PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satın almak için yardım a4 dtm edition

recepserkan43
03-04-2010, 16:24
arkadaşlar çok araştırdım ama buradan da fikir almak istiyorum 2006 model a4 2.0tfsi quattro imola sarısı dtm edition aracın istanbulda durumu nedir sanırım bu araba tek mutlaka görmüşsünüzdür olumlu olumsuz tüm bilgilere ihtiyacım var yardımınız için teşekkür ederim.
not: konu için burayı seçtim yanlışsa lütfen moderatörler ilgili bölüme yönlendirsinler bir kaç başlık görünce burayı seçtim...
saygılar...
serkan

SekoLive
03-04-2010, 16:28
aracın plakası vcb midir?

recepserkan43
03-04-2010, 16:30
evet sahibinde de ilanı var arabam da hurriyette

SekoLive
03-04-2010, 16:32
belki gereksiz ama yazıyım ozaman :)

araba mükemmel gözüküyor florya sanayi civarında 5-6 kere gördüm hatları duruşu rengi muhteşem teknik detay v.s. bilgim yok sadece görselciyiz ;)

Dragger
03-04-2010, 16:33
Cok güzel bir otomobil, birkac kez de canlı görmüstüm.

Fiyat da uygun görünüyor ;)

recepserkan43
03-04-2010, 16:33
ah işte ben de ona tav oldum servis vs ulaştım ancak bilinen bi araba olabilir gören duyan sahibini gibi bilgile ihtiyaç duyuyorum

Tuner
03-04-2010, 16:34
Sarı

http://www.sahibinden.com/_merkar_a4_dtm_edition_-_imola_sari-02WQQaXQQ21771047WQQpXQQdisplayitem?

Birde Siyahı var

http://www.sahibinden.com/audi_dtm_edition-29WQQaXQQ16184865WQQpXQQdisplayitem?

Buğra A.
03-04-2010, 16:35
Kim ne derse desin,o arkadaki tesisat yüzünden o otomobilin her yeri zangır zangır oynuyordur.AUDI,noolcak mantığıyla bakmamak lazım.

Onun haricinde güzel bir otomobil.Kozyatağı'nda bir kaç kez görmüştüm.Hatta bizim Bora ilede konuşuyorduk bu otomobili.Eskiden çok iğrenç bir spoilerı vardı.Sökmüş onu,daha iyi olmuş.

Ben bunu alırdım eğer temiz ve bakımlıysa.

http://www.sahibinden.com/audi_dtm_edition-29WQQaXQQ16184865WQQpXQQdisplayitem?

recepserkan43
03-04-2010, 16:40
arkadaki tesisat alıralınmaz sökülecek bakılacak oyak yerlerini yapıcam artık fiyatı çok uygun geliyor bana siyahhın fiyatına göre
spoiler nasıl dı ki herşeyi orj diyordu sahibi ...

Buğra A.
03-04-2010, 16:42
arkadaki tesisat alıralınmaz sökülecek bakılacak oyak yerlerini yapıcam artık fiyatı çok uygun geliyor bana siyahhın fiyatına göre
spoiler nasıl dı ki herşeyi orj diyordu sahibi ...

Yanlış anlaşıldım galiba.Otomobil temiz :) Güzel.Zaten rengi dolayısıyla tüm gözleri üstüne çekersin.Eskiden benim bildiğim kadarıyla daha uzun ve daha büyük DTM'e benzer bir spoiler vardı.Ama apaçi style değildi.Sadece göz yoruyordu.Bahsettiğim 1 ya da 1.5 sene önce bu arada.

Siyaha göre fiyatı uygun.Zaten AUDI farkı.İnanılmaz bir konfora sahip.Turbo olmasıda cabası.

Bu otomobil ile ilgili bir konu daha vardı forumda yanlış hatırlamıyorsam.Orada da bir hayli tartışılmıştı.Bence o konuyu bulun.

recepserkan43
03-04-2010, 16:48
buğra saol bu bilgilere ihtiyacım var zaten eğer dtm tarzı bişi yaptılarsa bagaj kapağı delindi vs konuyu okudum vergi ve benzini göze alıp alacağım bu arabayı sanırım ama 4 aydır arabasız kaldım iyiden iyiye paranoyaklaştım ....

Buğra A.
03-04-2010, 16:51
Abi hiç acele etme.Bence iyi araştır geçmişini.Sonuçta az para ödemiyorsun.Şimdiden hayırlısı ne ise o olsun.

recepserkan43
03-04-2010, 16:52
gerekli taramaları yaptım şenyıldızta teste de girecek ama benim için tecturkey ne der sonuçta servisten daha çok şey bilen arkadaşlar var burda ...

said_
03-04-2010, 16:57
arac nasıldır bilmiyorum ama gerçekten özel bi araç baktırılıp düzgünse alınıcak bi araba

altima
03-04-2010, 17:01
bakırkoyde sonaxta duran araç olması lazım bunun... canlı çok kere görmüştüm,,, çok diri ve guzel gozukuyor... fiyatını hakeder diye dusunyorum... nede olsau AUDI :D:D

saygılar
Rıdvan..

MuratT
03-04-2010, 17:16
İlandaki sarı araç orjinal dtm edition olmayabilir çünkü dtm edition A4 'ler 220 HP olarak üretildi.
Geçmişi hakkında ise, epey bir süre satılık kaldı o araç, galeriden galeriye dolaştı.

Bartu_evo
03-04-2010, 17:28
bundan sadece 2 tanemi var türkiyede ?

CTG
03-04-2010, 17:34
bence siyahı al. sarının ses sistemi falan hangi kafada bi adamın kullandığını az çok belli ediyor, bir de arkadaşların dediği gibi uzun süre farklı farklı ilanları vardı o arabanın

elpadre
03-04-2010, 17:37
evımın karsısında duruyor bır tane bu olmasın ? ama ılk ılanda gorulen havalımanın kasıbeyaz yolu uzerı :)

uygarr
03-04-2010, 17:41
gereksiz bi araç..

uygarr
03-04-2010, 17:42
aracın kendisi hakkında da Volkan adlı bi arkdaşımızın dı araç orjinal DTM eski plakasının da ortası VOL du plaka değişti

recepserkan43
03-04-2010, 18:09
uygar aynen o araba eski volkanın arabası q7 alınca plakayı almış bu pkalaya geçmiş araç orj dtm edition tek kişi tarafından kullanılmış ve floryada kaşıbeyazı yolu üzeri merkarın aracı ayrıca galeri galeri gezmemiş eğer bu bilgi doğruysa sahibiyle baya bi kavga ederiz ama uzun süre satılık kaldı araba bunu biliorum ne de olsa galerici arabası biraz daha gıdıklansın arkadaşlar daha fazla bilgi saygılar....

_sinan_
03-04-2010, 18:14
çok güzel bi araba , bi ara cadde tarafında bi galeride duruyodu , bayağı bi göz alıyodu..

mgnPower
03-04-2010, 19:59
otomatik smg dsg triptronik vs. tarzi bir sanzumana sahip olsaydi simdiye aldiydim ben bunu.

recepserkan43
03-04-2010, 21:56
çok güzel bi araba , bi ara cadde tarafında bi galeride duruyodu , bayağı bi göz alıyodu..
floryada bi galeride satılıyor ama başka yerde durmadı diye yemin ediyor satıcı artık ne kadar doğru, otomatik olmaması için bunu alıyorum zaten deli gibi yakacak bi de otomatik alıp hanımla papaz olmak istemiyorum arkadaşlar varmı gören bu arabayı başka hikayesini araştırıyorum .........

MuratT
03-04-2010, 22:21
floryada bi galeride satılıyor ama başka yerde durmadı diye yemin ediyor satıcı artık ne kadar doğru, otomatik olmaması için bunu alıyorum zaten deli gibi yakacak bi de otomatik alıp hanımla papaz olmak istemiyorum arkadaşlar varmı gören bu arabayı başka hikayesini araştırıyorum .........

Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama zamanında farklı kişilerden/galerilerden birkaç ilanı vardı aracın. Hatta baktım birisi hala güncel görünüyor.

http://www.sahibinden.com/audi_a4_dtm_quattro-25WQQaXQQ7145029WQQpXQQdisplayitem

initial-D
04-04-2010, 00:05
http://www.sahibinden.com/_65_750_tl_2006_model_bmw_3_20_si_-01WQQaXQQ23048484WQQpXQQdisplayitem

çok daha özel olduğunu düşünüyorum düzde a4 kadar gitmesede.audininki biraz donanım paketi gibi kalıyor ama bu araba bayaa bayaa farklı 320 den

mgnPower
04-04-2010, 00:14
Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama zamanında farklı kişilerden/galerilerden birkaç ilanı vardı aracın. Hatta baktım birisi hala güncel görünüyor.

http://www.sahibinden.com/audi_a4_dtm_quattro-25WQQaXQQ7145029WQQpXQQdisplayitem

ayni aracin iki farkli ilani arasinda 30kusurbin TL var masallah.

OnurS
04-04-2010, 00:18
ozamanlar bu çevrede meguiars yokken bende sonaxa gidiyodum orda görürdüm hep bu arabayı 2006-2007senesinde fln plakası vol du.benim tek merak ettiğim konu arabanın neden yıllarca satılmamış olması...

STP
04-04-2010, 00:20
bızım ANIL satıyo a4 DTM ını ona ulas ıstersen

recepserkan43
04-04-2010, 01:45
işte sorun da burda neden satılmadı bu araba ve neden farklı ilanlar var satıcı arkadaş ben kullandım diyor servis kayıtları doğruluyor kasko da da trafik te de bişey çıkmadı kafam karışık ve alabileceğim bi paraya çekti sizlerin de görüşü önemli sonuçta ben ankaradayımmm ve istanbulda tanıdık yokkk,
anıl şu siyahın sahibiyse 90 milyar veremem sanırım :)

hakotech
04-04-2010, 01:48
ozamanlar bu çevrede meguiars yokken bende sonaxa gidiyodum orda görürdüm hep bu arabayı 2006-2007senesinde fln plakası vol du.benim tek merak ettiğim konu arabanın neden yıllarca satılmamış olması...

evet aracın sahibi arkadaşımdı benim bildiğim volkandayken bi kazası belası olmadı ..

recepserkan43
04-04-2010, 01:57
evet aracın sahibi arkadaşımdı benim bildiğim volkandayken bi kazası belası olmadı ..
volkan almış ama tamer karadeniz kullanmış arabayı kuzeniymiş volkanın satan adam böle bişi varmı peki merkarın sahibi dur bakalım neler çıkacak ??????

hakotech
04-04-2010, 01:59
volkan almış ama tamer karadeniz kullanmış arabayı kuzeniymiş volkanın satan adam böle bişi varmı peki merkarın sahibi dur bakalım neler çıkacak ??????

yok kardeşim öle bişey,volkan sıfır aldı o arabayı..istersen seni buluşturur konustururum.iş yeri lalelide...

recepserkan43
04-04-2010, 02:03
yok kardeşim öle bişey,volkan sıfır aldı o arabayı..istersen seni buluşturur konustururum.iş yeri lalelide...
abi en azından bi telefon görüşmesi yapsak ta içim rahatlasa çok çok iyi olur çünkü bana farklı söylendi

hakotech
04-04-2010, 02:04
sana ne söylendi..plakayı aldı volkan beyaz bi q7 aldı ona taktı..

recepserkan43
04-04-2010, 02:07
sana ne söylendi..plakayı aldı volkan beyaz bi q7 aldı ona taktı..
evet abi bu arabadaki plaka q7 ye takılmış ama tamer ben onla kuzenim dedi aldık bi kaç hafta sonra okçu ya verdik tesisat yaptırdık ogünden beri ben kullanıyorum dedi zatena raba en son yanında çalışan adamın üzerinde gözüküor vol plakanın sonunu bilmediğmden tramer de bakamadım ne olup bittiğini doğuş ta telefonda fazla bi bilgi vermedi

hakotech
04-04-2010, 02:10
evet abi bu arabadaki plaka q7 ye takılmış ama tamer ben onla kuzenim dedi aldık bi kaç hafta sonra okçu ya verdik tesisat yaptırdık ogünden beri ben kullanıyorum dedi zatena raba en son yanında çalışan adamın üzerinde gözüküor vol plakanın sonunu bilmediğmden tramer de bakamadım ne olup bittiğini doğuş ta telefonda fazla bi bilgi vermedi

doğuşun formenlerinden tanıdığım var..arkadaşlarımın böle işi olunca acıyoruz plaka verıyoruz yada şasi no veriyoruz arabanın seceresini döküyolar..ayrıca ben volkanada sorarım pazartesi günü..sana yazarım burdan

recepserkan43
04-04-2010, 02:13
doğuşun formenlerinden tanıdığım var..arkadaşlarımın böle işi olunca acıyoruz plaka verıyoruz yada şasi no veriyoruz arabanın seceresini döküyolar..ayrıca ben volkanada sorarım pazartesi günü..sana yazarım burdan

dile benden ne dilersen ama pazartesi öğleden sonra görüşeceğim ona göre yola çıkacağım umarım geç kalmayız haberleşmekte özelden şasi noyu gönderiyorum saygılar

hakotech
04-04-2010, 02:19
tamam sabahtan hallederız merak etme sen ;)

Berkan
04-04-2010, 02:30
dtm motor olarak 2.0T le aynımı 200 hp? sadece iç dış farklılıklarmı

tuner faruk
04-04-2010, 02:31
Florya sanayide gördüm geçen gün görünüş olarak gerçekten ilgi çekiyo:icon_tup:

OnurS
04-04-2010, 02:50

yok artık, günahını almiyim kimseninde nası bi hikayedir bu...araba çok uzun süre yattı, önünden geçtiğim iiçn biliyorum sürekli, kullandım kısmı hikaye yani bide galeri floryada,kullanıcak da yköyde orda burda görmiycez, yok öyle bi dünya.Walla ozamanlar sonaxda karşılaştığımda yıkanmasını beklerken laflamıştım sahibiyle, ogün taksi diye durdurmaya çalışmışlar fln sinir olmuş boyatmayı bile düşünüyorum fln gibi bişi söylemişti ve ben aylarca belki yıl olmuştur aynı kişide sürekli gördüm o arabayı....

miniks
04-04-2010, 08:39
sarı araba asırı temız dıyebılırım.anıl arkadasımızda suanda ıstersenız dırek pazarlıgına oturtabılırım sızı. ozelden ırtıbata gecın benımle

Jan™
04-04-2010, 09:06
ben olsam şahsen siyahı alırdım

recepserkan43
04-04-2010, 10:05
yok artık, günahını almiyim kimseninde nası bi hikayedir bu...araba çok uzun süre yattı, önünden geçtiğim iiçn biliyorum sürekli, kullandım kısmı hikaye yani bide galeri floryada,kullanıcak da yköyde orda burda görmiycez, yok öyle bi dünya.Walla ozamanlar sonaxda karşılaştığımda yıkanmasını beklerken laflamıştım sahibiyle, ogün taksi diye durdurmaya çalışmışlar fln sinir olmuş boyatmayı bile düşünüyorum fln gibi bişi söylemişti ve ben aylarca belki yıl olmuştur aynı kişide sürekli gördüm o arabayı....
ilk sahibi volkan diye bi arkadaş o tamam sanırım ondayken bi sıkıntı yoktu sonradan galeriye geçince 2008 yılından sonra floryada merkar da araba satılmayı bekledi hımmmm sona doğru yaklaşıyoruz, bu arada bu dtm edition da sis farı yok ama ilk pasif ilanda sis farı var gözüküyor bu arabanın garip garip garip
siyahta bu arabayı göstermiyor ki neden bunun alayım iç dış sline daha şık durur bu araba koleksiyonluk olsun diye alıyorum.
motor 2.0 tfsi quattro özel yazılımlı

recepserkan43
04-04-2010, 10:07
http://www.sahibinden.com/audi_a4_dtm_quattro-49WQQaXQQ7145029WQQpXQQdisplayitem
yukarıdaki ilanda aynı araç ve sis farı var...
http://www.sahibinden.com/_merkar_a4_dtm_edition_-_imola_sari-02WQQaXQQ21771047WQQpXQQdisplayitem
bu ilandakinde yok artık kime inanacağımı şaşırdım bu esnaflık bu kadar kolay mı yapılıyor Türkiye'de.....

OnurS
04-04-2010, 10:32
Walla ben hayatım boyunca 1tane çok dürüst galerici tanıdım, kalanı....
Neden böyle dawranıyo, artı mı katıcağını bilmem ama alışkanlık olmuş bi çok insanda yalan söylemek...
Ve bence takılmayın buınlara birisi gitmiş taktırmıştır sisfarını, birisi söktürüp orje döndermiştir yada belki ilk sahibi taktırmıştır sonra insanlar çakma dtm sanıyolar diye sökülmüştür.Ztn önemli olan kısmı motor ve şanzıman kazası boyasıda yoksa, onun için de detaylı bi ekspertiz yaptırırsınız temizse alırsınız.Ve bence böyle bi arabada bu müzik sistemi çook sırıtmış, en azından o indash sökülmeli ve önpanelde bikaç değişiklikle rns-e alınmalı...

CasabLanca
04-04-2010, 13:13
hocaaaaaaa alıyor muyuz sarıyı :D
tesisatı dert etme söküp benim arabaya takarız ;) :D

recepserkan43
04-04-2010, 21:53
satılık tesisat varrrrrrr neler var bilmiyorum alır almaz sökülcek ve satılcak artık bagaja kartondan bişiler yaparız neyse arkadaşlar duyan gören varmı bu aracı geçmişi nedir ne değildir öğrenmem lazım yardımmmmmmmm

Eworen
04-04-2010, 22:04
bir önceki A4 ümü aldığımda bu araç şenyıldız duruyordu (herhalde bakım için ) servise gelen veya önünde geçen herkez araca 3-5 kere bakmadan bırakmazdı o zamanlar plakası vol idi yanlış hatırlamıyor isem
araç yürüyen aksamı ile motoru (220 hp) ile farklı body kit i ile ve carbon eklentileri i tfsı lardan ayrılıyor manuel olması zaten açıkçası en güzel yanı..
bu aracı almamak için neden yok fiyatına bakınca geçmişini tam bilmiyorum yardımcı olmak isterdim..

srknzfr
04-04-2010, 22:06
eski plakası vol 35 di aracın. sahibi titiz bir adamdı diye biliyorum şu an beyaz q7 kullanıyor ne zaman görsem pırıl pırıl aracı.

recepserkan43
04-04-2010, 22:12
eski plakası vol 35 di aracın. sahibi titiz bir adamdı diye biliyorum şu an beyaz q7 kullanıyor ne zaman görsem pırıl pırıl aracı.

volkan diye bir arkadaşınmış sanırım 2008 yılına kadar kullanmış sonra galeriye vermiş o zamana kadar bi sıkıntısı olup olmadığını göremiyorum umarım servis kayıtlarından çıkar ama ya eğer servise girmediyse bunları nasıl bileceğim ben de titiz biriyim ayrıca araç 2008 yılında sis farlı 2009 da sis farsız ilginç bişi artık daha fazla bilgiler bekliyorum gören duyan bilen düz vites bu araçta ayrıcalık olacak hem tüketim hem performans anlamında hadi bakalım bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete

OnurS
04-04-2010, 23:42
arabayı bugün yeşilköyde gördüm, şimdi floryada galerisi olan bi arkadaşımı aradım sormak için ama açmadı, yarın görünce arar sorarım...

recepserkan43
05-04-2010, 11:14
arabayı bugün yeşilköyde gördüm, şimdi floryada galerisi olan bi arkadaşımı aradım sormak için ama açmadı, yarın görünce arar sorarım...
merkar da olması lazım araba saol valla onurs ilgin alakan için sürekli bilgi alıyorum araçla ilgili miniks n dediği anıl la konuştum galerinin elemanıymış sıkıntı yok dedi araç arada sırada kullanılmış cumartesi yeşilköydeki sanayide görmüşler di onu da sordum bana mahçup olmamak için bakım yaptırmış ampüll falan değişmiş hadi bakalım sadece bu merkar nasıl bi yerdir bu bilgiler kaldı herkese teşekkür ederim.....

SekoLive
05-04-2010, 11:15
merkar ın önünden hergün geçiyorm

dıştan görünüş süper önünde güzel araclar var

recepserkan43
05-04-2010, 20:40
arkadaşlar herkese teşekkür ederim bu gece istanbula doğru yola çıkıyorum sabaha ordayım ve aracı şenyıldız 101 nokta kontrolüne götüreceğim tamam derlerse alacağım. bir kez daha techturkey den çok yardım gördüm özellikle hakan (hakotech) arkadaşımıza sonsuz teşekküer ederim adam gibi adammış.... başlığı okuyup katkı veren diğer arkadaşlarada teşekkür eederim artık onların da ankarada bi arkadaş bi kardeşleri var, hadi bakalım hayırlısı olsun .....

CasabLanca
05-04-2010, 22:23
arkadaşlar herkese teşekkür ederim bu gece istanbula doğru yola çıkıyorum sabaha ordayım ve aracı şenyıldız 101 nokta kontrolüne götüreceğim tamam derlerse alacağım. bir kez daha techturkey den çok yardım gördüm özellikle hakan (hakotech) arkadaşımıza sonsuz teşekküer ederim adam gibi adammış.... başlığı okuyup katkı veren diğer arkadaşlarada teşekkür eederim artık onların da ankarada bi arkadaş bi kardeşleri var, hadi bakalım hayırlısı olsun .....

hayırlısı olsun abi al gelde senide german tayfasına sokalım :D:D

SekoLive
06-04-2010, 07:48

akşam 4 den sonra o tarafda olacam denk gelirsek görüşelim

hayırlı olur inş sıkıntısız çıkar aracın

BocuQ
06-04-2010, 13:13
çok sahip değiştirdi diye biliyorum.. ama güzel araba :)

Tuner
06-04-2010, 13:55

Hadi bakalım hayırlı olsun inşallah gönlüne göre olur.

yaniss
06-04-2010, 14:32
arkdasalr arac volkan abının arabasımı ? ondayken tesıst yoktu araba superrr

SekoLive
07-04-2010, 09:04
varmı bi gelişme dün araba yokdu galeride?

recepserkan43
07-04-2010, 11:01
varmı bi gelişme dün araba yokdu galeride?

arkadaşlar işlemleri dün hallettim arabaya expertiz aldık ama bir daha şenyıldızdan almayacağım bunu da belirtiyim hiç memnun kalmadım ufak tefek sorunları olmasına rağmen arabaya hayran kaldım süper bi alet ankara istanbul arası min 90 maks 160 km hızlarla keyifle geldim ve yarım depo benzin yaktı yaklaşık 100tl biraz fazla ama değer şimdi sıra plaka da güzel bi plaka bulursam tadından yenmez buradan tekrar yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler

not: merkar iyi bi galeri sahibi tamer de cana yakın biri sıkıntı olmadı anıl arkadaşımıza da teşekkür ederim.

teşekkürler tech turkey :)

recepserkan43
07-04-2010, 11:03
çok sahip değiştirdi diye biliyorum.. ama güzel araba :)1. sahibi volkan ikinci sahibi galeri 3. sahibi de ben oldum bu aracın için de sigara bile içilmemiş

SekoLive
07-04-2010, 11:06
hayırlı olsn adaş abi :D SRK gider plaka :D

recepserkan43
07-04-2010, 11:26
ah abi ankara bi verseler boşta da gözükmüyor :(

orhansah
07-04-2010, 11:27
hadi hayırlı olsun :)

Dou
07-04-2010, 11:27
ah abi ankara bi verseler boşta da gözükmüyor :(

pazartesiyi bekleyin yeni plakalar pazartesi çıkıyor ankarada diye biliyorum internetten ayırtıyorsanız.

recepserkan43
07-04-2010, 11:28
hadi hayırlı olsun :)

saolasın hayırlısı neyse o olsun valla pazartesi yi bekliycem de süresi geçmez işallah alım satımdan sonra kaç gündü ki üzerine almak????????

SekoLive
07-04-2010, 11:29
1 ay diye biliyorum

_sinan_
07-04-2010, 11:32
saolasın hayırlısı neyse o olsun valla pazartesi yi bekliycem de süresi geçmez işallah alım satımdan sonra kaç gündü ki üzerine almak????????

1ay ama eğer 1ay sonra almazsanız yeni kanuna göre aracınız çevirmede vs. farkedilirse bağlanıyomuş , polis vede muameleci böyle söyledi çok anlamsız gelsede..

recepserkan43
07-04-2010, 11:32
1ay ama eğer 1ay sonra almazsanız yeni kanuna göre aracınız çevirmede vs. farkedilirse bağlanıyomuş , polis vede muameleci böyle söyledi çok anlamsız gelsede..

1 ay sa sıkıntı yok zaten son kuruşuma kadar verdim daha da olsa veremem :)

CasabLanca
07-04-2010, 11:52
hoca hayırlı olsun :D artık sende bizdensin ahahaha şimdi güzel bir plaka ayarlamak kaldı

AHMET1907
07-04-2010, 14:14
Hayırlı olsun, kazasız belasız

TorqueTuning
07-04-2010, 14:18
Hayırlı olsun, aracın ilk sahibi Volkan arkadaşımdı, güzel araçtır DTM'ler. Bikaç tane DTM müşterim oldu çok keyifli araç... :)

recepserkan43
08-04-2010, 01:42
saolun arkadaşlar iyi dilekler için artık ben de atmosferikten turbo ya geçtim alışma dönemi bitince ufaktan başlıycam artık, eray bi plaka ayarla bana ya vardır senin tanıdıkların :)

CasabLanca
08-04-2010, 08:21
saolun arkadaşlar iyi dilekler için artık ben de atmosferikten turbo ya geçtim alışma dönemi bitince ufaktan başlıycam artık, eray bi plaka ayarla bana ya vardır senin tanıdıkların :)

benim müdürlerin hepsi emekli oldu abi utkuya yanaş sen :D

mgnPower
08-04-2010, 08:28
srk gecen gun aldim ben hayirli olsun araban. gule gule kullan. sanzumandan kaybetmisdi benim icin sana nasip oldu. yine yabanciya gitmedi yani :) kazasiz belasiz.

recepserkan43
08-04-2010, 20:33
srk gecen gun aldim ben hayirli olsun araban. gule gule kullan. sanzumandan kaybetmisdi benim icin sana nasip oldu. yine yabanciya gitmedi yani :) kazasiz belasiz.

saol abi civic ten sonra bi acaip geldi alışma dönemindeyim plaka olayına gelince ya SRK , RSA bulsak süper olacak eray bi görüşelim bu konuda......

DeNNis
08-03-2016, 20:04
bu dtm'ler nerelerde şimdi 3 tane vardı bir zamanlar; sarı, siyah, mavi ?

lncdlt
09-03-2016, 15:44
yerinde bir hort olmus merakla bekliyoruz

Ome_RS
09-03-2016, 15:54
Sarı olanı geçen gün gördüm 2 defa bostancı taraflarında. Hala diri ve düzgün görünüyordu.

BARR
09-03-2016, 16:02
İzmirden giden sarı patlak olan :)

DeNNis
10-03-2016, 11:31
temizi güzeli kaldıysa birazda biz tadına bakalım :)

karasimsek
01-05-2019, 20:05
Sarı tek mi ?

Kahn23
01-05-2019, 20:50
Sarı tek mi ?

Bildiğim kadarı ile değil. Mavi ve siyah da var galiba.

997TT
02-05-2019, 00:28
Sarı yakın bır arkadasımın,tavsıye ederım.

FaBeRgE
02-05-2019, 00:48
Konuyu açan kişi aracı aldı gezdi bindi sattı :) şu anda da Doa plaka olan sarı. Evet TR'de tek.

CaNeR44
02-05-2019, 08:11
çocukken mahalleden geçerdi vol plaka sarı dtm edition aklım fikrim giderdi salya sümüğüm akardı oyle duran bir araçtı o zamanlar

Aktaş61
02-05-2019, 09:02
çocukken mahalleden geçerdi vol plaka sarı dtm edition aklım fikrim giderdi salya sümüğüm akardı oyle duran bir araçtı o zamanlar

bir zamanlar zeytinburnunda sık görülüyordu

Mutlu Değerli
02-05-2019, 15:51
17.08.2013 tarihli çekimim Ege tuning önündeydi

https://scontent.fada1-8.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59418785_419741808591491_8073372157981229056_o.jpg ?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fada1-8.fna&oh=b27c9d7c624a5ce2d5ae2fd2a78c43f3&oe=5D2B25B5

BARR
02-05-2019, 15:54
17.08.2013 tarihli çekimim Ege tuning önündeydi

Tarihini hatırlamıyorum ama, İzhome'da toplanıyordu ben gördüğümde. Bu fotoğraftan daha yıkık durumdaydı.

bkaraca
02-05-2019, 20:09
İlanlar arasında satılık gri renk de mevcut.