PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A+ Bay-Bayan Kuaför Tanıdığı Olan ?

Tuner
10-01-2010, 14:47
Başlıktan anladığınız gibi Türkiye'ye yeni giriş yapmış saç bakım ve şekillendirici ürünlerini pazarlıyacağım yerler aramaktadayım.

Nişantaşı,Etiler,Ulus,Yeşilköy, Bağdat Caddesi v.b. lüks semtlerde bulunan kuaför dükkanlarına hitap eden ürünlerdir. (Örn:Şamp.60TL)

Esas isteğim tanıdıklarınız varsa referans olup gidebileceğimiz yerler tercihim bizi dinleyecek kişilere ulaşmak.

Marka genel tanımı 20 yıldır USA'daki Hollywood ünlülerinin kullandığı California menşeli bir marka

http://www.jbeverlyhills.com/home.html
http://www.jbeverlyhills.com.tr/ (Tam bitmedi)

yardımlar için şimdiden teşekkürler ilk hedefimiz İstanbul sonrasında diğer iller için tekrar yardım isteyebilirim.

Benim bu işe girme sebebim ürüne çok inanmış olmam ve ürünlerde hiç bir şekilde kimyasal madde bulunmaması %100 doğal olmasıdır referans olarak gideceğim yerlerin beğeneceğine eminim.

SekoLive
10-01-2010, 14:56
KEREM HAYIRLI OLSUN araştıralım çevremizde olanlara bi bakalım inş işe yarıcak birilerini buluruz

XoR
10-01-2010, 15:01
Kanka Tony & Guy açıldı Türkiyede Nişantaşında şubesi var.Senin istediğin yer burası ;)

emresener
10-01-2010, 15:02
Yeşilköyde Bay-bayan yardımcı olurum 2-3tane tanıdık var.

Tuner
10-01-2010, 15:15
Kanka Tony & Guy açıldı Türkiyede Nişantaşında şubesi var.Senin istediğin yer burası ;)

Moruk Tony&Guy ın kendi ürünleri var artık Süpermarketlerde bile satılıyor.

Tuner
10-01-2010, 15:17
Yeşilköyde Bay-bayan yardımcı olurum 2-3tane tanıdık var.

Emrecim olur olur hemde çok güzel olur haber bekliyorum o zaman senden

KEREM HAYIRLI OLSUN araştıralım çevremizde olanlara bi bakalım inş işe yarıcak birilerini buluruz

Teşekkür ederim kardeşim

XoR
10-01-2010, 15:19
Moruk Tony&Guy ın kendi ürünleri var artık Süpermarketlerde bile satılıyor.

Hacı Türk mantığı alt çekmeceden ürün kullanmak isteyen şube çıkabilir :D

GKS
10-01-2010, 19:20
ben olsam çatkapı giderim gözüme kestirdiğim segmentine uygun kuaförlere ürünleri ve markayı anlatırım bide sadece senin ürünlerini satıcak bi nokta belirleyip ordada vitrin ve teşhir çalışması yapardımki diğer yerlere örnek olsun millet görsün piyasada bilinsin sonuçta getirdiğin marka ve ürünlerin güzel A segmente hitap ediyosun hertürlü iş yaparsın hayırlısı olsun başarılar dilerim.

Tuner
11-01-2010, 16:40
ben olsam çatkapı giderim gözüme kestirdiğim segmentine uygun kuaförlere ürünleri ve markayı anlatırım bide sadece senin ürünlerini satıcak bi nokta belirleyip ordada vitrin ve teşhir çalışması yapardımki diğer yerlere örnek olsun millet görsün piyasada bilinsin sonuçta getirdiğin marka ve ürünlerin güzel A segmente hitap ediyosun hertürlü iş yaparsın hayırlısı olsun başarılar dilerim.

Teşekkür ederim A+ dükkan sahipleride çat kapı gittinmi dinlemiyorlar sorunum orda zaten belli bir markayı satıyor ve ilgilenmiyor o yüzden referansla gitmek istiyorum.

mmustu
11-01-2010, 16:43
yavrım akşam pederle bi konuşayım adam 30 yıldır nişantaşı esnafı :)

bay-bayan bir çok tanıdığı olması lazım ;)

Tuner
12-01-2010, 17:26
yavrım akşam pederle bi konuşayım adam 30 yıldır nişantaşı esnafı :)

bay-bayan bir çok tanıdığı olması lazım ;)

Teşekkürler ağabey haber bekliyorum.

Tuner
16-01-2010, 16:06
Güncel hala aranmakta

Killah
16-01-2010, 16:23
Kozyatağı sana uygun oluyorsa 2-3 tane tanıdığım kuaför var konuşabilirim yarın veya pazartesi.

Tuner
16-01-2010, 17:36
Kozyatağı sana uygun oluyorsa 2-3 tane tanıdığım kuaför var konuşabilirim yarın veya pazartesi.

eğer ürünlere uygun yerlerse tabiki olabilir çünkü ürünler pahalı haber bekliyorum kardeşim

cabriolet
16-01-2010, 18:29
ulusta özden var bi konuşurum kuzenimde orda çalışıyo geneldede oraya gidiyorum saçımı kestirmek için :)

bide bahçeşehirdeki özellikle erkek kuaförlerine gitmeni tavsiye ederim ben orda oturuyorum manikür ve pedikürümüde bahçeşehirde yaptırıyorum bu kadar bakımlı insan topluluğu görmemiştim daha önce sürekli sıra bekliyorum manikür pedikür için :D

şimdi manikür pedikür diyince millet ibne sanmasın temizlik imandan gelir tırnak etleri rahatsız ediyo beni :D

Tuner
18-01-2010, 14:43
ulusta özden var bi konuşurum kuzenimde orda çalışıyo geneldede oraya gidiyorum saçımı kestirmek için :)

bide bahçeşehirdeki özellikle erkek kuaförlerine gitmeni tavsiye ederim ben orda oturuyorum manikür ve pedikürümüde bahçeşehirde yaptırıyorum bu kadar bakımlı insan topluluğu görmemiştim daha önce sürekli sıra bekliyorum manikür pedikür için :D

şimdi manikür pedikür diyince millet ibne sanmasın temizlik imandan gelir tırnak etleri rahatsız ediyo beni :D

ok kardeşim ö.m. attım haber bekliyorum

ayrıyetten güncel