PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kenwood ddx-7039 double din tv - tuner hk ...

watchword
13-03-2010, 22:12
arkadaşlar meraba . aracımda ; kenwood ddx - 7039 double din kullanıyorum . geçenlerde tv - tuner modülü taktırdım ve necvox anten ile kullanıyorum . gerek montajı yapan yer gereksede tv - tuner kullanan arkadaşlarım tv modunda çekimin gayet iyi olduğunu sölediler . fakat ; ş.içi ' nde çok düşük hızlarda ve yüksek binaların arasından geçerken sinir bozucu şekilde yayın gidiyo . geçenlerde dijital tv tuner anten ' leri olduğunu gördüm . burdur ' da yaşıyorum ve % 80 arabamı burdur ' da kullanıyorum . burdur ' da dijital yayın yok . hala eski sistem analog yayın var . dijital tv tuner anteni alsam , burdur ' da görüntü alabilirmiyim ? şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim ...

ccc_mk1
08-04-2010, 03:15
digital tuner ler bi çok bölgede sorunsuz olarak çalışıyor fakat fiyatları çok uçuk.

watchword
08-04-2010, 08:11
digital tuner ler bi çok bölgede sorunsuz olarak çalışıyor fakat fiyatları çok uçuk.

bu bölgede malesef çalışmıyomuş . bizim buralar mahrumiyet bölgesi gibi zaten ...