PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dry Car Care

Killah
09-04-2010, 09:58
Arkadaşlar geçen gün uzaktan bir tanıdığım bir şubesini açmış diye yan apartmanın altında dedim bırakayım zaten ihtiyacım var koltukların falan temizlenmesine. Konuştuk ettik tamam dediler geçer bu lekeler, 5 te gel arabayı al dediler gittim 5 te 45 dklık daha işi var dediler bu arada da lekeler geçmiyormuş dedi sağolsun. E madem geçmeyceğini biliyorsunuz neden devam ediyorsunuz. Tabi adam işini yarıladıktan sonra birşey diyemedim. Benim gözümde yüksek olan bir rakam ödedim, aracımı aldım iğrenç bir koku, dikiz aynasını ve ön camı içeriden öyle birşeyle silmişlerki yapışmış resmen. Hani ilk bindiğimde arka cam resistansını açtım siz düşünün. Her neyse demek istediğim burayı denemeyi falan düşünen varsa bir daha düşünsün. Ben tanıdığım diye güvendim bir de memnun kalsaydım hemen evimin yanında çok pratik olurdu benim için tabi öğrenmiş olduk bu sayede. :)

Akın-S2K
12-04-2010, 08:16
nasıl tanıdık bu yaw bana yapacak üzerim walla :)

_sinan_
12-04-2010, 11:44
benimde gözüme çarpıyodu , merakda ediyodum susuz vs. diye , ama gitmememin sebebi nezaman baksam boş , açıldığından beri bikaç kere önünde araba gördüm okadar..

Killah
20-04-2010, 17:02
mekan önünde yapmıyorlar zaten sen arıyıp çağırıyorsun oraya geliyorlar