PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kemer Otel sorgusu QUEEN ELIZABETH SPA HOTEL

Alican
16-04-2010, 11:41
İçimizde daha önceden giden varmı? Ağustos başında gitmeyi düşünüyorum yada tavsiye edeceğiniz başka oteller varmı?

DogukanB
16-04-2010, 11:42
gayet güzel queen elizabeth

erkin006
16-04-2010, 11:47
abimler geçen sene yazın gitmeyi düşünmüştü ama o dönem yer bulamamışlardı...

ama sırf foto çekmek için gidilir yani o kadar söyleyim:)

8.000rpm
16-04-2010, 11:49
geçen yaz annemle babam gitti
mutfak ve servis zayıfmış , hiç memnun kalmamışlardı

Alican
16-04-2010, 11:55
Şikayet sitelerinde aşırı bir şikayet söz konusu. Acaba diyorum başka otel çalışanlarımı yazıyo r :) durum bu olunca sizlere sormak istedim.

maxpower
16-04-2010, 11:57
bende yemeklerini çok beğenmemiştim

yemekler dışında memnun kaldım

rebeldeath
16-04-2010, 12:01
tesis güzel ama işletmesi maalesef kötü bu sektörün içinden birisi olarak söliyim... personelin maaşını çok fazla salladığı için kaliteli personel kalmıyor maalesef 3-4 ay maaşları sallıyolar direk... kemer bölgesinde alternatif tesis arıyorsan amara lara bakabilirsin orange county de güzel oteldir.

Alican
16-04-2010, 12:04
tesis güzel ama işletmesi maalesef kötü bu sektörün içinden birisi olarak söliyim... personelin maaşını çok fazla salladığı için kaliteli personel kalmıyor maalesef 3-4 ay maaşları sallıyolar direk... kemer bölgesinde alternatif tesis arıyorsan amara lara bakabilirsin orange county de güzel oteldir.

Bölge olarak Kemer olması şart değil aslında düzgün ve fazla cep yakmasın yeter

XoR
16-04-2010, 12:28
İngilizceniz varsa gideceğiniz otel hakkında bilgi alabileceğiniz en güzel site

www.tripadvisor.com

Otelin ismini yazıp review'leri okumanız yeterli

kayaakin
16-04-2010, 12:31
otelleri dönemlik kiralıyorlar buna dikkat edin. bu süre içerisinde herşeyden nekadar kar ederse ediyor,kurumsal değer müşteri memnuniyeti umurlarında olmuyor. 5 yıldızlı müthiş bildiğin oteller plastik bardakta kristal cola veriyor. şikayetleri önemseyin

Alican
16-04-2010, 13:05
İngilizceniz varsa gideceğiniz otel hakkında bilgi alabileceğiniz en güzel site

www.tripadvisor.com

Otelin ismini yazıp review'leri okumanız yeterli

Siteden baktım yorumların hepsi olumsuz :confused:
Başka otel bakıcam

nicomedia
16-04-2010, 13:12
kemer magic life düşünürseniz arkadaşım entertainment müdürü orda bir çok konuda yardımcı olabilir

Alican
16-04-2010, 13:22
kemer magic life düşünürseniz arkadaşım entertainment müdürü orda bir çok konuda yardımcı olabilir

Oraya baktım fakat istediğim tarihlerde fiyatları yüksek :)

_Burak_
16-04-2010, 13:29
ben iki sene önce gittim kaldım full+ full zımbırtısıyla

otel görüntüsü on numara geri kalan şeyler boş
görüntü var ses yok bir yer

içkiler muadilleri , otal yapısından kaynaklı odanız suit v.s ise iç tarafta kalıyor ve deli gibi yemek kokusu ve havasızlık çıkıyor (5.kattaydım havuz tarafı)
her sene başka bir yere gidiyorum hemen hemen
ama tipi şekli olmayan arum barut hotelde bile deli gibi memnun kalmıştım (4sene öncesi için)

otelin şekline tav olduk bizde , ama görüntü var ses yok bana göre kim ne derse desin
içi boş
ama biride gider ya ben çok beğendim on numara yer der bir şey diyemem

odası banyosu v.s güzel , lobisi kasvetli
gece osu busu erken kapanıyor 2-3 gibi birtek lobi açık kalıyor

aklıma gelirse daha yazarım :)

hele otoparkı iğrenç ötesi
yasak olsada havuzun ordaki bardan mutfağa girip direk inişi var(tabi müşteriler için değil) normalde getiriyorlar ama ben inmiştim mağara gibi :)

8.000rpm
16-04-2010, 13:38
şöyle söyleyeyim ,
örneğin , sabah kahvaltısında çayı adi beyaz plastik bardakta (kullan-at) içmeyi seversen sorun yok :D:D

Meco
16-04-2010, 14:24
yanlış hatırlamıyorsam denize sıfır deildi
deniz ile arasında bi yol geçiyordu 50 mt sonra deniz vardı.hatta otel ve deniz arasındaki yolu atlamak için köprü yapmışlar.
deniz rüzgarlı ve dalgalı oluyor orda.
mümkünse kemer merkezde alatimya var orda falan kalın

gsi_club
16-04-2010, 15:51
ben geçen sene gittim bu otele.otel 7 yildizli gözüküyor ama 4 yildizli formatinda.otel kemerde degil göynük de kemerin sehir merkezine 5 km uzaklikta bir yerde.bende hersey dahil gittim ama içkiler benim hiç hosuma gitmedi.yemekleri güzeldi serviste bir sIkInti yoktu fakat aksamlari barda çalisan eleman brz dengesizdi.otel denize sifir bir yer degil 5-6 dk yürümeniz gerekir kumsala gitmeniz için.birde kumsaldaki servis sifir denecek kadar az.genelde otelin müsterileri israilliler ve ruslardi.otelin havuzlari ve eglenceleri güzel.aksamlari anfi tiyatroda güzel eglenceler oluyor.aksamlari otelin kendi discosu da var isterseniz sizleri kemerin güzel diskolarinada götürüyorlar.

her nereye giderseniz gidin.kemerin yat turlari var koylari gezdiren o hepsinden güzel benden demesi...

_Burak_
16-04-2010, 15:59
yanlış hatırlamıyorsam denize sıfır deildi
deniz ile arasında bi yol geçiyordu 50 mt sonra deniz vardı.hatta otel ve deniz arasındaki yolu atlamak için köprü yapmışlar.
deniz rüzgarlı ve dalgalı oluyor orda.
mümkünse kemer merkezde alatimya var orda falan kalın

aynen öyle :)
birde liman caddesine gitmek için arabayla bir 10-15dk kaptırıyorsun mecburen o gece karanlığında
denize hem yürüme mesafesi var hemde traş

yemekler yenilenebilir , hoş
ama mükemmel değil sadece yemek yemek için

Antalyalogy
16-04-2010, 16:21
Kundu da Titanic Hotel i düşünün derim yemekleri ve servisi 10 numara...

Belek tarafında Adam&Eve olabilir..

murat-m
16-04-2010, 18:09
papillon zeugma'da yer ayırttım haziran başına balayı için..çok tavsiye ettiler bende görmedim ama sana tavsiye ediyim bari...bahsi geçen oteli iyi biliyorum tam yanındaki eski oteli patronum aldı ve yeniden yapıyo şu an iyi konuşmamışlardı qeen elizabeth için..

ahmetuygur
16-04-2010, 18:10
adams & eve

Alican
16-04-2010, 18:53
Titanic fiyat olarak eziyor biraz :) adams ve eve de aynı şekilde

turbo16
16-04-2010, 20:32
wow ları düsün derim topkapı kremlin yanyana iki otel kalmıs gibi oluyor geciş serbest
imkanlardan faydalanmak serbest yatmak haric

hersey on numara

orhansah
16-04-2010, 20:41
amara gurubu otellerinden herhangibirini tercih edin bence.

Alican
16-04-2010, 21:10
Arkadaşlar agustosda çıkacağım için wow titanic adam eve vs. pahalıya geliyor bana dediğiniz oteller kelle başı 450tl ile 600 euro arasında :)

CRUEL
16-04-2010, 21:45
19mayısda gidiyorum biraz araştırmasnı yapmştm güzel deniyor bakalım görücez

_Burak_
16-04-2010, 22:02
Kundu da Titanic Hotel i düşünün derim yemekleri ve servisi 10 numara...

Belek tarafında Adam&Eve olabilir..

Titanic tokatlar tokatlar dinlenir birdaha tokatlar elizabethi hizmette :)

_Burak_
16-04-2010, 22:04
Arkadaşlar agustosda çıkacağım için wow titanic adam eve vs. pahalıya geliyor bana dediğiniz oteller kelle başı 450tl ile 600 euro arasında :)

keşke şubat başı yaptırsaydınız.
ben genelde o şekilde yapmaya çalışıyorum
bu sene çıkamayacağımı düşünerek bakmadım ama yaz gelince kafadan günlüğüne 400-500 veririm sanırım temiz
şubat zamanları 200-250 lere kadar düşüyor yerine göre

Cem.B
16-04-2010, 22:09
wow ları düsün derim topkapı kremlin yanyana iki otel kalmıs gibi oluyor geciş serbest
imkanlardan faydalanmak serbest yatmak haric

hersey on numara

wowmu naptın herşeyiyle leş pislik bi otel

club ali bey iymiş ama biraz pahalı olabilir

Eworen
16-04-2010, 22:18
gecelik verebileceğin bütçe ne civarda acaba o önemli
biraz daha uygun bakıyor iseniz tavsiyem
alanya long beach hotel

turbo16
17-04-2010, 00:52
beyler tatil icin biraz daha bekleyin kriz yüzünden cok ii rakamlara istediginiz yerlere gideceksiniz garanti...:icon_tup::icon_tup:

_Burak_
17-04-2010, 01:10
beyler tatil icin biraz daha bekleyin kriz yüzünden cok ii rakamlara istediginiz yerlere gideceksiniz garanti...:icon_tup::icon_tup:

bence her sene olduğu gibi artık fiyatlar kafa kaldırır zamanı geldi diye düşünüyorum

rebeldeath
17-04-2010, 08:46
Bölge olarak Kemer olması şart değil aslında düzgün ve fazla cep yakmasın yeter

bütçen tam olarak ne kadar? bölgede crystal grup un otellerinide tavsiye ederim hizmet kalitesi gerçekten güzel crystal deluxe ve crystal comfort var eğer bütçe 90 tl civarındaysa temmuz ağustos gibi gidiceksen alanya timo otel de güzeldir. belek te barcelo tat beach te iyidir belek te :)

gambit49
17-04-2010, 08:47
tavsiye ederim guzel bi otel

rebeldeath
17-04-2010, 08:50

adam eve en yüksek fiyatı şu anda 258 tl kişi başı :) eğer düşünürsen özelden ulaş bana yardımcı olurum

rebeldeath
17-04-2010, 08:53

bu sene oteller avrupa pazarından beklediklerinden daha fazla volume aldılar ve rus pazarıda iyi gidiyor şu anda çok fazla inidirm olmaz otellerde ancak belirli dönemlerde boşluğu olursa fiyat kırar ki oda biraz şans işi onun fiyat kırdığı tarihte senin iznin uymaz...

kurpat
18-04-2010, 08:29
sakın sakın sakın, öyle bir hata yapmayın, mutfak berbat, açık büfe akşam yemeği yerine dışarıya köfteye yemeğe gittiğimi hatırlıyorum... aynı yerde la cheatau diye bir otel olması lazım hemen yanında onu tavsiye ederim, denizi gayet güzel bu arada

Alican
20-04-2010, 12:39
Selge Beach Resort & Spa
Buraya gidicem herhalde bakalım

Yigit-Y
20-04-2010, 12:44
martı myra yı tek geçerim kemerde

http://www.marti.com.tr/myra_tr/
;)

olcay_bora
20-04-2010, 13:02
buna gitmedim ama kuzenim gitmişti memnun kalmadıgını sölemişti onun yalancısıyım. belekte adam and eve var tavsiye ederim memnun kaldım şahsen bu yıl yıne oraya gitmeyı düşünüorum