PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pasta cila

AhmetG
21-01-2010, 19:02
depoyu karıştırırken 3 çeşit ürün buldum. birincisi çbs pasta (katı), ikincisi garip bi markası olan üzerindeki türkçe etikette çizik giderici pasta yazan kutunun üstünde ise car wax yazan yine katı bir ürün (üzerinde çok bilgi vermemiş), üçüncüsü ise blue coral marka sıvı car wax. ne zaman ve neden aldığımı hatırladım. 3-4 sene önce otoparkta arabanın birisi çıkarken çamurluğa sürtmüş ve ezmiş, temas ettiği yerde de kendi rengini bırakmıştı. ikinci ürünü gittim aldım rastgele bi yerden, uyguladım ama diğer arabanın rengi çıkmadı benim arabadan. sonra gittim çbs pasta aldım, onu uygulayınca diğer arabanın rengi çıktı arabamın boyasından. bu durumda ikinci ürün pasta'dan ziyade wax mı oluyor? bu arada ürünler ağızlarına kadar dolu, neredeyse hiç kullanılmamış gibi. araba da 4-5 yıldır ne boya koruma ne pasta cila hiç bişey görmedi :o bu ürünleri kullanarak bişeyler yapayım diyorum. makinam yok, el ile yapıcam. nasıl yapayım, ne önerirsiniz?

Swift
21-01-2010, 20:22
ikinci ürün ufak tefek çizikleri kapatmak için diye biliyorum.
wax uygulama konusunda yardımcı olurlar.ben imkansızlıktan süngerle uygulayıp kuru bi bez ile silmiştim :D mikrofiber fln yoktu