PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HKS bov bide hks style bov varmış:)

G_TT_I
02-01-2007, 22:51
HKS SSQV BLOW OFF VALVE in bide hks style olanı varmış ap acık kolpası yani bunalır nasıl bişi oldugunu goren varmı farkı nsl anlasılıyo???

Bi arada apexi turbo timerların sahteleri vardı ama onalrı ayırt etmek için bi dunya yol vardı hatırladıgım kadarıyla.

Maxiboost
03-01-2007, 21:30
arkalarındaki somundan ayırt edilio die biliorum bide fiyatı tabi şaka gibi ya adamalr her sektörde :D bide bursada bi tipler varmiş bov yapioruz çok dayanıklı fln :D

XSi
04-01-2007, 10:24
arkalarındaki somundan ayırt edilio die biliorum bide fiyatı tabi şaka gibi ya adamalr her sektörde :D bide bursada bi tipler varmiş bov yapioruz çok dayanıklı fln :D

bursada yapılamaz mı ki?

çok mukopmleks bişeydir bov dediğin alet..

HKS geliştirmiş eyvallah ama taklit etmek çok kolay, zaten çinliler yapıyor taklidini konu başlığındada yazıyor..

Türkiyede de yapılır çok rahatlıkla.. bursada ki dediğin şahıslar ucuz fiyat veriyosa denemekte fayda var

G_TT_I
05-01-2007, 13:47
tr de yapalıamıcak hiç bişey yok ama muhim olan kaliteyi yakalamak

Marka vermiyim, bag zı uruler araba rolantide calısırken baglantı yerlerine parmagını koyunca içine cekmek istiyo :D

Emir_b16a
05-01-2007, 15:09
walla türkiyede herşey yapılıyo bi bow mu yapamıcaklar :D 3 arabadan 1 araba yapıyolar kazasız die satıyolar :hahaha:

Mrt
05-01-2007, 18:57
hehehe bizim bi tornacı arkadas vardı xtra biliyosunnn hani bi dükkan vardı oraya bov veriodu :D 45ytl falan

Maxiboost
06-01-2007, 00:56
bursada yapılamaz mı ki?

çok mukopmleks bişeydir bov dediğin alet..

HKS geliştirmiş eyvallah ama taklit etmek çok kolay, zaten çinliler yapıyor taklidini konu başlığındada yazıyor..

Türkiyede de yapılır çok rahatlıkla.. bursada ki dediğin şahıslar ucuz fiyat veriyosa denemekte fayda var

yapılamaz diye birşey demedim ama ne kadar performans alırsın kaçırırmı kaçırmaz mı? belli değil ne bir testi var ne birşeyi sonuçta adamın işi değil ki onu yapmak ne seri üretimi olur ne birşeyi ben böyle düşüünüyorum bazı parçalarda güvenirlik önemli benim için monza takıpta yerinden çıkan arkadaşlarım var şaka gibi böyle birşey yaşamaktansa kalitesinden emin olduğum bir ürünü alırım

VolcanoS
06-01-2007, 01:10
style< oln çakma

mancolog
22-01-2007, 07:03
bov yap,makta bisi yok ben kendi bovumu yapmistim ama kacirdi... neyse style larin uzerinde sticker yazi yok ve dokum izleri var... arkadaki somundanda belli olur...

ef186
22-01-2007, 08:30
bov yap,makta bisi yok ben kendi bovumu yapmistim ama kacirdi...

:D :D :D :D