :D

dimi gece arabalar güvenliği çiğneyip girseler içeri ve bütün mağazalardan içeri dalıp cam çerçeve indirip ................ vs vs vs moruk senin anlattığın avrupada olur benimki Türkiyede :D

CGTY
07-01-2010, 18:20
araba ne bilmiyorum ama kesinlikle AE86 olmalıydı :D

Dimi ama.Kesinlikle Ae86 olmalıydı. ;)

Reklam ve dizilere Kiralık Ae86.:cool:

Göki,ZD
07-01-2010, 18:31
giriş f1 sesi gibi o araçdan o ses çıksın sx alıyorum yarın :D

hondablo
07-01-2010, 18:38
dimi gece arabalar güvenliği çiğneyip girseler içeri ve bütün mağazalardan içeri dalıp cam çerçeve indirip ................ vs vs vs moruk senin anlattığın avrupada olur benimki Türkiyede :D

heuehueheuhehu kapılar açılsın içinden bira şişeleri dökülsün alemsin kanka hahahahah

DERAN_TUYNER
07-01-2010, 19:20
Reklamcı gozuyle değilde izleyici gozuyle baktıgım zaman bence guzel bir calısma fakat reklam veren acısından kesınlıkle fiyasko

Tek bır soru sormak ıstıyorum tekrar ızlemden kac kısı cevap verecek merak ettım kac m2 kapalı alan var yada reklam esnasında verılen bılgılerın kacını okuyabıldınız ınsanlar gorseli izlemekten yazılanları okuyamıyor

Nacızane fıkrım

DogukanB
07-01-2010, 19:43
Reklamcı gozuyle değilde izleyici gozuyle baktıgım zaman bence guzel bir calısma fakat reklam veren acısından kesınlıkle fiyasko

Tek bır soru sormak ıstıyorum tekrar ızlemden kac kısı cevap verecek merak ettım kac m2 kapalı alan var yada reklam esnasında verılen bılgılerın kacını okuyabıldınız ınsanlar gorseli izlemekten yazılanları okuyamıyor

Nacızane fıkrım

biz şu anda arabaya yoğunlaştığımız için öyle bence. mesela ben arabanın üzerinde janta bakmaktan bişeye bakamadım, ama eminim herkez benim gibi arabayla ilgilenmiştir şu anda. Reklamlarda çıktığında daha dikkat çeker yazılar.

DERAN_TUYNER
07-01-2010, 20:03
biz şu anda arabaya yoğunlaştığımız için öyle bence. mesela ben arabanın üzerinde janta bakmaktan bişeye bakamadım, ama eminim herkez benim gibi arabayla ilgilenmiştir şu anda. Reklamlarda çıktığında daha dikkat çeker yazılar.

Ama hedef kitle zaten otomobilseverler senın benım gıbı ınsanlar evde orgu oren bayanlar degılkı (onlar her yazılar okur :) )

dragstar
07-01-2010, 20:16
güzel olmuşda daha güzel bir 200sx kullanılabilirdi

ozcanozkaya
08-01-2010, 00:18
biz şu anda arabaya yoğunlaştığımız için öyle bence. Mesela ben arabanın üzerinde janta bakmaktan bişeye bakamadım, ama eminim herkez benim gibi arabayla ilgilenmiştir şu anda. Reklamlarda çıktığında daha dikkat çeker yazılar.

+1 . :)

Killah
08-01-2010, 00:22
Bence çok güzel olmuş. Elinize sağlık.