PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yahşi batı...

ceskin
16-01-2010, 22:28
Film hakkında izlemıyen arkadaslar için yorumda bulunmak istedim.bi umut gıttıgım fılmde gene husrana ugradım.cem yılmaz yaslandıkca espırı anlayısını yıtırıyor bence koca fılmde toplasan 20 tane espırı dıyebılcegımız seyler var.herkesın espırı yada komedi anlayısı farklıdır fakat bence ne harcadıgınız zamana nede paraya deymez.sadece kufur ederek guldurmeye calısıyo vede kız arkadas veya eşinızle gıtmek ıstemıycegınız sekılde kufurlerle..bır kere içten kahkahalarla gulen olmadı koca salonda.bilginize.yorumlara acıktır saygılar..

GKS
16-01-2010, 22:29
evt çok kötü film

ocean0636
16-01-2010, 22:29
Yarında ark.'la gıtmeyı planlıyorduk..

Boost Up
16-01-2010, 22:31
Bence güzel:)

Cem.B
ne diyo mesela kızla gidilmeyecek şekilde

ceskin
Yarında ark.'la gıtmeyı planlıyorduk..

inan bana sıkılır kalkıp gıdersınız o derece... gıtme fıkrını verenede cokerler benden demesı:)

M.A.D
16-01-2010, 22:32
rezalet bi filmdi cem yılmaz arogdan sonra ikinci kez gözümden düştü artık beceremio, paramı ve zamanımı boşa harcadım ;)

yiit
16-01-2010, 22:33
ince espriler var güzel ama konu ucuz boktan bi elmas pesinde kosturuyo herkes kisiden kisiye degisir esprilerin kalitesi

Frid
16-01-2010, 22:33

bir degerli eşya saklama sahnesi varmış akıllara zarar :D

Cem.B
16-01-2010, 22:34
rezalet bi filmdi cem yılmaz arogdan sonra ikinci kez gözümden düştü artık beceremio, paramı ve zamanımı boşa harcadım ;)

arogu beğendim bunu beğenmedim desen dicem bu film kötüde,demekki anlamıosunuz espriden pek

cem yılmazın böle durumlar için şovunda bi sahne vardı ama koymayım şimdi kızarsınız :)

ceskin
16-01-2010, 22:35

ö.m attım cem

Cem.B
16-01-2010, 22:38
ö.m attım cem

ok kardeşim okudumda bende o küfürleri ortamda erkek-kız ayırmadan edioyorum yani,demekki kişiden kişiye deişir ona bişi diemem

ceskin
16-01-2010, 22:41
cem dogru soluyosun sahıt oldumda en azından baskalarının yanında karın yada kız ark.ın yanında o laflar uymuyo bana gore.hele vadıdekı yıldızın oynadıgı rolde gladyotorun turk versıyonu gıllı ali tıplemesı aynı yaa ses konusma laflar hep aynı bı ellaam dememıs cok paçoz olmus bence

svtec
16-01-2010, 22:41
aslında iyi ama bütün yourmlara bakılınca CEM YILMAZ dan daha iyi bişeyler beklentisi olduğu için bence çünkü insanları çok çok daha üst seviyelerde güldürdü ve mizah kalitesi avrupa hatta dünayaya açılmaya başlayınca bizim için güzel bizim için komik ve bizim anlayacağımız espirilerden uzak kaldı son iki filminde görsel efekt kaliteli çekim yapayım hevesinde ama senaryolar berbat konular bize uzak
biz recep ivedikte bizden şeyler gördük o yüzden sevdik :)
mesela o cüssede 126 bise bindi komik..
ee pizzacı oldu ...
o yapıyla gitti koskoca firmaya ortak oldu ofis ortamına girdi
gitti golf oynadı..
yani bu yahşi batıda düşünsenize bir recep ivedik kovboy olsa... sabaha kadar karnımız çatlşardı gülmekten.. bence tek eksik baş rol oyuncusu... ve karakter cam yılmaz kamera arkasında iyi bunu kabul edelim artık stand up falan iyi ama sinemada biraz sıkıcı geldi çünkü değişiklik yok aynı.....

ceskin
16-01-2010, 22:44
abi zaten bence bıraz recep ıvedık e ozenılmıs sankı ama yanından bıle gecemez bence..

SerdaR A.
16-01-2010, 23:12
yürüyen coni efsaneydi ya :D

se®k@n
17-01-2010, 01:06
Valla ben gayet begendim filmi..

Cihan Çizmeci
17-01-2010, 08:43
Bende gayet beğendim çokta güldüm espri anlayışları farklıdır tabi :) Ama denildiği gibi yanımda bir bayanla gitmem derdim gitmeden önce ama kız arkadaşımla izledim oha dediğim yerler olmadı değil

buraek4
17-01-2010, 10:36
bence çok güzel bir filmdi...ama cem yılmazın filmlerini esprilerini anlamak biraz algı istiyo..mesela atın altına elini uzatıp kelebek çıkardığında sinemada kimseden tık yoktu ama ben yarıldım orda..arkadaşın dediği gibi yürüyen coni..ben orayı anlamadım yanımdaki arkadaş koptu onada...çok ince espriler var filmde...ben imkan olursa 2.ye giderim

cembozbey
17-01-2010, 11:00
at sahnesi kentaki amca yuruyen coni filmin geri alınıp ileri sarılması turkce olması yerli malı haftası cemyılmazın soyuldukları anda s.meseler bari demesi ....

espirimi arıyosnuz anlamdıgınız espirilerimi soruyosnuz arkadaslar?

ben 2. olarak gittim halende gitmek istiyorum gayette begendim cok kufurlu diyen arkadaslar ivedik ve damcanaya neden karısmıyorlar anlamıs değilim
bu filmi begenmeyen carpılır:)

SONE-R
17-01-2010, 11:04
bence de vasat bir filmdi.. sadece Gay kovboy sahnesinde şerifin söylediği söze güldüm, başka da gülünecek başka espri yoktu.. türk komedi filmleri kan kaybetmeye devam ediyor. küfürden belaltı sözlerden başka güldürecek ne bir yetenekleri ne bir oyunculukları var..
şekerpare, şaban oğlu şaban, hababam sınıfı, banker bilo, vs.. bu efsane filmleri izleyip oyunculuk dersi almaları lazım.. ama nerdeeee... yetenek yokki...

anılayvaz
17-01-2010, 11:12
ben kız kardeşimle gittiğim için küfürlerden rahatsız oldum.Ama flimden ince güzel espiriler vardı at sahnesi yürüyen coniyi arkadaşlar sölemiş.Benimde tavuk satma sahneleri hoşuma gitmişti kentucky de adama tavuk ekmek sattırırlar mı orda çok gulmustum :)

dragonflydesing
17-01-2010, 11:12
GORA'yı arattırdı bu film,cem yılmaz aynı senaryoyla devam etseydi gora 2 fln gibi süper olurdu,inş devam eder özellikle erşan kuneri sahnesine ölmüştüm gora'da :D

Bu film'de kötü değil fakat vasat kaçmıştı diğerlerine göre.

lucky Jackal
17-01-2010, 11:22
Gora(Türkler uzay'da),Arog (Türkler Dinazor Çağında),Yahşi Batı(Türkler Vahşi Batıda)
konsept hep aynı,sıktı artık.Gora'ya güldük,arogda gülümsedik,yahşi batıda canımız sıkıldı.Bence Cem Yılmaz ın en iyi filmi Her Şey Çok Güzel Olacak'tı.

SONE-R
17-01-2010, 11:24
cem yılmazın en güzel filmi yakında gelir.. Şener Şen ustayla bir filmde oynayacakmış.. ustadan bişeyler kapar belki...

smustu
17-01-2010, 11:26
ben cem yılmaz ı oldum olası sevmiyorum adam sürekli belden altı ile iş yapıyor bu filmide muştu istedi diye gittik amma vasat arogtan kötüydü arogta sadece sponsor reklamlarını görebildim

dR.selim
17-01-2010, 12:04
söylenilenlerin aksine cem yılmaz gittikce kotu espiriler yapmıyor, espirilerin seviyesini arttıyor bir tat bir doku gibi ortaokul cocugunun gulecegi seyler yapmıyor artık ha gora kadar degil ama aralıksız guldum:D

SONE-R
17-01-2010, 12:06
söylenilenlerin aksine cem yılmaz gittikce kotu espiriler yapmıyor, espirilerin seviyesini arttıyor bir tat bir doku gibi ortaokul cocugunun gulecegi seyler yapmıyor artık ha gora kadar degil ama aralıksız guldum:D

ne seviyesi anlatır mısın? merak ettim şu seviyeli esprileri :) avradını ..., a koyayım falan bunlar değil mi seviyeli espriler :D :D

dR.selim
17-01-2010, 12:11
ne seviyesi anlatır mısın? merak ettim şu seviyeli esprileri :) avradını ..., a koyayım falan bunlar değil mi seviyeli espriler :D :D

anlatmaya gerek yok bak anlamışsın işte:)

SONE-R
17-01-2010, 12:12

kendini tekrar ediyor cem yılmaz.. bu işi bıraksın veya ustalardan biraz ders alsın.. komedi filmi stand up yapmaya benzemez...

SONE-R
17-01-2010, 12:16
Cem Yılmaz'a ders ve kapak olsun... :icon_tup: Böyle oyunculuk ne şahanda ne cemde var.. :icon_tup:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2lffppVM4_I&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2lffppVM4_I&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wPHOH4hzUR4&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/wPHOH4hzUR4&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

ibooo
17-01-2010, 12:21

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Maxiboost
17-01-2010, 12:21

ahahah :D bence çok ince kaçmış bu sefer o yüzden çok tepki geliyor :)

Low-Rider
17-01-2010, 12:24
ya anlamayan recep ivedik izlesin , recep osurdukça gülsün sonra bak ne komik film yaptı desin

teggy
17-01-2010, 12:40
Goradaki karakterin farklı role uyarlanmış hali gibi oldugundan, esprilerin cogunun bel aşagı olmasından dolayı kabak tadı vermeye basladı. Cem yılmaz basrol degil de vizonteledeki gibi farklı karakterleri canlandırsa, arada bir cıkıp tiplemesiyle koparsa daha keyifli olacak. Gerçi onlar da haklı, bizim insanımız okuz ole bel aşşagı olmadan anlamıyor, gulmuyor. Cem yılmazı basrole verelim bassın kufuru, soksun 2 25 cm esprisi, gişe nasıl olsa patlar mantıgıyla film yapıyorlar...

Maxiboost
17-01-2010, 12:54
Goradaki karakterin farklı role uyarlanmış hali gibi oldugundan, esprilerin cogunun bel aşagı olmasından dolayı kabak tadı vermeye basladı. Cem yılmaz basrol degil de vizonteledeki gibi farklı karakterleri canlandırsa, arada bir cıkıp tiplemesiyle koparsa daha keyifli olacak. Gerçi onlar da haklı, bizim insanımız okuz ole bel aşşagı olmadan anlamıyor, gulmuyor. Cem yılmazı basrole verelim bassın kufuru, soksun 2 25 cm esprisi, gişe nasıl olsa patlar mantıgıyla film yapıyorlar...

bence küfürler bile sırf o yüzden vardı :) ince çalışmış ince :D

SULTANOGLU
17-01-2010, 13:04
hakikaten insanların bu filmden ne bekledikelrini anlamıyorum, yani hahaha diye girip hahaha diye çıkılmazki. ben filmi çok beğendim espriler hakkaten çok güzeldi baya inceydi tabi anlayana. aynen yukarda yazıldığı gibi beğenmeyen gitsin recep ivedik izlesin.

Mr.K
17-01-2010, 13:08
Film gayet guzel,sadece bicok kisi susup sen gulunce kotu oluyo mallar anlamio cunku ahahh film gayet ince esprilerden olusmus, genelde filmi salonda izeyen diger kisiler klasik cem yilmaz esprilerine gulebiliolar.Cok ince espriler sahneler, hareketler mevcut filmde. Gayet guzel aileyle sulaleyle, espri nlayisi gelismis herkes ile gidilir derim ben:)

Mr.K
17-01-2010, 13:10
bence küfürler bile sırf o yüzden vardı :) ince çalışmış ince :D

Olum salonda cogu kisi ztn kufurlu olan yerlere guluodu,kimse adam gibi gulmedi ki :) anlayan yok, biraz fazla inceydi :)

Eray Yümsel
17-01-2010, 13:11
mesela kelebeği yakalama sahnesine 1 kişi bile gülmedi ben koptum. at .... konmuş kelebek hesabı. neyi nasıl gördüğün önemlidir diyip yakalıyo ya :D

SerdaR A.
17-01-2010, 13:24
:D aynen aynen bide işin yoksa 10 dk ara diyo orda flim arası verdi

dR.selim
17-01-2010, 13:28
dünya savaşıda cok iyiydği yaw bir cıkar iki cıkar:D

Maxiboost
17-01-2010, 13:32
dünya savaşıda cok iyiydği yaw bir cıkar iki cıkar:D

ahuahu şarkı söyliip dio ya ingilizceye çevirince anlamını yitirio tabi biraz haha

elpadre
17-01-2010, 13:50
ızledım guzeldı tavsıye edılır

-ER-
17-01-2010, 14:04
Fimli nasıl bir beklentiyle gittiniz bilmiyorum ama film başarısız değil.

Ben film i beğendim ve izlerkende çok eğlendim.
Tabi filmi siz cem yılmaz olduğu için yüksek bir beklentiyle izlediğiniz için film kötü gelmiş olabilir.

TünayK
17-01-2010, 14:11
anlayana guzel bı fılmdı..mılletın mantık su 10 tl verdık altımıza sıcana kadar gulmelıyız...yok oyle bır dunya..."fılm" izlıyosun sonuc olarak butun olarak bak...bence cok basarılıydı...kaldıkı ucuza sıcana kadar gulmek ısteyenlere bır oenerım var hemde bedava, kankılerınızle bayılana kadar bırbırınızı gıdıklayın evde olma mı?

SULTANOGLU
17-01-2010, 14:13
anlayana guzel bı fılmdı..mılletın mantık su 10 tl verdık altımıza sıcana kadar gulmelıyız...yok oyle bır dunya..."fılm" izlıyosun sonuc olarak butun olarak bak...bence cok basarılıydı...kaldıkı ucuza sıcana kadar gulmek ısteyenlere bır oenerım var hemde bedava, kankılerınızle bayılana kadar bırbırınızı gıdıklayın evde olma mı?

bence cem yılmaz gıdıklasa daha çok gülerler

ulasstoprak
17-01-2010, 14:15
ivedik gibi konusuz 5 tane espiri üzerine kurulmuş bir film değil ...yahşi batı bence gayet başarılı tekrar gitmeyi düşünüyorum filmden çıktıgımda aklımda sadece bir apaçi aglıyor diyen kız kaldı hiçbişeyi hatırlamıorum... :)

MR.TurboALİ
17-01-2010, 14:16
kimse beğenmedi ama daha izlemedim izleyip yorum yapıcam ama o tv reklamları berbattı :S

VoodooRush
17-01-2010, 14:29
Bana hayatın anlamını vermedi. İlkinde ben anlamamışımdır dedim bi daha gittim. toplamda 50-60 lira civarı para harcadım bu filme. Püsküüt müsküüt bişey de bulamadım zaten filmden sonra :D

dragstar
17-01-2010, 14:32
ben şahan hiç bir zaman gülmedim komik gelmiyor saçma geliyor

yahşi batıda çok güzeldi bence gülmekten karnıma ağrılar girdi senaryoda iyiydi ama daha güzel olabilirdi en çok güldüğüm sahne kızılderililer geldiğinde bunları suyduklarında cem yılmazın bunlar bizi ikmesinler demesiydi:D bide soyulduklarında başa alıp türkçe olarak küfür etmesi:D yarıldım kelebek olayıda süper daha güzel işlemezdi

cem yılmaza herkes gülmez mesela annemle babama stand up showları izlettiğimde pek gülmediler ama gora ve arogda çok gülmüşlerdi

Cem.B
17-01-2010, 14:58
http://www.youtube.com/watch?v=hezkgiTkk3A

o zman şunu tekrar koyalım :)

brv
17-01-2010, 15:32
güzel eğlenceli bir filmdi,ince kaliteli espriler vardı...beğendim...arog faciasında sonra çekinere gitmiştim....

Anıl E.
17-01-2010, 15:37
Cem Yılmaz'ın Gora'dan sonra yaptıgı filmler düşüşe geçti bana göre..

Yahşi batı'da bekleneni veremedi

Boost Up
17-01-2010, 15:55
Gorada varsa yoksa küfürdü, e bunlarda bu kadar küfür olmayınca haliyle gülmüyorsunuz. Küfürle güldürmek kolay iştir, ha babam de babam küfür edince ne anlamı kalıyor ki? Kaldı ki bu filmde kullanılan küfürler gayet yerinde:)

Baran^
17-01-2010, 21:57
Kim ne derse desin çuvalladı cem yılmaz.Şahanın recep3 cıksın ilk 3günde kırar rekoru gene :)

smustu
17-01-2010, 22:52
Cok sanatsal bırfılm gıbı ballandıra anlatmanıza gerek yok o ınce espırılerın tamamında guldum ama ıyı degıl

dragstar
17-01-2010, 23:09

ahaha cuk oturmuş:D

cembozbey
17-01-2010, 23:11

:icon_tup::icon_tup::icon_tup::icon_tup:

batur vtc
17-01-2010, 23:12
aynen kardeş izlemeyim çok kötü bir flim olmuş ben görüşüm ben beyenmedim şahsen

Cem.B
17-01-2010, 23:19
recep le cemin filmlerini bir tutanla konuşmaya gerek yok zaten,recep i kimse izlemezken izlerdik tv8 de çokta gülerdik 10-12 dk tam yetio hatta videoalrı indirip defalarca gülerdik:)

ama iş sinamaya gelince bnm çok başımı ağrıtıyor ztn recep 2 ye gitmiştim 1 e gitmemiştim ondada 2. yarıda wc ye gittim başıma ağrıtcağıma ihtiyacı gideriyim daha ii die:)

Eray Yümsel
17-01-2010, 23:24
aynen ya o halimeyi kaç kere izledim bilmiyorum hahaha bi site vardı ozamanlar ordan download edip izlerdik internetcafede :D