PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÖNEMLİ ABD ordusu karadenizde savaş kaçınılmaz..

erayakar
14-01-2010, 10:42
BASINA SIZAN TELSİZ KONUŞMALARI..
TRABZONLU,LAR ; " Burası A-853, çarpışmadan kaçınmak için lütfen rotanızı 15 derece güneye çevirin. Şu anda 25 deniz mili uzaklıktasınız ve tam üzerimize doğru gelmektesiniz."

Amerikalılar ;"Asıl siz kendi rotanızı 15 derece kuzeye çevirin."

TRABZONLU,LAR;" Negatif ! Tekrarlıyoruz. Rotanızı 15 derece güneye çevirin."

Amerikalılar;" Sizinle ABD gemisinin kaptanı konuşuyor. Kendi rotanızı derhal 15 derece kuzeye çevirin."

TRABZONLU,LAR;"Önerinizi makul ve mümkün bulmuyoruz. Bize çarpmak istemiyorsanız rotanızı 15 derece güneye çevirin."

Amerikalılar;" (Artık sesini yükselterek)
Sizinle ABD Deniz filosunun büyüklükte ikinci uçak gemisi USS Lincoln'un Kaptanı Richard James Howard konuşuyor
.Beraberimizde iki kruvazör , avcı uçakları , dört denizaltı var. Ayrıca bizi hücumbotlar destekliyor. Size TAVSİYE etmiyorum, EMREDİYORUM! Rotanızı 15 derece kuzeye çevirin, aksi halde filomuzun emniyeti için tedbir alacağız. Derhal rotamızdan çekilin gidin.

TRABZONLU,LAR;" Sizinle HARBİ TÜRK KANINDAN TEMEL KONUŞUYOR.Burada iki kişiyiz. Beraberimizde bir köpek , akşam yemeğimiz , iki şişe YENİ RAKI ve bir de kanaryamız var. Kanarya şu anda uyuyor. Ayrıca bizi radyo istasyonu KARADENİZ La Coruna destekliyor. Şu anda TRABZONUN'nın ARAKLI kıyısında ve A- 853 numaralı Deniz fenerinde olduğumuzu göz önüne aldığımızdan , buradan hiçbir yere gitmeye niyetimiz olmadığını
söyleyelim. Deniz fenerimizin TÜRKİYE,DEKİ deniz fenerleri arasında büyüklük açısından kaçıncı sırada olduğu konusunda hiç bir fikrimiz yok. Kayalık sahillerimize kafadan geçirmek üzere yönlenmiş ***** geminizin emniyeti için istetiğiniz **** tedbiri alabilirsiniz. Ama yine de ısrarla tavsiye ediyoruz. Rotanızı 15 derece kuzeye çevirin.

Amerikalılar;" Okey, anlaşıldı.
Teşekkürler...

mmustu
14-01-2010, 10:45
bu nedir hocam yaa

aqustic
14-01-2010, 10:47
muştu imzana ayar oldum :D

B.Aktepe
14-01-2010, 10:47
güzel bir fıkra:)

B.Aktepe
14-01-2010, 10:48
ama yeri burası değil. fıkralarımız başlığında paylaşalım.

B.Aktepe
14-01-2010, 10:49
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=21709&highlight=f%FDkra&page=25