PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Ev-Ofis Guvenlik Sistemleri

Serencebey
07-01-2010, 23:04
Bugun aksam 19 sularında evimize giren hırsız bize buyuk bir zarar verdi.

Evimize çok aciliyetli olarak güvenlik sistemi yaptırmak istiyoruz.

Tavsiye edebileceginiz veya tanıdıgınız bu işle uğraşan biri var ise lutfen beni bilgilendirin.

PS: Hırsız Once camla kaplı olan balkonun bır camının kılıtlerını kırmıs daha sonra demır kapının kılıdını eğerek açmış arkasından da 11 kilitli vosvogen kapı denen pimapen kapıyı açarak iceri girmiş.

CeSaNCeEm
07-01-2010, 23:05
Çok geçmiş olsun canım benm forumdan tanıdık yoksa benm dükkanda çalıştığım firmanın adresini yada numarasını veriim...

MeRtCaN
07-01-2010, 23:06
gecmıs olsun burak.
cok uzuldum

Low-Rider
Geçmiş olsun lan :S şerefsiz herif

SULTANOGLU
burak çok gemiş olsun

hddsheriff
07-01-2010, 23:08
büyük geçmiş olsun....

Bulut Y.
07-01-2010, 23:08
geçmiş olsun mal yerine konur cana gelmesin..

Onuralp
07-01-2010, 23:09
Çok geçmiş olsun kardeşim. Allahtan siz evde değildiniz, kardeşin veya annen orada olsaydılar kötü olurdu. Allah korudu. Çok geçmiş olsun.

Şerefsizlerin ne yapacağı belli olmaz.

8.000rpm
07-01-2010, 23:10
geçmiş olsun :(
aynı durumları maalesef ben de yaşadım , şimdi benim olayı anlatmanın bir alemi yok
birçok güvenlik firması ile görüştüm , en mantıklı gördüğüm TEPE GÜVENLİK
7x24 güvenlik merkezi bağlantısı yıllık 200 küsur TL gibi bir rakam ödüyorum 10 taksit
tüm aparatlar bana ait , bunu karşılığında 1 defalığına mahsus 700 TL gibi bir bedel ödedim 10 taksitle , evimi değiştirirsem ücretsiz demonte + yeni eve monte ediyorlar
en popüler örnek pronet , hem USD cinsinden abonelik yapıyor hem de teçhizat onlara ait

tepe'nin en önemli özelliği , kolluk kuvvetlerinin olması
yani sen şehir dışındasın , eve birşey oldu , sen olay yerine intikal edemiyorsan tepe'nin müfettişleri gelip evini teslim alıyorlar ve sen veya bir yakının gelinceye kadar evi 24 saat nöbetçi bekliyor
vs..vs.. pek çok avantajı var , ara görüş teklif al , tavsiye derim

XoR
07-01-2010, 23:10
Geçmiş olsun kardeşim :( evin boş olması isabet olmuş.

Serencebey
07-01-2010, 23:19
adamdan tam 10dk sora gelmısız bızde eve kanıtlar o yonde.

Ankara emniyet muduru annemın patronunun tanıdıgıymıs hemen devreye gırdıler adam ben bulucam sen hıc merak etme demıs anneme

Ferhat_V
07-01-2010, 23:24
geçmiş olsun

kv661
07-01-2010, 23:25
Abicim en kolay güvenlik sistemi,

Barınağa gidiyorsun bir tane K9 alman kurdu alıp Tarkan'a eğitime veriyorsun 1.000TL gibi birşey alıyor Tarkan.

Ondan sonra da için rahat evden çıkıyorsun.

Çok geçmiş olsun, bu ara heryere feci dadandılar valla

alf
07-01-2010, 23:26
geçmiş olsun kardeşimm

emre yeşil
07-01-2010, 23:30
Geçmiş olsun kardeşim

On3R
07-01-2010, 23:45
Çok geçmiş olsun.
Elektronik alarm sistemi düşünüyorsan eğer http://www.simgeelektronik.com.tr/ bir incele.
Şu anda Ankara'da en çok abone sayısına sahip haber alma merkezli güvenlik firmasıdır.
Kullanılan ürünler Paradox marka.Zaten dünyada kullanılan iki marka önde geliyor birisi paradox diğeri ise dsc.
Firma'nın bir diğer artısı 4 sene abonelik sürdüren kişilerin sisteme sahip olmaları.Sistem 4 sene sonunda şahsınız adına geçtiği zaman sadece haber alma merkezi ücreti ödersiniz.

mgnPower
08-01-2010, 07:41
gecmis olsun ozeline bak canim kardesim serencem.

Tholl-ga
08-01-2010, 07:53
gecmıs olsn serence
Pronet ı tavsıye ederım.

SOMEONESPECIAL
08-01-2010, 08:04
Geçmiş olsun Burak...

Gün geçtikçe artıyor ve de artacak gibi görünüyor bu hırsızlıklar :icon13:

maxpower
08-01-2010, 08:07
çok geçmiş olsun

paşa
08-01-2010, 08:16
Bugun aksam 19 sularında evimize giren hırsız bize buyuk bir zarar verdi.

Evimize çok aciliyetli olarak güvenlik sistemi yaptırmak istiyoruz.

Tavsiye edebileceginiz veya tanıdıgınız bu işle uğraşan biri var ise lutfen beni bilgilendirin.

PS: Hırsız Once camla kaplı olan balkonun bır camının kılıtlerını kırmıs daha sonra demır kapının kılıdını eğerek açmış arkasından da 11 kilitli vosvogen kapı denen pimapen kapıyı açarak iceri girmiş.

Profilo Elektronik Servisi'nde kuzenim çalışıyor alarm güvenlik sistemleri keşif satış uzmanı istersen ara ücretsiz keşife gelsin en azından ne yaptırcanı bil pm atıyorum cebini tekrar geçmiş olsun ;)

ilkerrrrr
08-01-2010, 08:24
Burak çok geçmiş olsun. Yapabileceğim birşey varsa bir telefonun yeter.

mgnPower
08-01-2010, 08:28
gecmıs olsn serence
Pronet ı tavsıye ederım.

Gercekten uzerlerine sistem tanimiyorum. Bende bir bucuk yildir bu sistemi kullaniyorum. Haber almasi hizmetleri acil durumlari cok cok basarili.

Serencebey
08-01-2010, 08:46
Ilgınıze alakanıza cok ama cok tesekkur ederım.

bugun gonderılen PMlerın hepsınden randevu alıcam kesıf icin. hemde yuzyuze gorusmek daha ıyı olucaktır.

Tekrardan saolun Allah kımsenın basına vermesın maddiyatını gectım maneviyatı can sıkıyor.

Adamın aynı yerden tekrar gırebılecegını bılmek cok uzucu.

Mechanix
08-01-2010, 08:47
Geçmiş olsum Burak , bize de 2 sene önce girip civic'in anahtarını almıştı.Tabii arabayı da.

mgnPower
08-01-2010, 09:08
Ilgınıze alakanıza cok ama cok tesekkur ederım.

bugun gonderılen PMlerın hepsınden randevu alıcam kesıf icin. hemde yuzyuze gorusmek daha ıyı olucaktır.

Tekrardan saolun Allah kımsenın basına vermesın maddiyatını gectım maneviyatı can sıkıyor.

Adamın aynı yerden tekrar gırebılecegını bılmek cok uzucu.

ben hirsizlik olayindan sonra evi degistirmek zorunda kaldim. sonradan dank etti ama banada. alrmi sigortayi vs herseyi olaydan sonra yaptirdim. oncesinde sacma geliyordu ne hikmetse... zaman cok kotu coook.

Bestsi
08-01-2010, 09:12
Çok geçmiş olsun burak yapabilecegimiz birsey olursa herzaman arayabilirsin çok üzücü yaa :(

Ranthor
08-01-2010, 09:23
geçmiş olsun istanbulda olsan bir yer adı verebilirdim
bizim apartmana komple girdiler:(

Buğra A.
08-01-2010, 09:25
Geçmiş olsun Burak'cım.

deathofacar
08-01-2010, 09:37
geçmiş olsun burak iyi ki evde kimse yokmuş. binaya özel güvenlik tutun, en temizi ve hesaplısı öyle oluyor.

Berkan
08-01-2010, 10:20
Geçmiş olsun Burak :(

Tunacan
08-01-2010, 10:27
Geçmiş olsun Burak.
2 yıl öncede kız arkadaşımın ailesinin evine girmişlerdi gündüz vakti. Hemde karşılıklı iki daireyi ve çelik kapıyı kanırtarak.

İnsannın sinirleri zıplıyor. Seni çok iyi anlayabiliyorum. Birşeye ihtiyacın olursa alo de lütfen.
Benim bildiğim duyduyum bu işte pronet in iyi oldu. Fakat tepe güvenli vs gibi firmalarda iyidir mutlaka.
Ankara'nın en nezih semtleri diye bilinen bu yerlerde de bu tip olaylar yaşanıyorsa varın artık sizdüşünün.

mgnPower
08-01-2010, 10:48
TEPE'de guzeldi ama meteksanin iflasi ile ayrildi ve finansman destegini yitirdiginden TEPE kalitesinde bariz bir dusus oldu.

aqustic
08-01-2010, 19:54
Serencebey
http://www.aslanguvenlik.com/

Bu linkteki yeri tavsiye ederim.İzmirde ama.Alarm sistemini ordan alabilirsin.Sahibi sadece evlere degil İzmir emniyet ve askeriyesine sistem kuruyor.Özellikle emniyetin gözbebegi.Kendisi şu ana kadar gördügüm ve birdaha da bi eşini göremiyecegim elektronik manyagı tam bi pik ustası olmuş 34 yaşında çok mütevazi bi abi.Çok sıradışı projeler yapıyor.

_Burak_
08-01-2010, 20:15
Bizim binanın her yerinde (5 katlı 5 daireli) envayi çeşit kamera var her yerinde
Geçen sene sanırım alt kat soyulmuştu yinede
Görüntülerden çıktı bir şeyler fakat gerisi gelmedi

Çok geçmiş olsun

Vts_Power
08-01-2010, 20:37
burakcım çok geçmiş olsun abicim güvenlik firması müşterim var teklif alalım istersen

Serencebey
09-01-2010, 11:09
Herkese çok teşekkür ederim.

Dün Ankara Emniyet müdürü, asayiş şube müdürü ve Çankaya bölge sorumlusu sıkıntımıza teşrif ettiler. Konuşuldu edildi bu konunun üzerien düşeceklerini belirtiler saolsunlar ama bizim hiç umudumuz yok.

Dun cok uzun suren arastırmalarım ve sızden de bir iki arkadasın tavsiyesi uzerine - ki özellikle gürola cok tesekkur ederim- Pronetle anlaştım. Referanslarının çok kuvvetli olması beni cezbetti. Biraz konusup derdimi anlattım telefonda pazarlık vs. ile Bağlantı ücreti olarak 116$ ve her ay da otomatik ödeme ile 41$a anlaştım. Butun sistemi kablosuz olarak kurucaklar. 4 Adet hareket dedektörü 2 adet manyetik dedektör baglayacaklar.

Ilerde -ki umarım sızınde basiniza gelmez- lazım olursa dıye detaylandırdım.

M.A.D
09-01-2010, 11:14
çok büyük geçmiş olsun, bizim işyerinde güvenlik sistemi olarak ALS güvenlik sistemleri mevcut bi çok büyük firmanın güvenliğinden sorumlu, kamera, yangın sensöre, alarm vs., çok iyi fiyatları var bi görüş istersen http://www.alsis.com.tr/ 0212 347 99 44

ayrı olarak bi de broşür gelmişti tigra tech güvenlik sistemleri diye http://tigratech.com/ buna da bi bak derim kartvizit de Vural akgül yazıyor onunla görüş istersen numarası 212-217-17-95

yusufcan_k
09-01-2010, 11:14
çok büyük geçmiş olsun burak abi..

SOMEONESPECIAL
09-01-2010, 11:17
Çelik kapı taktıracakların dikkatine...

Kapıyı taktırırken kasanın arkasını mutlaka beton çimento ile doldurun...
Eski tip amerikan kriko ile kanırtıyorlar kilit kısmını... Ayrıca bu doldurma
işlemini yaparsanız Allah korusun depremde kasıp açılmamazlık yapmıyor.

Hamster
10-01-2010, 21:57
Kardeşim çok büyük geçmiş olsun.Allahtan size birşey olmamış.Umarım en kısa zamanda zanlı bulunur ve cezalandırılır.

mgnPower
11-01-2010, 01:04
burak bence cok dogru bir tercih gercektende. ben tolga ile gorusur baglanti icn olan kisimda bisiiler yapmasini rica ederim. referanslari gercektende cok guzel ve hizmeti aldginda kalite kisminida cok daha iiii anlayacaksin emin ol. alarmi caldiriyorum telefonu elime almaya firsat kalmadan araniyoruz. hatta cevap vermediginde dger numaralarda telefon susmadan devam ediyor. ozel bir anlasma neticesinde olay yerine ekip ambulans yada itfaiye istersende 10 dakikada geliyorlar. ben cok defa karakolu arayip ekip istedigimde gelmediklerinde kontrol panelinden tek tus ile ekip istiyordum cok hizli sekilde mudahale ediliyordu olaylara.

gfb01
11-01-2010, 02:50
geçmiş olsun bn bu saatlerde uyumadıgım için 2 defa hırsızla denk geldık kapıyı zorlarken ben kapıyı açmaya çaliştim oda kaçtı

Eriador
11-01-2010, 03:32
Geçmiş olsun Bro ... Elbet çıkar bi yerinden ...

Chatin
11-01-2010, 22:21
Herkese çok teşekkür ederim.

Dün Ankara Emniyet müdürü, asayiş şube müdürü ve Çankaya bölge sorumlusu sıkıntımıza teşrif ettiler. Konuşuldu edildi bu konunun üzerien düşeceklerini belirtiler saolsunlar ama bizim hiç umudumuz yok.

Dun cok uzun suren arastırmalarım ve sızden de bir iki arkadasın tavsiyesi uzerine - ki özellikle gürola cok tesekkur ederim- Pronetle anlaştım. Referanslarının çok kuvvetli olması beni cezbetti. Biraz konusup derdimi anlattım telefonda pazarlık vs. ile Bağlantı ücreti olarak 116$ ve her ay da otomatik ödeme ile 41$a anlaştım. Butun sistemi kablosuz olarak kurucaklar. 4 Adet hareket dedektörü 2 adet manyetik dedektör baglayacaklar.

Ilerde -ki umarım sızınde basiniza gelmez- lazım olursa dıye detaylandırdım.

tam üstüne geldi benimde bir yakınımın evine girdi ve biraz zarar vermiş şerefsizler ama iyi oldu bu bilgiler burak. bu arada geçmiş olsun. gürol un nick i ne bu arada.. bu fiyat bizim için de geçerli olur mu onu soralım.

ahmet3425
11-01-2010, 22:29
gecmis olsun hırsız girdiğinde evde kimsenin olmaması bence daha iyi cana geleceğine mala gelsin allahından bulsun...