PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dizelli be Benzinli.

Ludacris
01-04-2010, 23:16
Ahahaha mazotlu araba benzinli arabayı geçmiş:hahaha:

S.Özeren
01-04-2010, 23:18
benzinin bi espiri kalmadı bana göre stocklarda

cembozbey
01-04-2010, 23:19
ortalıgı karıstrmaya meyilli bir video dizel benzinmi kaldı lucadris turbo var artık:)

Tolga-R
01-04-2010, 23:23
ben diyorum kimse inanmıyor.

pasa35
01-04-2010, 23:23
ortalıgı karıstrmaya meyilli bir video dizel benzinmi kaldı lucadris turbo var artık:)
:icon_tup::icon_tup:

Ludacris
01-04-2010, 23:26

tayyar ama kalkıştada geçiliyor nasıl olur :confused:
video ya yorum yapacak acık zihniyetli yokmu ?
honda sahipleri niye gocunuyorsunuz anlamıyorum :o
geçilmez şeylermisiniz siz ? geçmiş gitmiş beğenmedin veya zorunu gittiylse yorum yapma geç allah allah:icon_wack

pasa35
01-04-2010, 23:45
geçilmez şeylermisiniz siz ? geçmiş gitmiş beğenmedin veya zorunu gittiylse yorum yapma geç allah allah:icon_wack

amacin neki ben bişi anlamadım.ee 330 gecmıs ne duymak istiyosunki:)

Tolga-R
01-04-2010, 23:50

ya saçmala gece vkti kafayımı yedin sen ne yorum yapıcaz . sen git kumda oyna .. elalemin skiyle gerdeğe girme varsa benim benzinlki hondamı geçicek dizel aracın getir . dizeli sktret benzinli de olur. ama çok boş konusyor ve yazıyorsun

Ludacris
01-04-2010, 23:52
duymak istediğim bişey yok. zaten bemevemde yok 520 vardı geçen verdim
subaru ile samimiyim senelerdir.. siteye ilgi ve alaka gösterirken bi kaç honda sahibi atarlayıp durdu imzamda bi örneği var hatta arkadaşın m3 ile gezintiye çıktık baktım gelmiş yolum köşesinde bekliyor ctr 28 plaka kırmızı bi tayyar bulaşmadan devam ettik tabi.
çok fanatikler benim için haliyle bende antipati oluşturuyor ayrıca tolga-r bugüne kadar hiç honda ile yürümedim etmedim jipi dışında kullanmadım bile yalan olmasın geçen ist. geldiğimde serkanın 1.4is ine bindim.