PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alarm Yardım

kv661
12-01-2010, 01:02
Arkadaşlar bu alarmlardan aramızda iyi anlayan varsa bana bir yardım lütfen.

İstisnasız her gece arabanın alarmı 1 tur olmak üzere çalıyor. Ondan sonra susuyor.İlk başlarda panik halinde donla dışarı fırlıyordum hırsız diye. Ondan sonra gece evin önüne webcam'den kayıt yaptım. Dirhem rüzgar yok,temas yok ancak gene kendi kendine ötüyor.

Sonra dedim ki tesisat herhalde dıp felan yapıyor kendi kendine. O günde komple kabloları teyp dahil olmak üzere söktüm ve kamera ile kayıt yaptım. Ancak gene aynı sonuç.

Bu arabanın alarmı durduk yere niçin ÖTÜYOR?Allah aşkına yardım :D:D:D:D

***Artık çalsa bile bazen bakmıyorum. Bir gün hakkaten hırsız girecek ve ben umursamıyor olucam :D

kv661
12-01-2010, 01:27
yaw arkadaş dandik takmadık ki.Cenmax taktırdık vaktiyle 140TL verip aldım olaya bak.

Sürekli yürek selanik oturulmaz ki arkadaş valla takmıyorum.Hele arkadaşlarla felansak alarm çalınca herp beraber göbek atıyoruz alarm ritmine göre :D (abartmıyorum o kadar sık çalıyor yani)

kv661
12-01-2010, 01:39
bu arada alarmın ayarı en katı konumda. Yani en hassas değil minimum hassaslıkta :D

CasabLanca
12-01-2010, 02:06
paranormal activity baskan :D:D:D

kv661
12-01-2010, 02:19
paranormal activity baskan :D:D:D

olm gece gece tribe sokma filmi izledikten 1 hafta içinde benimde aklıma geldi.

Bir beni çağırıyo aşağı diye. Korkumdan gidemedim :D:D:D

CasabLanca
12-01-2010, 02:29
abi bu alarmin ayari fln olmasin altina kedi fln girince?

aqustic
12-01-2010, 10:58
Darbe soketini söküp geri takmalısın.Sorun devam ederse alarm kutusunun içini açıp bi silmelisin.Yine devam ederse ultrasonic sensör arızalanmıştır.
Aynı problem geçen sene bende de vardı.Soketi söküp geri taktım nasıl düzeldiyse düzeldi.Soguk havalarda özellikle kışın daha fazla oluyordu bu problem

fsunnetci
12-01-2010, 11:08
alarmın beyninin üzerinde darbe sensörü hassasiyet ayarı var ordan hassasiyetini düşür..alarm devreye girerken kırmızı işik hızlı hızlı yanıp sönüyor ise ve kaç defa yanıp sondüğü mevcut arza kodunu gösterir.bunun daha iyi açıklamasını y.bosnada cenmax alarmın merkezine gidip orda ücretsiz baktırabilirsin.çok güzel bir yer kumanda pili değişimine bile para almadı arkadaşlar o yüzden cenmaxı takdir ediyorum..olmadı darbe sensörünü sök birde öyle dene bir akşam bak bakalım gene ötüyormu..eğer yine öterse darbe sensörlerinden değil arza beyinden yapabilir..

kv661
12-01-2010, 11:41
agalar ankaradayım nasıl gidiyim y.bosnaya?

saolun yinede önerileri denicem