PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 206 van için yardım

ewoboys
13-01-2007, 23:10
arkadaşlar van modeli ruhsata hususi olarak işletilebilyormu cam koltuk masrafı nekadardır beyaz gri garicinde başka renkleri warmıdır adanada bordo warda o orjinal rengimidir yoksa kendisimi boyatmıstır acaba:soru:

Low-Rider
13-01-2007, 23:12
hususi araca çevirmek pahalıya patlıyor diye biliyorum

ALPER-VNS
14-01-2007, 02:45
bende siyahı war ama aldığımda işletmiştim ruhsat ilk çıkarken.. şimdi bi arkadaşıma koltuklar cam açtıma wergi algı ruhsat yani herşey dahil 2.500 e maloldu.. bi takipçiye falan gidersen tam rakamı we neler yapman gerektiğini anlatacaktır sana

vanların beyaz gri bordo ve siyah modelleri TR ye getiriliyo.. yurtdışında kırmızı ve ege mavisi de war ama sparişle bile getirmiyolar..

ben alırken 2buçuk ay bekledim siyah renk için (sanki BMW 3.35ci alıyoruz :D ) ama satıştaki kız beni kandırdı 3 hafta diye sonra haftaya geliyo, gemide şimdi, aa gemi yola çıkmış falan die oyaladı beni bi aktm 2buçuk ay olmuş geldi sonunda.. ayrıca her partide (ki bu partiler 3 ayda bir geliyo) 2 tane siyah getiriyodu göral peugeot.. yani siyah bulmak zor kısacası..

Ferhat_V
14-01-2007, 09:11
aracı alırken husisi olarak alacaksın...
2 el alırsan çevirttireceksin proje çizdireceksin falan filan 2 milyardan aşağı değil..
alırken hususi olarak işlettir iş yerin varsa ruhsatı ordan göster.