PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haiti'deki Depremle ilgili Yardim..

s7158
20-01-2010, 00:19
UPS 22 kg ın altındaki herşeyi Haiti'ye ucretsiz tasiyor. Gida, giysi, ayakkabi vs gonderebilirsiniz. American Airlines ucretsiz olarak doktor ve hemsireleri Haiti ye tasiyor. 212-697-9767 212-697-9767 telefon numarasindan irtibata gecin. Bu mesaji yayabildiginiz kadar yayiniz.

Dragger
20-01-2010, 00:26
Dün de ben acmıstım, böyle birsey yokmus.

Yalan dolan kısacası :)

UPS sitesinde acıklaması da var.

Vtec-SEDAN
20-01-2010, 00:28
gerçekten oranın durumu çok kötü, Allah yardımcıları olsun..

Dün de ben acmıstım, böyle birsey yokmus.

Yalan dolan kısacası :)

UPS sitesinde acıklaması da var.

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ

Haiti'de meydana gelen deprem felaketinin ardından yurtdışı kaynaklı bazı medya kuruluşları ve sosyal paylaşım sitelerinde UPS Türkiye'nin 50lb. altındaki gönderileri Haiti'ye ücretsiz olarak göndereceği haberleri yayınlanmıştır. Bu haber ne yazık ki doğruyu yansıtmamaktadır. Sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan telefon numaraları doğru olmamakla birlikte UPS'e ait telefon numaraları da değildir.

UPS Türkiye olarak bizler de Haiti'ye yardım etmek isterdik fakat merkezimiz UPS A.B.D. 1milyon Dolarlık , 500.000$'ı nakit, 500.000$'ı ihtiyaç duyulan malzemelerin gönderimini kapsayacak şekildeki bu yardımı tüm ülkelerdeki UPS adına gerçekleştirmektedir.

UPS'in Haiti'ye gerçekleştirdiği yardım A.B.D UPS tarafından yürütülen bir organizasyondur. Amerika UPS bu yardımı Kızılhaç ve UNICEF ile ortaklaşa yürütmektedir. Bireysel yardımları direk Haiti'ye göndermemektedir. Kızılhaç ve UNICEF'in toplu gönderilerini taşımaktadır.

Sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan bu yanlış haberler doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek istedik. UPS Türkiye olarak Haiti'ye göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

UPS Türkiye Kurumsal İletişim
http://www.ups.com.tr/index.asp