PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : coLt CZT

edirne
17-04-2010, 23:31
aracımı değiştirmeye karar verdim ve coLt CZT aLıcam. bu araç hakkında biLdikLerinizi ve aracın tüm artı ve eksi yönLerini yazarsanız çok sevinirim.

edirne
17-04-2010, 23:33
yorumLarı merakLa bekLiyorum çok heves ettim bu araca.

orhansah
17-04-2010, 23:36
forumda biraz gezinirsen czt hakkında o kadar çok bilgiye sahip olursun ki :)

bence o fiyatlara alınabilecek en güzel seçeneklerden biri.

mertacar
17-04-2010, 23:38
http://www.techturkey.com/forum/showthread.php?t=42989&highlight=colt+czt

edirne
17-04-2010, 23:54
peki bu araca bonaLume kit oLayına faLan girmeden direk bLow off takıLıyormu ?

qwertynord
17-04-2010, 23:57
Takılır. gideri olan hafif güzel bi arabadır gazlamassan az yakar yol tutuş olarak sıkıntıları var ama onuda coilover la halledersin ayrıca görüntü olarakta çok güzel oluyo

DogukanB
18-04-2010, 00:01
öncelikle kalın font kullanmak gözü normalden daha fazla yorar
L harfini büyük yapman sana da bize de bişey kazandırmaz, yonja değil burası
karşılaştırmalar başlığında 2 araç, parça vs. karşılaştırılır, yanlış başlık
sohbet bölümünde colt czt hakkında gereğinden fazla bilgi var

edirne
18-04-2010, 00:05
öncelikle kalın font kullanmak gözü normalden daha fazla yorar
L harfini büyük yapman sana da bize de bişey kazandırmaz, yonja değil burası
karşılaştırmalar başlığında 2 araç, parça vs. karşılaştırılır, yanlış başlık
sohbet bölümünde colt czt hakkında gereğinden fazla bilgi var

mesaj sayıma bakarsan yeni üye oLduğumu anLayabiLirsin. yanLış yere açmış oLabiLirim çok büyük bir yanLışsa eğer bu admin'Ler gerekLi yere taşır konuyu. L harfininde yonjayLa ne aLakası var onu da biLmiyorum. aLışkanLık benim için. benim soruma cevap vermez yada benim yazdıklarımı okumazsın oLur biter.

_opeth
18-04-2010, 00:56
madem edirnelisin etrafta git araştır mavi 34 plakalı colt instyle var ismi hilmi ona sor sana söylesin. yada hilmiyi tokatlayamayanları illaki bulursun. onlara bide cztyi sor onlarda büyük ihtimal çok güzel anlatırlar :)

Kubi
18-04-2010, 01:54
eğer almaya niyetlenirseniz http://www.sahibinden.com/pocket_rocket_czt-11WQQaXQQ23474259WQQpXQQdisplayitem bu arabayı gözüm kapalı 1 şekilde tavsiye ederim herşeyine sonuna kadar kefilim

edirne
18-04-2010, 11:49
madem edirnelisin etrafta git araştır mavi 34 plakalı colt instyle var ismi hilmi ona sor sana söylesin. yada hilmiyi tokatlayamayanları illaki bulursun. onlara bide cztyi sor onlarda büyük ihtimal çok güzel anlatırlar :)

biLiyorum hiLmi abiyi KGH 80 aracıda biLiyorum ama 2-3 sefer denk geLdik buLuşmaLarda. zaten ben bu coLt işine yeni sardırdım fuL araştırıyorum şimdi.

Sefa_vts
18-04-2010, 12:03
Czt için açılmış konu başlığında gereken ve yeterli bilgi var..

Ayrıca kalın fontta yazmayın...

Moderatörler uyarı yaparken kullanıyorlar.. Anlıcağınız yasak.

Mutu
18-04-2010, 12:06
Biri aracı tavuğa benzetiyordu ama kimdi çıkaramadım . Sanırım cztsi olan biriydi . Ona görünüş olarak katılıyorum :D ama daha önce binmediğim için gidişi hakkında bilgim yok :)

edirne
18-04-2010, 12:10
bende denk geLmedim işte daha binmek kısmet oLmadı ama cooper S ' e gider yapıyomuş makine. bu Lafı duyunca direk bağLandım işte araca. benim kafamda cooper S vardı ama o kadar para vericeğime coLt CZT yükLerim.

Yogi
18-04-2010, 12:32
Biri aracı tavuğa benzetiyordu ama kimdi çıkaramadım . Sanırım cztsi olan biriydi . Ona görünüş olarak katılıyorum :D ama daha önce binmediğim için gidişi hakkında bilgim yok :)

ranthor yumurtaya benzetiyordu:)

doush
18-04-2010, 16:36
Bir de şu beyin halledilebilse çok güzel olacak da..

Sefa_vts
18-04-2010, 16:38
Bir de şu beyin halledilebilse çok güzel olacak da..

ecutek çözüm..

depresif
18-04-2010, 20:52
bende denk geLmedim işte daha binmek kısmet oLmadı ama cooper S ' e gider yapıyomuş makine. bu Lafı duyunca direk bağLandım işte araca. benim kafamda cooper S vardı ama o kadar para vericeğime coLt CZT yükLerim.
sen kimsin ya kimden duydun bakıyım onları :D benim laflarım bunlar..

Eworen
18-04-2010, 21:12

o zaman sırf motor yönünden bir araç arıyorsunuz belli..
iyidir hoştur ilanlardaki fiyatlardaki kadar ederi yoktur 22 civarına bence alınır..

edirne
18-04-2010, 22:05
sen kimsin ya kimden duydun bakıyım onları :D benim laflarım bunlar..

ben aLihan. ama kimseden duymadım bu LafLarı. araştırdım aracı ve gözüken gerçek bu yani. :)

doush
18-04-2010, 22:18
ecutek çözüm..

Araştıralım bakalım ;) :)

depresif
18-04-2010, 22:31
ben aLihan. ama kimseden duymadım bu LafLarı. araştırdım aracı ve gözüken gerçek bu yani. :)
bırak abicim bunları. cooper s kowaladığı falan benim cümlelerim resmen. benim millete anlattıklarımı duymuşsun. neyse herkezin bildiği kendine umarım alırsın edirne czt görmüş olur. ;)

edirne
18-04-2010, 22:35
bırak abicim bunları. cooper s kowaladığı falan benim cümlelerim resmen. benim millete anlattıklarımı duymuşsun. neyse herkezin bildiği kendine umarım alırsın edirne czt görmüş olur. ;)

aynen herkesin biLdiği kendine. senLe biz aynı ortamda buLundukmuki senin cümLeLerini duyayım.cooper S kavaLıyo faLan bunLar zaten beLLi başLı cümLeLerdir.kovaLmak yanında yürümek tutunmak. edirne zaten yakında CZT oLmasada çok sağLam bi araç görücek. ;)

depresif
18-04-2010, 22:46
aynen herkesin biLdiği kendine. senLe biz aynı ortamda buLundukmuki senin cümLeLerini duyayım.cooper S kavaLıyo faLan bunLar zaten beLLi başLı cümLeLerdir.kovaLmak yanında yürümek tutunmak. edirne zaten yakında CZT oLmasada çok sağLam bi araç görücek. ;)
sen benle aynı ortamda bulunamazsın zaten :) senin çevrende bulunduğun tayfa bizden öğreniyo cooper s in diğer arabaların ne olduğunu nasıl gittiğini.. sende bence önce abilerini bil ondan sonra sağlam makine al. alıpta gezememek var ;)

edirne
18-04-2010, 22:52
usta neymiş bu bukadar ya edirneye cooper'ı iLk kimin kuzeni getirdi acaba. zaten benm abi dediğm insanLar modifiye işiyLe uğraşmaz o çok ayrı bişeyde.

depresif
18-04-2010, 22:59
usta neymiş bu bukadar ya edirneye cooper'ı iLk kimin kuzeni getirdi acaba. zaten benm abi dediğm insanLar modifiye işiyLe uğraşmaz o çok ayrı bişeyde.
cooper? cooper s? ya ciddi geriden geliyosun sidik yarıştırdığın şeye bak. sen ne biliyorsunki ne kapıştırıyorsun? senin araştırdığın arabalarla ilgili her detayı sen daha milletin yanında buluşmalara gitmek isterken ben o önemli bilgilerin çoğunu çevremdekilere anlatıyodum. beni istemediğim lafları kullanmak zorunda bıraktırma tamam mı canım? hadi araştırmalarına devam et. en kral arabayı getir edirneye.

onur_S
19-04-2010, 01:07
seni depresif değilde agresif gördüm depresif :) .heralde önceden bi mevzu vardı.teneke parçaları için can sıkmaya değmez :)

arfy
19-04-2010, 02:29
konu ne , nereye gelmiş .. amma çocukca sidik yarışına çevirmişsiniz

benim babam senin babanı döver demediğiniz kalmış

depresif
19-04-2010, 11:19
konu ne , nereye gelmiş .. amma çocukca sidik yarışına çevirmişsiniz

benim babam senin babanı döver demediğiniz kalmış
sen kendi işine ve çişine baksan ne güzel olur baban kızmasın sonra ;)

Utku
19-04-2010, 12:43
Ecutek olayı nedir,konuyla alakasızım merak ettim ?

Günkut
19-04-2010, 14:53
sen kendi işine ve çişine baksan ne güzel olur baban kızmasın sonra ;)
euhueuhh sakin depresif gelsin edirneye makinada görelim bari bize gazlicak adam cıkar canımız sıkılmaz nasıl olsa kücük yer ..

depresif
19-04-2010, 16:13
euhueuhh sakin depresif gelsin edirneye makinada görelim bari bize gazlicak adam cıkar canımız sıkılmaz nasıl olsa kücük yer ..
aynen kanki tabi gelsin makine. makine getircekler önce liseden mezun olsunlar babalarından araba alabilsinlerde :D sonra makine gelir. herşeyin sırası var :D

doush
19-04-2010, 16:23
Ecutek olayı nedir,konuyla alakasızım merak ettim ?

http://www.ecutek.com/products/proecu/flashcan/colt_czt/

AEM EMS gibi beyinler uymadığı için czt'ye büyük oranda bununla ayar yapılabiliyormuş. Ben de dün öğrendim :)

Günkut
19-04-2010, 17:43
aynen kanki tabi gelsin makine. makine getircekler önce liseden mezun olsunlar babalarından araba alabilsinlerde :D sonra makine gelir. herşeyin sırası var :D
ahaha

la onur ne güldürdün ya :) olur oda olur o sırada bizde askere gideriz üniyi bitirp artık kardesmle deneler specleriyle :D :D

jardel389
19-04-2010, 17:50
Cooper S Burda Gider Yapıcak Aracı :eek::eek: bekliyorum hahahah

Günkut
19-04-2010, 21:53
Cooper S Burda Gider Yapıcak Aracı :eek::eek: bekliyorum hahahah
bekle olm gelcekmiş işte type-r bunalımlı czt b16 crx ler filan gelcek bekle :D :D

Utku
19-04-2010, 22:20
http://www.ecutek.com/products/proecu/flashcan/colt_czt/

AEM EMS gibi beyinler uymadığı için czt'ye büyük oranda bununla ayar yapılabiliyormuş. Ben de dün öğrendim :)

Öğrendiğim iyi oldu..

Teşekkür ederim..

jardel389
19-04-2010, 23:27
Beklemedeyiz İzin Alamazsan Ben Alıyım :D:D

depresif
19-04-2010, 23:32
ahaha

la onur ne güldürdün ya :) olur oda olur o sırada bizde askere gideriz üniyi bitirp artık kardesmle deneler specleriyle :D :D
ben serdar olm :D

Günkut
20-04-2010, 08:07
ben serdar olm :D

ne farkeder ha serdar ha onur altıüstü sagı solu 10kg var aranızda :D

Günkut
20-04-2010, 08:08
Beklemedeyiz İzin Alamazsan Ben Alıyım :D:D
ersel bu kimeydi :) :)

jardel389
20-04-2010, 09:35
Kime Olabilir Başka Biri Varsa İzin Alamayıyan Onada Alrıız Ustune Alınanlar Belli Etmiyor Mu Kime Oldugunu :D

janer106
20-04-2010, 09:38
Düşünürsen

http://www.sahibinden.com/2006_model_kazasiz-70WQQaXQQ22705922WQQpXQQdisplayitem