PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Kurtlar Vadisi FİLİSTİN"

Almanci Tane-R
27-03-2010, 17:35
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1364070336126&ref=mf

Kurtlar Vadisi ekibi, Mavi Marmara baskınında ölen 9 Türk'ün intikamını beyazperdeye taşıyor

Kurtlar Vadisi yeniden intikam peşinde .. Irak’ta Türk askerinin başına çuval geçirilmesinin intikamını Kurtlar Vadisi Irak ile alan "Polat Alemdar" namlusunu İsrail’e çeviriyor..

Hazırlıklarına aylar önceden başlanan "Kurtlar Vadisi- Filistin"in senaryosu, İsrail askerinin Mavi Marmara gemisine saldırması ve 9 Türk’ü öldürmesinin ardından değiştirildi..

Kurtlar Vadisi- Filistin’de Polat Alemdar, 9 Türk’ün intikamını almak için İsrail ’e gidip olayın sorumlularını cezalandırmaya çalışacak..

Bilindiği gibi daha önce Kurtlar Vadisi’nde yaşanan bazı diyaloglar İsrail Hükümeti’nin tepkisini çekmişti..
kaynak:
http://www.gazeteciler.com/kurtlar-vadisi-filistin-o-gemi-icin-degisti-news17949.html

Kasım ayında vizyona girmesi planlanan “Kurtlar Vadisi: Filistin” filmi Türkiye’nin en pahalı yapımı olacak. Kurtlar Vadisi’nin 30 ülkeye ihracat yapmaya başladığını açıklayan dizinin yapımcı ve senaristlerinden Bahadır Özdener, “Filistin için yapacağımız film, ‘Kurtlar Vadisi: Irak’ın 10 milyon dolarlık yapım maliyetini geçecek. 100 ülkede aynı anda vizyona girecek filmle dizinin ihracat pazarı da büyüyecek” dedi.

Frid
27-03-2010, 17:38
kurtlar vadisi roll istiyoruz :D

Meco
27-03-2010, 18:10
bende california roll istiyorum:)

said_
27-03-2010, 18:17
gladyo yu çok fazla beğenmemiştim umarım bu sefer daha güzel olur

Anıl E.
27-03-2010, 18:18
Kurtlar vadisi dizisi ve sinema serileri..artık şeyini çıkarttı
Para kazanma derdinde uzaklaşıp diziyi kapatsınlar filmde çekmeye kalkmasınlar artık..
Son bölümde Ölümsüz polat alemdar'ı izleyen var mı hala :)

Almanci Tane-R
11-06-2010, 08:18
http://www.cnnturk.com/2010/turkiye/06/10/gemiye.saldirinin.intikamini.polat.alemdar.alacak/579689.0/index.html

B.Aktepe
11-06-2010, 08:21
fellerin kafasına silahı dayar tam vuracakken kızını görmek istemiyor musun der,

o da kurtulur. kızı filan büyüyüp intikam olaylarına girmez sanmam. kız 20 yaşına gelene

kadar polat ölür artık yani :)

kurtlar vadisi filistin e de senaryo yazdım :D

gemi sahnesi ile başlar komandolar gemiye iner başında da asabi bir komutan vardır öldürün der türkleri kesin vurulanlardan biri polatın yakınlardan tanıdığıydır
karısı gider polata der kocamı öldürdüler polat intikam almaya and içer ahuahua:D

emri veren komutanı bulur onu öldürmek için dolanır durur. sonunda öldürür :D

04.06.2010 12:09 da yazmıştım ben biliyorum:D

Day Walker
11-06-2010, 08:24
zaten kurtların yazarlarından biri sizin foruma takılıyo demişlerdide inanmamıştım :D

Almanci Tane-R
11-06-2010, 08:26
bende bir an düşündüm ben bunu bir yerden hatırlıyor gibiyim diyordum icimden. şimdi anlaşıldı :D

Boost Up
11-06-2010, 08:27
bende california roll istiyorum:)

canım çekti vallahi:D

mmustu
11-06-2010, 08:29
04.06.2010 12:09 da yazmıştım ben biliyorum:D

aynen geçen gün gazetede görünce aklıma gelmiştin bro :D

CasabLanca
11-06-2010, 08:40
cılkı çıktı artık dizinin

clioGT
11-06-2010, 08:44
versinler gazı, versinler gazı....

fatih(fb)
11-06-2010, 09:09
tamda başında yazdıkları gibi tamamen hayal ürünüdür:D:D

Evrenoz
11-06-2010, 09:19
Şahane bir ülkeyiz.

9 vatandaşımız öldürüldü, tepeden tatmin edici bir hareket gelmedi.

Film gibi bir ülkeyiz...

Film yaparız; film içerisinde öcümüzü alır, film içerisinde intikamımızı tamamlar, film içerisinde israile gerekli karşılığı verir, film içerisinde gerekli ceza-i yaptırımları uygularız.

HALUK
11-06-2010, 09:24
filistin den sonrada.
kurtlar vadisi cadde olucakmış. polatla memati cadde de gaz açıp behlülü kovalayacaklar, çünkü behlül polatın anaokuldaki kızının okul çıkışına takılıyormuş :)

Low-Rider
11-06-2010, 09:44
Şahane bir ülkeyiz.

9 vatandaşımız öldürüldü, tepeden tatmin edici bir hareket gelmedi.

Film gibi bir ülkeyiz...

Film yaparız; film içerisinde öcümüzü alır, film içerisinde intikamımızı tamamlar, film içerisinde israile gerekli karşılığı verir, film içerisinde gerekli ceza-i yaptırımları uygularız.

Filmin konusuda sonradan değişti zaten , mavi marmara filistin israil olayları yokken fragmanı çıktı ama çok komik yani bu olaylar oldu filmi hemen ölen 9kişiye adadılar

SULTANOGLU
11-06-2010, 09:44
cnbc de yayınlanan smallville i izlemenizi tavsiye ederim, polat alemdarın küçüklüğünü anlatıyor.

B.Aktepe
11-06-2010, 09:45
cnbc de yayınlanan smallville i izlemenizi tavsiye ederim, polat alemdarın küçüklüğünü anlatıyor.

AHUAHUAHUAHUAHU:D fenaaa

SULTANOGLU
11-06-2010, 09:46
ya valla bende deli gibi kendim yazdım kendim koptum ahuahahuahuahua :D taaa smallville den türkiyeye uzanan bir öykü bir gün uçarken fark etmiş buraları

Low-Rider
11-06-2010, 09:47

Oda çok silik be kardeşim

5sezon izledim , 5sezonda lanaya dokunamaz mı insan arkadaş :D

SkY
11-06-2010, 09:49

:D:D:D ya ne adamsın hakan valla koptum ya..

__FrK__
11-06-2010, 09:58
bizimkiler anca kendılerını tatmın etsınler . elizabeth elizabeth olalı boyle zulum gormedı ;);)

SULTANOGLU
11-06-2010, 09:59
Oda çok silik be kardeşim

5sezon izledim , 5sezonda lanaya dokunamaz mı insan arkadaş :D
ya okadar gücü var bi kütletse lana ikiye ayrılır :D o ilk kendini bir dağlarda taşlarda ağaç kavuklarında test etsin :D

:D:D:D ya ne adamsın hakan valla koptum ya..

ama yanısı değilmi :D polat alemdarın bir kurşuna kafa atmadığı kaldı :D

B.Aktepe
11-06-2010, 15:51
lana da fena bea:D geçen lana da süper güçler kazandı , sabah akşam gidiyordu gılark kent :D bide hiç durmam filan diyordu ahuahuauha :D

Low-Rider
11-06-2010, 16:58
lana da fena bea:D geçen lana da süper güçler kazandı , sabah akşam gidiyordu gılark kent :D bide hiç durmam filan diyordu ahuahuauha :D

bilal fenasın :hehe::hehe::hehe:

Eray Yümsel
11-06-2010, 17:01

senin durum görmeyeli baya vahimleşmiş :D damızlık stylaaaa :hehe:

Dragger
11-06-2010, 17:04
Anca film cekerler iste, ölen insanların üstünden prim yapar ceplerini doldururlar ;)

Bizim asalaklar da filmi izleyip tatmin olur, israile ayarı verdik diye ortada dolanırlar :D

B.Aktepe
11-06-2010, 17:16
http://i1006.hizliresim.com/2010/6/11/4006.jpg

adam yatağı kırdı :D

8.sezon bölüm 14 :D

lana rulez:D

Eray Yümsel
11-06-2010, 17:18
ahahahahah :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

B.Aktepe
11-06-2010, 17:23
ahahahahah :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

superman olm adam ama haberi yok haala :D uçamıyor zaten ahah:D

Low-Rider
11-06-2010, 17:34
clark azdığı zaman kızarıp bozarıyodu gözlerinden ateş fışkırıyodu devam mı hala:D

Melih-Ö
11-06-2010, 18:14
bekliyoruz bakalım nasıl olacak :)

SULTANOGLU
11-06-2010, 18:18
http://i1006.hizliresim.com/2010/6/11/4006.jpg

adam yatağı kırdı :D

8.sezon bölüm 14 :D

lana rulez:D

auhahuahuhAHAHUAHUAHUHUQHUHUAAHUHHU ona prezarvatif değil arp saplama lazım :D

Onuralp
11-06-2010, 19:32
Şöyle diziler yapılınca daha da bir ezik gözüküyoruz bence. Gece lojmana RPG ile saldırdılar teğmen'in eşini öldürdüler, bu tarz olayları film yapsınlar. Hükümet yalakalığı yapmasınlar.

Oytun
11-06-2010, 19:37
bokunu cıkardılar iyice

Almanci Tane-R
14-06-2010, 15:08
Kurtlar Vadisi’ni 30 ülkeye sattı, ‘Filistin’in maliyeti 10 milyon doları da aşacak

TÜRKİYE’de 7 yıldır milyonları ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi dizisi 30 ülkeye ihracat yapıyor. Kasım ayında gösterime girecek “Kurtlar Vadisi: Filistin filmi ise Türkiye’nin en pahalı filmi olacak. Filmin bütçesi 10 milyon doları geçerken, 100 ülkede aynı anda gösterime girecek. Filmin çekimlerinin Türkiye’de yapılacağını açıklayan dizinin yapımcı ve senaristlerinden Bahadır Özdener, “Türkiye’nin en pahalı filmi Kurtlar Vadisi: Irak’tı. 10 milyon dolara yakın bütçesi vardı. Kurtlar Vadisi: Filistin ise yapım bütçesi, konusu, çekim kalitesi ve diğer unsurlarıyla Türkiye’nin en pahalı ve iddialı yapımı olacak. Bu filmle Kurtlar Vadisi’nin de ihracat pazarı genişleyecek” dedi.
4.5 milyonu geçeriz
Kurtlar Vadisi: Filistin filminin çekimlerini Türkiye’de yapacaklarını açıklayan Bahadır Özdener, filmle ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Irak filmini Gaziantep’te çektik. Filistin’in çekimleri de Türkiye’de olacak. Ancak çekimlerin yapılacağı il henüz netlik kazanmadı. Filmin kasım ayında gösterime girmesini planlıyoruz. Irak filmiyle 4 milyon 250 bin izleyiciye ulaştık. Türkiye’nin o tarihe kadar en çok izlenen filmi oldu. Daha sonraki yıllarda Recep İvedik liderliği eline geçirdi. Kurtlar Vadisi: Filistin de hedefimiz Recep İvedik’in 4 milyon 500 bin izleyici rakamını geçmek olacak.”
Hollywood ve Bollywood
Türk sinema sektörünün son 10 yılda hızlı bir büyüme yakaladığına işaret eden Bahadır Özdener, şu değerlendirmeyi yaptı: “Bugün Türk sineması Hollywood ve Bollywood ile yarışıyor. Teknik altyapı, oyuncu, yönetmen ve senarist kalitesi bu iki dünya devinden sonra 3’üncü sırada. Bunu daha ilerilere taşımak için çalışıyoruz. Yapımların maliyetleri her geçen gün artıyor. Artık ucuz yapım kalmadı. Her sinema her dizi kendi kategorisinde en iyisini yapmak için çalışıyor.”
İstihdama katkısı büyük
Türk sinemasına dev bir endüstri olarak bakmanın zamanı geldiğini söyleyen Bahadır Özdener, “Yılda 100’e yakın dizinin çekildiği bir ülkede böylesine önemli bir sektöre daha sıcak bakmak gerekiyor. Dizi setlerinde oyuncular ve kamera arkası çalışanlarla binlerce kişi istihdam ediliyor. Bu sektörün Türkiye’nin istihdam payında ciddi bir yeri var” dedi.

120 dakikalık dizi çekiyoruz

DİZİ sürelerinin uzun olmasının anlatılmak istenen konuyla ilgili olduğunu dile getiren Bahadır Özdener, şu bilgileri verdi: “Bazen oyuncuların ve çalışanların dizi sürelerinin uzun olmasından dolayı yakındığını duyuyoruz. Ancak bizim kadar uzun çekim yoktur. Kurtlar Vadisi Pusu’nun bazı bölümleri 120 dakikayı buldu. Bu uzun süreler nedeniyle 2 farklı ekiple çalıştık.”

Her bölümü 500 bin lira

TÜRKİYE’de dizi yapım maliyetlerinin arttığını belirten Bahadır Özdener, “Bugün Kurtlar Vadisi Pusu’nun sadece 1 bölümü yaklaşık 500 bin liraya mal oluyor. Bu sadece bizim için geçerli değil. Diğer kaliteli dizilerde de aynı durum söz konusu. Bu maliyetler yapım kalitesini artırıyor. En son teknoloji ile çekim yapılıyor ve montaj gerçekleşiyor. Bugün izleyicilerden alınan geri dönüşüm de çok olumlu. Yaptığımız yatırımlar sonuç veriyor. Türkiye bugün 10 yıl öncesinin çok ilerisinde” diye konuştu.

40 hafta boyunca bir odaya kapanıp senaryo yazıyoruz

KURTLAR Vadisi’nin senaryosunu yazmanın kolay olmadığını anlatan Bahadır Özdener, şöyle konuştu: “Bir yılda 52 hafta var. Biz bunun 40 haftasını bir odada geçiriyoruz. Gündemi yakından takip ederken bir yandan da senaryoyu hazırlamaya çalışıyoruz. Kurtlar Vadisi gündemle ilgili bir dizi olduğu için stoklu çalışmamız da zor oluyor. Dizi yayından bir gün önce bitiyor. Yoksa gündemi yakından takip etmemiz mümkün olmaz.”

New York’ta sokak çekimi 100 dolar

TÜRKİYE’de mekan çekimleri için ciddi ücretler talep edildiğini dile getiren Bahadır Özdener, şu bilgileri verdi: “Bugün Kız Kulesi’ni veya Taksim’i ekranlara taşımak istiyorsanız ciddi ücretler ödemeniz gerekiyor. Ancak bu durum New York ve Los Angeles’ta farklı. Bu şehirlerin sokaklarında çekim yapmak istiyorsanız 100 dolar ödüyorsunuz. Ayrıca bu şehirlerin belediyeleri çekimler sırasında polis ve ambulans da veriyor. Türkiye’de ise belediyeler çok fazla ücret talep ediyor. Oysa Türk sineması Türkiye’nin tanıtımı açısından çok önemli bir fırsat. Bugün Kurtlar Vadisi 30 ülkeye ihracat yapıyor. Bu dizide Kız Kulesi’ni göstermek turizm açısından önemli olacaktır.”

Lisanslı ürün satışı yapacağız

DİZİNİN lisanslı ürünlerini de önümüzdeki dönemde piyasaya çıkarmayı planladıklarını açıklayan Bahadır Özdener, şu bilgileri verdi: “Bunu daha önceki yıllarda da düşündük. Bazı ürünler de oldu. Tam anlamıyla buna hazır değiliz. Ancak bir gün lisanlı ürünler de piyasada olacak. Bunun yanı sıra yıllar sonra Kurtlar Vadisi müzesi de oluşturabiliriz diye düşünüyorum.”

Bu iş 40 yıl sürecek Kosova ve Karadağ gelecek

KURTLAR Vadisi’nin milyonlarca hayranı olduğunu söyleyen Bahadır Özdener, “Tehdit almıyoruz. Sevenimiz daha fazla. Kurtlar Vadisi Terör’ü Kurtlar Vadisi Pusu’da anlatıyoruz. Önümüzdeki yıllarda yeni filmler de gelecek. Bu filmler arasında Kurtlar Vadisi Kosova, Kurtlar Vadisi Karadağ, Kurtlar Vadisi İran gibi yeni yapımlar da olabilir. Dizinin izleyici sayısı düşmedi. Kurtlar Vadisi’ni 40 yıl boyunca çekmeyi planlıyoruz. Çünkü bu dizinin konsepti çok farklı. Aksiyon, politika, gündem, mizah ve duygu var” dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/15007615.asp?gid=254

B.Aktepe
14-06-2010, 15:31
abovvv 40 yıl sürerse, polatın kızı polatı vurur :D

VTec_king
14-06-2010, 15:39
Polat artık rambo son kan filan gibi olur

timucintt
14-06-2010, 16:29
hahah kesin polat bu sefer amerikan destroyerı çalıp israili denizden yok eder... :D sonrada israil amerika savaşı çıkar aradanda türkiye dünya gücü olur kesin :D :D sonrada amerika ve israil diz çöker polatın karşısında... allağına gurban yürü be kim tutar seni :D

B.Battal
14-06-2010, 16:42
facebook'daki video fake gibi değilmi?

BoraRS
14-06-2010, 17:43
Adamlar nasıl işini biliyor ama. En ufak fırsatı kaçırmıyorlar. Halkın ezik duygularını kullanıp sahte kahramanlar yarat sonra gelsin paralar gelsin paralar. Aslında hiç eleştirmemek gerekir. Koskoca Amerika da yıllarca böyle yapmadı mı zaten...

shuttle
14-06-2010, 19:14
Adamlar nasıl işini biliyor ama. En ufak fırsatı kaçırmıyorlar. Halkın ezik duygularını kullanıp sahte kahramanlar yarat sonra gelsin paralar gelsin paralar. Aslında hiç eleştirmemek gerekir. Koskoca Amerika da yıllarca böyle yapmadı mı zaten...

doğru söze ne acet.

:bravo:

M_PROJECT
14-06-2010, 19:20
Anca film cekerler iste, ölen insanların üstünden prim yapar ceplerini doldururlar ;)

Bizim asalaklar da filmi izleyip tatmin olur, israile ayarı verdik diye ortada dolanırlar :D

filistin mis ... noldu " teror " cekiolardi . madem israile bole meydan okuyabilicek (mis) gibi bir hava yaratiyorsun , teroru neden cekemediniz , cektirmediler mi ...

Emre D.
14-06-2010, 19:21
40 yıl diyo yuhh ben kurtlar vadisine bu yaza damgasını vuracak bi tebrik koyuyorum :D:D:D

tool
14-06-2010, 19:33
filistin mis ... noldu " teror " cekiolardi . madem israile bole meydan okuyabilicek (mis) gibi bir hava yaratiyorsun , teroru neden cekemediniz , cektirmediler mi ...

anarşik misin nesin olm, havan ne

34btr1907
05-11-2010, 11:54
http://video.mynet.com/panafilm/Kurtlar-Vadisi-Filistin-Fragmani/1001017

flexamin
05-11-2010, 12:13
Polat bu önüne gelene saplıcak :) carbon ve çelik karışımından yapılmış gibi :D vuruluyor gebermiyor. eroin saplanıyor krize girmiyor ve çabucak eroini terk ediyor. ne garip bi sektör tr de film sektörü. polat herlade 40 yıl sürücek bu işte rambo+ heeman karışımı bişe olcak :) Polat Alemdar - Sokak yarışçılarına karşı diye bir filmde yapar. :) devlete yalakalık olsun diye :)

Göki,ZD
05-11-2010, 12:13
http://video.mynet.com/panafilm/Kurtlar-Vadisi-Filistin-Fragmani/1001017

01:30 da jetli gördüm sanki :Dahahaha

By_HaNNibaLL
05-11-2010, 12:37
kurtlar vadisinin okullarda ders olarak verilmesini istiyorum ve cizgi filmi cıktın sabah akşam izleyelim polat alemdari 9 10 senedir Counter strike oynuyorum polat kadar hızlı olamadim bende biraktim oynamiyorum :D:D

Almanci Tane-R
24-01-2011, 07:13
Almanya'da "Kurlar Vadisi: Filistin" filminin "Ulusal Nasyonal Sosyalizm Kurbanlarını Anma Günü"nü olan 27 Ocak'ta vizyona girecek olmasına partilerden tepki yağdı.

Hıristiyan Demokratların parlamento Dışişleri Sözcüsü Philipp Missfelder kurbanlara duyarsızlık ve saygısızlık yapıldığını söyledi. Sosyal Demokratların milletvekili Kerstin Griese, "Bu film problemli çünkü şiddeti, İsrail karşıtlığını ve anti-semitik duyguları körüklüyor" dedi. Yeşiller'den Jerzy Montag ise "Filmin 27 Ocak'ta vizyona girmesi tarihdışı ve sorumsuzluk" dedi. Montag filmin yasaklanma ihtimali olup olmadığı sorulduğunda da "Yasalara karşı gelmedikçe Almanya'da mide bulandırıcı şeyler de gösterilebiliyor" dedi.

'Hassaslıktan haberdar değil'

Die Welt gazetesinde yer alan haberde, filmde Mavi Marmara'nın öcünün alındığı ve İsraillilerin düşman olarak gösterildiği belirtilerek, "Bir çeşit Türk James Bond olan baş karakter İsrailli yetkilileri dize getiriyor. Düşmanı ise Filistinli çocukları öldürmekten çekinmeyen zalim bir İsrailli subay" denildi. Filmin dağıtıcısı Köln merkezli Pera Film ile görüşen Die Welt, yöneticilerin tarihin hassaslığından haberleri olmadıklarını söylediklerini aktardı. Pera filmin sözcüsü gazteye filmin aslında kasım ayında vizyona gireceğini ancak prodüksiyon nedenleri yüzünden aksadığını ve sonraki uygun tarihin 27 Ocak olduğunu söyledi. Nazi Almanyası döneminde yaklaşık altı milyon Yahudi soykırıma uğradı.

AUSCHWİTZ'DEN KURTULUŞ GÜNÜ

27 Ocak tarihi binlerce Yahudi'nin katledildiği Auschwitz toplama kampından geliyor. 27 Ocak 1945 günü kamp, Sovyet birlikleri tarafından kurtarılmıştı ve bu tarih 1996 yılından itibaren milyonlarca Nazi kurbanını anma günü olarak kabul ediliyor.

Kurtlar Vadisi Filistin Almanya'yı karıştırdı (http://www.internethaber.com/kurtlar-vadisi-filistin-almanyayi-karistirdi-323115h.htm)

Runaway
29-01-2011, 12:29
film beklediğim gibi çıkmadı.hatta bi ara counter oynar gibi hangi tarafda olsaydım diye düşündüm :) ama emek harmanmış.

ygtkrmdnz
29-01-2011, 12:48
hiç ıska yoktu filmde bir an counter sandım

ama sonlara doğru polatın silah verdiği adamlar easy olarak savaştılar

polat ve tayfası expert

film fena değildi yinede ırak daha güzeldi

onun harcinide böyle filmlerin daha fazla olması lazım bence en azından dün bayaa küfrettik israile

:)

_FrKn_
29-01-2011, 15:16
hiç ıska yoktu filmde bir an counter sandım

:)

polatın tayfa cfg kullanıyo.

40 hafta boyunca bir odaya kapanıp senaryo yazıyoruz

olacağı bu.40 hafta bi odaya kapanırsan o kafayla yazdığın senaryodan ne çıkar.

erkin006
29-01-2011, 15:58
geçiniz ya geçiniz vadi madi...etrafımda izleyen kalmadı desem yeridir:D

filmine gideceğime ucuz amerikan yapımı action izlerim daha iidir...nehirdeki piton yılanlı yada timsahlı fln...

!KO
29-01-2011, 16:01
film iptal oldu

polat wallhack kullanıyomus

aqustic
31-01-2011, 22:02
Film güzeldi.Bol headshot var.Çok para ve emek harcamışlar gerçekten.

Kadyr
31-01-2011, 22:07
turk rambosu :D
bızmkılerın olumsuzlugu dısında sahneler fena degıldı ızlenır:D mematı yaralanıyo ılgınc dızıdede hep mematıye oluor:d

typeRace
31-01-2011, 22:12
Senaryo sıfır,sadece aksiyon var.. konu filan beklemeyin, dağıtarak girip aynı şekilde çıkıyorlar ve film bitti..

B.Aktepe
31-01-2011, 22:31
film çok kötüydü senaryo yok konu yok, sadece aksiyona odaklanılmış o da herkesin dediği gibi counter strike gibiydi. filmin sonuda çok kötüydü. hiç beklediğim gibi değildi :( kurtlar vadisi ırak bu filmden 10 gömlek üstündü. yazık olmuş..

mmustu
31-01-2011, 22:32
hahaha iğrenç bi filmdi yaa harbi rezalet sadece action oda abartı yani herifler 3 kişi ortalığın .... :D

aqustic
31-01-2011, 22:46
Filmin sonunda elinde silahla agır çekimde max payne gibi atlıyor.
İsrail askerlerinin kıyafeti ve yürüyüşü efektler ise medal of honordaki gibi:)
Senarist anlaşılan pc oyunlarından iyi esinlenmiş:)

coyete
31-01-2011, 22:54
izlemedim ama nete düşer o zaman izlerim :)

srdralc
01-02-2011, 08:01
Bu arada Moshe Dayan 1955'lerda İsrail komutanıymış aynen böyle bir gözü körmüş , Filistin olaylarını yapan komutanmış anlatılana göre.

Avi'de Dış işleri Bakanı mı ne öyle birşeymiş. Konu varda bayağı gizli bir konu işlemişler :)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1f/Moshe_Dayan.jpg/150px-Moshe_Dayan.jpg

pejocan
01-02-2011, 08:04
berbat......

desibel
01-02-2011, 08:09
rezalet.... senaryo yok zaten adam 14 lüyle bütün israili yok etti:D

B.Aktepe
01-02-2011, 08:24
birde filmin ilk sahnesindeki askere wingtsun yaptı polat aha dedim film olmuş sonradan mıçtı :D

SONE-R
01-02-2011, 08:33
birde filmin ilk sahnesindeki askere wingtsun yaptı polat aha dedim film olmuş sonradan mıçtı :D

asker de ona kraw maga ile karşılık verseymiş daha çok aksiyon olurmuş :D

B.Aktepe
01-02-2011, 08:34
asker de ona kraw maga ile karşılık verseymiş daha çok aksiyon olurmuş :D

filmde hiçbir asker bilmiyordu zaten ki koskoca israil ordusunu devirdi bir kişi de yapmadı arkadaş :D

shumi
01-02-2011, 08:45
fragmanlarında,reklemlarında övüldüğü kadar güzel değildi kv filistin,işteee...izledikmi izledik :)

mmustu
01-02-2011, 08:58
Bunlar Rambo'yu da getiler - Hrriyet Kltr Sanat (http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/16898085.asp?gid=282)

B.Aktepe
01-02-2011, 09:14
Bunlar Rambo'yu da getiler - Hrriyet Kltr Sanat (http://www.hurriyet.com.tr/kultur-sanat/haber/16898085.asp?gid=282)

asker kafası bak aynı düşünceler :D

tolgakaynak
01-02-2011, 09:51
polat bu karbonfiber gibi :D adam yaralanmıyor bilee:d

coyete
01-02-2011, 09:51
cüneyit arkın 1 okla 3 kişiyi vururdu polat 14 lüyle bi orduyu yok etti :D

kRo_bOy
01-02-2011, 09:53
kurtlar vadisi ırak ı çekenlerde bunlar mıydı diye düşündüm filmi izlerken
en son saydık şarjör değiştirmeden 30 tane attı polat:D:D

oğuz
01-02-2011, 09:55
film güzel olmayabilir ama ses getirdi.
Polat tek başına atladı zıpladı!
film bu,yaklaşık çoğu filmde bu böyle değil mi ? örnek olarak son izlediğim film; Ajan salt (angelina nın filmi)

sessiz kalmak yerine ufakta olsa bi tepki sağlandıysa büyük başarı.

ef186
01-02-2011, 10:42
komik, cekim hatasi dolu, igrenc bir produksyon ve vizyonsuz bir yonetmen.

arnawood omer
01-02-2011, 13:32
Başta bende dedim oha polata bak head shot head shot gidiyo çüş diye de, sonra bir düşündüm adam senaryo gereği bebekliğinden savaşçı yetiştirilmiş bir pro. e yapar heralde diye inandırdım kendimi ve öyle izledim filmi. Konu biraz derin kalmış ve zayıf olan konusuyla bile tamamen İsrail'e tepki toplama amaçlı yapıldığı besbelli. Efektler mükemmeldi.
Film olarak vasat olabilir ancak filmin çekilme amacına göre çok iyi.

BoraRS
01-02-2011, 14:27
Pana film maşallah hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Irakta askerlerimizin başına çuval geçirdiler, halkımız buna çok içerleri ama malesef devlet kademesinde bununla ilgili hiçbir adım atılamadığı için halkımızın içinde uhde kalmış bastırılmış milli duyguları kullanarak hemen Kurtlar Vadisi Irak' ı çevirip sanal dünyada amerikalıların başına çuval geçirdiler adamları asıp kestiler.

Arkasından gizli devlet çıktı sözde darbe polemikleri ve kürtlere ek haklar furyası ortalığı kasıp kavururken, yine toplumumuzun bastırılmış duygularını kullanarak Kurtlar Vadisi Gladio' yu çevirdiler orada devlete karşı olanları astılar kestiler.

Şimdi de en son Mavi Marmara olayı ile birlikte toplumumuzda İsraile artan nefreti fırsat bilerek ki filmi izlemedim ama fragmanlarından anladığım İsraile gidip Mavi Marmara' da telef olanların sözüm ona sanal intikamını aldılar.

Film iğrenç miğrenç. Netice itibarı ile insanlar bu filme birtakım intikam ve milli duygularla gidiyor ve Pana Filmin cebini dolduruyor.

Bakalım yakında gündemde hangi olay gelişecek ve Pana Film o olayın intikamını yine sanal ortamda amatörce alacak...

Onno
01-02-2011, 14:31
Başta bende dedim oha polata bak head shot head shot gidiyo çüş diye de, sonra bir düşündüm adam senaryo gereği bebekliğinden savaşçı yetiştirilmiş bir pro. e yapar heralde diye inandırdım kendimi ve öyle izledim filmi. Konu biraz derin kalmış ve zayıf olan konusuyla bile tamamen İsrail'e tepki toplama amaçlı yapıldığı besbelli. Efektler mükemmeldi.
Film olarak vasat olabilir ancak filmin çekilme amacına göre çok iyi.

Tamamen katılıyorum +1 kvp geçmişini bilmeyenlerden çok tepki gelir film anlamsız direk bodozlama dalıyorlar falan diye ama ***** polat ve ekibi bu
Ben konusu itibariyle filmi sevdim. Etkileyici ama biraz askıda kalıyor kısa zamanda büyük işler dönüyor :) kvp klasiği

EM-RE
01-02-2011, 14:58
***** gemi konusuna biraz daha değinselerdi daha iyi olurdu gibime geliyor çabuk geçiştirdiler efektleri beğendim.Görsel olarak güzeldi gerçekliğe belki uzaktı ama adı üstünde film...Göreceli biraz IRAK daha iyidi ama efekt olarak buda fena değildi..

janer106
01-02-2011, 15:18
Sözde görselde cok iyiyiz icraata gelince hiçbişey yok anca böle lafla peynir gemisi yürütüyoruz 3 adamla israili yerinden oynatıyoruz yarın bigün israille aramızda bişe olursa adamlar bu filmi bahane ederlerse şaşırmam en sson gemi olayında da "one minute" olayını yüzümüze vurmuşlardı. Filmi izlemedim ama burdaki yorumlardanda anlayabiliyorum nasıl olduğunu..

cabrioleter
01-02-2011, 19:16
filmin 80 ülkede vizyona girdiğini düşünürsek gayet iyi bi mesaj yolluyor.
3 kişinin o kadar şey yapması tabi ki ütopik fakat bu film. rambo da yapıyordu bunları onlar yapınca ağzımızın suyu akıyor bizimkiler yapınca canlarına okuyoruz.
filmin senaryosu sıradan veya ucuz gözükebilir ama o sahneler için ne kadar özen gösterildiği belli sanırım bu işin en iyileriyle çalışmaları bunun göstergesi.
(kendimi kv fanatiği gibi hissettim be :))

01ASU
01-02-2011, 22:56
herşey iyi hoşta en son sahnede arabanın dikiz aynasına basıp atlayıp adamı vurması komik :D

asmisinsan
01-02-2011, 22:59
pazar günü izledim izlerken yoruldum çatışma hiç bitmezmi behzat ç yine döktürüyodu:D

Cem.B
02-02-2011, 00:52
bu akşam izledim gayette beğendim filmin konusu ztn gitmeden belli ne konusu aranıo onuda anlamadımda

kendimi bir ara blackhawk down ı tekrar izliomuş gibi hissettim:)

sonuçta filistinde binlerce masum kişini katledilişini gösteren bir film vede etkili ben bile gaza geldim izlerken karşımda o adam olsa keserim o derece o dramı çok ii yansıtmışlar

heh bide bir org yapılcağı zaman büyük çapta olması için medyada gelsin diye burda onu bunu arıyorsunuz,bakın adamlar çekmiş filmi bir çok ülkedede yaynlanıyor ,bence büyük cesaret

filmde ne sahneler geçtiğini görürseniz hakikatten şaşırırsınız

Burak SARIKAYA
02-02-2011, 00:58
Olaya gerçeklik olarak bakarsak işin içinden çıkamayız zaten :) Bizler tarih boyunca efsanelere inanmış efsanelerle yaşamış bu tip olgulara gerçeklik payı olmasa bile bağlanmayı seven bir milletiz.Şu zamanda büyük cesaret ile büyük emek ile bu filmi gerçekleştiren Pana Film'e destek olmak için gittim vadi hayranıyım çok beğendim.

-fatih-
03-02-2011, 01:05
bir sahnede kıstırıyolar odalarda kapıya c4 koyuyor açmak için 2 metre yana çöküyorlar bomba patlıyolar kapı açılıyor bunlarda hiç bir şey yok :)

*AddO*
03-02-2011, 01:18
Gayet anlamlı bir film. Böyle filmler ülkemizde her zaman yapılmalı.
Çok kaliteli denilemez ama sinemada izlemeye değer bir film yapılmış.

SarıCivic
03-02-2011, 01:23
Merhaba ben Polat ALEMDAR,Amerika'da yaşıyordum 11 Eylül saldırılarından sonra geri gitmeye d..tüm yemedi,28 gün askerlik yaptım,1 buçuk metre boyum var,Türkiyede parasız kalınca kardeşim gel sana bir dizi yapalım dedi ve şimdi paraya para demiyorum.İtina ile intikam alınır ama beyaz perdede,çatılardan atlanır,her türlü adam dövülür,bütün dövüş sanatları bilinir,her türlü silahla nişan almadan tek mermi ile 3 bant yaparak üç kişi aynı öldürülür.

B.Aktepe
03-02-2011, 09:12
Merhaba ben Polat ALEMDAR,Amerika'da yaşıyordum 11 Eylül saldırılarından sonra geri gitmeye d..tüm yemedi,28 gün askerlik yaptım,1 buçuk metre boyum var,Türkiyede parasız kalınca kardeşim gel sana bir dizi yapalım dedi ve şimdi paraya para demiyorum.İtina ile intikam alınır ama beyaz perdede,çatılardan atlanır,her türlü adam dövülür,bütün dövüş sanatları bilinir,her türlü silahla nişan almadan tek mermi ile 3 bant yaparak üç kişi aynı öldürülür.

alıntı değilse eğer çok iyi vallahi :):):) eline sağlık :):)

SarıCivic
03-02-2011, 21:06
alıntı değilse eğer çok iyi vallahi :):):) eline sağlık :):)

Valla ilk yarısı adamın tamamen gerçek hikayesi kalan yarısını da ne kadar uyuz olduğumu ifade etmek için ben uydurdum :D

SerdaR A.
03-02-2011, 21:20
yakında kurtlar vadisi mısır çıkarsa şaşırmayın

_FrKn_
03-02-2011, 21:26
yakında kurtlar vadisi mısır çıkarsa şaşırmayın

Kurtlar Vadisi Mübarek .

Anıl E.
03-02-2011, 22:32
Tek kelimeyle komik,neresi komik derseniz bu ülkenin seyircileri yıllarca cüneyt arkın'ın yaptıgı filmlere güldü,çok degil bi 10 yıl sonrada polat alemdar'a güleriz,şimdi ben gülüyorumda kimisi kendini kaptırıp izliyor gerçekten..Cüneyt arkın yapınca mantısız polat yapınca çok mantıklı :)
Diger ülkelerin sinema kültürü gelişiyor,bizimki yerinde sayıyor hala..hep bilindik hareketler hep aynı şeyler ..Bizim ülkemizdeki filmleri anlatan konularda ya genelde bir kişi tek başına liderdir önüne geleni ezer geçer,ya da yanında delikanlıları vardır :)
Keşke Kutsal damacana'ya gitseydim diye pişman oldum,filmin konusu degilde çekim hataları güldürdü,artık sıkmadı mı sizce kurtlar vadisi?Biraz yenilik iyi gelecek bu ülkeye diye düşünüyorum..Herkesin kendi düşüncesi tabi ama illa gidilecek kaçırılmayacak film degil ,kaçırsanız bir şey kaybetmezsiniz :)