PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadece önlere coilover takılabilrmi ?

devil_berk22
12-01-2010, 01:44
merak ettiğim bir konu varda sorduğum kişiler sadece önlere coil takarsın bişey olmaz derken, bazılarıda önlere takıp arkaya takmamak virajlarda tehlike yaratır dedi aracım astra h şuan 5cm eibach yay var bu yayların üzerine takıcam coilleri sizce sadece öne taksam bir problem yaratırmı namda yaptırıcam zaten teşekkürler şimdiden.

gfb01
12-01-2010, 01:56
coil almişken nıe diğerlerını takmıcankı okadar para verıp alıpta takmamak arkaları nam konusunu yavuz abi açmişti bı oku ıstersen

elpadre
12-01-2010, 07:05
yerınde olsam 4 une bır den takarım keyıflı olur ama sonradan yaptırısan sıkıntılı olur

M_PROJECT
12-01-2010, 07:14
o yaylarin uzerine nasil bi coilover takacaksin merak ettim alacagin coilover zaten kendi yayi ile gelir , bu kombinasyonu bozmak nekadar saglikli olabilir ki ? ayrica onlere takip arkaya takmamanin amaci nedir ?

TarikS
12-01-2010, 07:34
Uzak dur derim, gerek yok Nam islerine..

o yaylarin uzerine nasil bi coilover takacaksin merak ettim alacagin coilover zaten kendi yayi ile gelir , bu kombinasyonu bozmak nekadar saglikli olabilir ki ? ayrica onlere takip arkaya takmamanin amaci nedir ?

nam'da yaptiracakmis :) sadece one takmanin sebebi de maliyet sanirim, birisi daha yapmisti forumda..

M_PROJECT
12-01-2010, 07:43
yaziyomus nam die :D neremden okuyosam artik .

devil_berk22
12-01-2010, 15:51
arkadaşlar namda yaptırıcam hazır kit alma gibi bir durumum yok açıkcası 1100€ başlangıc fiyatları eibach coiloverların mesela

baretta
12-01-2010, 15:57
arkadaşlar namda yaptırıcam hazır kit alma gibi bir durumum yok açıkcası 1100€ başlangıc fiyatları eibach coiloverların mesela

Nam'da bahsettiklerini 4 amortisörede yaptırmış birisi olarak söylüyorum ; Sakın yaptırma. Çöpe atarsın o arabayı.Konforu unut , arabanın her yerinden ses gelmeye başlıyor.

-Aydın-
12-01-2010, 16:07
Uzak dur derim, gerek yok Nam islerine..

nam'da yaptiracakmis :) sadece one takmanin sebebi de maliyet sanirim, birisi daha yapmisti forumda..

Melih yapmıştı FİT'e. Önler coil arkalarda yanlış hatırlamıyorsam AP yay vardı

mrtngn
12-01-2010, 17:22
Bence paran yetiyosa git eibach,koni vs. artık ne istersen onu al..ama paran yetmiyosa yettigi kadar olsun mantiginda gitmenin bi alemi yok...Sonucta yürüyen aksam bu ihmale gelmez ;)

Arabada en dikkat ettigim ve önemsedigim seyler fren,lastik,yay,amortisör ve yürüyen aksamdır...Hiç bisekilde ihmale veya önemsememeye gelmez bunlar,sonucta onların üzerinde gidiyosun..3-5 fazla olsun tam olsun yoksa hiç olmasın derim herzaman:icon_tup:

seref1
12-01-2010, 19:27
coil işini namdan baska yapanlarda var.bi arastr istersen.bnde kmden duysam memnun kalmadı.yda duyduğm kdaryla adamına göre muamele.sağlam bi adamla gidersen okdar konfor esnaflığı ne yazkki:):)

devil_berk22
12-01-2010, 20:06
vazgeçtim açıkcası 5cm yayla idare edicez artık zaten aracı satma gibi bi durumda sözkonusu ancak coil takarsam satma süremi biraz uzatıcaktım kısmet değilmiş herkese faydalı bilgilerinden ve yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum..

tmRR
12-01-2010, 21:37
vazgeçtim açıkcası 5cm yayla idare edicez artık zaten aracı satma gibi bi durumda sözkonusu ancak coil takarsam satma süremi biraz uzatıcaktım kısmet değilmiş herkese faydalı bilgilerinden ve yardımlarından ötürü teşekkür ediyorum..
vazgeçtiğin senin için hayırlı olmuş..:) bu arada bende sadece önlerde coil kullandım ama ben yaptırmadım arabayı aldığım arkadaşım yaptırmış sağolsun.. kulakları az çınlamadı:)