PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonax

Alemdar
12-04-2010, 18:24
Arkadaşlar gittiğim bir yerde sonax ın çizik giderici güçlü cilasını gördüm ve almaya niyetlendim bu ürünü kullanan arkadaşlar varsa nasıl bir ürün olduğ hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Ürün bu http://www.sonax.com.tr/content/pages/products_detail.asp?id=41&Category=1

Şimdiden teşekkürler...

CcRider
12-04-2010, 18:45
elle denedim bi fayfasını göremedim makinayla nasıl olur bilmem ama araba güzel parlıyor

Görkem
13-04-2010, 10:04
ben geçen yaz siyah vectra ya elle uyguladım pekte fena olmadı çiziklerin kılcak ve fırça çiziklerini aldı ,,,,ama tam bi pasta performansı yok zaten içinde çok düşük pasta oranı,,biraz daha derin olan çizikleri almadı yanii,,,genel parlaklık felan iyi kesinlikle ...........

imprezaWRC
13-04-2010, 11:27
Güçlü bir aşındırıcı değil, o yüzden yoğun çizikler için bir performans bekleme, biraz da boyayı temizleyebiliyor o kadar.
Yıkamadan kaynaklı çizikleri giderebilir ama ötesi olmaz.
Çiziklerin durumuna göre sonax'ın nano serisinden faydalanabilirsin. (3 farklı versiyonu var)

yaşar
13-04-2010, 13:30
Aman aman bir beklenti içine girme ,lakin ürün o kadarda kötü değil elle denediginde yorulmadan bıkmadan yaparsan faydasını görürsün ,büyük çizikler için faydası olmuyor .

tafsiye ederim .

Saygılar.

Alemdar
13-04-2010, 16:32
yardımlarınız için sağolun ürünü aldım en kısa zaman da denemeyi düşünüyorum sonuçlarını fotorağlarla buraya eklerim ....

AhmetYılmaz
23-04-2010, 10:29
Bu ürün bendede var. Mesela arkadaki yazıları söktün. Bu cilayı sürdüğün zaman ordaki lekeler çıkıyo. Parlaklıkta sağlıyo.

BlackStone
23-04-2010, 13:07
Bir sürü sonax ürünü kullandım hepsinde gördüğüm ise yarı fiyatına alabileceğiniz başka markalardan hiçbir farkı yok. Belki çevrecidir vs. vs. ama amacına yönelik baktığınızda Meguiers gibi extreme markalar haricinde çok fazla bir beklenti içine girmemek lazım.

mad_max1978
26-04-2010, 16:14
bende aldım bu üründen hiçbir faydasını görmedim sadece bir kez kullandım evde attım bi köşeye duruyo.