PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Autoking problemi !

muratcantona
15-04-2010, 19:01
Arkadaşlar 1 ay önce aracımı auto kınge gocugu oldugu ıcın ufak vermıstım boyandı
edıldı aracımı almıstım bıraz boya lekelerı vardı camda temızledım ettım neyse dun
pasta cıla yaparken aracıma fark ettımkı boyanan kapının oldugu vernık atmaya baslamıs
hemen gıttım verdım aracı tekrar bugun gıttım almaya aracımı neyse geldım kontrole basladım
bakıorum arabada hep boya ızlerı var heryerde boya tozu sonra bı baktım kapı altında göçük
ben verırken yoktu bunlar araca bakıyorum hıc elletmesem daha ıyı dedım saol tarafın ıcıne etmısler
kaymak gıbı yuzeyı olan araba el takılıyor nasıl sınırım bozuldu hemen ıcerı aldırdım
adamların anasını aglattım butun boyayı duzelttırdım en ufak hatayı bıle duzelttırdım 3 saat adamlara
3 kısıyı benım aracımla ugrastırdım göçüğü boyanmadan çekme yontemı ıle duzelttırdım oldu o duzgun
bellı olmuyor hala gozume takılan ufak hataları var duzelmıor cok ugrastırdım emınımkı sıtedekı ınsanlaırn
%99.9 u bunu goremez fark edemez ama hastalıklı bı ınsanım bu konuda takıyorum herneyse
araba mukemmel olmasada yakın bı sekılde hazırlattım .. aaa cıkarken denk geldı ccamda boya tozu var
baktım kımse yok etrafta kayaboldu tabı herkes aldım elıme makıneyı gıttım pastayıda aldım dolaplarından
basladım camlara:D:D:D servıs muduru gordum benı musterının arabasını makıne ıle kendı yapması anarmol bıse
herkesı topladı bı fırca cektı bendende 50 bın kere ozur dıledı bende bıdaha gelmem kotu reklamınızı yaparım
musterı kaybedersınız... cıkarkende gozume takıl aracın kapı kolu ıc kısımda pıs bırakıyorlar hep uyardım
ben takmam ama takan musterı bulursunuz buna dıkkat edın dedım bastım gıttım ... acıkcası ısın basında duramıoruz
veya kontrolu ıyı yapmadan almayın arkalarını toplamıyorlar . ama musterıye karsı cok ıyıler
cok sıcak kanlılar ...

Dou
15-04-2010, 19:04
Ben bir kere tamponumda boya attığı için kartal autoking'e gitmiştim denemek amaçlı (sonuçta tampon beceremeselerde gider başka yerde boyatırım), çok güzel yapmışlardı.

Ama kime sorsam şikayeti mutlaka var autokingten, arkadaşımın arabası yamalı bohçaya döndü lokal boyalarından autoking'in, her yeri farklı renk.

muratcantona
15-04-2010, 19:07
Ben bir kere tamponumda boya attığı için kartal autoking'e gitmiştim denemek amaçlı (sonuçta tampon beceremeselerde gider başka yerde boyatırım), çok güzel yapmışlardı.

Ama kime sorsam şikayeti mutlaka var autokingten, arkadaşımın arabası yamalı bohçaya döndü lokal boyalarından autoking'in, her yeri farklı renk.

benım on tamponu yaptırdım daha once mıs gıbı oldu sımdı mındar ettıler kafam atıcak gıdıcem komple boyatcam kapımı

Dou
15-04-2010, 19:08
benım on tamponu yaptırdım daha once mıs gıbı oldu sımdı mındar ettıler kafam atıcak gıdıcem komple boyatcam kapımı

Zaten su bazlı boyaysa lokal boya tutmaz ki_?

Evet belki boyayı lokal atarlar ama, verniği komple geçmeleri lazım. Sonuçta yine komple boyalı gibi görünecek vernik atıldığı için.

Vernik ondan atıyor bu arada, tahminimce sonrasında komple boyamış olmalılar.

Alican
15-04-2010, 19:10
Bende aracımı götürecem ama acayip şikayet var bu firmadan nasıl olucak bilmiyorum :S

muratcantona
15-04-2010, 19:13

Zaten su bazlı boyaysa lokal boya tutmaz ki_?

Evet belki boyayı lokal atarlar ama, verniği komple geçmeleri lazım. Sonuçta yine komple boyalı gibi görünecek vernik atıldığı için.

Vernik ondan atıyor bu arada, tahminimce sonrasında komple boyamış olmalılar.

bılıyorum vernık komple atıldıgından yok boyamamıslar tahmınımce vernıgı sılıp yenıden vernık atmıslar

muratcantona
15-04-2010, 19:14
Bende aracımı götürecem ama acayip şikayet var bu firmadan nasıl olucak bilmiyorum :S

tamponsa gotur , boyasız gocuk alma yapılacak bı ıslemse gotur ama yoksa goturme kumas doseme falansada gotur ama kaportada lokal boya ısı ıse goturme gıt sanayıde mıs gıbı yaptır

Dou
15-04-2010, 19:14
bılıyorum vernık komple atıldıgından yok boyamamıslar tahmınımce vernıgı sılıp yenıden vernık atmıslar

İşte şu anda senin boyanan kapına cihazla neresinden bakarsan bak komple boyalı gibi görünür, komple vernik atıldığı için. :)

Boyayı lokal atmışlardır zaten o kesin de..

Melih-Ö
15-04-2010, 19:15
bende hiç olumlu yorum almadım autokingden. Hep bir sorun çıkıyor.

-Aydın-
15-04-2010, 19:17
Ben geçen sene mini göçükler için fln götürmüştüm fena olmadı. Şimdi yine var bir iki yerde hatta yarın randevu almak için gitmeyi düşünüyordum :S Hangi bayisine götürdün ?

Genel olarak kötü ama ya arabanın antenini sökmüşler heralde girip çıkarken çarpmasın diyemidir nedendir lan bi geldim anten yok ara tara bi baktım atmışlar arka koltukta duruyor insan bi takar:ofk: Arabanın içi tozlu fln, özenmiyorlar ;)

Alican
15-04-2010, 19:17
tamponsa gotur , boyasız gocuk alma yapılacak bı ıslemse gotur ama yoksa goturme kumas doseme falansada gotur ama kaportada lokal boya ısı ıse goturme gıt sanayıde mıs gıbı yaptır

Tamponda 1tl buyuklugunde bir atma var birde arka sağ kapı ve çamurluk birleşim yerinde 5cmlık bir sıkıntı :S

muratcantona
15-04-2010, 19:18
İşte şu anda senin boyanan kapına cihazla neresinden bakarsan bak komple boyalı gibi görünür, komple vernik atıldığı için. :)

Boyayı lokal atmışlardır zaten o kesin de..

valla ne gorunurse gorusun :D takmam ben ole seylerı umrumda degıl gıdıcem yakın zamanda tanıdıgım ıyı bıyerde komple boyatcam ... benım tahmınım cızıklerın gıtmemesı zımparalanan boya katmanı ustune vernık gecmelerı

muratcantona
15-04-2010, 19:19
Ben geçen sene mini göçükler için fln götürmüştüm fena olmadı. Şimdi yine var bir iki yerde hatta yarın randevu almak için gitmeyi düşünüyordum :S Hangi bayisine götürdün ?

kartal bayısıne goturdum ... bende ılkınde problem yasamadım ama bu seferkafam attı

muratcantona
15-04-2010, 19:20
Tamponda 1tl buyuklugunde bir atma var birde arka sağ kapı ve çamurluk birleşim yerinde 5cmlık bir sıkıntı :S

tamponu yaptırda gerısınde sanslıysan ıyı cıkar sanssızsan benım gıbı olursun

-Aydın-
15-04-2010, 19:21
kartal bayısıne goturdum ... bende ılkınde problem yasamadım ama bu seferkafam attı

Hmm anladım ben ikitellidekine götürüyorum. Özendiklerinde aslında o göçükleri fln süper yapıyorlarda işte sallamıyorlar nasıl olsa millet önünde kuyruk !!!! :Deli:

muratcantona
15-04-2010, 19:27
Hmm anladım ben ikitellidekine götürüyorum. Özendiklerinde aslında o göçükleri fln süper yapıyorlarda işte sallamıyorlar nasıl olsa millet önünde kuyruk !!!! :Deli:

işide bılıyorlar arabayı yıkıorlar nemlı kalıyor kapalı alanda karanlık bırazda ortam tabı hatayı goremıorlar ıste arada manyak cıkıyordur benım gıbı ugrastıran

muratcantona
19-04-2010, 15:39
bugun bıraktım yenıden aracı bakalım baya bıseyler oldu aracı ustalar degıl servıs sefı yapcakmıs gerekırse olmassa komple boyayın dedım kapıyı

Yigit-Y
19-04-2010, 15:46
auto king her şubesi için geçerli değil ben maslaktakinden memnun kalmıştım corsa aracım varken ;)

Ome_RS
19-04-2010, 19:14
değişik bir firma kimisi cok memnunken kimisi ates püskürüyo..

Fatih Kavak
19-04-2010, 22:47
Autoking te benimde bir defa tamponu boyamışlardı araba komple boya tozuydu uzak durulması gereken bir yer bence.

EREN34
19-04-2010, 22:49
Ben tampon tamiri yaptırttım.Oldukça başarılılardı

FaBeRgE
19-04-2010, 22:57
Benimde etekte ezik var onu yaptıracaktım Eskişehir Autoking'e ama gerek tavırları, gerek yeni açılması yüzünden yaptırmadım. Kendi cebimden burada yaptıracağım bakalım. Öncedende olumsuz yorumlar duyunca pekte hevesli gitmemiştim zaten birde burda anlatılanlar pekiştirdi sağolsun :)

_opeth
19-04-2010, 22:58
ilkinde götürdüğümde yaptırdığım yerler ve boyalar birebir aynıydı ikinci götürdüğümde yaptırdığımyerlerde renk farkı oluştu ama fazla takmadım nası olsa ikinci el aldım nası olsa mini onarımdan hallettiğim beleş bir uygulama. "beleş değil sigorta sizden para alıyor" demeyin aldıkları 50 lira gibi bir ücret ama gittiğimde 50 liradan çok daha fazlasını yaptırdığım kesin.

bu arada işlemleri maltepe'de yaptırdım.

FaBeRgE
19-04-2010, 23:02
ilkinde götürdüğümde yaptırdığım yerler ve boyalar birebir aynıydı ikinci götürdüğümde yaptırdığımyerlerde renk farkı oluştu ama fazla takmadım nası olsa ikinci el aldım nası olsa mini onarımdan hallettiğim beleş bir uygulama. "beleş değil sigorta sizden para alıyor" demeyin aldıkları 50 lira gibi bir ücret ama gittiğimde 50 liradan çok daha fazlasını yaptırdığım kesin.

bu arada işlemleri maltepe'de yaptırdım.

Mini onarımdan ücret alınmıyor :)

_opeth
19-04-2010, 23:14
Mini onarımdan ücret alınmıyor :)

yok sigortadan talep edip mini onarımdan feragat ederek kasko ücreti indirilebiliyormuş onu demek istedim.

Hekimoglu
20-04-2010, 09:25
özentisiz iş yapıyorlar...
Bir kere götürdüm bir daha götürmem...

Auto king mi uzak kalsın :S

nakayama
20-04-2010, 09:29
birkaç defa götürdük aracı sıfır gibi geri verdiler işçilikleri çok güzel size denk gelmiştir.

-Aydın-
20-04-2010, 09:45
birkaç defa götürdük aracı sıfır gibi geri verdiler işçilikleri çok güzel size denk gelmiştir.

Hangi subeye götürdünüz ?

OmeR-FE
20-04-2010, 11:08
Hiç Memnun Değilim.
2 Parça Lokal Boyadılar, Allah Kahretsin ki Keşke Boyatmasaydım.
Vernikleri Attı, Renk Ayırt Etti.
Mahfettiler!!!

Yakın Zamanda Aynı Bölgeleri Bi Arkadaşımın Boyacısında Tekrar Lokal Boyayacağım.
Kesinlikle ve Kesinlikle Tavsiye Etmem!

nakayama
20-04-2010, 16:01
Hangi subeye götürdünüz ?

antalyada 1 tane var. Şube ismini bilmiyorum ama her gittiğimde nerden baksam en az 100 araç oluyor.

-Aydın-
20-04-2010, 16:06
antalyada 1 tane var. Şube ismini bilmiyorum ama her gittiğimde nerden baksam en az 100 araç oluyor.

Hmm anladım tşkr ;) Burada da öyle ben 1 kere götürdüm ztn randevu aldım 1 ay sonraya gün verdiler :D

muratcantona
20-04-2010, 17:25
renk gene mukemmel degıl ama ugrasamıcam en azında suanda goruntude mukemmel anca 3. gıdısımde oldu ama bıdahamı asla sogrtamdanda cıkarıcam o klozu bosuna para odemım

baymustang
20-04-2010, 17:45
auto king baştan sona kadar saçma sapan bi firma hiç bi işi düzgün değil