PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi Dövüş Sporu?

F.A.T.İ.H
19-01-2010, 23:30
Yaklaşık bir sene taekwondo yaptım ve tahmin ettiğim gibi bir sonuç elde edemedim yani memnun kalmadım.Şuan Wing tsun düşünüyorum.Sitede dövüş sporlarıyla ilgilenenler vardı.Wing tsun hakkında ne dersiniz şuan en çok aklıma yatan dövüş sporu bu.

Emir_b16a
19-01-2010, 23:40
bi ihtimal bn yardımcı olabilirim :D ilk önce sporda aradığınız ne dir ondan bahsetseniz iyi olur iyi döwüşme yeteneği,hayatta kalma,atletik olma,güzel wücut,ortam,kan wahşet cinayet ..... :D ne aradğınızı sölerseniz size detaylı bilgi hatta istanbul içinde iyi hocalar tawsiye edebilirim

edit
izmir yazıyomuş :D en azından spor dalı hakkında bilgi weririm :D

F.A.T.İ.H
19-01-2010, 23:43
ilk önce sporda kalma,atletik olma,güzel wücut,ortam,kan wahşet cinayet .....

İstediklerim bunların ortaya karışık hali:)Daha çok sokağa yönelik istiyorum bunun yanında güzel bi vücutta fena olmaz.

SekoLive
19-01-2010, 23:43
İstediklerim bunların ortaya karışık hali:)Daha çok sokağa yönelik istiyorum bunun yanında güzel bi vücutta fena olmaz.

EN TEMİZİ GÜREŞ :d

se®k@n
19-01-2010, 23:46
Kesinlikle Wing tsun öneririm.. Ankarada yakın bi arkadasım hocalıgını yapıyo bu sporun.. O yüzden cok icinde kaldım sporun, faydalarını gördüm onda.. :D Emin Boztepe ile uzun seneler calıstı arkadasım.. Benim sahsi fikrime göre, uzak dogu sporları icinde ilk 3, hatta ilk sırayı bile alabilir..

Gösteristen uzak, direk sonuca gidilen bi spor..

tool
19-01-2010, 23:54
tek merak ettigim:
http://tr.wikipedia.org/wiki/Krav_Maga

ygtrn
19-01-2010, 23:57
boks tan başkası yalan.... hangi dövüş sanatı hocasına sorarsanız sorun eğer bi adamı adam akıllı pataklamak istiyorsanız size boksu önerecektir.... ve ayrıca kesinlikle vesinlikle göründüğü kadar kolay bi spor değil emin olun...

Emir_b16a
20-01-2010, 00:06
tek merak ettigim:

toplama sahte sawaş sanatı :) içinda kareteden judoya we alakasız olarak kickboxa bozsa kdr saçma sapan karışık teknikler war ama yapılırsa faydası olur

şimdi gelelim konuya :D

wing tsun araştırdım kısa bi süre çalıştım uzun süre çalışanlarla eylencesine bilgi paylaşımı olsun die antreman yaptım

eylenceli çok süratli iyi çalışılırsa % 90 korumanı sağlar güzel wücudu yaptığın antremandan fazlasını çalışarak elde edersin ki ztn çalışmak istersinde isteklerini wing tsun karşılar ama uzun süre çalışman lazım ki faydası olsun hocanı iyi seç sakın hocanın tanıdıklarını dinleme nette araştır kim ne ne kdr çalışmış ören başarılarını ören sahip olduğu hocalık seviyesini ören ona göre çalış çünkü

bu sporlarda genelde önce hocanın kopyası olur daha sonrada üstüne kattıklarınla başarılı olursun hocan kötüyse snde kötüsündür bu bu kdr basittir

bnm hocam kötü ama gel tataminin üstünde döwüşelim görelim kim daha iyi kim kelimesini çok duydum ilk önce döwüşmekten öte döwüşmemeyi örenmelisin ki sporda ilerleyesin

kısacası izmirdeki hocan yada ulaştığın insanın emin boztepenin örencisi olduğunu we hala ona bağlı olduğunu biliyosan hiç çekinme başla ;)

se®k@n
20-01-2010, 00:45
İzmir de degil iste benim bahsettigim arkadasım.. Öyle bi problem var.. :D

Emir_b16a
20-01-2010, 00:50
http://www.ebmas-tr.net/izmir.htm

ulaşın bilgi alın izmirli arkadaşlar :)

Yiğit Ş.
20-01-2010, 01:14
yaa dövüş sporu değilde yamakaşi çok ilgimi çekiyor benim. onu dene bence

BarBo
20-01-2010, 01:19
eğer spor ve değişik birşey diyorsan dediğin tür olabilir zaten kafana yatıyormuş.
ama bana sorsan box derdim.kendini geliştirdiğin zaman matrix gibi çaçaçat yapacağına güm diye devirirsin :D

alp1903
20-01-2010, 02:05
wing tsun öneririm bende çok güzel ve dinçte tutuyo

Göki,ZD
20-01-2010, 02:09
en temizi bi ardeşen almak kesin ve hızlı çözüm:D:D

PROMINENT
20-01-2010, 05:35
otomatik ardaşen kesin çözüm :) muay thai hapkido bunlar güzeldir...

ruudvan
20-01-2010, 05:38
capoera ıyıdır hareketlı oldugu ıcın serılık getırır ayrıca akrobası barındırmasıda vucudunda esneklık saglar...

zübeyir
20-01-2010, 06:52
dövüş sporu değil ama tae-bo sporu çok güzel taibox hareketlerını muzık eslıgınde toplu halde yapıyorsun .

gcapraz
20-01-2010, 09:33
kickbox öneririrm...

ceco
20-01-2010, 09:36

usta bu devırde sokakta bunlarla barınamassın:D adam bı tokat atıyosun sırtından küte cıkarıyor:D:D yumruk vuruyosun döner cıkarıyo:D:Dsokakt barınacam dıosan sen en ıyısı bı emanet al kendıne :D:D

Ahmet_28
20-01-2010, 09:44
ben dövüş sporu düşünsem kickbox seçerdim.sokaktada kendimi savunacam diyosunuz diğerleri bana çok yapay geliyor.tekme tokat dalacan işte :D

Bülent76
20-01-2010, 10:29
Arkadaşlar bu wing tsun hakkında bilgi verebilir misiniz biraz? Savunma ağırlıklı mı, dövüş ağırlıklı mı, nasıldır yani tarzı?

type-RRR
20-01-2010, 10:34
box ve güreş derim ben

B.Aktepe
20-01-2010, 10:41
tek merak ettigim:

http://www.kravmaga.com.tr/kravmaga.htm

krav maga iyidir:) bir aralar bende merak sarmıştım. jason bourne 3 lemesinde ve taken (96 saat) filminde liam neeson un kullandığı tekniktir. çok başlamaya heveslenmiştim ama olmadı bir türlü.

wingtsun yaptım 2 ay gibi kısa bir süre gerçekten çok zevkli yoran ter atan bir spor. ama ileri düzeyde eğitimi geliştirmedikçe sokakta şansının çok olduğunu düşünmüyorum.

http://mmaistanbul.com/

mma iyidir ( mix martial arts) :)

B.Aktepe
20-01-2010, 10:42
Arkadaşlar bu wing tsun hakkında bilgi verebilir misiniz biraz? Savunma ağırlıklı mı, dövüş ağırlıklı mı, nasıldır yani tarzı?

http://www.ebmas-tr.net/

emin ali boztepe nin okullarının bulunduğu bir site. sana yakın olan bir yerden istediğin bilgilere ulaşabilir ve gidip yerinde ders izleyebilirsin.

imhotep
20-01-2010, 10:44
yakın dovus en guzeli, böyle çift dalıcan filan.:D

F.A.T.İ.H
20-01-2010, 10:49
Kesinlikle Wing tsun öneririm.. Ankarada yakın bi arkadasım hocalıgını yapıyo bu sporun.. O yüzden cok icinde kaldım sporun, faydalarını gördüm onda.. :D Emin Boztepe ile uzun seneler calıstı arkadasım.. Benim sahsi fikrime göre, uzak dogu sporları icinde ilk 3, hatta ilk sırayı bile alabilir..

Gösteristen uzak, direk sonuca gidilen bi spor..

Benimde şuan en çok dikkatimi wingtsun çekiyo bi arkadaşım gidiyo uzun süredir adama yumruk atamıyosun:)

http://www.ebmas-tr.net/izmir.htm

ulaşın bilgi alın izmirli arkadaşlar :)

Bilgi için saol.Uygun bi zman bulduğumda gitçem bi ziyaret etçem nedir ne deiğldir öğrenmiş olurum hem:)

F.A.T.İ.H
20-01-2010, 10:51
usta bu devırde sokakta bunlarla barınamassın:D adam bı tokat atıyosun sırtından küte cıkarıyor:D:D yumruk vuruyosun döner cıkarıyo:D:Dsokakt barınacam dıosan sen en ıyısı bı emanet al kendıne :D:D
Öyle şeylerle işim olmaz.Sokakta barıncam diyede bi beklentim yok ben bu spora gidipte önüme gelenede dalmıcam.Hem spor olsun hemde bunun yanında bi dövüş sporu biliyim yeter.

F.A.T.İ.H
20-01-2010, 10:57
Bu arada fikirlerini belirtenlere teşekkür ederim.Krav Maga çalısçak yer bulmak sıkıntı olur.Capoera biraz fazla kaçar.En kötü ihtimalle box a giderim.

HALUK
20-01-2010, 10:58
kötü örnek olmak istemem, yanlış anlaşılmasın ama 20 yy. istanbulda yaşıyorsan, yüzbaşı rütbesine sahip sat komandosunun boynunu tinerciler kesebiliyorsa, her an köşe başında cüzdan para diye bıçak dogrultan insanlar çıkabiliyorsa, ben ölüp anam aglayacagına onun anası aglasın diyorsan, bir döviz bürosu yada kuyumcu tanıdıgın var ise kendine ruhsat çıkartıp, bu yy. en deli dövüş sanatı teknigini beline koyucaksın.
iki saat kata çizmene, yada vücudunu ısıtmaya gerek yok, hazır çizilmiş katalı ve ısıtılmış vücutlu çekip sıkıyorsun, cüzdanın ve telefonun cebinde, en önemlisi annen evde aglamıyor :)
oyuncak degildir, kendini koruma amaçlıdır, belden aşagı kullanınız lütfen ;)
illa spor olsun derseniz koşu bantı var, bisiklet var doga yürüyüşü var, mangal var.

http://img470.imageshack.us/img470/1096/krkkale18cu.jpg

Bülent76
20-01-2010, 10:59
http://www.ebmas-tr.net/

emin ali boztepe nin okullarının bulunduğu bir site. sana yakın olan bir yerden istediğin bilgilere ulaşabilir ve gidip yerinde ders izleyebilirsin.

Teşekkür ederim, ilk fırsatta gidip izlemek istiyorum:)

SONE-R
20-01-2010, 11:00
en iyisi b.ka taş atmamak.. taş atarsan üstüne sıçrar.. :)

Dragger
20-01-2010, 11:03
Sokakta dövüs falan filan onlar 10 sene öncesinde kaldı.

Bu devirde en güzeli bulasmamak...

F.A.T.İ.H
20-01-2010, 11:06
kötü örnek olmak istemem, yanlış anlaşılmasın ama 20 yy. istanbulda yaşıyorsan, yüzbaşı rütbesine sahip sat komandosunun boynunu tinerciler kesebiliyorsa, her an köşe başında cüzdan para diye bıçak dogrultan insanlar çıkabiliyorsa, ben ölüp anam aglayacagına onun anası aglasın diyorsan, bir döviz bürosu yada kuyumcu tanıdıgın var ise kendine ruhsat çıkartıp, bu yy. en deli dövüş sanatı teknigini beline koyucaksın.
iki saat kata çizmene, yada vücudunu ısıtmaya gerek yok, hazır çizilmiş katalı ve ısıtılmış vücutlu çekip sıkıyorsun, cüzdanın ve telefonun cebinde, en önemlisi annen evde aglamıyor :)
oyuncak degildir, kendini koruma amaçlıdır, belden aşagı kullanınız lütfen ;)
illa spor olsun derseniz koşu bantı var, bisiklet var doga yürüyüşü var, mangal var.

http://img470.imageshack.us/img470/1096/krkkale18cu.jpg

7.65 kırıkkale güzel silahtır:)Ben yalnış anlaşıldım galiba sokakla bir problemim yok şuan için ben hem stres atıyım hemde birşeyler öğreniyim maksat spor olsun;)

ceco
20-01-2010, 11:10
kardeş zaten bılenler bılgısını paylaşıyor bılmeyende işi makaraya vuruyor, kımsenın senı yanlıs anladıgı yok kanka;)

altima
20-01-2010, 11:15
dövüş ,,güzel vücut,, birazda eğlence amaçlı olsun diyosan ve DANS etmeyi seviyorsan "CAPOHEIRA" tavsiye ederim.

saygılar
Rıdvan :)

mertacar
20-01-2010, 11:17
valla ne yap et savunma ağırlıklı çalış, boşuna kavgada döven taraf olma karşı taraf davacı olduğunda paşa paşa ödüyorsun para cezasını kendimden biliyorum.. keşke dövmeseydimde sırf kendimi savunsaydım diyorum karşıdakini etkisiz hale getir yeter dövmeyi boşver ;)

SONE-R
20-01-2010, 11:20
valla ne yap et savunma ağırlıklı çalış, boşuna kavgada döven taraf olma karşı taraf davacı olduğunda paşa paşa ödüyorsun para cezasını kendimden biliyorum.. keşke dövmeseydimde sırf kendimi savunsaydım diyorum karşıdakini etkisiz hale getir yeter dövmeyi boşver ;)

yok yaw olur mu? burası türkiye, burda yapanın yanına kar kalır.. dürüst namuslu adam gibi adamı gazeteciyi öldürürsün sonra kahraman gibi karşılanırsın, ünlü olursun.. :icon13:

Orhan
20-01-2010, 11:20
boks iyidir geçen yılda haberlerde çıkan bi video vardı hatırlarmısın bi boksör trafikte çıkan bir tartışma sonucu kendini korurken 3-4 kişiyi yere seriyordu gülmekten karnım ağrımıştı
http://video.mynet.com/53shekill53/hatali-sollamadan-cikan-kavga/359337/

elpadre
20-01-2010, 11:21
daha once capoerayla ugrastım cunkı break dans bılıyorudm sımdı hepsı yalan oldu tavsıye ederım bır ıse yaramaz ama aıkodoyu tavsıye ederım

mertacar
20-01-2010, 11:23
yok yaw olur mu? burası türkiye, burda yapanın yanına kar kalır.. dürüst namuslu adam gibi adamı gazeteciyi öldürürsün sonra kahraman gibi karşılanırsın, ünlü olursun.. :icon13:

valla doğru diyorsun. konuda haklıydım,çıkan tartışmada karşı küfür edince tepem attı oldu bişiler. ama nedense mahkemeye verdiğinde ikinci celse de hakim değişmişti ve sorgusuz sualsiz cezayı yazdı gene olan haklıya oluyor :)

B.Aktepe
20-01-2010, 11:24
kötü örnek olmak istemem, yanlış anlaşılmasın ama 20 yy. istanbulda yaşıyorsan, yüzbaşı rütbesine sahip sat komandosunun boynunu tinerciler kesebiliyorsa

http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=74527

kalbinden bıçaklandı ve o bıçakla ilk yardım hastanesine koşarak gittiği gittiğinde bilincinin açık olduğu ve ameliyatta vefat ettiğini söylemişlerdi.

lütfen küçümseme gibi olmasın.

Allah rahmet eylesin yattığı yer nur olsun.

ceco
20-01-2010, 11:29
daha once capoerayla ugrastım cunkı break dans bılıyorudm sımdı hepsı yalan oldu tavsıye ederım bır ıse yaramaz ama aıkodoyu tavsıye ederım

usta breakdance ı nezman hangı ara yaptın bende kovaladım bı ara o işi de :D semt neresı?

F.A.T.İ.H
20-01-2010, 11:39

kalbinden bıçaklandı ve o bıçakla ilk yardım hastanesine koşarak gittiği gittiğinde bilincinin açık olduğu ve ameliyatta vefat ettiğini söylemişlerdi.

Allah rahmet eylesin sen o kadar operasyondan sağ çık şerefsizin biri gelsin bi sigara parası yüzünden bıçaklasın böyle adaletsiz bir ülkede yaşıyoruz geçenlerde hapisten çıkmıştı diye hatırlıyorum.

HALUK
20-01-2010, 12:29

küçümseme olarak algılanmasın, ben yüzbaşı rütbesine erişmiş bi dünya dögüş sanatı ögrenmiş, arazide haftalarca börtü böcek yiyerek yaşamayı ögrenmiş birine, bu dövüş sanatları ile yakından uzaktan ilgisi olmayan tinercilerin, yaptıgı olayı yazdım, keşke çekip vursaydı onları şimdi çoluk çocugunun başında olsaydı,
allah rahmet eylesin. ben iyi yapmışlar demedim keşke silahına davransaydı iyi yaparmış anlamında söyledim.

Serhat Y.
20-01-2010, 12:37
Son 3-4 senedir k1 i takip ediyorum moataii stili ve k1 birlesince izlemesi acayip keyifli oluyor, toplam ucer dakikadan 3 raund, sonuca cabuk gidilmesi izleme keyfini artiriyor patlayici gucun cok fazla onplanda oldugu bir tarz, tavsiye ederim gecen seneye kadar eurosport her pazartasi saat 21-24 arasi veriyordu bu sezon biraz dengesiz yayin akisi eurosportta bazen h.ici bazende c.tesileri veriyor artik

Emir_b16a
21-01-2010, 01:56
kötü örnek olmak istemeyen arkadaşa itafen ( büyük kısmı) alıntı yaparsam kimse okumaz

onu kullanmayı snden iyi bilen biri çıkarsa karşına naapıcaksın pki ?

sn 7.65 çelince 45 kalibre çıknıca karşına naapıcaksın ? duwar arkasına mı geçiceksin çelik yelekmi korucak sni ? duwardanda geçer çelikyelekte deler

eyer hayatta kalma gibi bi sorunun warsa sileh taşıma ruhsatını ztn devket werir ki örneini sn wermişsin !!! yanlış anlaşılmasın demişsin ama silah tawsiye etmek sna düşmez

SİLAH TAŞIYAN KULLANAN ADAM ACİZDİR !!!

sna bıçakla saldıran adama silah çekersen acizsindir çekti dersen yine acizsindir çektirme derim sna

sat komandosun örnei wermişsin allah rahmet eylesin ama onlar askerde asker olarak hayatta kalmayı örenirler gerçek hayatta hayatta kalmayı örenmezler bunu sakın unutma !!! hiç bi tinerci durduk yerde küfür yemeden kimseyi öldürmez

hayatta kalmanın ilk kuralıdır onur kırma kim olursa olsun !!!

silahı falan bırakın arkadaşlar eyer hayatta kalmak istiyosanız EGO nuzu yenmeyi örenin !!!

ağar oldu bekli ama kimseye silah taşımayı önermek başına masumiyet koyarakta olsa(kimse yanlış anlamasın !!!) doğru diğildir

amaç spor yapmaksa arkadaşa izmirde irtibata geçicek ebmas ın tek hocasının adresini telefonunu derslerini saatlerini yolladım yok silahmış yok bıçakmış yalan hepsi

çok biliyosan hayatından ödün wer iş yerine gitme o işi yapma oraya gitme taşıyandan uzak dur hayatta kal yada yaralanma en basititi eyer illa girmek zorundaysan önce bıçağa karşı çıplak elle kendini korumayı ören !!! sonra hareket et

ha bn giricem cebimde ztn silahım war dersen ruhsatı warsa sıksanda yatıcaksın ne gerek war ?

wing tsun düşünen arkadaşıma

dostum adresi hocayı ilk sayfada link olarak attım sna aradığın herşey adreste mewcuttur ara konuç ören

kraw magaya gelince :D

arkadaşlar krawmaga gibi o kdr çok spor çıktıw e tarihe gömüldüki çok önemsemeyin keza israillilerin sporumuz ddiği bi spordur ilk sayfada yazım ne olduğunu sawaş sanatı derler yeni sawaşlarda o spora gerek dahi yoktur

hayatta kalma gibi bi derdiniz warsa önce hayatta kalmak nası örenilir onun nası öreniliceğini bi araştırın bulamazsanız bna pm yoluyla ulaşın bn size bi adres wericem 3 5 sene içinde örenirsiniz o adres yardımcı olamazsa bn size 1 fikir suniim

2 ew sahibi olun birinin kirasından geçiminizi sağlayın 1inde yaşayın ewden çıkmayın depreme dayanıklı olsun insanlarla iletişiminizi koparın size yeter silahta hayatınızı 1 kere bilemedin 2 kere kurtaırır 3 üncüde karşıdan mermiyi yersiniz !!!

uzun oldu ama lütfen okuyun

TheAce
21-01-2010, 02:22
kötü örnek olmak istemeyen arkadaşa itafen ( büyük kısmı) alıntı yaparsam kimse okumaz

sn 7.65 çelince 45 kalibre çıknıca karşına naapıcaksın ? duwar arkasına mı geçiceksin çelik yelekmi korucak sni ? duwardanda geçer çelikyelekte deler

eyer hayatta kalma gibi bi sorunun warsa sileh taşıma ruhsatını ztn devket werir ki örneini sn wermişsin !!! yanlış anlaşılmasın demişsin ama silah tawsiye etmek sna düşmez

tıpkı sadece dayak yememek için dövüş sporu öğrenmeye çalışan acizler gibi ;)

Emir_b16a
21-01-2010, 02:32
tıpkı sadece dayak yememek için dövüş sporu öğrenmeye çalışan acizler gibi ;)

yediklerine saysınlar diyorum bn :D

STeaM
21-01-2010, 07:26
ben pek dövüş sporu olarak adlandırmak istemiyorum ama boksu tavsiye ederim.
klasik boks. ciddi efor sarfediyosun ve en isabetli vuruşlar genellikle bu spordadır.

F.A.T.İ.H
21-01-2010, 08:51

sna bıçakla saldıran adama silah çekersen acizsindir çekti dersen yine acizsindir çektirme derim sna

sat komandosun örnei wermişsin allah rahmet eylesin ama onlar askerde asker olarak hayatta kalmayı örenirler gerçek hayatta hayatta kalmayı örenmezler bunu sakın unutma !!! hiç bi tinerci durduk yerde küfür yemeden kimseyi öldürmez

hayatta kalmanın ilk kuralıdır onur kırma kim olursa olsun !!!

silahı falan bırakın arkadaşlar eyer hayatta kalmak istiyosanız EGO nuzu yenmeyi örenin !!!

ağar oldu bekli ama kimseye silah taşımayı önermek başına masumiyet koyarakta olsa(kimse yanlış anlamasın !!!) doğru diğildir

amaç spor yapmaksa arkadaşa izmirde irtibata geçicek ebmas ın tek hocasının adresini telefonunu derslerini saatlerini yolladım yok silahmış yok bıçakmış yalan hepsi

çok biliyosan hayatından ödün wer iş yerine gitme o işi yapma oraya gitme taşıyandan uzak dur hayatta kal yada yaralanma en basititi eyer illa girmek zorundaysan önce bıçağa karşı çıplak elle kendini korumayı ören !!! sonra hareket et

ha bn giricem cebimde ztn silahım war dersen ruhsatı warsa sıksanda yatıcaksın ne gerek war ?

wing tsun düşünen arkadaşıma

dostum adresi hocayı ilk sayfada link olarak attım sna aradığın herşey adreste mewcuttur ara konuç ören

kraw magaya gelince :D

arkadaşlar krawmaga gibi o kdr çok spor çıktıw e tarihe gömüldüki çok önemsemeyin keza israillilerin sporumuz ddiği bi spordur ilk sayfada yazım ne olduğunu sawaş sanatı derler yeni sawaşlarda o spora gerek dahi yoktur

hayatta kalma gibi bi derdiniz warsa önce hayatta kalmak nası örenilir onun nası öreniliceğini bi araştırın bulamazsanız bna pm yoluyla ulaşın bn size bi adres wericem 3 5 sene içinde örenirsiniz o adres yardımcı olamazsa bn size 1 fikir suniim

2 ew sahibi olun birinin kirasından geçiminizi sağlayın 1inde yaşayın ewden çıkmayın depreme dayanıklı olsun insanlarla iletişiminizi koparın size yeter silahta hayatınızı 1 kere bilemedin 2 kere kurtaırır 3 üncüde karşıdan mermiyi yersiniz !!!

uzun oldu ama lütfen okuyun

Yazdıklarına harfi harfine katılıyorum zaten silahla yada bıçakla işim olmaz.Yakın zamanda wingtsun için görüşmeye gidicem o olmazsada kickbox olur.İlgin için teşekkürler:)

GKS
21-01-2010, 09:38
bi ihtimal bn yardımcı olabilirim :D ilk önce sporda aradığınız ne dir ondan bahsetseniz iyi olur iyi döwüşme yeteneği,hayatta kalma,atletik olma,güzel wücut,ortam,kan wahşet cinayet ..... :D ne aradğınızı sölerseniz size detaylı bilgi hatta istanbul içinde iyi hocalar tawsiye edebilirim

edit
izmir yazıyomuş :D en azından spor dalı hakkında bilgi weririm :D

kanka güzel ve atletik vucüt istiyorum ne yapmalıyım he bu arada hergün fix 100 tane şınav çekerek formumu korumaya çalışıyorum bana hangi sporu öneriyosun :=)

Emir_b16a
21-01-2010, 10:18
kanka güzel ve atletik vucüt istiyorum ne yapmalıyım he bu arada hergün fix 100 tane şınav çekerek formumu korumaya çalışıyorum bana hangi sporu öneriyosun :=)

iyi bi hocayla fitness yap kanka dietisyenlede destekle kısa sürede faydasını görürsün

Bülent76
21-01-2010, 10:41

Spor salonuna falan gitmek istemiyorsan veya oralara gidecek vaktin yoksa en iyisi şınav, barfiks, dips ve mekik bence. Bunların yanında biraz da koşu yaptın mı süper :)